Пошук по сайту
Калькулятор субсидій

Інформація щодо СУБСИДІЙ

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 25 гостей на сайті

Засідання комісії з питань дотримання законодавства України про працю, легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, недопущення здійснення підприємницької діяльності без державної реєстрації, забезпечення повноти і своєчасності сплати місцевих податків, зборів та єдиного соціального внеску

Рішенням виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади від 27.12.2017 року №237 створено комісію з питань дотримання законодавства України про працю, легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, недопущення здійснення підприємницької діяльності без державної реєстрації, забезпечення повноти і своєчасності сплати місцевих податків, зборів та єдиного соціального внеску.

24 січня 2018 року перший заступник міського голови виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ Кулінський О.Ю. провів засідання комісії з питань дотримання законодавства України про працю, легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, недопущення здійснення підприємницької діяльності без державної реєстрації, забезпечення повноти і своєчасності сплати місцевих податків, зборів та єдиного соціального внеску.

На порядку денному були розглянуті такі питання:

- створення робочої групи, з метою проведення моніторингу діяльності суб’єктів господарювання та проведення роз’яснювальної роботи;

- розгляд питань щодо стану погашення заборгованості, підвищення рівня заробітної плати та легалізації трудових відносин.

Про результати проведеного моніторингу діяльності суб’єктів господарювання та проведення роз’яснювальної роботи в 2017 році доповіла головний спеціаліст з питань додержання законодавства про працю виконавчого комітету Полонської об’єднаної територіальної громади Сергійко Т.М.

Вона також розповіла про Порядок здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, а також про практичне застосування Постанови для проведення інспекційних відвідувань підприємств з метою виявлення фактів незадекларованої праці та про відповідальність за порушення законодавства про працю,  наголосили на підвищенні соціальних стандартів з 1 січня 2018 року. Ознайомила присутніх з розпорядженням Хмельницької ОДА «Про стан погашення заборгованості, підвищення рівня заробітної плати та легалізації трудових відносин в області» №1446/2017-р від 28.12.2017.

Повідомила, що для суб’єктів господарювання та мешканців міста постійно, зі сторони органу місцевого самоврядування, проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота щодо значення офіційного оформлення трудових відносин та соціальних ризиків для громадян, які не легалізують свою зайнятість та отримують заробітну плату неофіційно, здійснюють діяльність без державної реєстрації.

Перший заступник міського голови вкотре наголосив, що питання детінізації заробітної плати, легалізації робочих місць та виплати заробітної плати у розмірі, меншому за передбачений законодавством рівень, перебувають на постійному контролі виконавчого комітету міської ради.

Підсумовуючи засідання, Кулінський О.Ю. дав відповідні доручення та зауважив, що діяльність комісії у поточному році продовжується у межах повноважень. На протязі 2018 року комісією будуть вживатися наступні заходи: моніторинг діяльності суб’єктів господарювання, проведення роз’яснювальної роботи, проведення співбесід з суб’єктами господарської діяльності на засіданнях комісій.

Головний спеціаліст з питань додержання законодавства про працю
Сергійко Т.М.

 

22 січня в міському Будинку культури відбулися урочисті заходи за участю представників органів виконавчої влади і місцевого самоврядування, трудових колективів, громадських і політичних об’єднань, присвячені Дню Соборності та Свободи України.

Це важлива нагода для того, щоб ще раз згадати славні сторінки нашого історичного минулого і замислитися над сьогоденням і майбутнім України, усвідомити необхідність забезпечення національної єдності та громадянської злагоди для стабільного розвитку держави, добробуту її народу.

З нагоди Дня Соборності та Свободи України здійснено покладання квітів до пам’ятних місць, пов’язаних з боротьбою за свободу і незалежність України: герою України В’ячеславу Чорноволу, героям Небесної Сотні та Алеї Слави.

 

22 січня український народ відзначає 99–у річницю підписання Акту Злуки між представниками Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося в 1919 році, який увійшов в історію як свято національної єдності – День Соборності України.

21 січня 2018 року, напередодні свята, в Черніївському сільському клубі Котюржинецького старостинського округу Полонської об’єднаної територіальної громади, відбувся урочистий патріотичний захід на тему «Одна, єдина, соборна Україна!».

У патріотично оформленій залі сільського клубу звучали українські пісні від молодих виконавців, одягнених у національне вбрання та пройшла національно-патріотична вікторина про рідну Україну, під час якої усі присутні відповідали на запитання про історію, традиції та національні символи України.

Звучали слова вдячності всім тим, хто боровся за цілісність держави і продовжує боронити її кордони на сході України. Також присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять усіх, хто загинув за незалежність України.

Урочистий захід відвідала староста сіл Котюржинці, Блидні, Черніївка Полонської міської ради ОТГ Алла Салацька, яка привітала усіх присутніх зі святом, побажала усім здоров'я, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гіднє майбутнє рідного краю та України.

 
Дорогі полончани!
 
Щиросердечно вітаю вас з одним із найважливіших національних свят України – Днем Соборності!
 
22 січня український народ відзначає 99–у річницю підписання Акту злуки між представниками Української Народної Республіки та Західно–Української Народної Республіки, який увійшов в історію як свято національної єдності – День Соборності України.
 
Цей день належить кожному з нас як історичний символ об’єднання України і, водночас, як загальний для всіх орієнтир майбутнього – саме суспільна, духовна і територіальна єдність України є найважливішою умовою для поступу та успіху нашої держави.
 
Щиро вірю, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, навіки залишатиметься непорушною. Адже саме в єдності дій та соборності душ ми можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України.
 
Міцного здоров’я Вам, шановні полончани, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України!
 
З повагою, міський голова Ф. Скримський
 

18 січня в Червонівському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст – ДНЗ» школярі отримали новий шкільний автобус, який був придбаний за кошти освітньої субвенції і Полонської міської ради в сумі 1 млн 700 тис гривень, а старий автобус передадуть школі у селі В. Каленичі. Новий транспортний засіб підвозитиме до Червонівської школи учнів з двох сіл – Роговичів і Сягрова. У школі навчається 64 учні та 11 дітей відвідують дитсадок.

Учнівський і педагогічний колективи прийшли привітати перший заступник міського голови О. Кулінський, секретар міської ради Л. Сосун, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ А. Коріньовська. На урочистій лінійці А. Коріньовська привітала присутніх з новорічно-різдвяними святами, згадала про гарну традицію вручати подарунки. З початку нового року Червонівська школа вже отримала три нові комп’ютери, які були передані народним депутатом Р. Мацолою в рамках Програми підтримки сільської освіти від Уряду України.

Л. Сосун в промові зазначила, що відтепер матеріальне забезпечення шкіл буде ще кращим ніж у 2017 році. Виконавчий комітет міської ради разом з депутатами прийняли рішення з 9 січня 2018 року запровадити безкоштовне харчування учням 1-4 класів, учням пільгових категорій.

Директор навчально-виховного комплексу О. Низовець подякував від імені педагогічного та учнівського колективів за гарні і щедрі подарунки.

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


30 листопада 2018 року о 10:00 годині в Малому залі Будинку культури міста Полонного відбудеться 62-а чергова сесія Полонської міської ради ОТГ (по земельним питаннях)

14 грудня 2018 року о 10 годині в приміщенні малого залу Будинку культури відбудеться 63-а сесія Полонської міської ради ОТГ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання