Пошук по сайту
Калькулятор субсидій

Інформація щодо СУБСИДІЙ

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 22 гостей на сайті

Світ дитячих мрій

З метою виявлення творчо обдарованих дітей дошкільного віку, збереження, відродження та популяризації українського народного, сучасного мистецтва, пошуку та підтримки молодих талантів відділом освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади  ініційовано проведення Першого фестивалю творчості дошкільнят освітніх закладів Полонської громади «Світ дитячих мрій».

Захід проходитиме під патронатом міського голови Франца Скримського та  за підтримки народного депутата України Романа Мацоли.

Усі бажаючі зможуть переглянути концертну програму у виконанні дитячих творчих колективів 01 червня 2017 року о 10.00 год в Будинку культури.

Вхід вільний.

 

На базі Полонської ОТГ в рамках проекту  U-LLAD з Європою «Підтримка реформ децентралізації в Україні» пройшов виїзний тренінг відокремленого підрозділу «Центр розвитку місцевого самоврядування. Навчання проходило у формі пошагового написання проектів, з метою залучення міжнародної технічної допомоги та коштів з державного фонду регіонального розвитку. Тренінг пройшов за участі представників сусідніх об’єднаних територіальних громад: Судилківської, Понінківської, Ленковецької, Берездівської, Ганопольської. Кожен учасник тренінгу висловив думки, щодо написання проектів. Бажання бути ініціативними, бачити позитивні ефекти та додаткові можливості, головне змінювати інфраструктуру своєї громади - прагнення усіх учасників семінару. Слухачі семінару презентували проекти розвитку громад, піднімали проблеми і одночасно шукали шляхи їх вирішення. Всіх об’єднує одна мета: змінити життя членів громади на краще. Кожен продукував думку: «Я маю мрію змінити життя мешканців громади».

Нехай здійсняться мрії!

 

Для багатьох День села – це ще один привід зібратися разом, згадати і тих, хто народився, і хто зростав у рідному селі, послухати музичні композиції, подивитися виступи артистів, смакувати смачною рибною юшкою. Тому, зазвичай, на такий день народження не лише сходяться, а й з’їжджаються ті, хто тут народився і виріс.  Цей чудовий день об’єднує людей різного віку - від малого до великого. І вітають земляків та гостей завжди щиро та гостинно.

21 травня 2017 року на передодні Дня Святого Миколая Чудотворця відбулося святкування дня народження с. Блидні. У центрі з самого ранку панувала святкова атмосфера. Лунала музика. У святково прикрашеному повітряними кульками і квітами сільському клубі зібралися жителі та гості, щоб усією дружною родиною відсвяткувати цю знаменну подію. А особливо радувала зір непосидюча дітвора. Саме вони, усміхнені і щасливі,- надія і наше  майбутнє.

 

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантних посад посадових осіб Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади – головного спеціаліста та спеціаліста відділу культури та туризму.

Умови проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади – головного спеціаліста та спеціаліста відділу культури та туризму.

Особи, котрі бажають взяти участь у конкурсі подають до конкурсної комісії такі документи :

-    заяву про участь  у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленим законодавством обмеженнями щодо прийняття на державну службу та проходження державної служби ;

-    згоду на збір та обробку персональних даних;

-    заповнену особову  картку форми П 2-ДС ;

-    дві фотографії розміром 4 х 6 см ;

-    копію документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

-    декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (nazk.gov.ua).

-    копію першої, другої та одинадцятої сторінок паспорта громадянина України;

-    копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

Особи, які працюють у державному органі, де оголошено конкурс, і бажають взяти у ньому участь, зазначених документів до заяви не додають.

Вимоги до кандидатів на заміщення вакантної  посади :

-    для головного спеціаліста: стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування та/або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менш 1 року або за фахом в інших сферах управління не менше 3 років;

-    для спеціаліста: без вимог до щодо стажу роботи;

-    обов’язкове досконале володіння комп’ютером та державною мовою.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається кадровою службою.

Згідно з чинним порядком   щодо заміщення вакантних посад державних службовців, конкурсанти складають у письмовій формі іспит на знання Конституції України, Законів України "Про службу в органах місцевого самоврядування ", "Про запобігання корупції",  а також законодавства з  урахуванням  специфіки функціональних повноважень відділу культури та туризму виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади.

До участі у конкурсі не допускаються особи, які:

-  визнані в установленому порядку недієздатними;

- мають судимість, що є несумісною із зайняттям посади;

- у разі прийняття на службу будуть прямо підпорядковані або підлеглі особам, які є їхніми близькими особами;

- позбавлені права займати відповідні посади в установленому законом порядку на визначений термін;

-в інших випадках, установлених законами.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення конкурсу за адресою: 30500, м.Полонне, вул.Л.Українки,113,  тел. 2-04-29.

 

День пам’яті жертв політичних репресій – щорічний національний пам’ятний день в Україні, що припадає на третю неділю травня.

З метою належного вшанування пам’яті жертв політичних репресій, привернення уваги суспільства до трагічних подій історії України, викликаних насильницьким впровадженням комуністичної ідеології, відродження національної пам’яті, утвердження нетерпимості до будь-яких проявів насильства проти людства був виданий Указ Президента України «День пам’яті жертв голодомору та політичних репресій».

 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


25 травня 2018 року о 10:00 годині в Малому залі Будинку культури міста Полонного відбудеться 49-а сесія Полонської міської ради ОТГ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання