Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 23 гостей на сайті

18 жовтня 2019 року начальником відділу соціальної роботи з населенням ВК Полонської міської ради ОТГ спільно з заступником по виховній роботі та психологом ДНЗ «Полонський агропромислового центру професійної освіти» було проведено семінар для студентів ДНЗ «Полонський агропромислового центру професійної освіти»  по темі: «Торгівля людьми».

ТОРГІВЛЯ ЛЮДЬМИ - ЦЕ ЗДІЙСНЕННЯ НЕЗАКОННОЇ УГОДИ, ОБЄКТОМ  ЯКОЇ Є ЛЮДИНА, А ТАК САМО ВЕРБУВАННЯ, ПЕРЕМІЩЕННЯ, ПЕРЕХОВУВАННЯ, ПЕРЕДАЧА АБО ОДЕРЖАННЯ ЛЮДИНИ, ВЧИНЕНІ З МЕТОЮ ЕКСПЛУАТАЦІЇ, У ТОМУ ЧИСЛІ СЕКСУАЛЬНОЇ, З ВИКОРИСТАННЯМ ОБМАНУ, ШАХРАЙСТВА, ШАНТАЖУ, УРАЗЛИВОГО СТАНУ ЛЮДИНИ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯМ НАСИЛЬСТВА, З ВИКОРИСТАННЯМ СЛУЖБОВОГО СТАНОВИЩА АБО МАТЕРІАЛЬНОЇ ЧИ ІНШОЇ ЗАЛЕЖНОСТІ ВІД ІНШОЇ ОСОБИ, ЩО ВІДПОВІДНО ДО КРИМІНАЛЬНОГО КОДЕКСУ УКРАЇНИ ВИЗНАЧАЮТЬСЯ ЗЛОЧИНОМ.

Питання «Торгівля людьми» є актуальним на теперішній час, тому проведений семінар та корисна інформація по даній темі сподобалась студентам, а людина, яка попереджена інформаційно про види, наслідки, практичні історії – є озброєною.

                                                                        Відділ соціальної роботи з населенням  ВК Полонської міської ради ОТГ

 

 

 

Виконавчий комітет Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади вітає з днем народження

Почесного громадянина міста Полонного Демедюка Ярослава Івановича!

Життя – це книга. Є люди, які її пишуть. Є ті, які читають і живуть так, як хтось прописав ... Ми бажаємо тобі написати "свою книгу" – яскраву, повну вражень, любові, щастя, розуміння. Таку, щоб було що згадати та іншим розповісти!

З Днем народження!

 

 

Відповідно до правопросвітницької інформаційної кампанії спрямованої на інформування громадян щодо правильного нарахування тарифів на послуги з постачання теплової енергії та права на адресну безготівкову допомогу сім’ям, яка надається на погашення витрат з оплати житлово-комунальних послугвідділ «Полонське бюро правової допомоги» інформує:

У зв’язку з постійним підвищенням тарифів не всі можуть сплачувати рахунки за комунальні послуги, тому держава зробила крок на зустріч людям і прийняла рішення про надання адресної безготівкової допомоги малозабезпеченим громадянам, в тому числі і тим, що орендують житло.

Субсидія - це адресна безготівкова допомога сім’ї, яка надається на погашення витрат з оплати житлово-комунальних послуг. Отримувати таку допомогу мають право громадяни України, іноземці, а також і особи без громадянства, що перебувають на території України згідно нашого законодавства та проживають у житлових будинках.

У разі, якщо у виконавчих органах територіальних громад відсутні структурні підрозділи з питань соціального захисту населення, прийняття та передача всіх необхідних документів для призначення житлових субсидій здійснюється уповноваженими особами, які визначаються виконавчими органами сільських, селищних, міських рад. До таких документів належать:

• заява про призначення та надання житлової субсидії у грошовій формі;

• декларація про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії;

• довідки про доходи;

• копія договору про реструктуризацію заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг (у разі наявності);

• договір оренди житла (у разі наявності).

 

 

 

Виконавчий комітет Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади вітає з днем народження Почесного громадянина міста Полонного Федуна Юрія Юрійовича!

85 — прекрасний ювілей. Ювілей мудрості, життєвого досвіду і цінних знань. Нехай він не засмучує, не забирає сили, а тільки надихає, приносить радість і умиротворення. Відмінного вам самопочуття і ще довгих років життя. З ювілеєм!

 

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


29.11.2019 о 10.00 в малому залі будинку культури відбудеться чергова 80-а сесія міської ради Полонської ОТГ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання