Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 72 гостей на сайті

Тарас Шевченко – видатна особистість не тільки для XIX століття, а й для будь-якого періоду новітньої української історії. Поезії Великого Кобзаря є символом боротьби волелюбного українського народу, творча спадщина Тараса Шевченка надихає на звершення, підтримує в непростий час, дарує надію на кращу долю для незалежної України. Кобзар став символом боротьби за українську державність.

Світлина від Виконавчий комітет Полонської міської ради ОТГ.

 

За результатами роботи правоохоронних органів у 2018 році загалом вдалося забезпечити дотримання правопорядку на території Полонського району. Так, незважаючи на те, що рівень злочинності в порівнянні з 2017 роком зріс на 2,1% або на 6 правопорушень,  кількість зареєстрованих злочинів зменшилася 8,4% (з 689 до 631). На кінець 2018 року рівень кримінальних правопорушень на 10 тисяч населення складав 67 злочинів, що значно нижче загальнообласного, який склав 88 кримінальних правопорушень.

Зменшилася кількість тяжких злочинів в порівнянні з минулим роком на 28,1% (з 121 до 87). Спільними заходами вдалося на 5,7% (з 174 до 164) зменшити на території району вчинення злочинів проти власності, питома вага яких складає понад 56,4% від усіх злочинів.

Водночас, суттєвого зауваження викликає профілактика вчинення злочинів невеликої тяжкості, яких на території району в 2018 році вчинено на 21,3% більше (з 75 до 91) в порівнянні з 2017 роком, на 23,5% (з 85 до 105) більше вчинено злочинів середньої тяжкості.

Позитивні результати правоохоронних органів району при виявленні злочинів у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів, яких в поточному році виявлено 4, в тому числі за фактами збуту наркотичних засобів.

 

Світлина від Виконавчий комітет Полонської міської ради ОТГ.

Виконавчий комітет Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади та міський голова Франц Скримський щиро вітають Почесного громадянина міста Полонного

Ларису Михайлівну Шкуратову

з Днем народження! Бажаємо щоб Вас зігрівали теплі слова близьких і рідних, щоб Вашого серця ніколи не торкнулася тінь розчарувань. Міцного здоров’я, терпіння, сили, достатку. Хороших новин, величезної сили духу, приємних моментів і сонячних днів.

 

Світлина від Виконавчий комітет Полонської міської ради ОТГ.

Дорогі жінки, вітаю Вас з Міжнародним жіночим днем! Безліч Вам  приємних сюрпризів, квітів, усмішок, гарного настрою! Нехай вас завжди радують і цінують потрібні вам люди, хай збуваються ваші мрії, а кожен новий день приносить лише радість та посмішки.

Прийміть побажання добра, любові, удачі, успіху, завжди гарного настрою, відмінного здоров’я, успішної кар’єри, приємних компліментів, дорогих подарунків і справжнього жіночого щастя!

Бажаю достатку, життєлюбства, доброти, щирості, самореалізації, відкриття в собі нових талантів, любові і удачі у всьому!

З повагою,
Міський голова  Полонської ОТГ                                  Франц Скримський

 

Світлина від Виконавчий комітет Полонської міської ради ОТГ.

У цей чудовий весняний день щиросердно вітаємо вас з нагоди професійного свята – Дня землевпорядника.
У ваших руках сьогодні найбільший і найдорожчий національний скарб, наша святиня та годувальниця – українська земля.
Саме тому відповідальність і досвід, професійність та любов до рідної землі працівників землевпорядної служби є запорукою збереження і дбайливого використання земельних ресурсів нашої Батьківщини.
У день вашого професійного свята бажаємо вам міцного здоров’я, благополуччя та нових звершень у справі збереження нашого безцінного багатства.

З повагою,
Міський голова  Полонської ОТГ                                  Франц Скримський

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання