Пошук по сайту
Калькулятор субсидій

Інформація щодо СУБСИДІЙ

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 29 гостей на сайті

Шановні працівники соціальної сфери!

Від щирого серця вітаю Вас із професійним святом — Днем працівників соціальної сфери!

Ваша праця сповнена гуманізму, милосердя й душевного тепла. Вашу чуйність і турботу відчувають широкі верстви населення і насамперед — пенсіонери та інваліди, діти-сироти, малозабезпечені, багатодітні сім’ї, безробітні громадяни.

Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи соціальні гарантії і допомогу тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства.

Самовіддане служіння обраній справі, доброта і милосердя, чуйність і щедрість душі винагороджуються подякою та пошаною людей, яким ви допомагаєте долати труднощі, додаєте віри та впевненості у завтрашньому дні.

Ваша праця скромна і не завжди помітна, але завжди сповнена душевного тепла і зігріта співчуттям та любов’ю до ближнього. Переконаний, вам вистачить сили, витримки та професіоналізму для подолання всіляких перешкод у справі поліпшення соціального захисту тих, хто його потребує.

Хай ваша працьовитість та душевне тепло і надалі служать людям, а свято нехай надасть усвідомлення своєї причетності до великої та дуже важливої справи — соціального захисту людини.

Бажаю вам міцного здоров’я, добробуту, порозуміння і затишку у ваших оселях та невичерпної життєвої енергії!

Міський голова                                                                                      Ф. Скримський

 

 

В звязку з демонтажем опор повітряних ліній електропередачі 01.11.2018 року  3 9:00 до 17:00 буде перекрито рух транспорту по вул. Лесі Українки від художньої школи до перехретя з вулицями Степана Бандери та Чорновола.

Просимо вибачення за тимчасові незручності!

 

В звязку з виконанням проекту по реконструкціїводопровідних мережпо вулицях міста Полонного31 жовтня та 1 листопада 2018 року буде порушено благоустрій тротуару по вулиці Л.Українки від художньої школи до вулиці Чорновола та до вул. Н.С.Говорун .

В перелік робіт входить:

  • видалення дерев;
  • перенесення опор повітрянихліній електропередачі та звязку;
  • проведення земляних робіт по реконструкції водопровідних мереж міста;

Роботи проводяться силами КП ПМР«Благоустрій», Полонського РЕМ за погодженням виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГта ТОВ «Альфа-Газ» зі Старокостянтинова.

Повідомляємо, що в зв’язку з заміною опор повітряних ліній електропередачі в м.Полонне по вул.Л.Українки від художньої школи до вул.Н.С.Говорун буде відключено електромережу з 9.00 до 17.00 31.10.2018 року та з 9.00 до 17.00 01.11.2018 року (після закінченні робіт можливе підключення електромережі до 17.00)

Виконавчий комітет Полонської міської ради ОТГ просить вибачення в мешканців та гостей міста за тимчасові незручності та обмеження руху транспорту на даній ділянці вулиці Л.Українки в м.Полонне.

 

Відділ благоустрою та екології виконавчого комітету

Полонської  міської  ради  ОТГ

 

Друга світова війнапринесла з собою таку безліч трагедій, віроломства і зруйнованих доль, щодо цих пір все людство із сумом і гіркотою згадує про ті далекі події, які торкнулися практично всіх на нашій спільній землі.  Вже майже досконально вивчені всі масштаби цієї згубної війни. Її причини, її наслідки. Перемога. Це була перемога зі сльозами на очах. Це були сльози радості і одночасно сльози горя. Ц ене можна описати простими словами. Не можна висловити те, що відчували наші батьки і діди, матері і бабусі, на очах яких відбувався весь жах однієї з найкривавіших воєн на нашій планеті. Не можна висловити, але ми і не маємо права забути те, що розповідали нам свідки, які так чи інакше брали участь в цьому. Інакше це може повторитися. І ми говоримо: «Ніхто не забутий!», «Ніщо не забуто!». Будемо пам’ятати і навчимо своїх нащадків!

З метою закріпити й увіковічити історичну пам’ять написано і пишуться маса книг, документальна і художня література. У нашому календарі є не мало дат, які нагадують нам про ті далекіроки. Кожне наше місто чи містечко, регіон мають пам’ять про цю страшну війну. День визволення України від фашистських загарбників відзначається 28-го жовтня.

 Напередодні свята, аби вкотре віддати шанувоїнам, що в час воєнного лихоліття боролися за визволення нашої землі від фашистських загарбників,перший заступник голови Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Олег Кулінський, перший заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Шамрай, голова районної ради Олег Янчук, голова районної  організації ветеранів України Валентин Жухевич, ветерани Другої світової війни поклали квіти до пам’ятників,братських могил, пам’ятних знаків,аби в котре вшанувати пам'ять загиблих героїв, які у ті буремні роки звільнили від окупантів рідну землю.Зауважимо, що цей день був встановлений як національне свято з метою всенародного відзначення визволення України від фашистських загарбників, вшанування героїчного подвигу і жертовності українського народу у  Другій світовій війні.

 

24-26 жовтня на базі Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій проведено навчання керівників та адміністраторів центрів надання адміністративних послуг райдержадміністрацій міських рад та об’єднаних територіальних громад за програмою тематичного семінару “Актуальні питання надання адміністративних послуг”.Метою семінару є оновлення знань із теоретичних та практичних засад реалізації державної політики з надання адміністративних послуг та розвитку мережі ЦНАПів, визначення механізмів зі спрощення процедур отримання послуг громадянами, безпека та захист персональної інформації громадян під час надання послуг. До висвітлення, обговорення тематики заходу залучено науковців Хмельницького університету управління та права , представників департаментів економічного, промисловості та інфраструктури, Головного територіального управління юстиції, Головного управління Держгеокадастру,спеціалістів Хмельницької міської ради, управління Державної архітектурно-будівельної інспекції в області, Хмельницької філії державного підприємства Національні інформаційні системи”,соціального захисту населення облдержадміністрації.

Також розкладом занять було передбачено виїзні практичні заняття на базі Славутського та Полонського ЦНАПів.По закінченню навчання учасники семінару мали можливість подати організаторам свої зауваження та пропозиції щодо програм майбутніх семінарівза допомою анкетування. За результатами семінару учасники семінаруотримали відповідні сертифікати про проходження навчання за програмою “Актуальні питання надання адміністративних послуг”.Від Полонської об’єднаної територіальної громади  участь у семінарі взяли керівник ЦНАП Тетяна Карнафель та начальник відділу Тетяна Мартинюк.

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


30 листопада 2018 року о 10:00 годині в Малому залі Будинку культури міста Полонного відбудеться 62-а чергова сесія Полонської міської ради ОТГ (по земельним питаннях)

14 грудня 2018 року о 10 годині в приміщенні малого залу Будинку культури відбудеться 63-а сесія Полонської міської ради ОТГ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання