Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 36 гостей на сайті

       Відповідно до ст.17 ч.2 ст.25 Закону України «Про наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори», виготовлення та зберігання наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів  у  будь-яких кількостях та в цілях,  не передбачених зазначеним Законом, забороняється.

         Водночас, у квітні поточного року встановлено, що місцева жителька зберігала за місцем свого проживання особливо небезпечний наркотичний засіб – канабіс, загальною масою понад 300 грам. Окрім того, під час обшуку у громадянки виявлено та вилучено пристосування для паління із нашаруваннями наркотичного засобу та іншими слідами вживання.

         За процесуального керівництва та підтримання публічного обвинувачення прокурорами Полонського відділу Шепетівської місцевої прокуратури, обвинувальний акт щодо місцевої жительки скеровано на розгляд до суду, де її вину за незаконне придбання та зберігання наркотичних засобів повністю доведено.

         Судом винесено обвинувальний вирок, згідно якого особу визнано винною у вчинення злочину, передбаченого ч. 1 ст. 309 Кримінального кодексу України, та призначено покарання у виді штрафу.

         Робота правоохоронних органів, спрямована на протидію незаконному обігу наркотиків триває.

 

Прокурор Полонського відділу
Шепетівської місцевої прокуратури
О. Мацюк

 

21 червня відбудеться дослідження та тестування туристичного велосипедного  та пішохідного маршрутів

Початок о 1030 год. від міського будинку культури до парку

Запрошуються усі бажаючі прийняти участь у даному заході.

 

 

 

З  1 липня 2019 року розмір прожиткового мінімуму становить:

- загальний показник - 1936 грн;

- дітям до 6 років - 1699 грн;

- дітям віком від 6 до 18 років - 2118 грн;

- працездатним особам - 2007 грн;

- особам, які втратили працездатність - 1564 грн.

Новий розмір прожиткового мінімуму слід враховувати при проведенні індексації грошових доходів населення. Згідно п.4 Порядку проведення індексації грошових доходів населення № 1078, індексації підлягають доходи населення в межах прожиткового мінімуму, встановленого для відповідних соціальних і демографічних груп населення. Тобто з 1 липня 2019 року індексація заробітної плати проводиться в межах доходу 2007 грн.

Крім того, новий розмір прожиткового мінімуму 

 

18.06.2019 року працівниками товариства з обмеженою відповідальністю «Новшляхбуд» з м.Полонного будуть продовжуватися роботи по проведенню поточного середнього ремонту автомобільної дороги державного значення Т-23-09 Шепетівка – Чуднів – Бердичів км 28+900 – км 32+390 в м.Полонне по вул. Л.Українки від її перехрестя з вул.А.Герасимчука (магазин «СХІД-ЗАХІД) до її перехрестя з вулицями Н.С.Говорун та Поліська.

Під час проведення ремонтних робіт 18.06.2019 року планується демонтаж старого бортового каменю на тротуарах з обох сторін вул..Л.Українки на даній ділянці дороги . В зв’язку з вищевикладеним, з метою недопущення створення аварійних ситуацій під час проведення ремонтних робіт, 18.06.2019 року з 8.00 до 18.00 буде перекрито рух транспорту в м.Полонне по вул. Л.Українки від її перехрестя з вул. Академіка Герасимчука до перехрестя з вул. Н.С.Говорун - Поліська. Об’їзд буде здійснюватися через вулиці Шевченко та Київська.

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


14 серпня 2019 року о 10.00 в малому залі будинку культури відбудеться 75-а чергова сесія

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання