Пошук по сайту
Калькулятор субсидій

Інформація щодо СУБСИДІЙ

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 55 гостей на сайті

26.04.2018 року в приміщенні Полонської міської ради відбулось засідання комісії з питань дотримання законодавства України про працю, легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, недопущення здійснення підприємницької діяльності без державної реєстрації, забезпечення повноти і своєчасності сплати місцевих  податків, зборів та єдиного соціального внеску.

На засідання комісії запрошені  керівники (представники) суб’єктів господарської діяльності (юридичних осіб та фізичних-осіб – підприємців), які здійснюються реалізацію підакцизних товарів (алкогольних та тютюнових виробів).

Згідно порядку денного на засіданні були розглянуті  питання:

- повноти і своєчасності  сплати акцизного податку,

- дотримання розпорядків роботи магазинів, кафе-барів,

- дотримання вимог трудового законодавства, додержання мінімальних гарантій в оплаті праці, оформлення трудових відносин,

Основною метою проведення комісій є  збільшення надходжень до місцевого бюджету Полонською ОТГ, у тому числі і акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів, які здійснюють діяльність на території громади.

Акцизний податок, у разі роздрібної торгівлі алкоголем та тютюном, впливає на збільшення надходжень до місцевого бюджету. Так за 2017 рік до місцевого бюджету Полонський ОТГ надійшло 408,5 тис.грн., а  за результатами І кварталу 2018 року задекларовано та сплачено  127,4 тис. грн акцизного податку.

Звичайно, всі розуміють, як складно сьогодні підприємцям. Але коли одні працюють за правилами і роблять все можливе, щоб сплатити належні податки в бюджет, а інші не виходять з тіні або займаються незаконною діяльністю – це призводить до збільшення тіньової торгівлі, зменшення бюджетних надходжень, зубожіння громади. І реакція відповідних органів, у тому числі й влади, має бути розумною та наполегливою.

На засіданні комісії суб’єктами господарської діяльності піднімалось питання діяльності так званих «наливайків», що призводить до зменшення виторгів та в свою чергу до зменшення податків, зокрема акцизу.

Якщо магазини та кафе(бари) це прерогатива влади, у них для цього є всі повноваження та інструменти, то з місцевим самогоноварінням і торгівлею доведеться боротися  самим. Усні скарги та пропозиції щодо домашніх «наливайок» не дадуть ніякого результату. Тому потрібно писати скаргу. Не варто скаржитись до податкової на те, що сусід продає самогон, це компетенція поліції. А ось якщо кафе або магазин торгує алкоголем з-під прилавка, то вже компетенція податкової служби. Заява ваша обов’язково має бути письмовою, вам повинні дати номер за яким її зареєстрували, також вам повинні надати письмову відповідь у місячний термін про дії, проведені по вашій заяві.

Також вважаємо за потрібне довести до  відому громадян про те що:

Законом України від 28.12.2014 №71-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» внесено зміни до Податкового кодексу України, якими запроваджено з 1 січня 2015 року нарахування та сплату акцизного податку з роздрібної реалізації окремих груп товарів. Даний податок становить 5 відсотків від вартості товару, а платити його повинні ті суб’єкти господарювання, які реалізують підакцизні товари в роздріб. Кошти від акцизу надходять до місцевого бюджету. Цей податок стосується підакцизних товарів, що продаються в роздріб – алкоголю, пива та тютюнових виробів.

Враховуючи, що фактичними платниками акцизного податку в першу чергу є громадяни, які купують підакцизні товари, Полонська міська рада пропонує жителям громади самим контролювати сплату суб’єктами господарювання акцизного податку шляхом вимоги розрахункових документів (чеків) у продавців.

Адже ці 5%, сплачених споживачем при купівлі підакцизних товарів у роздрібній мережі, поповнюють місцевий бюджет та в подальшому направляються на соціально-економічний розвиток громади: ремонти освітніх, медичних закладів, доріг та тротуарів, будівництво спортивних та дитячих майданчиків.

Головний спеціаліст
з питань додержання законодавства про працю

Сергійко Т.М.

 

28 квітня 2018 року народний аматорський ансамбль сучасного-бального танцю "VIZAVI" Будинку культури Полонської міської ради ОТГ виборов І премію (старша група) та Гран-прі (середня група) у регіональному дитячому фестивалі "Світ талантів ПОДІЛЛЯ 2018", який проводився у місті Хмельницькому.

Фестиваль "Світ талантів" — це по-справжньому яскраве дитяче свято, що проводиться з метою виявлення дитячих талантів та популяризації української культури на міжнародному рівні. Всі учасники фестивалю - енергійні, талановиті, кмітливі, веселі, безпосередні хлопчики та дівчата віком від 5 до 17 років з різних куточків України та світу.

Вітаємо наш творчий колектив з черговою перемогою!

Відділ культури та туризму
виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ

 

 

30 квітня - 1 травня 2018 року у м. Шепетівка проводився Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «ЗОЛОТЕ КОЛО», в якому прийняли участь творчі колективи Полонської ОТГ та здобули перемогу у номінації «народна хореографія»:

- хореографічний колектив «Радість» Дитячої музичної школи Полонської міської ради ОТГ(керівник – С. Будник) - ІІІ місце (середня вікова категорія);

- зразковий аматорський хореографічний колектив «Едельвейс» Будинку культури Полонської міської ради ОТГ (керівник - Ж. Синиця) – IV місце (молодша вікова категорія).

Вітаємо наших переможців, бажаємо подальших творчих успіхів і злетів!

Відділ культури та туризму
виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ

  

 

 

Виконавчий комітет Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для здійснення незалежної оцінки вартості земельної ділянки  на території Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади, Хмельницької області.

№п/п

Назва обєкта оцінки

Місцезнаходження обєктаоцінки

Площа обєкта оцінки

Мета проведення незалежної оцінки

1.

Земельна ділянка

вул.Залізнична,35

м.Полонне

Полонського р-ну,

Хмельницької обл.

1000 м2

продаж земельної ділянки

2.

Земельна ділянка

вул.Ак.Герасимчука,263

м. Полонне

Полонського р-ну,

Хмельницької обл.

477 м2

продаж земельної ділянки

3.

Земельна ділянка

вул.Ак.Герасимчука,263

м. Полонне

Полонського р-ну,

Хмельницької обл.

1988 м2

продаж земельної ділянки

4.

Земельна ділянка

Вул. Л.Українки,113А

м. Полонне

Полонського р-ну,

Хмельницької обл.

506 м2

продаж земельної ділянки

Для участі в конкурсі претенденти подають заяву із документацію до виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ по кожному об’єкту окремо.  Конкурсна документація подається в запечатаному конверті з описом відповідних  документів але не пізніше ніж за три дні до дати проведення конкурсу.

Перелік документів, що подаються:

  • Заяву на участь у конкурсі за встановленою формою (додаток 1);
  • Нотаріально посвідчену копію статуту. При цьому, якщо Експерт не менше двох разів брав участь у таких конкурсах, то він може подати до Комісії взамін нотаріально посвідченої копії статуту письмову інформацію про те, що з часу проведення попереднього конкурсу в статуті учасника конкурсу не відбулося ніяких змін;
  • Копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі, та які залучаються до виконання оцінки;
  • Копію сертифіката, виданого у встановленому законом порядку;
  • Документ, що містить відомості щодо його досвіду роботи та досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі, звірений заявником;
  • Конкурсні пропозиції щодо вартості виконання робіт відповідно до калькуляції витрат, пов’язаних із виконанням робіт, а також терміну виконання робіт по оцінці земельної ділянки (подаються у запечатаному конверті).
  • Документ, що містить відомості щодо його досвіду роботи та досвіду оцінювачів, які працюють у його штатному складі, звірений заявником.

Переможцем  обирається той учасник, який подав найнижчу цінову пропозицію.

Інформація про проведення конкурсу: конкурс відбудеться 18 травня 2018 року о 10:00 в приміщенні виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади за адресою: Хмельницька область, Полонський район, місто Полонне, вул. Лесі Українки, 113.

Документи приймаються за адресою: виконавчий комітет Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади (кабінет №10), вул. Лесі Українки, 113, м. Полонне, Хмельницька область, 30500.

Телефон для довідок: (038 43) 3-10-03, 2-05-46

 

 

 

32 роки тому день 26 квітня розділив історію нашої країни на "до" і "після". Чорнобильська трагедія стала катастрофою для всієї Європи, змінивши не лише радіаційний фон, але й екологію в цілому. Що б сталося, якби пожежу не загасили і вибухнула вся електростанція? Науковці твердять, що в такому випадку жити на всій території Європи було б неможливо...

Ніколи не забуваймо про тих, хто ціною власного життя та здоров'я унеможливив таку біду! Нехай ці дні стануть не формальною датою у календарі, а приводом ще раз задуматися про людський героїзм та жертовність!

Полонне вшановувало ліквідаторів наслідків Чорнобильської катастрофи

  

 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


25 травня 2018 року о 10:00 годині в Малому залі Будинку культури міста Полонного відбудеться 49-а сесія Полонської міської ради ОТГ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання