Пошук по сайту
Калькулятор субсидій

Інформація щодо СУБСИДІЙ

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 63 гостей на сайті

ТОВ “Міжнародний виставковий центр” (МВЦ, м. Київ, Броварський проспект, 15) інформує про виставкові заходи, які відбудуться з 7 по 9 листопада 2017 року за підтримки та активної участі Мінрегіону, Мінприроди, Міненерговугілля, Держенергоефективності, Держводагентства:

- XV Міжнародна спеціалізована виставка “AQUAUKRAINE-2017” (водопідготовка, водопостачання, водовідведення, очищення стічних вод, насосне обладнання, труби та трубопровідна арматура, фільтри, прилади контролю та обліку);

- X Міжнародна спеціалізована виставка “Енергоефективність. Відновлювана енергетика-2017” (енергозберігаючі технології, обладнання, матеріали для промисловості, ЖКГ, АПК, енергоефективні проекти для модернізації підприємств, обладнання для заміщення природного газу, альтернативні види палива, відновлювані джерела енергії);

- XV Міжнародні спеціалізовані виставки “КомунТех-2017”, “ДорТехЕкспо-2017” (комунальна та дорожньо-будівельна техніка, спецтехніка, управління відходами, благоустрій, засоби організації дорожнього руху, освітлення вулиць та доріг);

- VII Спеціалізована виставка “ЄвроБудЕкспо-2017” (будівельні матеріали, конструкції, технології для промислового, житлового будівництва та соціальної сфери, інструменти, обладнання, енергозбереження в будівництві);

- V Спеціалізована виставка “Екологія підприємства-2017” (очищення промислових викидів в атмосферу, утилізація відходів виробництва, полімерів, гумовотехнічних виробів, екологічний моніторинг, поводження з небезпечними відходами);

- XV Міжнародна спеціалізована виставка “Енергетика в промисловості-2017” (електротехнічне та енергетичне обладнання, силова електроніка, кабельно-провідникова продукція, системи автоматизації, КВПіА);

- Міжнародна спеціалізована виставка гірничодобувної промисловості “MININGINDUSTRYEXPO-2017”(бурильні установки, інструмент, прохідницькі та очисні комплекси, шахтна та кар’єрна спецтехніка, гірничозбагачувальне обладнання);

- Міжнародна спеціалізована виставка “НАФТОГАЗЕКСПО-2017” (бурові установки, устаткування для експлуатації та ремонту свердловин, насоси, компресори, системи автоматизації, КВПіА, пожежна та екологічна безпека);

- XIV Міжнародна агропромислова виставка “АГРОФОРУМ-2017” (сільгосптехніка, запчастини, обладнання для зернопереробки, добрива, засоби захисту рослин, корми, ветеринарія).

Одночасно з виставками за участю високих посадових осіб відбудуться науково-практичні заходи, присвячені актуальним питанням сьогодення щодо реалізації та вдосконалення державної політики в реальному секторі економіки.

Запрошуємо керівництво та фахівців галузевих структурних підрозділів відвідати спеціалізовані виставки та супутні заходи.

Відвідування заходів - безкоштовне.

За довідками звертатися за тел.: (044) 201-11-62; 201-11-59; 201-11-57

Сайт: www.iec-expo.com.ua

 

Відповідальність за здійснення господарської діяльності без державної реєстрації як суб’єкта господарювання або без одержання відповідної ліцензії

Відповідно до ст. 42 Господарського кодексу України від 16 січня 2003 року № 436-IV  підприємництво – це самостійна, ініціативна, систематична, на власний ризик господарська діяльність, що здійснюється суб’єктами господарювання (підприємцями) з метою досягнення економічних і соціальних результатів та одержання прибутку.

Згідно із частинами другою та третьою ст. 45 Господарського кодексу України порядок створення, державної реєстрації, діяльності, реорганізації та ліквідації суб’єктів підприємництва окремих організаційних форм визначається Господарського кодексу України та іншими законами.

Щодо громадян та юридичних осіб, для яких підприємницька діяльність не є основною, положення цього Кодексу поширюються на ту частину їх діяльності, яка за своїм характером є підприємницькою.

Статтею 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення від 07 грудня 1984 року № 8073-X із змінами і доповненнями встановлено, що провадження господарської діяльності без державної реєстрації як суб’єкта господарювання або без одержання ліцензії на провадження певного виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню відповідно до закону, чи здійснення таких видів господарської діяльності з порушенням умов ліцензування, а так само без одержання дозволу, іншого документа дозвільного характеру, якщо його одержання передбачене законом (крім випадків застосування принципу мовчазної згоди), -

тягне за собою накладення штрафу від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 17000 до 34000 грн.) з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей, одержаних внаслідок вчинення цього адміністративного правопорушення, чи без такої.

Дії, передбачені частиною першою ст. 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за таке саме правопорушення, або пов’язані з отриманням доходу у великих розмірах, -

тягнуть за собою накладення штрафу від двох тисяч до п’яти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей, одержаних внаслідок вчинення цього адміністративного правопорушення.

Отримання доходу у великих розмірах має місце, коли його сума у тисячу і більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян.

Відповідні зміни внесено Законом України «Про ліцензування видів господарської діяльності» від 02.03.2015 р. № 222-VIII.

 
 
20 жовтня 2017 року в Будинку культури відбувся дитячий конкурс талантів краси «Міні-міс Полонне 2017», який цього року був присвячений рідному місту. Десять дівчаток вирішили поборотися за титул міні-міс Полонне: В. Смірнова, С. Кучер, С. Заблодська, О. Солонець, М. Градомська, Д. Бенещук, А. Ржегак, С. Книш,  С. Козак, Я. Сідорська. Завдяки участі міського Будинку культури у третьому конкурсі мікрогрантів ГО «Інституту солідарності громад» Романа Мацоли «Програми розвитку громад» вдалося оновити сценічний одяг.
 
За умовами конкурсу його учасниці продемонстрували свої таланти. Хто заспівав, хто прочитав вірш, хто станцював, — журі намагалося достойно оцінити оригінальність номера, майстерність виконання. А потім зазвучала пісня «Заспівай, мій соловейко, заспівай» у виконанні Д. Баранської і дівчатка закружляли у танці, показали свої танцювальні навички.
 
Український віночок — це оберіг, «знахар душі», тому без конкурсу, якому передували слова «Заплету віночок, заплету шовковий»,  важко було б уявити цьогорічне змагання юних красунь. Дефіле дівчаток з віночками справді було вражаючим.
 
Титул «Міні-міс Україночка 2017» отримала Діана Бенещук.
 
Народний депутат ВР Р. Мацола привітав учасниць та їх батьків, а також організаторів конкурсу і всіх присутніх з цим гарним святом.
 
 
 
 
 
В неділю, 15 жовтня 2017 року, відбулося святкування Дня села Новолабунь. Біля сільського клубу звучали українські народні пісні, розташувався святковий ярмарок. Місцеві підприємці продавали продукцію власного виробництва, гостей свята пригощали традиційною юшкою, млинцями з медом і чаєм. Місцеві спортивні команди провели футбольний турнір на кубок села. Також пройшли змагання з перетягування линви. Для дітей встановили батути.
 
Після ярмарку розпочались урочистості, присвячені 512-й річниці від першої писемної згадки про Лабунь. Радість свята розділили з жителями округу почесні гості: міський голова Полонської ОТГ Ф. Скримський, голова Полонської РДА В. Солодкий, перший заступник міського голови О. Кулінський, головний спеціаліст організаційно-кадрової роботи Н. Гуменюк, заслужений економіст України Г. Цимбалюк та голова районної ради ветеранів В. Куценко. У своїх виступах вони побажали сільській громаді добра і достатку, здоров’я і Божої благодаті. Музичні вітання пролунали з уст Є. Гаєвської, І. Варнави, Л. Чернецької. Виступили також танцювальний колектив «Едельвейс» та циркова студія «Фантазія».
 
Зі словами вітання виступив депутат Хмельницької обласної ради, голова правління СВК «Лабунський» М. Олицький. Він подякував своїм землякам за плідну працю, за любов і відданість рідній Лабунській землі. Найкращим працівникам СВК «Лабунський» були вручені подарунки.
 
 
 
 
 
 
Шановні працівники целюлозно-паперової промисловості! Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем працівників целюлозно-паперової промисловості!
 
Завдяки високому професіоналізму та самовідданій праці трудівників галузі задовольняється попит промислових підприємств і населення в картонно-паперовій продукції, різноманітних товарах.
 
Використання новітніх технологій, високий рівень якості та постійне розширення асортименту продукції дозволяють успішно її реалізовувати як на вітчизняному ринку, так і в багатьох державах світу.
 
Велика вдячність вам, шановні трудівники галузі, за вашу майстерність та гідний внесок в економіку країни.
 
Бажаю вам міцного здоров’я, щастя, успіхів у всіх починаннях і достатку. Нехай ваша щоденна робота приносить вам задоволення і впевненість у завтрашньому дні.
 
 
 
Міський голова        Ф.Скримський
 
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

28 листопада 2017 року о 10:00 годині в Малому залі Будинку культури міста Полонного відбудеться 40-а сесія Полонської міської ради ОТГ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання