Пошук по сайту
Калькулятор субсидій

Інформація щодо СУБСИДІЙ

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 85 гостей на сайті

В сучасному освітньому просторі важливу роль у вихованні підростаючого покоління відіграє позашкільна освіта, яка є чи не єдиною формою, де дитина може розвивати свої творчі нахили та здібності у сфері мистецтва, спорту, туризму, науки і техніки.

11 грудня 2018 року в Полонській громаді відбувся обласний семінар-практикум директорів закладів позашкільної освіти на тему «Діяльність закладів позашкільної освіти в умовах трансформації системи освіти». В ході семінару учасники ознайомилися з практикою організації освітнього процесу в закладах дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти, які співпрацюють в межах єдиного освітньо-культурного простору громади. Методичний захід відбувався на базі Новоселицької ЗОШ І-ІІІ ступенів, Будинку творчості школярів, закладу дошкільної освіти №2 «Веселка».

З пріоритетними напрямками діяльності виконавчої влади Полонської громади усіх присутніх ознайомив Віктор Яськов, заступник голови Полонської міської ради ОТГ. В обговоренні теоретичних питань семінару взяли участь Віталій Сітарський, начальник відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ, Григорій Гончарук, директор Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, Олександр Попик, проректор з науково-методичної роботи Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

У ході семінару Оксана Вельгас, директор Новоселицької ЗОШ І-ІІІ ступенів, презентувала заклад освіти як центр розвитку творчих здібностей дитини. Людмила Ізерська, заступник директора з виховної роботи, заохотила учасників семінару до квесту, під час якого всі випробували себе у майстер-класах, проведених керівниками гуртків: Вітою Маховою (гурток «Handmade»), Богданом Мартинчиком (гурток «Технічний дизайн»), педагогом-організатором Вікторією Зеленюк (гурток «Art Dance»).
Учасники лялькового театру «Забава» Полонської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 (керівник Михайлик Н.В.) для гостей презентували інтерактивну гру-виставу «Ми сортуємо сміття – дбаємо про майбуття», наголосивши на дотриманні чистоти довкілля.

На базі Будинку творчості школярів для учасників семінару-практикуму були підготовлені різні заходи:
- експрес-огляд виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Творчість юних умільців» (керівник Карнафель Г.Л.);
- арт-майданчики майстер-класів з писанкарства, виготовлення сувенірів та екоіграшок (керівники: Рябуха Т.М., Мохнач О.М., Яремова О.М.);
- музична візитівка гуртів «Співограйчик» та «Співограй» (керівник Карнафель О.В.);
- мистецький проект «Громада очима дітей» (керівник Возна В.В.).

З доповіддю «Стратегічні аспекти позашкільної освіти в умовах децентралізації» виступила Наталія Герасимчук, директор Будинку творчості школярів, та досвідом роботи з питання «STEM- освіта на заняттях гуртка «Радіоелектронне конструювання» поділився Сергій Мельничук.

Інтерактивний практикум – методичну толоку «Модернізація змісту позашкільної освіти» провела модератор Жанна Беркута, методист Будинку творчості школярів.

Про практику організації гурткової роботи, її розвиваючу та оздоровчу мету в освітньому процесі з дошкільниками розповіли педагоги закладу дошкільної освіти №2 «Веселка».

В рамках заходу Ольга Салюк, вихователь-методист закладу дошкільної освіти №2 «Веселка»,провела ілюстроване інформування на тему «Гурткова робота в структурі освітнього процесу закладу дошкільної освіти». Переконливості розповіді додали чудові виступи дітей, фрагменти занять гуртків «Казкова мозаїка» (керівник Полончук К.О.), «Паросток» (керівник Кучерук Г.І.), міні-виставка театрів та декорацій, виступ дуету «Веселка» (Волівач А.І, Чайковська О.М.).

По завершенню семінару-практикуму всі учасники мали чудову нагоду відвідати Полонський музей історії фарфорового заводу та ознайомитися з експозицією. Своєю обізнаністю, захоплюючою розповіддю вразив  Приймак Назар, учень 10 класу Полонської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

Семінар-практикум пройшов конструктивно, злагоджено, продуктивно та змістовно. По завершенню гості висловлювати схвальні відгуки щодо організації заходу.

 

Переглянути  фотографії з заходу

Відділ освіти, молоді та спорту
виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ

 

ТОВ „Техніка і технологія” проводить на рівні країни різні акційні програми, направлені на формування з дитинства правильної свідомості. В 2018 році проводиться 4 конкурси для дітей: „Намалюй свою мрію”, „Реалізуй намальовану мрію”, „Посади дерево добра”, „Я винахідник”.

Ці конкурси та інші проекти направлені на виховання послідовників справи в сільському господарстві та виховання свідомих кадрів на селі. Паралельно вони забезпечують виховання в кожній дитині любові до праці, справи, землі, допомагають зблизити батьків і дітей та інше. Також розроблена і реалізується сама програма виховання послідовників справи.

Детальніше про компанію, акції, конкурси, товари і послуги можна дізнатися на сайті: www.t-i-t.com.ua. Завантажити брошури для конкурсу можна за посиланням: http://t-i-t.com.ua/konkurs2/?lang=ua або шляхом Головна - Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку „НАМАЛЮЙ СВОЮ МРІЮ”.

 

З метою задоволення потреб жителів об’єднаної  територіальної громади у сфері надання адміністративних послуг виконавчий комітет Полонської міської ради об’єднаної  територіальної громади та регіо-нальний сервісний центр МВС  в Хмельницькій області  уклали договір про співпрацю за №102 від 28.03.2017 року.

Мобільний сервісний центр МВС, забезпечує якісне та своєчасне надання послуг громадянам, які проживають у віддалених місцевостях і районах, де відсутні стаціонарні територіальні сервісні центри МВС.

Предметом договору є надання наступних  послуг мобільного  сервісного центру МВС на території Полонської міської ради об’єднаної  територіальної громади:

·                   Реєстрація та перереєстрація транспортних засобів;

·                   Заміна посвідчення водія;

·                   Видача міжнародного посвідчення водія;

·                   Прийом запитів на отримання довідок про відсутність судимостей.

Для отримання послуг, що надаються сервісним центром МВС необхідно подати письмову заявку до виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ,  за адресою: м. Полонне, вул. Л. Українки, 113 (конт. телефон 3-10-03)  або до старост сіл громади за місцем проживання безпосередньо.

 

Міський голова                                                                       Ф.Скримський

 

Відповідно до наказу №49 від 03.12.2018 року управління Державного агентства рибного господарства у Хмельницькій області Державного агентства рибного господарства України «Про встановлення заборони на лов раків у рибогосподарських  водних об’єктах Хмельницької області»:

В період з 15  грудня 2018 року по 30 червня 2019 року заборонений будь-який вилов річкових раків у водних об’єктах Хмельницької  області.

Типовий репродуктивний цикл річкових раків включає зимово-весняне парування, яке проходить з грудня по березень. Концентрація ікряних самок на репродуктивних полях відбувається приблизно у квітні-травні, а виношування личинок самками може тривати до 25 червня.

Повідомляємо, лов раків в заборонений період є порушенням природоохоронного законодавства, за яке передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу - від 34 до 680 грн. Крім того, порушнику доведеться сплатити збитки у розмірі 25,5 грн за кожний екземпляр незаконно виловленого рака.

Відділ  благоустрою  та  екології виконавчого комітету  Полонської міської ради  ОГТГ

 

За прогнозом українського Гідрометцентру  внаслідок впливу активного циклону 14-15 грудня  2018  року  на Хмельниччині очікується ускладнення погодних умов: сніг та мокрий сніг, слабка хуртовина, вітер  північно-західний 7-12 м/с.  Температура  повітря    протягом доби  від  4° морозу  до  1° тепла,  на дорогах  ожеледиця.

Такіпогодні умови можутьпризвести до порушення та припинення руху транспорту на окремих ділянках вулиць і доріг, що становитиме 2(жовтий) рівень загрози,  порушення руху автотранспорту, роботи електричних мереж, комунального господарствата будівельної  галузі.

Просимо  мешканців  Полонської  міської об’єднаної  територіальної громади  бути  пильними  та  обережними  на  дорогах. Плануйте  Ваші поїздки заздалегідь. Дотримуйтесь правил дорожнього руху, а саме: швидкісного режиму, безпечного інтервалу та дистанції. При можливості залиште свої автомобілі вдома.

 

Відділ благоустрою  та  екології виконавчого  комітету Полонської міської  ради  ОТГ

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання