Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 27 гостей на сайті

Ще до 1 травня були проведені роботи по упорядкуванню братських могил, пам’ятних знаків, обелісків та місць поховань громадян, загиблих у роки Другої світової війни та прилеглих до них територій в с. Прислуч і в с. Любомирка. І сьогодні, 8 травня, в День пам'яті та примирення, в Прислуцькому старостинському окрузі відбулося урочисте покладання квітів до могил, пам’ятників воїнам-односельчанам, що загинули в роки Другої світової війни.

 

5 травня Романюк Анастасія Василівна, а 8 травня Ярошук Лідія Семенівна відзначали свій 90 річний ювілей. З Днем народження їх прийшли привітати працівники Прислуцького старостинського округу, сільського будинку культури, бібліотеки та вручили квіти і подарунки від виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ.

 

Виконавчий комітет Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади та міський голова Франц Скримський щиро вітають почесного громадянина м. Полонного

Олексія Олексійовича Дехтярука

з 65-річним ювілеєм!

Зичим міцного здоров’я, невичерпних життєвих сил та довгих років щасливого життя.

Ваш високий професіоналізм, великий досвід роботи, багатогранний талант та невичерпна творча енергія й надалі допомагатимуть у реалізації Ваших творчих планів та задумів.

Миру Вам, добра і благополуччя!

 

Шановні полончани та гості міста!

Від щирого серця вітаю Вас із Днем пам’яті та примирення і Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

З кожним роком тихішим стає відлуння тривожної грози Другої світової війни, нас залишають учасники та свідки тих трагічних подій. Однак  пам’ять про найстрашнішу війну людства та вдячність воїнам-визволителям живе у наших серцях та житиме у серцях майбутніх поколінь. В пам’яті українського народу, мов у генетичному коді, назавжди закарбувалися спогади про страждання й випробування, які випали на його долю, про незламність духу та волю до життя. Кожен з нас зберігає в душі щиру гордість за своїх батьків і дідів, які захищали свою рідну землю.

Сьогодні подвиг переможців у Другій світовій війні гідно продовжують українські воїни. Ціною власного здоров’я та життя вони захищають територіальну цілісність України на її східних рубежах. Завойована старшим поколінням Перемога надихає нас на нові звершення, зміцнює наш дух, допомагає долати труднощі та йти вперед. Саме завдяки цьому ми, українці, пам’ятаємо, що життя безцінне, що для спільної перемоги важливий військовий, трудовий чи волонтерський внесок кожного із нас.

Тому у ці святкові дні щиро бажаю Вам миру і добра, міцного здоров’я і родинного затишку, благополуччя й наснаги для нових здобутків на благо нашої квітучої України.

 

З повагою, міський голова                                                                       Ф. Скримський

 

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання