Оберіть свій варіат символіки ОТГ
 
Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 69 гостей на сайті

     За результатами роботи правоохоронних органів Полонського району у І півріччі 2019 року загалом вдалося знизити рівень злочинності на 17,3 % в порівнянні з аналогічним періодом 2018 року. На кінець червня 2019 року рівень кримінальних правопорушень на 10 тисяч населення складав 33,3 злочини, що на 6,4 менше ніж за попередній період та значно нижче загальнообласного, який склав 44,3 кримінальних правопорушень.

    Суттєво зменшилася кількість особливо тяжких злочинів в порівнянні з минулим роком на 75 % (з 4 до 1), тяжких злочинів на 18,4% (з 49 до 40), злочинів середньої тяжкості на 6,3 % (з 64 до 60), а також менше на 14 злочинів невеликої тяжкості.

    Спільними заходами вдалося на 26,7 % (з 101 до 74) зменшити на території району вчинення злочинів проти власності, питома вага яких складає понад 51,7% від усіх злочинів.

    Упродовж І півріччя 2019 року на території району не вчинено жодного грабежу, розбою та вимагання, на 90,9 % (з 11 до 1) зменшилася кількість шахрайств.

   Позитивні результати правоохоронних органів району при виявленні злочинів у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів, яких в поточному році виявлено 4, в тому числі 3 обвинувальних акти скеровано до суду.

   Правоохоронцями виявлялися факти незаконного поводження зі зброєю на території району, 2 обвинувальних акти відносно двох місцевих жителів скеровано до суду за ч.1 ст. 263 КК України.

   Значна увага в поточному році приділялася виявленню та розкриттю злочинів у бюджетній сфері, зокрема, зареєстровано 6 кримінальних проваджень за фактами розтрати майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем.

 

ПРОТОКОЛ №1 засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду директора Полонської гімназії від 14.08.2019рЗавантажити

 

I. Питання на перевірку знання Конституції України

1. Основні риси Української держави за Конституцією України (статті 12).

2. Визнання найвищої соціальної цінності України (стаття 3).

3. Конституційний статус державної мови та мов національних меншин України (стаття 10).

4. Найважливіші функції держави (стаття 17).

5. Державні символи України (стаття 20).

6. Конституційне право на працю (стаття 43).

7. Конституційне право на освіту (стаття 53).

8. Конституційне право на соціальний захист (стаття 46).

9. Конституційне право на охорону здоров'я (стаття 49).

10. Обов'язки громадянина України (статті 65-68).

 

16.07.2019 у Полонському відділі Шепетівської місцевої прокуратури під головуванням керівника місцевої прокуратури Комара І.В. та за участі керівників правоохоронних органів району, представників органів влади та місцевого самоврядування, проведено координаційну нараду керівників правоохоронних органів Полонського району на якій обговорено стан попередження та протидії злочинності.

Розпочинаючи роботу наради, керівник місцевої прокуратури І.Комар зазначив, що завдяки скоординованій діяльності правоохоронних органів досягнуто позитивних результатів а вжиті заходи сприяли захисту прав і свобод громадян та інтересів держави.

Зокрема, у порівнянні із першим півріччя минулого року, у 2019 році спостерігається зниження на 23,5% кількості зареєстрованих кримінальних проваджень у Єдиному реєстрі досудових розслідувань.

Також, доволі ефективною в 2019 році виявилася робота правоохоронних органів району щодо попередження та протидії злочинності, як наслідок зафіксовано зменшення злочинності по всіх видах тяжкості злочинів, саме: на 75% менше вчинено особливо тяжких злочинів, на 18,4% - тяжких, на 6,3% - середньої тяжкості та на 25% злочинів невеликої тяжкості.

У першому півріччі поточного року не вчинено жодного грабежу, розбою чи вимагання, також не зафіксовано вчинення злочину неповнолітніми. Спостерігається зменшення числа злочинів проти власності. Вищим від середньообласного є відсоток розкриття злочинів – 61% проти 44,8%.

Упродовж першого півріччя відділом місцевої прокуратури до суду скеровано 68 обвинувальних актів про вчинення кримінальних правопорушень.

 

За ініціативою Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області на колегії облдержадміністрації розглянуто питання стану фінансово-бюджетної дисципліни в області

23 липня 2019 року відбулось розширене засідання колегії Хмельницької обласної державної адміністрації. Участь у засіданні взяли Голова обласної ради Михайло Загородний, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних підрозділів ЦОВВ, голови райдержадміністрацій, міських (міст обласного значення) рад.

Основне із питань, розглянутим на колегії було стан фінансово-бюджетної дисципліни в області за перше півріччя 2019 року.

Заступник начальника управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області Валерій Дзюблюк проінформував присутніх про результати проведеної протягом першого півріччя 2019 року роботи щодо контролю за дотриманням законодавства з фінансових питань, економним та ефективним витрачанням коштів бюджетів усіх рівнів.

Т.в.о. голови облдержадміністрації Володимир Кальніченко зазначив, що процес децентралізації розширив повноваження місцевих рад, що в свою чергу вимагає якісно нового контролю за станом збереження і використання фінансових ресурсів області. Тому сьогодні основними завданнями Управління є не тільки виявлення фінансових порушень та зловживань, а й діяльність, спрямована на попередження порушень фінансової дисципліни та здійснення на постійній основі комплексу заходів по контролю за збереженням фінансових та матеріальних ресурсів.

За результатами засідання колегії Хмельницькою облдержадміністрацією прийнято Розпорядження “Про стан фінансово-бюджетної дисципліни в області за перше півріччя 2019 року”, в якому особливу увагу приділено забезпеченню попередження та відшкодування виявлених порушень фінансово - бюджетного законодавства.

Додаткову інформацію можна подивитись на сайті Хмельницької ОДА за адресою www.adm-km.gov.uа/?р=60670

Прес-служба Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


13 вересня 2019 о 12.00 в малому залі Будинку культури продовження 77 позачергової сесії І-го скликання

4 жовтня 2019 о 10.00 в малому залі Будинку культури відбудеться 78 чергова сесія І-го скликання

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання