Пошук по сайту
Калькулятор субсидій

Інформація щодо СУБСИДІЙ

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 15 гостей на сайті

Згідно пункту 11 ст. 215 Закону України «Про культуру» повідомляємо про переможців конкурсу на заміщення вказаних вакантних посад.

12 березня 2018 року в відділі культури та туризму виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ відбувся конкурс на заміщення посад директора Будинку культури та директора Центральної бібліотеки Полонської міської ради ОТГ, під час якого претенденти презентували програми розвитку закладів на один і п’ять років.Згідно рішень конкурсних комісій, переможцями визначено:

1. На заміщення посади директора Будинку культури: Лисюк Микола Миколайович.

2. На заміщення посади директора Центральної бібліотеки: Гордійчук Ірина Миколаївна. 

Колектив відділу культури та туризму щиро вітає переможців та вболіває за майбутні спільні творчі здобутки та досягнення!

 

 

Повідомлення про проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час затвердження історико-архітектурного опорного плану м. Полонного

Назва: Історико-архітектурний опорний план м. Полонне Хмельницької області з визначенням меж і режимів використання зон охорони пам’яток та історичних ареалів

Підстава для розробки історико-архітектурного опорного плану м. Полонного: договір №1-17/П від 20 червня 2017р

Замовник: Полонська міська рада ОТГ

Розробник (виконавець): Підприємство об’єднання громадян «Інститут культурної спадщини» Всеукраїнської ради з охорони культурної спадщини України, м. Київ

Мета: Визначення меж та режимів використання історичних ареалів, зон охорони існуючих пам’яток міста Полонного, обгрунтування пропозицій стосовно меж ареалів та зон охорони пам’яток, визначення історико-культурної цінності окремих територій як складової історико-культурного зонування міста, визначення об’єктів культурної спадщини та природо-заповідного фонду, які необхідно внести до переліку щойно виявлених з можливістю подальшого внесення до Державного реєстру.

Склад документації: пояснююча записка, графічні матеріали.

Інформація про місце та строки ознайомлення з документацією: ознайомитися з матеріалами можна за адресою: м. Полонне, вул. Лесі Українки, 113, Полонська міська рада ОТГ та на офіційному веб- сайті Полонської міської ради ОТГ (polonne.km.ua/)в рубриці (Генплан).

Відомості про строк подання і строк завершення розгляду пропозицій: пропозиції та зауваження подавати на адресу Полонської міської ради ОТГ з 11 січня 2018 року по 09 лютого 2018 року. Подані після закінчення вказаного терміну пропозиції та зауваження залишаються без розгляду.

Дата проведення громадських слухань: 16 березня 2018р

Відповідальний за проведення обговорення та організацію розгляду пропозицій: Карпюк Мар’яна Сергіївна - головний спеціаліст відділу культури та туризму.

 

Про складні погодні умови на території Полонської міської ОТГ
17-18 березня 2018 року

Внаслідок впливу двох активних південно-західних циклонів в Україні очікуються складні погодні умови:

17 березня у Хмельницькій області сильний сніг, хуртовини (приріст снігового покриву 15-20 см),пориви вітру 15-22 м/с, на дорогах ожеледиця.

18 березня у Хмельницькій області сильні снігопади, хуртовини (приріст снігового покриву 20-25 см), пориви вітру 15-22 м/с, на дорогах ожеледиця.

Зниження нічної температури до 10-16.

Такі погодні умови можуть призвести до порушення руху транспорту, також ускладнять роботу енергетичної галузі та комунального господарства.

Відділ благоустрою та екології
виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ

 

Шановні мешканці громади!

Депутатами Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади І скликання 9 лютого 2018 року на 45-ій черговій сесії рішенням №13 затверджені Правила благоустрою, санітарного утримання, забезпечення чистоти і порядку на території Полонської міської об’єднаної територіальної громади.

Чистота просторих вулиць, прибудинкових територій, тротуарів – це не лише «лице» Полонської міської ОТГ, а й запорука здоров’я наших жителів. Правила благоустрою прописані для того, щоб орган місцевого самоврядування мав змогу створити умови, сприятливі для життєдіяльності мешканців своєї громади.

Благоустрій населеного пункту – комплекс робіт з інженерного захисту, розчищення, осушення та озеленення території, а також соціально-економічних та екологічних заходів з покращення мікроклімату, санітарного очищення, зниження рівня шуму та інше, що здійснюються на території населеного пункту з метою її раціонального використання, належного утримання та охорони, створення умов щодо захисту і відновлення сприятливого для життєдіяльності людини довкілля. Саме таке визначення прописано в Законі України «Про благоустрій населених пунктів», міська рада рекомендує взяти до уваги нижче зазначене, оскільки недотримання цих правил мешканцями, що проживають на території Полонської міської ОТГ, несе за собою адміністративну відповідальність. Відповідно до ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушенняпорушення правил благоустрою населених пунктів тягне за собою накладення штрафу на громадян від 20 до 80 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340-1360 грн.) і на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850–1700 грн.)

Правила благоустрою, санітарного утримання, забезпечення чистоти і порядку на території Полонської міської ОТГ розміщені на офіційному сайті виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади за адресою www.polonne.km.ua в розділі «Інформаційний довідник» (правила благоустрою).

Детальніше - Завантажити

 

Розвиток суспільства в усі часи був пов’язаний з землею, яка і зараз залишається головним засобом для існування людства і джерелом суспільного багатства.

В Україні професія землевпорядника завжди користувалася повагою, тому що вона присвячена безцінному скарбу країни – її землі. Землевпорядники слідкують за тим, щоб земля використовувалась раціонально і ефективно.

Зараз в Україні проводиться земельна реформа, і саме землевпорядники є її безпосередніми виконавцями. Від їх професіоналізму залежить, наскільки по-господарськи використовується земля, в якому стані вона буде передана нащадкам.

Прийміть сердечні побажання міцного здоров’я, особистого щастя, добробуту й злагоди у сім’ї, натхненної, плідної праці та нових успіхів у обраній справі! Зі святом Вас, шановні землевпорядники!

З повагою, міський голова Ф. Скримський

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


14 грудня 2018 року о 10 годині в приміщенні малого залу Будинку культури відбудеться 64-а сесія Полонської міської ради ОТГ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання