Пошук по сайту
Калькулятор субсидій

Інформація щодо СУБСИДІЙ

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 69 гостей на сайті

9 жовтня начальник відділу культури та туризму Т.Ярославська, перший заступник міського голови О.Кулінський та головний спеціаліст відділу організаційно-кадрової роботи міськради Н.Гуменюк привітали учнів і педагогічний колектив Полонської дитячої художньої школи з Днем художника. Побажали їм успіхів у творчій роботі, натхнення, досягнення нових вершин у мистецтві, а юним художникам — прославити Полонщину на увесь світ.

Особисто від себе О.Кулінський подарував закладу кулер (пристрій  для подачі питної води).

О.Смілик, директор дитячої художньої школи, привітала зі святом учнів і колектив, а також подякувала представникам міськради за надання необхідних коштів на ремонт даху і встановлення нових вікон на першому поверсі школи.

— За майже тридцять років існування Полонської художньої школи випускниками стали 400 учнів, чверть з яких обрали творчість своєю професією. Сподіваюсь, що до школи прийде ще більше дітей навчатись прекрасному і це прекрасне будуть нести людям, — підсумувала О.Смілик.

 

9 жовтня відзначається Всесвітній день пошти. На сьогодні ВПС налічує у своєму складі 189 країн. «Міжнародний тиждень листа» - це захід, який проводиться протягом тижня. Міжнародна пошта розмовляє 6800 мовами своїх клієнтів і є найдовшою у світі мережею фізичної доставки пошти. Вона призначена для забезпечення надійного і ефективного перевезення товарів та обміну ідеями. Пошта передає особисті думки друзів на великі відстані. Вона допомагає фірмам різного масштабу знаходити клієнтів і відповідати їх потребам.

В цей день, 9 жовтня, в приміщенні Полонського відділення Укрпошти відбулися заходи, присвячені Всесвітньому дню пошти. З вітальним словом до листонош звернулися перший заступник міського голови О.Кулінський, голова районної ради О.Янчук, головний спеціаліст відділу організаційно-кадрової роботи міськради Н.Гуменюк та помічник-консультант народного депутата Р.Мацоли Л.Борозенна. Вони привітали колектив поштового зв’язку з професійним святом, побажали здоров’я, безхмарних благословенних днів, вдячності від людей та гідної заробітної плати.

За традицією, кращих працівників поштової справи було нагороджено грамотами та подарунками від виконавчого комітету Полонської міськради ОТГ та районної ради. Після офіційної частини, привітань і нагороджень, було зроблене пам’ятне колективне фото.

 

До уваги роботодавців та працівників

Із 16 травня 2017 набула чинності постанова Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2017 року № 295 „Деякі питання реалізації статті 259 Кодексу законів про працю України та статті 34 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, яка спрямована на запровадження механізмів легалізації зайнятості та заробітної плати, пов’язаних із делегуванням органам місцевого самоврядування повноважень із здійснення контролю у сфері зайнятості та оплати праці.

Відповідно до Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 № 295 (далі – Порядок) контроль за додержанням законодавства про працю здійснюється інспекторами праці.

Порядком запроваджено нові підходи у відносинах держави та бізнесу, згідно з якими головними пріоритетами інспекторів праці є профілактична робота та консультування роботодавців.

Інспектори праці мають контрольні повноваження, які підтверджуються службовим посвідченням встановленої форми, затвердженої наказом Мінсоцполітики  від 24.05.2017 № 866.

Державною службою України з питань праці розпочата робота щодо забезпечення інспекторів праці органів місцевого самоврядування службовими посвідченнями. Вже видані перші посвідчення інспекторам праці органів місцевого самоврядування Хмельницької області, в тому числі головному спеціалісту з питань додержання законодавства про працю Виконавчого комітету Полонської об’єднаної територіальної громади Сергійко Тетяні Миколаївні.

Інформацію щодо виданих посвідчень інспекторам праці органів місцевого самоврядування можна перевірити на сайті Держпраці у розділі “Здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю” підрозділі – Інформація про службові посвідчення інспекторів праці органів місцевого самоврядування   або за телефоном (044) 288-10-00.

Шановні працівники, повідомляємо, що в разі порушення роботодавцями вимог чинного законодавства про працю, ви можете звертатись до Виконавчого комітету Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади за адресою: м.Полонне, вул.Л.Українки, буд. 113, тел.3-10-03.

 

В рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС),  який виконується Асоціацією міст України (АМУ) в партнерстві з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX/Україна за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), центральна бібліотека Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади розпочинає цикл інформаційно-просвітницьких заходів з питань реформи децентралізації:

12 жовтня – «Реформа іде до людей» (вулична акція, с. Воробіївка Полонського району)

26 жовтня – «Реалізуємо проекти – гуртуємо громаду». Модуль 1. (семінар-тренінг, центральна бібліотека, м. Полонне)

9 листопада – «Реалізуємо проекти – гуртуємо громаду». Модуль 2. (семінар-тренінг, центральна бібліотека,  м. Полонне)

30 листопада – «Децентралізація: зміни заради майбутнього» (діалог, центральна бібліотека, м. Полонне)

 

Сердечно вітаю всіх працівників, чия професійна діяльність спрямована на розвиток профілактичноїмедицини, з нагоди професійного свята – Дня працівників державної санітарно-епідеміологічної служби!

У цей святковий день висловлюю слова щирої вдячності за Вашу сумлінну працю на благо  збереженняздоров’я та благополуччя населення.

Сподіваюсь, що оновлена служба завдяки Вашим зусиллям стане справді ефективним важелем у формуванні здорової нації.

Бажаю Вам міцного здоров'я, творчої енергії, успіхів у Вашій важливій праці та родинного затишку ідобробуту!

З повагою, міський голова  Ф.Скримський

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання