Пошук по сайту
Калькулятор субсидій

Інформація щодо СУБСИДІЙ

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 24 гостей на сайті

Статтею 8 Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» від 07.12.2017 р. № 2246-VIII  встановлено місячний розмір мінімальної заробітної плати  з 1 січня 2018 року у розмірі 3723 грн, у погодинному розмірі— 22,41 грн.

Повідомляємо, що відповідно до ст. 96 КЗпП України мінімальний посадовий оклад (тарифна ставка) встановлюють у розмірі, не меншому за прожитковий мінімум, встановлений для працездатних осіб на 1 січня календарного року. Тому у штатному розписі на 2018 рік необхідно враховувати, що посадовий оклад (тарифна ставка) має бути не нижчою 1762грн.

Форми та системи оплати праці, норми праці, розцінки, тарифні сітки, ставки, схеми посадових окладів, умови запровадження та розміри надбавок, доплат, премій, винагород й інших заохочувальних, компенсаційних і гарантійних виплат установлюються роботодавцями самостійно в колдоговорі, однак із дотриманням норм і гарантій, передбачених законодавством (ч. 2 ст. 97 КЗпП України).

Рекомендації щодо розроблення штатного розпису розглянуто в литі Мінсоцполітики України від 28.12.2016 р. за N 1812/0/101-16/284.

 

Повідомлення про оголошення конкурсу

Відповідно до Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року №169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», виконавчий комітет Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантних посад посадових осіб виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади – спеціаліста відділу соціальної роботи з населенням, головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури та капітального будівництва.

Особи, котрі бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

- заповнену особову картку форми П 2-ДС;

- дві фотографії, розміром 4х6 см;

- копію документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (nazk.gov.ua);

- копію першої, другої та одинадцятої сторінок паспорта громадянина України, ідентифікаційного коду;

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

- заяву про участь у конкурсі;

- автобіографію;

- копію сертифікату про проходження профілактичного наркологічного огляду;

- копію медичної довідки про проходження обов’язкових попереднього та періодичного психіатричних оглядів.

Кваліфікаційні вимоги на заміщення вакантних посад:

- головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури та капітального будівництва: стаж роботи за фахом в державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років;

- спеціаліста відділу соціальної роботи з населенням - без вимог до стажу роботи.

Обов’язкове досконале володіння комп’ютером та державною мовою.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення конкурсу за адресою: 30500, м. Полонне, вул. Л.Українки,113, додаткова інформація за тел. 2-05-46.

 

Інформація про діяльність Будинку культури Полонської міської ради ОТГ - Завантажити.

Додатки - Завантажити.

 

Інформація про діяльність Центральної бібліотеки Полонської міської ради ОТГ - Завантажити.

Додатки - Завантажити.

 

31.01.2018 року у приміщенні Полонського бюро правової допомоги Шепетівського місцевого центру з питань надання безоплатної вторинної правової допомоги відбулась спільна зустріч, на якій були присутні начальник відділу соціальної роботи з населенням Полонської міської ради ОТГ Кравчук-Багінська Л.П., начальник Полонського бюро правової допомоги Шепетівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Загоруйко М.В., начальник Полонського районного сектору з питань пробації Годзюрим М.П. та особовий склад дільничних офіцерів поліції Полонсього відділення поліції.

Під час вищезазначеного засідання було обговорено питання спільної співпраці та спільних перевірок по місцю проживання неповнолітніх та осіб молодіжного віку, які перебувають на обліку у Полонському секторі з питань пробації.

В ході круглого столу було вирішено питання щодо проведення сумісних бесід з підлітками для складання оцінок ризику вчинення повторного кримінального правопорушення та спільно відвідувати підлітків за місцем навчання та проживання. Разом з тим, було обговорено питання щодо надання правової, психологічної допомоги суб’єктам пробації.

 

6 лютого 2018 року, під головуванням заступника голови Полонської міської ради Гогоц Н.М., відбулося засідання комісії з питань виділення матеріальної допомоги.

В ході засідання члени комісії розглянули 7 заяв учасників антитерористичної операції про виділення коштів на поліпшення матеріально-побутових умов, 10 звернень жителів об’єднаної громади про надання допомоги на лікування.

Розглянувши подані справи, комісія ухвалила позитивні рішення.

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


30 листопада 2018 року о 10:00 годині в Малому залі Будинку культури міста Полонного відбудеться 62-а чергова сесія Полонської міської ради ОТГ (по земельним питаннях)

14 грудня 2018 року о 10 годині в приміщенні малого залу Будинку культури відбудеться 63-а сесія Полонської міської ради ОТГ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання