Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 51 гостей на сайті

Відділ фінансів Виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ повідомляє про те, що з 02 липня 2018 року вводяться в дію нові рахунки з обліку надходжень до державного та місцевих бюджетів на балансі Державної казначейської служби України (МФО 899998).

Додатки: МБ.xls та ДБ.хls - Завантажити

 

До відома жителів громади

19 червня о 13:00 за адресою: м.Полонне, вул.Вітковського, 37 (на території ФГ «Колос») державним реєстратором буде проводитися реєстрація сільськогосподарської техніки (тракторів, комбайнів і т.д.)

 

До уваги жителів району

В приміщенні ЦНАП Полонської ОТГ у вівторок та четвер з 9:00 до 12:00 проводить прийом громадян Головний інспектор будівельного нагляду Управління Державної Архітектурної Будівельної інспекції у Хмельницькій області Плис Володимир Іванович.

 

До уваги керівників господарств та власників пасік

На ланах області триває період застосування хімічних засобів захисту рослин. Почастішали випадки отруєння бджіл.

В зв’язку з цим, звертаємо Вашу увагу на те, що, відповідно чинного законодавства, сільськогосподарські виробники, незалежно від форми власності, завчасно, але не менше як за дві доби до початку проведення кожної хімічної обробки, зобов’язані сповістити населення та власників суміжних угідь про місця, строки та способи застосування пестицидів. Також, у період проведення робіт, в радіусі 200 м від меж ділянок, що обробляються, повинні бути встановлені попереджувальні надписи. Обприскування допускається при швидкості вітру до 3-4 м за секунду, а зона санітарного розриву від населених пунктів при штанговому обприскуванні має бути не менше 300 м.

Належним сповіщенням у таких випадках може бути публікація, оголошення в місцевій пресі з дублюючим повідомленням на офіційних сайтах районних державних адміністрацій та об’єднаних територіальних громад, сільських рад. В повідомленні доречно вказати термін обробки, сільгоспкультуру, місце і площу угіддя, що планується обприскувати, назву пестицидів, спосіб їх внесення тощо.

Після отримання повідомлення бджолярам рекомендується вивезти пасіку в безпечне місце, або ізолювати бджіл у вуликах на термін, передбачений обмеженнями при застосуванні конкретних пестицидів. Крім того, для уникнення можливого негативного впливу пестицидів на бджіл, людину і навколишнє природне середовище, сільськогосподарські підприємства, фермерські господарства та інші сільгоспвиробники зобов’язані суворо дотримуватись таких основних правил безпеки при роботі з пестицидами та агрохімікатами:

- асортимент пестицидів, засоби, сфера застосування, норми, кратність обробок повинні відповідати «Переліку пестицидів і агрохімікатів дозволених для використання в Україні» та «Доповненню до «Переліку…», а також інструкціям з безпечного застосування пестицидів;

- фізичні і юридичні особи, які застосовують засоби захисту рослин для обробки медоносних рослин, зобов’язані не пізніше ніж за три доби до початку обробки через засоби масової інформації попередити про це органи місцевого самоврядування, пасічників, пасіки яких знаходяться на відстані до 10 (десяти) кілометрів від оброблюваних площ.

- у період проведення робіт, у радіусі 200 м від меж ділянок, що обробляються, повинні бути встановлені попереджувальні написи;

- оскільки виконавці робіт з пестицидами і агрохімікатами часто повідомляють населення про місце і час обробок через органи місцевого самоврядування, то власники пасік повинні зареєструватись в місцевій Раді, на території якої розміщені пасіки;

- роботи з пестицидами, враховуючи вплив та безпечність для бджіл слід проводити у вечірні (з 18 по 22) та ранкові (до 8-10) години, при мінімальних висхідних повітряних потоках шляхом обприскування наземною апаратурою, при цьому пасіки необхідно вивезти не менш ніж на 5 км від оброблюваних ділянок, або ізолювати їх на термін до п’яти діб, в залежності від внесеного препарату;

- враховуючи токсичність всіх пестицидів для бджіл, обприскування сільськогосподарських культур, які є медоносами, потрібно проводити у фазу бутонізації - до цвітіння. Обробки інсектицидами в садах, на посівах ріпаку, соняшнику та інших медоносних культур в період цвітіння не проводити.

 

З 5 по 10 червня 2018 року в рамках програми літніх оздоровлень для дітей станцією юних туристів «Обрій» проведено виїзний літній дитячий табір на р.Случ. Засобами таборування, за участі дирекції СЮТ В.Рибачок та керівників гуртків: Бученко Л., Гес О., Коблая О., Штаби І., Цішевського О., Дзеби С., Ржегак О., оздоровлено 61 дитину – вихованців станції юних туристів.

Програма табору включала роботу по різних напрямках: рухливі естафети; футбол; волейбол; ігри патріотів, спрямовані на фізичний розвиток та вміння працювати в команді; школа лідера, мета якої полягала в виробленні лідерських навиків учасниками табору, вмінні толерантного ставлення між собою тощо. Задля виховання естетичних смаків для дітей були організовані різноманітні майстер-класи з виготовлення сувенірних подарунків, майстер-клас з скелелазіння. На окрему увагу заслуговує показ мод туристичного одягу «Вечірній Случ». Учасники конкурсу, використовуючи наявне в них спорядження, продемонстрували прекрасні варіанти туристичної моди для дівчаток та хлопців.

Кожен вечір табірного дня супроводжували різноманітні колективні вправи, танці та пісні біля спільного вогнища. Новацією цьогорічного таборування був перегляд кіно під відкритим небом. Діти переглянули стрічку «Кіборги».

Окрасою табору була фотозона «Я люблю літо», облаштована власноруч учасниками табору.

Відкриття табору та закриття цьогоріч включало використання символіки (державний прапор України, прапор Полонного, прапор УПА та виконання гімну УПА). До слова, прапор УПА передано волонтером І. Світаком із зони бойових дій для вихованців СЮТ. На знак вдячності за безцінну реліквію, учасниками табору сплетено маскувальну сітку для воїнів ООС, котру буде передано на Схід. По завершенню табірної зміни кращих учасників естафет, конкурсів, школи лідера відзначено сертифікатами, грамотами та солодкими подарунками. Також свої нагороди отримали вихованці за участь в конкурсі фотосушка «Я люблю літо» (захід організовано на базі СЮТ по завершенню таборування і передбачав відбір шляхом жеребкування найкреативніших фотографій, зроблених під час таборування).

Таборування на Случі відбулося за підтримки відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ, Радикальної партії Ляшка та депутата Полонської міської ради Валентина Цимбалюка.

За матеріалами СЮТ «Обрій»

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


28 лютого 2019 року о 10.00 відбудеться 68 чергова сесія в малому залі будинку культури

15 березня 2019 року о 10.00 відбудеться 69 чергова сесія по розгляду земельних питань в малому залі будинку культури

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання