Пошук по сайту
Калькулятор субсидій

Інформація щодо СУБСИДІЙ

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 28 гостей на сайті

Шановні лікарі, медсестри, лаборанти, санітари, ветерани медичної галузі,  від щирого серця  вітаю всіх вас з професійним святом. - Днем медичного працівника!

Всі ми знаємо, що немає в світі нічого важливішого і дорожчого ніж здоров'я! Мріємо прожити життя без хвороб і недуг. Тому кожна людина хоч раз у житті зверталася до лікарів по медичну допомогу.

Медицина - давня наука, а лікар - почесна, гідна поваги, благородна, і разом з тим дуже відповідальна професія. Ви охороняєте наше здоров'я, лікуєте, допомагаєте з'явитися на світ новим життям, проводите профілактику захворювань. Робочий день медичного працівника - це спілкування з людьми, надання допомоги, причому іноді психологічної. Люди приходять часто не тільки за лікарською допомогою, але й за розумінням і співчуттям. Добре слово помножене на досвід і знання медика – запорука успіху в роботі.

Щиро бажаю вам щоб у вашому житті було більше щастя і радості, світлих перспектив, міцного імунітету від хвороб і конфліктів і щоб вас ніколи не підводило власне здоров’я. Бажаю бути завжди переможцями у боротьбі за життя і здоров’я людини.

 

З повагою міський голова                                        Ф. Скримський

 

Товариство з обмеженою відповідальністю «Полонський фарфоровий завод»  проводить державну екологічну експертизу проекту будівництва цеха з виробництва глазурованої керамогранітної плитки (ОВНС) по вулиці Привокзальна 50,  м. Полонне, Хмельницької області.

Заява про наміри та Заява про екологічні наслідки діяльності опублікована в газеті « Сьогодення громади» №13 від 25.05.2017 року .

Замовник проекту рішення: Товариство з обмеженою відповідальністю «Полонський фарфоровий завод», поштовий індекс 30500, держава Україна, Хмельницька область, місто Полонне, вулиця Привокзальна, 50, E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду  .

Зміст проекту рішення: затвердження проекту будівництва цеха з виробництва глазурованої керамогранітної плитки (ОВНС) по вулиці Привокзальна 50,  м. Полонне, Хмельницької області.

17 липня 2017 року, об 11 год. 00 хв., в приміщенні малого залу Будинку культури Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади, відбудуться громадські слухання  щодо затвердження проекту будівництва цеха з виробництва глазурованої керамогранітної плитки (ОВНС) по вулиці Привокзальна 50,  м. Полонне, Хмельницької області.

З документами, що містять обґрунтування оцінки впливу на навколишнє природне середовище проекту будівництва цеха з виробництва глазурованої керамогранітної плитки, можна ознайомитись в організатора громадського обговорення – Полонської міської ради Полонської міської об’єднаної територіальної громади, Хмельницька область, м. Полонне, вулиця Лесі Українки, 113, Хмельницька область. Контактна особа Полонської міської ради Полонської міської об’єднаної територіальної громади - Залевська Лариса Іванівна тел. 0384330340, E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Контактна особа ТОВ «Полонський фарфоровий завод» Ісіченко Андрій Вікторович, тел. +38067-57-59-507, E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Пропозиції (зауваження) для врахування під час прийняття рішення, приймаються до 04 серпня 2017 року до Полонської міської ради Полонської міської об’єднаної територіальної громади, Хмельницька область, м. Полонне, вулиця Лесі Українки, 113, Хмельницька область.

 

Полонська дільниця Старокостянтинівського УЕГГ ПАТ «Хмельницькгаз» повідомляє, що в зв’язку з ремонтно-профілактичними роботами по розподільчому газопроводі низького тиску буде припинено газопостачання до села Любомирка Полонського району на п’ять (5) діб з 10:00 години 12.06.2017 р. до 17:00 години 16.06.2017 р. Пуск газу буде проводитися поступово після закінчення запланованих робіт, при наявності споживачів вдома.

 

26 травня 2017 року Полонська ЗОШ I-IIIступенів № 2  святкувала своє 80-річчя. Святковим маршем у супроводі запальних мелодій від оркестру Миропільської  військової частини пройшли вчителі, випускники всіх років, батьки, учні, гості та Полончани, які пов’язані долею зі школою.

Святкування розпочато з Гімну України. До першого слова привітань запрошено директора школи Валентину Лапець. Адже школа – це дух, пам'ять,традиції, наступність поколінь. Привітали школу секретар ради Виконавчого комітету Полонської міської  ради ОТГ Лариса Сосун, голова Полонської районної ради Олег Янчук, начальник відділу освіти, молоді та спорту Полонської ОТГ Віталій Сітарський, настоятель Хресто – Воздвиженського храму м.Полонного протоієрей Анатолій Нагар і численна кількість інших поважних гостей.

Історія школи створювалась руками поколінь,то нехай так буде і надалі.

Н. Гуменюк

 

01 червня в Будинку культури відбувся Перший фестиваль творчості дошкільнят освітніх закладів Полонської громади «Світ дитячих мрій».

Відкрив захід Віталій Сітарський, начальник відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади.

Захід проходив за підтримки міського голови Франца Скримського та під патронатом народного депутата України Романа Мацоли.

З вітальним словом до учасників звернулися Неля Гуменюк, радник міського голови, Лариса Сосун, секретар міської ради ОТГ, Любов Борозенна, представник народного депутата України, Олег Янчук, голова районної ради.

 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


25 травня 2018 року о 10:00 годині в Малому залі Будинку культури міста Полонного відбудеться 49-а сесія Полонської міської ради ОТГ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання