Пошук по сайту
Калькулятор субсидій

Інформація щодо СУБСИДІЙ

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 20 гостей на сайті

В рамках проекту Третього конкурсу мікрогрантів від ГО "Інститут солідарності громад Романа Мацоли" були визначені 16 переможців з Полонської ОТГ. Одним з таких став проект педагогічного колективу ДНЗ №2 "Веселка". Спільними зусиллями був створений і облаштований Центр корекційно-розвивальної роботи.

      

 

Метою цієї зустрічі стало посилення інституційних партнерських проектів та встановлення тісних двосторонніх робочих відносин між українськими та закордонними партнерами, а саме: Берлінською академією публічного управління та Хмельницьким ЦППК; Європейським університетом Віадріана та Запорізьким національним університетом; Малопольською школою публічного адміністрування та Вінницьким ЦППК. Делегація з представників Програми побувала з робочим візитом і в Полонному.

 

16 березня в малому залі міського Будинку культури відбулись громадські слухання щодо "Історико-архітектурного опорного плану м. Полонне Хмельницької області з визначенням меж і режимів використання зон охорони пам’яток та історичних ареалів»

    

 

У відділі соціальної роботи з населенням перебувають на обліку сім’ї, особи, які з тих чи інших причин опинилися в вкладних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги для вирішення відповідних питань.

На звернення Відділу соціальної роботи з населенням ВК Полонської міської ради ОТГ від імені вищезазначених сімей відреагували приватне підприємство ФОП «Євро Секонд Хенд».

Відділ соціальної роботи з населенням
ВК Полонської міської ради ОТГ

    

 

 

12 та 14 березня 2018 року начальником Відділу соціальної роботи з населенням ВК Полонської міської ради ОТГ – Кравчук-Багінською Л.П. було проведено лекцію та організовано перегляд відео лекторію на тему: «Туберкульоз – соціальна проблема людства», «Туберкульоз – знай, стережись, не бійся» для учнів Центру соціально-психологічної реабілітації «Щасливе дитинство», та учнів Великоберезнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Туберкульоз – це хронічне інфекційне захворювання, яке характеризується розвитком специфічних змін у різних органах і тканинах, насамперед у легенях. Туберкульоз - повітряно-крапельна, а точніше - повітряно-пилова інфекція. До неї сприйнятливі не тільки люди, а й більше 55 видів свійських та диких тварин та птахів.

Найголовнішою профілактикою є зміцнення свого імунітету. Попередженню хвороби сприяє здоровий спосіб життя, дотримання гігієнічних правил. Важливими умовами, які сприяють застереженню захворювання на туберкульоз є збалансоване харчування (особливо багатою на білки їжею - м'ясні, рибні, молочні продукти), активний і здоровий спосіб життя (заняття спортом, загартування організму, відмова від вживання тютюну, алкоголю, наркотиків), позитивна суспільна поведінка.

Намагайтеся жити у гармонії із собою, із природою та оточуючими людьми! Вчиться піднімати собі настрій, частіше посміхатися, виявляти турботу і повагу до навколишніх!

Все це разом буде чудовим профілактичним засобом не лише від туберкульозу, а й від інших небезпечних хвороб, адже, здорова людина – найдорогоцінніший здобуток природи (Т. Карлейль).

Відділ соціальної роботи з населенням
ВК Полонської міської ради ОТГ

   

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


14 грудня 2018 року о 10 годині в приміщенні малого залу Будинку культури відбудеться 64-а сесія Полонської міської ради ОТГ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання