Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 28 гостей на сайті

розкриваються під теплими променями сонця… Якщо про них піклуватися, вони втішатимуть нас своїм теплом і сонцем в очах, а коли залишити їх без догляду, - вони зів’януть, ледве зацвівши…

Діти, які зростають без сімей, своє доросле життя починають позбавлені уваги та підтримки, сім’ї та любові.

Щоб допомогти дитині сироті або позбавленої батьківського піклування, не потрібно щось робити мега велике та незрозуміле – досить стати наставником для цієї дитини.

Хто такий наставник?

Наставник– це той, хто готовий протягом 1-2 років і більше індивідуально допомагати та підтримувати дитину з інтернатного закладу, розвивати у неї навички самостійного життя, ділитися своїм власним досвідом.

Наставництво– це добровільна безоплатна діяльність. Кожен, хто має бажання та можливість – може стати другом дитині, яка позбавлена батьківського піклування: відвідувати її, проводити з нею дозвілля, допомагати із навчанням.

Наставник– це турботливий дорослий друг, який стає для дитини чи для підлітка значущою людиною, яка хоче і може присвячувати їй свій час, знання та сили.

Мета наставництва– підготувати дитину, позбавлену батьківського піклування, до самостійного життя. Адже діти в інтернатах не вміють готувати їжу, робити покупки, захищати свої права. Допомогти їм у цьому може наставник, який має стати для дитини другом.

Наставником може бутиповнолітня, дієздатна особа, яка пройшла курс підготовки з питань соціальної адаптації дітей та їх підготовки до самостійного життя, отримала висновок про те, що вона може здійснювати діяльність з організації наставництва та уклала договір про наставництво.

Ви можете допомогти дитині:

-          визначити та розвивати її здібності;

-          реалізувати її інтереси у професійному самовизначенні;

-          надавати доступну інформацію про її права та обов’язки;

-          формувати навички здорового способу життя;

-          вирішувати побутові питання;

-          навчитися розпоряджатися власним майном або коштами;

-          отримати освітні, соціальні, медичні, адміністративні та інші послуги;

-          ознайомитись з практиками суспільного спілкування та подолання складних життєвих обставин;

-          сприяти становленню дитини як відповідальної та успішної особистості.

За більш детальною інформацією звертатись: Відділ соціальної роботи з населенням виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ (м. Полонне, вул. Л. Українки, 114., каб. № 36).

Відділ соціальної роботи з населенням
виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ

 

22 червня 2018 року, під головуванням міського голови Франца Скримського, в приміщенні Малого залу Будинку культури, відбулося пленарне засідання п'ятдесятої сесії Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади.

До порядку денного пленарного засідання було включено 19 питань: "Про затвердження проектів", "Про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік", "Про затвердження акту обстеження земельної ділянки у м. Полонне по вул. Декабристів", "Про припинення права користування земельними ділянками", "Про виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки на місцевості (в натурі) та внесення змін до рішень сесій міської ради", "Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та внесення змін до рішень сесій міської ради", "Про надання дозволів на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок з зміною цільового призначення для ТОВ «АЗЕНКО-ПОЛОННЕ 1»", "Про надання у користування, передачу у власність земельних ділянок фізичним та юридичним особам, внесення змін до рішень сесій міської ради", "Про передачу у власність земельної ділянки гр.Сарнацькому С.О.", "Про передачу земельних ділянок в оренду суб’єктам підприємницької діяльності та внесення змін до рішення сесії міської ради ", "Про надання дозволу на встановлення меж земельної ділянки, на якій планується встановлення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності", "Про надання згоди Головному управлінню Держгеокадастру у Хмельницькій області", "Про затвердження актів узгоджувальної комісії з розгляду земельних питань", "Про продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення", "Про присвоєння порядкового номеру земельній ділянці гр.Галімової Г.В. та внесення змін в рішення сесії", "Про внесення змін в рішення сесії міської ради №4 від 20.04.2018 року", "Про надання погодження на укладання договорів суперфіцію між виконавчим комітетом Полонської міської ради ОТГ та ДП «Хмельницька обласна служба єдиного замовника»", "Про надання дозволів на розроблення детальних планів", "Про затвердження протоколу засідання конкурсної комісії по проведенню торгів" та ряд інших.

 

 

На відміну від звичайних працівників, працівники з інвалідністю, які недавно влаштувалися на роботу та ще не відпрацювали перших шість місяців на цьому підприємстві, можуть скористатися своїм правом піти в щорічну оплачувану відпустку повної тривалості ще до настання шестимісячного терміну їхньої безперервної роботи на цьому підприємстві. Також, працівники з інвалідністю, які вже тривалий час працюють на підприємстві, за своїм бажанням мають право піти у щорічну відпустку в зручний для них час (ст.10 Закону України «Про відпустки»; далі — Закон №504).

Згідно зі статтею 6 Закону № 504 тривалість щорічної основної відпустки для працівників з інвалідністю становить:

для працівників з інвалідністю I і II груп — 30 календарних днів,

для працівників з інвалідністю III групи — 26 календарних днів.

Відпустка без збереження заробітної плати тривалістю до 30 календарних днів щорічно надається для працівників з інвалідністю III групи, тривалістю до 60 календарних днів щорічно — для працівників з інвалідністю I та II груп (п.6 та 7 частини першої ст.25 Закону №504).

Головний спеціаліст з питань додержання законодавства про працю
Сергійко Т.М.

 

Протягом квітня-червня 2018 року відділом соціальної роботи з населенням було здійснено виїзди та здійснено соціальне інспектування сімей, в яких виховуються діти та сім’ї, які перебувають в складних життєвих обставинах.

Під час роботи з зазначеними сім’ями було надано консультації щодо виховного потенціалу батьків та виконання батьківських обов’язків, попередження конфліктів, недопущення алкоголізму та працевлаштування для забезпечення добробуту сімей. Разом з тим, постійно проводиться соціальна робота з сім’ями/особами, які перебувають під соціальним супроводом.

Стосовно дітей з багатодітних сімей – вирішувалося питання про направлення дітей на оздоровлення, надано рекомендації щодо безпечного дозвілля дітей, а особливо – під час літніх канікул та розвитку творчих якостей.

Неодноразово з боку громадян ОТГ, представництва Червоного Хреста та представників євангелієвської церкви християн баптистів надавалась гуманітарна допомога для сімей, які перебувають в складних життєвих ситуаціях і потребують сторонньої допомоги.

Відділ соціальної роботи з населенням
виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ

 

Шановні медичні працівники!

Прийміть найщиріші вітання зі словами вдячності за вашу благородну працю. Споконвіку більше за скарби та всілякі надбання цінувалося здоров’я людини. А тому професія лікаря завжди була однією з найнеобхідніших і найшановніших. Саме для неї завжди були, є і будуть актуальними такі поняття, як доброта, гуманність благородність і професіоналізм. Ви даруєте людям найдорожче – здоров’я, віру та надію.

З нагоди свята шлемо низький уклін усім працівникам охорони здоров’я за сумлінну та невтомну працю. Нехай сторицею повертається до вас добро, дароване людям. Нехай у ваших домівках завжди панують щастя і мир. Міцного здоров’я, благополуччя і добра вам та родинам!

Міський голова
Ф. Скримський

 

Вшановуючи пам'ять колишнього головного лікаря, людини, котрій у 1967 році було присвоєно звання «Заслужений лікар УССР», Надії Савеліївни Говорун, 15 червня представниками виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ покладено квіти до підніжжя її пам’ятника.

 

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


28 лютого 2019 року о 10.00 відбудеться 68 чергова сесія в малому залі будинку культури

15 березня 2019 року о 10.00 відбудеться 69 чергова сесія по розгляду земельних питань в малому залі будинку культури

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання