Пошук по сайту
Калькулятор субсидій

Інформація щодо СУБСИДІЙ

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 44 гостей на сайті

В рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС),  який виконується Асоціацією міст України (АМУ) в партнерстві з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX/Україна за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), центральна бібліотека Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади розпочинає цикл інформаційно-просвітницьких заходів з питань реформи децентралізації:

12 жовтня – «Реформа іде до людей» (вулична акція, с. Воробіївка Полонського району)

26 жовтня – «Реалізуємо проекти – гуртуємо громаду». Модуль 1. (семінар-тренінг, центральна бібліотека, м. Полонне)

9 листопада – «Реалізуємо проекти – гуртуємо громаду». Модуль 2. (семінар-тренінг, центральна бібліотека,  м. Полонне)

30 листопада – «Децентралізація: зміни заради майбутнього» (діалог, центральна бібліотека, м. Полонне)

 

Сердечно вітаю всіх працівників, чия професійна діяльність спрямована на розвиток профілактичноїмедицини, з нагоди професійного свята – Дня працівників державної санітарно-епідеміологічної служби!

У цей святковий день висловлюю слова щирої вдячності за Вашу сумлінну працю на благо  збереженняздоров’я та благополуччя населення.

Сподіваюсь, що оновлена служба завдяки Вашим зусиллям стане справді ефективним важелем у формуванні здорової нації.

Бажаю Вам міцного здоров'я, творчої енергії, успіхів у Вашій важливій праці та родинного затишку ідобробуту!

З повагою, міський голова  Ф.Скримський

 

Сердечно вітаю всіх художників громади, талановитих майстрів пензля, шанувальників образотворчого мистецтва з професійним святом – Всеукраїнським днем художника, яке відзначається в пору золотої осені, щедрої на врожай, барви і кольори, коли сама природа розгортає своє неповторне і вражаюче художнє полотно. 

Висловлюю щирі слова вдячності майстрам образотворчого, декоративного мистецтва міста за плідну творчу діяльність, талант, благородство душі, невтомний творчий пошук і талант, за те, що піднімаєте гідність і збагачуєте традиції нашого роду. 

Щиросердно бажаю вам невичерпної наснаги, нових цікавих ідей, щастя, здоров’я і добра. 

З повагою, міський голова                 Ф. Скримський

 

Шановні служителі закону! Сердечно вітаю вас із професійним святом – Днем юриста!

Вплив юристів на всі політичні та соціально-економічні процеси в державі важко переоцінити. Своєю багатогранною діяльністю, яка за роки незалежності набула нового змісту, ви активно сприяєте руху України по шляху побудови демократичної держави європейського типу, найбільшою цінністю якої є верховенство права, утвердження і забезпечення прав і свобод людини.

Твердо вірю, що високий професіоналізм, усвідомлене почуття відповідальності допоможуть вам завжди бути на висоті вимог нашої доби. Бажаю вам плідної роботи та подальших успіхів у зміцненні законності та правопорядку, міцного здоров’я, особистого щастя, родинного добробуту на довгі роки!

З повагою, міський голова   Ф. Скримський

 

6 жовтня 2017 року, під головуванням міського голови Франца Скримського, відбулося пленарне засідання тридцять сьомої сесії Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади. До порядку денного пленарного засідання було включено 21 питання: "Про розгляд депутатських запитів", "Про внесення змін до Програми КП «Полонська міська лазня» на 2017-2018 р.р.", "Про розгляд заяв громадян щодо виділення коштів учасникам АТО", "Про розгляд заяв громадян про надання допомоги за наслідками надзвичайних ситуацій (пожежі, стихійне лихо, що викликало псування майна)", "Про розгляд заяв громадян щодо надання допомоги на лікування", "Про внесення змін до переліку об’єктів та заходів, які фінансуються у 2017 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій (спеціальний фонд)", "Про внесення змін до бюджету Полонської міської ради на 2017 рік", "Про внесення змін до програми по роботі з обдарованою молоддю у навчальних закладах громади на 2017-2020 роки «Обдарованість»", "Щодо надання дозволу на транспортні послуги", "Про створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Полонської міської об’єднаної територіальної громади»", "Про затвердження положення про щорічну стипендію міського голови обдарованим учням початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів", "Про затвердження положень комунальних закладів", "Про визначення комунального підприємства ПМР «Благоустрій» виконавцем робіт по утриманню будинків, споруд  та прибудинкових територій", "Про затвердження передавальних актів навчальних закладів Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади", "Про оренду комунального майна", "Про надання дозволу відділу освіти,молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної  територіальної громади на відчуження  (продаж)транспортних засобів", "Про прийняття майна  комунальної власності Полонської районної ради та затвердження актуприймання – передачі", "Про внесення змін в рішення №22 від 31.03.2017 року 26-ї сесії І скликання Полонської міської ради «Про затвердженняпереліку об’єктів  комунальної власності Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади, які підлягають відчуженню»", "Про затвердження Генерального плану міста Полонне", "Про затвердження плану зонування території м.Полонне", "Про звернення депутатів Полонської міської ради до Верховної Ради Українита ряд інших.

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


07 вересня 2018 року о 10:00 годині в Малому залі Будинку культури міста Полонного відбудеться 53-а сесія Полонської міської ради ОТГ (по земельних питаннях)

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання