Пошук по сайту
Калькулятор субсидій

Інформація щодо СУБСИДІЙ

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 9 гостей на сайті

У зв'язку з пониженням температури в приміщенні Полонської міської ради ОТГ облаштовано тимчасовий пункт обігріву.

Відділ благоустрою та екології
виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ

 

Відповідно до Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», виконавчий комітет  Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади посадових осіб виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади – державного реєстратора управління організації  надання адміністративних послуг.

Особи, котрі бажають взяти участь у конкурсі подають до конкурсної комісії такі документи :

  • заповнену особову  картку форми П 2-ДС ;
  • дві фотографії розміром 4 х 6 см ;
  • копію документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (nazk.gov.ua).
  • копію першої, другої та одинадцятої сторінок паспорта громадянина України, кода
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
  • заяву про участь у конкурсі;
  • автобіографія;
  • копію сертифікату про проходження профілактичного наркологічного огляду;
  • копію медичної довідки про проходження обов’язкових попереднього та періодичного психіатричних оглядів.

Кваліфікаційні вимоги на заміщення вакантної  посади:

- державного реєстратора управління організації  надання адміністративних послуг:

Освіта  -вища землевпорядна або юридична за спеціальностями відповідно до професійного спрямування освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра,спеціаліста.

Досвід роботи -досвід роботи на посадах державної служби  або служби в органах місцевого самоврядуванняне менше 3-х років.

Спеціальний досвід роботи  -  не менше 2-х років.

Володіння державною мовою  -   вільне володіння державною мовою.

Знання законодавств - Конституція України, Закони України «Про державну службу», «Про запобігання корупції», Укази Президента України та Постанови Кабінету Міністрів України, інші   нормативно-правові  акти  України.

Професійні чи технічні знання   - знання законодавства, законодавчих та нормативно-правових актів, що регулюють питання формування і функціонування Державного земельного кадастру. Уміння застосовувати норми законодавства на практиці.Достатній рівень користування персональним комп’ютером та відповідним програмним забезпеченням.

Особистісні якості –відповідальність, системність в роботі, уважність до деталей, наполегливість, ініціативність,комунікабельність, вміння працювати в стресових ситуаціях.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення конкурсу за адресою: 30500, м. Полонне, вул. Л.Українки,113,   додаткова інформація за тел. 2-05-46.

Керуючий справами (секретар) виконавчого комітету
Коблай О.М.

 

01 березня 2018 року по Полонській ОТГ, відповідно до «Плану основних заходів цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Хмельницької області у 2018 році», відбудеться комплексна перевірка системи оповіщення з подачею всіх команд.

Відділ благоустрою та екології
виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ

 

Четвертий рік поспіль 20 лютого, на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні в Україні, відзначається День Героїв Небесної Сотні.

Ми часто запитуємо себе - за що гинула Небесна Сотня... Чи вартувало майбутнє України знівечених життів...

І хоч це надто дорога ціна за народження національної гідності та свідомості, але вона не марна!

Життя вчить спочатку прикладами з історії та з людських доль, потім - власними неприємностями та біллю. Але, якщо попередні методи не дають результатів, то життя вчить найстрашнішим способом - втратами... Урок під назвою "Революція Гідності" забути неможливо... І так хочеться, щоб нові покоління українців сотні років вчилися на ньому лише як на прикладі з історії. І не допускали навчання втратами...

Скільки часу потрібно, щоб поіменно згадати всіх, що поклали своє життя під час Революції Гідності та війни на Сході України? Тільки в такі миті розумієш, як їх багато! Вони могли б зараз стояти серед нас, поспішати на роботу, думати про дітей, хвилюватися за батьків, планувати зустрічі з коханими... Сьогодні згадуємо про них, молимося за їх душі...

Герої не вмирають! Вони стають нашою совістю, нашим щоденним нагадуванням про те, якою ціною маємо Україну...

 

15 лютого 2018 року відзначали 29-річницю виведення військ з Афганістану. Саме в цей день, починаючи з 2004 року, в Україні вшановують учасників бойових дій на території інших держав – воїнів-інтернаціоналістів. Цього дня збираються вони, щоб побачитися, поспілкуватися, згадуючи страшні миттєвості війни, поминаючи своїх друзів, які навічно лишилися молодими, навічно в строю.

Цього дня в міському будинку культури відбулися урочисті заходи щодо вшанування учасників бойових дій на території інших держав. На урочисті заходи зібрались воїни-інтернаціоналісти на чолі з головою районної організації ветеранів Афганістану Віктором Чудіновим. Участь у заходах взяли секретар Полонської міської ради ОТГ Лариса Сосун, помічник-консультант народного депутата України Романа Мацоли Любов Борозенна, голова Полонської РДА Віктор Солодкий, голова Полонської районної ради Олег Янчук, представник Полонського районного військового комісаріату Микола Лисюк та голова організації ветеранів України Венедикт Куценко.

Лариса Сосун, вітаючи, сказала, що уже не один десяток років минув, а в пам’яті «афганців» і досі живе та війна – приходить у спогадах, відлунює у снах. Побажала міцного здоров’я, мирного неба, добра і злагоди родинам, достатку і довголіття, аби лихоліття війни більше ніколи не поверталися у наше життя.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять воїнів-інтернаціоналістів і тих захисників, хто віддав своє життя, виконуючи свій громадянський та військовий обов’язок.

З нагоди вшанування учасників бойових дій на території інших держав, воїни-афганці отримали грамоти та цінні подарунки. Для всіх присутніх народні колективи будинку культури подарували творчі номери.

На завершення, до меморіального комплексу загиблим землякам в зоні проведення АТО та до пам’ятника воїнам-афганцям, учасники заходу поклали квіти.

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


30 листопада 2018 року о 10:00 годині в Малому залі Будинку культури міста Полонного відбудеться 62-а чергова сесія Полонської міської ради ОТГ (по земельним питаннях)

14 грудня 2018 року о 10 годині в приміщенні малого залу Будинку культури відбудеться 63-а сесія Полонської міської ради ОТГ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання