Пошук по сайту
Калькулятор субсидій

Інформація щодо СУБСИДІЙ

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 31 гостей на сайті

8 липня — День родини

«1+1=70»!

Такі цікаві цифри були викладені на неймовірному святковому торті, який подарували батькам діти. Поряд поставили на стіл інший витвір кондитерського мистецтва — теж торт, але уже з цифрою «90». Отак збіглися дві дати — 70(!) років подружнього життя Петра Степановича і Галини Казимирівни Білоусів і 90 років від дня народження Галини Казимирівни.

…Їх спільне життя почалося у післявоєнні часи. Голодні, важкі були роки , але хіба для любові існують перешкоди? Одна розумна людина сказала, що будь-який шлюб, щасливий чи нещасливий, нескінченно цікавіший і значиміший за будь-який роман, навіть найпристрасніший. І це правда: Петро Стапанович уцілів на війні, куди потрапив 19-річним після звільнення рідного села від фашистів. У 1945 році був поранений під Варшавою; через контузію постраждали слух і мова. Повернувся додому, у Тиранівку, тепер Прислуч. Познайомився з дівчиною із сусідньої Войцехівки, нині Колосівка. Зрозуміли, що прийшло до них кохання — і побралися. Народилася донечка. Молодий батько працював у місцевому колгоспі «Перемога». Мабуть, бачив дійсність інакше, ніж інші, війна загострила почуття справедливості. От і висловився на адресу голови колгоспу прямо ,без натяків. За що і поплатився: присудили вісім років ув’язнення, запроторили під Якутію, золото добувати. Не змирилися з обвинуваченнями у сім’ї, достукалися до партизанського генерала С. Ковпака, посприяв він звільненню Білоуса. Мав летіти додому літаком, та за кілька хвилин до злету попросили кількох пасажирів, у їх числі був і Петро Степанович,вийти, мовляв, машина перевантажена. Згодом Білоус взнав, що той літак, з якого його зняли, розбився, а з пасажирів ніхто не вижив.Доля вберегла!

Повернувшись до села, влаштувався у колгоспі комбайнером-трактористом. За гарну працю не раз був відзначений, чим пишається до сьогодні. Галина Казимирівна теж вдома не сиділа. З 1944 року по 1980 працювала в колгоспі їздовою, дояркою. А могла займатися тільки сім’єю. У родині Білоусів після старшої донечки народилося ще шестеро дівчаток і троє хлопчиків! За тих нелегких побутових умов усіх дітей виростило, вивело в люди подружжя. За материнський подвиг, народження десятьох дітей, Галині Казимирівні у 1967 році був вручений орден «Мати-героїня», пізніше орден «Материнська слава» ІІІ-І ст., медалі. А ще Білоуси пишаються тим, що ім’я їх мами занесено до«Біографічного енциклопедичного словника «Жінки України». Портрет Галини Казимирівни з інформацією про неї розміщено поряд з іншими відомими жінками країни — ученими, актрисами, письменницями.

Усі діти Білоусів виросли гідними людьми, бо у сім’ї завжди було тепло, затишно, дружно. Чи не в один голос Галина Казимирівна і Петро Степанович заявили,що практично  не було між ними непорозумінь,сварок,бо усі ці роки їх єднає любов, повага один до одного.

Дочки і сини Білоусів живуть у Білорусії, Росії, різних містах України. Проте тато і мама не виглядають дочок і синів, почуваючись покинутими й одинокими. Діти по черзі живуть у батьків, доглядаючи їх. А вони –молодці, тримаються бадьоро, не скаржаться! А які обоє гарні, доброзичливі, ніби за плечима не дев’ять десятків, а набагато менше!

Родина Білоусів з кожним роком розростається, додається нових членів: 14 онуків, 16 правнуків і вже є одна праправнучка — от хто тішить стареньких.

70 років разом — таке весілля називають «благодатним». Чи є сенс роз’яснювати це слово? Здоров’я, Божої благодаті усій родині!

О. Безносюк

 

Полонська дільниця Старокостянтинівського УЕГГ ПАТ «Хмельницькгаз» повідомляє, що в зв’язку з ремонтно-профілактичними роботами по розподільчому газопроводі низького тиску буде припинено газопостачання до села Котелянка Полонського району на десять (10) діб з 10:00 години 03.07.2017 р. до 17:00 години 12.07.2017 р. Пуск газу буде проводитися поступово після закінчення запланованих робіт, при наявності споживачів вдома.

 

Шановні полончани та гості міста!

Запрошуємо Вас прийняти участь у найколоритнішому народному святі з нагоди  дня Івана Купала, яке відбудеться 6 липня 2017 року о 19:00 на території міського пляжу.

У програмі свята:

18:00-19:00 – Грає духовий оркестр

19:00-20:00 – Театралізоване дійство «В ніч на Івана Купала», підготовлене працівниками та вихованцями Будинку культури.

20:00-23:00 – Святкова концертна програма за участю колективів художньої самодіяльності громади та гурту «Концерт».

На Вас чекає безкоштовне катання на катамаранах, виїздна торгівля, атракціони, ігри, конкурси, нагородження учасників призами та відпочинок у колі друзів.

 

Літа мудрості Валентини Терентіївни Матюх з с. Любомирка вимірюються 90 літтям.

Цього святкового дня ювілярку вітали перший заступник міського голови Олег Кулінський, радник міського голови Неля Гуменюк, помічник–консультант народного депутата України Романа Мацоли Любов Борозенна, староста села Василь Левчук та аматори місцевого Будинку культури.

Саме жіноча мудрість полонила серце цієї жінки. Нелегкі роки війни, повоєнні роки, робота на полі та на огороді залишили слід на обличчі.

Зі сльозами згадує роки війни … Написала багато віршів про цей важкий період  і  будні сьогодення.

Переводимо мову про родину і очі знову наливаються радістю.

Троє дітей, онуки, правнуки - талановите і немалочисельне сімейство зібралося на ювілей в ошатну оселю.

Бажали здоров'я і світлої долі, затишку і душевного спокою.

Прожити до ста літ і не знати бід!

 

Багато на нашій землі обелісків.
Вкарбовані в них золоті імена.
Вклонися людино, низько-низько.
Це пам’ять, яку залишила війна.

Трагедія нашого народу - це Друга світова війна, яка забрала мільйони життів.

Щороку 22 червня вшановуємо пам’ять тих, хто ціною власного життя здобув перемогу.

З нагоди відзначення Дня скорботи і вшанування жертв війни радник міського голови Неля Гуменюк, помічник-консультант народного депутата України Романа Мацоли Любов Борозенна, в.о. першого заступника голови РДА Тетяна Шамрай, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Юрій Світак, голова ради ветеранів Венедикт Куценко спільно з ветеранами поклали квіти до пам’ятників, пам’ятних знаків, братських та одиноких могил загиблим в роки війни

Нам не забути дні війни.
Навіки в пам’яті вони.
І ті герої незабутні.
Що прокладали шлях нам у майбутнє!

 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


25 травня 2018 року о 10:00 годині в Малому залі Будинку культури міста Полонного відбудеться 49-а сесія Полонської міської ради ОТГ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання