Пошук по сайту
Калькулятор субсидій

Інформація щодо СУБСИДІЙ

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 34 гостей на сайті

У зв'язку з впровадженням розпорядженням Кабінету Міністрів України від 13 липня 2016 року № 502-р «Про запровадження реалізації пілотного проекту щодо державної реєстрації шлюбу», інформуємо про те, що 14 лютого 2017 року у місті Кам’янець-Подільському стартує пілотний проект «Шлюб за добу».

Учасником пілотного проекту визначено Кам'янець-Подільський міський відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області, а організатором державної реєстрації шлюбу - Кам’янець-Подільський державний історичний музей-заповідник. За бажанням наречених державна реєстрація шлюбу може бути проведена на одному з архітектурних об’єктів історичного музею-заповідника: Галереї мистецтв, Старій Фортеці, Міській Ратуші, а також у Кам'янець-Подільському туристично-інформаційному центрі.

Детальна інформація про те, як зареєструвати шлюб за добу, розміщена на офіційному веб-сайті Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області.

 

У зв’язку з метеоумовами та з метою запобігання виникненню можливих надзвичайних ситуацій, Полонська міська рада об’єднаної територіальної громади звертається із проханням бути обережними на слизьких тротуарах та дорогах. До водіїв транспортних засобів прохання бути уважними за кермом, обирати помірну швидкість руху та неухильно дотримуватись правил дорожнього руху.

Просимо не виїжджати на машинах без зайвої потреби, так як велика кількість машин не дозволяє своєчасно і якісно провести прибирання. Особливе прохання не паркувати автомобілі на вулицях, бо припаркований автомобіль не дає можливості спеціалізованій техніці якісно очистити дороги.

 

9 лютого в приміщенні Полонського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області проведено робочу зустріч працівників Полонського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Хмельницької області за участю спеціалістів сектору реєстрації місця проживання виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади.

Основне питання, яке було обговорено в ході робочої зустрічі: взаємодія відділу реєстрації актів цивільного стану з органами реєстрації місця проживання в процесі реєстрації новонароджених дітей (п.8 Правил реєстрації місця проживання, затверджених постановою КМУ №207 від 02.03.2016р.).

Одночасно було опрацьовано нормативно-правові акти, які стосувались змін у сфері державної реєстрації актів цивільного стану та обговорено ряд питань стосовно спільної роботи відділів.

 

7 лютого 2017 року в приміщенні Полонського районного військового комісаріату під головуванням військового комісара Купчишина А.М. відбулася робоча нарада з питань ведення персонально-первинного обліку призовників і військовозобов’язаних та мобілізаційної роботи в державних органах і органах місцевого самоврядування.

На нараді були присутні: радник міського голови Н.Гуменюк, старости сіл, голови сільських рад, відповідальна особа за ведення обліку призовників і військовозобов’язаних з Понінківської громади, військово-облікові спеціалісти військомату.

Піднімалось питання створення дільниць оповіщення та пунктів збору сіл. Виробили алгоритм перевірок військового обліку призовників та військовослужбовців у виконавчих комітетах, сільських радах, селищної та міської ОТГ.

 

Виконавчий комітет Полонської міської ради ОТГ активно включився в процес збору гуманітарної допомоги для жителів Авдіївки Донецької області.

Люди принесли одяг, теплі речі, продукти харчування. До надання гуманітарної допомоги долучилися приватні підприємці, сільськогосподарські підприємства, старости сіл, установи та організації громади.

Перший заступник міського голови Олег Кулінський особисто контролював процес збору гуманітарної допомоги жителям Авдіївки. Сьогодні вантаж вже відправлено до обласного пункту збору, куди надходить допомога з усіх районів та формуватиметься загальний вантаж від Хмельниччини.

Щира вдячність всім хто знайшов можливість хоч якось підтримати громадян нашої країни, мирних жителів окупованого сходу України, які опинилися в пеклі війни.

Окрема вдячність за вагомий внесок до загального об’єму допомоги:

- СВК «Лабунський» (Олицький М.В.);
- ФГ «Колос» (Скримський Р.Ф.);
- ФГ «Золота роса» (Кравець В.В.);
- СТОВ АФ «Маяк» (Марченко В.Л.);
- ФГ «Джерело В» (Вельма Ю.П.);
- ФГ «Агромакс - М» (Мельничук С.В.);
- ТОВ «Агротехактив» (Носуліч В.В.);
- Полонський хлібозавод (Фелонюк Н.А.);
- ПП Сідорська І.В.;
- ПП Кулінський Ю.В.;
- ПП Цимбалюк В.В.;
- ПП Дехтярук А.В.;
- ПП Балицький В.М.;
- ПП Олексієнко О.О.;
- ПП Тарабан В.М..

 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

28 лютого 2018 року о 10:00 годині в Малому залі Будинку культури міста Полонного відбудеться 46-а сесія Полонської міської ради ОТГ (по земельних питаннях)

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання