Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 9 гостей на сайті

Шановні мешканці громади!

Доводимо до Вашого відома графік розчистки повітряних ліній електропередач напругою 10-04 кВ працівниками  Полонського РЕМ  АТ «Хмельницькобленерго». Просимо власників (користувачів) земельних ділянок, які знаходяться в охоронній зоні ліній електропередач долучитися до зрізання дерев або формування крон дерев з метою недопущення пошкодження гілками дерев лінії електропередачі.

Роботи будуть проводитися з повним відключення електромереж  орієнтовно  з  900год.  до  1700год.

Графік розчистки ПЛ 10-0,4 кВ на липень 2018 року

м. Полонне, вул. Шевченка та Н.С.Говорун

16.07.2018 р.

м. Полонне, вул. Лесі Українки, Толстого, Тухачевського

18.07.2018 р.

с. Велика Березна

з 17.07.2018 р. по 18.07.2018 р.

с. Кустівці

з 19.07.2018 р. по 20.07.2018 р.

с. Новоселиця

20.07.2018 р.


Відділ благоустрою та екології
виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ

 

В середу 04.07.2018 року на території м. Полонне виконавчим комітетом Полонської  міської ради ОТГ було організовано та проведено толоку по прибиранню та приведенню у належний естетичний стан площ, скверів, клумб, газонів, прилеглої до установ території, тощо. До толоки долучилися працівники Полонської РДА, відділів освіти та культури виконавчого комітету, комунальних підприємств міста, приватні підприємці та небайдужі громадяни міста. Під час толоки було впорядковано клумби та газони на Площі Перемоги, Площі Слави, парку Слави, Площі тисячоліття міста, біля пам’ятників Л.Українки, жертв Голодомору, О.С.Пушкіна, біля державних установ та організацій.

Своїм прикладом ми закликаємо керівників підприємств, установ, організацій громади, усіх громадян забезпечити благоустрій на підвідомчих та закріплених територіях, дотримуватись Правил благоустрою, санітарного утримання, забезпечення чистоти і порядку на території Полонської міської об’єднаної територіальної громади. Це наша традиція – організовувати заходи щодо приведення в належний санітарний та естетичний стан населені пункти громади. Зробимо населені пункти громади чистими та гарними.

Шановні власники приватних будинків, магазинів, офісів, керівники підприємств, установ та організацій!

Нагадуємо, що, згідно Правил благоустрою, санітарного утримання, забезпечення чистоти і порядку на території Полонської міської об’єднаної територіальної громади, Ви забов’язані утримувати у належному стані тротуари (пішохідні доріжки), які прилягають до Ваших будівель та земельних ділянок, проводити їх прибирання від сміття, бруду та бур’янів, тощо. Пам’ятаємо, що благоустрій – це візитна картка нашої громади. Санітарний стан наших вулиць, дворових та прибудинкових територій, озеленення, чистота та безпека - це оцінка діяльності не тільки місцевої влади, а й громадськості.

Дякуємо всім, хто з повагою ставиться до нашої громади та до її мешканців, вчасно прибираючи свої території від сміття, бруду та бур’янів.

Відділ благоустрою та екології
виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ

    

   

 

 

Інститут Політичної Освіти
 ОГОЛОШУЄ
набір жінок-депутаток місцевих рад та жінок, які планують стати депутатками до участі в навчальному семінарі «Жінки в політиці»
в рамках проекту «Місцеве самоврядування. Крок до ефективності»

Попередньо семінар відбудеться 27-29 липня 2018 року у м. Львів.

Для участі у навчаннях необхідно надати:

- заповнену анкету (додається);

- резюме (автобіографічні відомості);

- Мотиваційний лист з обґрунтуванням важливості Вашої участі саме у цьому семінарі (близько 600 слів);

- рекомендація від організації, яка делегує учасницю (надається від місцевої ради, партійної чи громадської організації тощо).

На підставі конкурсного відбору, враховуючи наявність повного пакету документів, мотивацію, регіональне представництво. командою ІПО буде сформована група чисельністю 25 осіб.

Учасники навчань забезпечуються харчуванням, проживанням, навчальними матеріалами.

Остання дата надсилання документів: 10 липня 2018 року.

*Увага! До участі в конкурсі допускаються тільки ті кандидатки, які нададуть Інституту Політичної Освіти до вказаного терміну повний пакет документів.

Документи можна надсилати електронною поштою на адресу:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду  з позначкою ZHYNKY

Контакти:

тел.: 044 278-55-43

096-131-63-68 Ірина Чайка

Проект «Місцеве самоврядування. Крок до ефективності» реалізується Інститутом Політичної Освіти  у партнерстві з представництвом Фонду Конрада Аденауера

 

Трудові відносини роботодавця із працівником розпочинаються із укладання трудового договору, який оформляється наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу.

Повідомлення про прийняття працівника на роботу подається власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом (особою) чи фізичною особою до територіальних органів Державної фіскальної служби за місцем обліку їх як платника єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за формою згідно з додатком до початку роботи працівника за укладеним трудовим договором одним із таких способів:

– засобами електронного зв’язку з використанням електронного цифрового підпису відповідальних осіб відповідно до вимог законодавства у сфері електронного документообігу та електронного підпису;
– на паперових носіях разом з копією в електронній формі;
– на паперових носіях, якщо трудові договори укладено не більше ніж із п’ятьма особами.

За порушення трудового законодавства юридичні та фізичні особи – підприємці, які використовують найману працю, несуть фінансову відповідальність у таких розмірах:

1. 30 мінімальних зарплат, за кожного працівника, це 111 690 грн. (якщо мінімальна зарплата 3723 грн.) за наступні порушення:
- фактичного допуску працівника до роботи без оформлення трудового договору
- оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час
- виплату заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати єдиного внеску;

2. 10 мінімальних зарплат, за кожного працівника, це 37 230 грн. (якщо мінімальна зарплата 3 723 грн.) за недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці (наприклад, за не оплату роботи в нічний час, роботу в вихідний або святковий день, понадурочну роботу та інші питання оплати праці);

3. 3 мінімальні зарплати, – це 11 169 грн. (якщо мінімальна зарплата 3 723 грн.) за такі види порушень:
– порушення встановлених строків виплати заробітної плати працівникам, інших виплат, передбачених законодавством про працю, більш як за один місяць, виплата їх не в повному обсязі.

4. 10 мінімальних зарплат, за кожного працівника, це 37 230 грн.  (якщо мінімальна зарплата 3 723 грн.) за недотримання встановлених законом гарантій та пільг працівникам, які залучаються до виконання обов’язків, передбачених законами України «Про військовий обов’язок і військову службу», «Про альтернативну (невійськову) службу», «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію».

5. 1 мінімальна зарплата (3 723 грн.) за порушення інших вимог трудового законодавства, крім передбачених вище.

Фінансові штрафи мають право накладати начальник Управління Держпраці та його заступники, керівниками виконавчих органів міських рад міст обласного значення, сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад та їх заступниками на підставі винесених постанов у ході інспекційного відвідування роботодавця.

Крім того, статтею 41 Кодексу України про адміністративні правопорушення України передбачено адміністративну відповідальність на керівника підприємства від 8 500 грн. до 17 000 грн. за фактичний допуск працівника без трудового договору.

Отже, фактичний допуск одного працівника до роботи без трудового договору (без наказу) може коштувати 128690 грн. (111 690 грн. + 17 000 грн.) + виплата такому працівникові заробітної плати у розмірі не нижче середньої заробітної плати за відповідним видом економічної діяльності у регіоні у відповідному періоді.

Не направлення повідомлення до фіскальної служби про прийняття працівника на роботу (або несвоєчасне направлення) коштує 3723 грн. фінансового штрафу і до 1 700 грн. адміністративного штрафу.

Повідомляємо, що консультації з питань застосування законодавства про працю можна отримати у головного спеціаліста з питань додержання законодавства про працю виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Сергійко Тетяни Миколаївни за адресою м.Полонне, вул. Лесі Українки, буд.154, кабінет №7 (другий поверх).

 

З 18 по 22 червня (5 робочих днів) на об'єктах благоустрою Прислуцького старостинського округу працювали працівники з центру зайнятості. За цей період Бортюк М.І., Самарук В.В. і Зінченко С.В. провели обкошування та згрібання трави, підрізання гілля дерев на місцевому кладовищі. Навколо автобусних зупинок в с.Прислуч і с.Колосівка, біля колодязя громадського користування в с.Колосівка обкошували траву. Узбіччя дороги прочищали від порослі, підрізали гілля дерев, викошували траву. 20 червня приймали участь у прибиранні території під час підгортання сміттєзвалища в с.Прислуч. Підгортання полігону твердих побутових відходів провів ПП Сіончук О.О.

Староста Прислуцького старостинського округу
Левчук В.І.

     

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


28 лютого 2019 року о 10.00 відбудеться 68 чергова сесія в малому залі будинку культури

15 березня 2019 року о 10.00 відбудеться 69 чергова сесія по розгляду земельних питань в малому залі будинку культури

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання