Пошук по сайту
Калькулятор субсидій

Інформація щодо СУБСИДІЙ

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 8 гостей на сайті

Профорієнтаційнароботаз молоддю є надзвичайно важливою зараз, коли гостро стоїть проблемазбереження трудового потенціалу країни та зменшенняпрофесійно-кваліфікаційного дисбалансу на ринку праці.

З метою  профілактики безробіття серед молоді, допомоги молоді у підготовці до виходу на ринок праців лютому 2018 року Хмельницькою обласною службою зайнятості у співпраці з Департаментом освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації та іншими зацікавленими партнерами розпочато реалізацію нового профорієнтаційного проекту «Від мрії до дії». Проект розрахований на безробітну молодь, учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів,  студентів вищих навчальних закладів, всіх зацікавлених осіб з числа молоді.

В ході реалізації проекту учасники будуть знайомитися зі світом професій, професіями майбутнього, основними підходами щодо їх вибору, тенденціями на ринку праці, сучасними техніками пошуку роботи, можливостями набуття професій, додаткових вмінь та компетенцій, основами підприємництва. Для них будуть проведені різноманітні профорієнтаційні заходи: семінари, тренінги, презентації та екскурсії, конкурси інтелектуально-ігрового та змагально-мотиваційного характеру, заняття молодіжних студій кар’єрного розвитку, тестування з метою визначення сфери професійної діяльності та професійної спрямованості, підприємницького потенціалу,  професійно важливих  якостей.

Вже в березні учні 8-10 класів загальноосвітніх навчальних закладів матимуть можливість взяти участь в обласному заочному конкурсі шкільних стінних газет  “Як обрати «свою» професію?”. Про всі заходи проекту можна дізнатися  на офіційному сайті Хмельницького обласного центру зайнятості www.khm.dcz.gov.ua.

 

 

28 лютого 2018 року, під головуванням міського голови Франца Скримського, в приміщенні Малого залу Будинку культури, відбулося пленарне засідання сорок шостої сесії Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади.

До порядку денного пленарного засідання було включено 14 питань: "Про припинення права користування земельними ділянками", "Про виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки на місцевості (в натурі) та внесення змін до рішень сесій міської ради", "Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок,та внесення змін до рішень сесій міської ради", "Про затвердження проектів відведення земельних ділянок та передачу земельних ділянок в оренду юридичним особам, суб’єктам підприємницької діяльності, громадянам та внесення змін в рішення сесії міської ради", "Про надання у користування, передачу у власність земельних ділянок громадянам та внесення змін до рішень сесій міської ради", "Про продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення", "Про укладання договору особистого строкового сервітуту під тимчасовою спорудою для провадження підприємницької діяльності", "Про прийняття в комунальну власність земельних ділянок громадських пасовищ", "Про надання згоди Головному управлінню Держгеокадастру у Хмельницькій області", "Про передачу земельних ділянок державної власності у комунальну власність", "Про продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення", "Про затвердження структури та штатної чисельності Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Полонської міської ради Полонської міської ОТГ» Полонського району Хмельницької області", "Про надання згоди на прийняття майна у комунальну власність Полонської міської об’єднаної територіальної громади", "Про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік" та ряд інших.

 

27 лютого 2018 року в приміщенні Полонської міської ради ОТГ відбулось чергове засідання виконавчого комітету.

На засіданні обговорювалось 25 питань: "Про перелік розпоряджень, прийнятих міським головою з 31 січня 2018 року по 27 лютого 2018 року", "Звіт про роботу КП ПМР «Благоустрій» за 2017 рік", "Звіт про роботу КП «Полонне тепловодопостачання» за 2017 рік", "Звіт про роботу ПГП «Співчуття» за 2017 рік", "Про будівництво амбулаторії", "Про затвердження розрахунку розміру заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів на 2018 рік", "Про надходження доходів міського бюджету в розрізі старостинських округів та про видатки в частині розвитку у 2017 році", "Про використання відділом освіти, молоді та спорту виконавчого  комітету Полонської міської ради ОТГ коштів інфраструктурної субвенції у 2017 році", "Про надання дозволу на проведення благоустрою комунальної території", "Про надання дозволу на знесення аварійних будівель", "Про надання дозволу на видалення зелених насаджень", "Про внесення змін у рішення виконавчого комітету ради «Про надання дозволу на видалення зелених насаджень» від 27.10.2017 року №195", "Про надання дозволу на зміну статусу будівлі", "Про скасування рішення виконавчого комітету ради «Про зміну статусу приміщень» від 20 липня 2005 року №956", "Про присвоєння та зміну поштових адрес", "Про облаштування автобусної зупинки", "Про заходи щодо запобігання надзвичайним ситуаціям під час пропуску льодоходу, весняної повені та дощових паводків у 2018 році", "Про внесення змін у склад евакуаційної комісії Полонської міської ради ОТГ та утворення евакоприймальних пунктів у населених пунктах громади", "Про відновлення фінансування та чергування місцевих пожежних команд в селах Любомирка, Велика Березна, Бражинці", "Про надання дозволу на реєстрацію в квартирі комунальної форми власності", "Про надання дозволу на переоформлення особового рахунку на квартиру", "Про реєстрацію колективної угоди та доповнень до колективних договорів", "Про внесення змін в Регламент виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ", "Про квартирний облік", "Про внесення змін у рішення виконкому «Про створення постійної комісії з питань запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, поводження з майном, що може бути неправомірною вигодою та подарунками» від 31.08.2016 року №153" та ряд інших.

 

Унікальною цінністю та надзвичайною гордістю України є багатодітні родини. Це особливі сім’ї, бо дітям змалечку прищеплюють людяність, любов до праці, вміння берегти та підтримувати найкращі українські сімейні традиції.

Відома істина стверджує, що недостатньо лише народити дитину, її необхідно виховати доброю, чуйною, порядною людиною, дати їй належну освіту і допомогти знайти своє місце у житті. А щасливі діти ростуть лише в дружній родині й під опікою щасливих батьків. Одна з таких щасливих родин проживає у селі Прислуч. Мати й батько дали путівку у життя дванадцятьом своїм дітям.

Кожного року, 17 лютого, збирається майже уся родина: приїжджають діти, онуки та правнуки, щоб привітати матусю Раїсу Терентіївну Проботюк з днем народження.

Раїса Терентіївна – найбагатша жінка нашої громади. ЇЇ багатство  – це сім’я. Народила і виховала разом із чоловіком Дмитром Даниловичем шість хлопців і шість дівчат, а тепер має ще й 27 онуків, 34 правнуки і одного праправнука.  Раїсу Терентіївну було нагороджено  орденами «Материнська слава» І, ІІ, ІІІ ступенів, Медаллю Материнства, орденом «Мати-героїня», почесним званням «Мати-героїня» (Україна).

Цього дня, разом із родиною, вітали іменинницю староста старостинського округу Левчук В.І. та головний спеціаліст організаційно-кадрової роботи Гуменюк Н.І. Вони побажали Раїсі Терентіївні міцного здоров’я, щастя, сил і наснаги, благополуччя в родині.

 

ТОВ "Полонський фарфоровий завод" повідомляє про планову діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля, щодо будівництва цеху по виробництву глазурованої керамогранітної плитки, обсягом 6,4 млн. м2/рік підприємства ТОВ "Полонський фарфоровий завод", розташованого за адресою: 30500, Хмельницька обл., м.Полонне, вул.Привокзальна, 50.

Повний текст повідомлення - Завантажити

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


30 листопада 2018 року о 10:00 годині в Малому залі Будинку культури міста Полонного відбудеться 62-а чергова сесія Полонської міської ради ОТГ (по земельним питаннях)

14 грудня 2018 року о 10 годині в приміщенні малого залу Будинку культури відбудеться 63-а сесія Полонської міської ради ОТГ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання