Пошук по сайту
Калькулятор субсидій

Інформація щодо СУБСИДІЙ

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 46 гостей на сайті

13 жовтня 2017 року в міському Будинку культури відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня захисника України, на яких були присутні воїни різних поколінь: ветерани Другої світової війни, воїни-афганці, військовослужбовці, які брали участь в АТО на сході України, сім’ї загиблих героїв-земляків у зоні АТО, керівництво району та міста, учнівська молодь і громадськість.

Перед початком заходу присутні хвилиною мовчання вшанували тих, хто віддав своє життя за волю та незалежність України. Були покладені вінки й квіти до пам’ятника Героям Небесної Сотні, меморіального комплексу загиблим землякам у зоні проведення АТО «Алея Слави», меморіальної дошки В.Чорноволу. Привітав учасників заходу зі святом Дня захисника України голова міської ради Ф.Скримський, голова райдержадміністрації В.Солодкий. Виступаючі побажали усім присутнім міцного здоров’я, витримки, впевненості у собі, добра, благополуччя, мирного неба. З особливою шаною вони звернулися до сімей загиблих воїнів, подякували їм за те, що виростили, виховали справжніх героїв. До вітань з нагоди свята також долучилися військовий комісар району А.Купчишин, учасник антитерористичної операції на сході України М.Свінтковський. За мужність та патріотизм, активну громадянську позицію захисників держави різних поколінь було нагороджено відзнаками Президента України, грамотами та цінними подарунками. По завершенні урочистої частини відбувся святковий тематичний концерт.

 

Хто забув минуле, не має майбутнього… Цими словами сказано все. Наша рідна ненька Україна сьогодні у смутку і печалі, та має надію на кращу долю для її синів і дочок. Щоб зрозуміти сучасне, ми повинні розуміти минуле. Корені нашої духовності у минулому, коли була «ненька-мати» – славна Запорозька Січ. Козаків у давнину поважали за їх силу та розумну голову, вони завжди злагоджено вміли працювати. Дай, Боже, нам і нашим дітям це розуміти та пам’ятати. Ми, як і  козаки, маємо залишити в житті по собі добрий слід. Наша українська молодь — це славні козаки та козачки, гарні від природи на вроду та сильні духом від Бога.

З нагоди Дня захисника України у ДНЗ «Полонський агропромисловий центр професійної освіти» 11 жовтня 2017 року відбулося свято «Козацькі забави». У цих іграх взяли участь юнаки та дівчата, які  навчаються у ДНЗ. Свято пройшло весело та цікаво. Діти отримали масу задоволень.

Особисто від себе хочу подякувати Кірієнко З. Г. за сильну спортивну підготовку дітей, адже здорова морально і фізично молодь — це здорове суспільство!

заступник голови ГО СБСП «Щаслива родина»
С. Муравська

 

11 жовтня, в середу, відбувся виїзний прийом громадян міським головою Полонської об’єднаної територіальної громади Ф. Скримським у селі Новолабунь. На прийом до адмінприміщення старостинського округу сіл Новолабунь, Троєщина, Юровщина, Титьків староста Н. Буцен запросила працівників сільського Будинку культури, соціального працівника, лікаря загальної практики сімейної медицини, працівників навчально-виховного комплексу та загальноосвітньої школи.  Проблеми, з якими звернулися жителі старостинського округу, стосувалися ремонту дороги, заміни опорних стовпів і електричних дротів, вуличного освітлення сіл Титькова і Юровщини. Працівники дитячого садочка звернулись з проханням до міського голови, щоб провести роботи по очищенню замуленої криниці, а також обрізки п’яти високих дерев. Клуб потребує нових вхідних дверей і заміни вікон у фойє. Працівники ФАПа розповіли про потребу ремонту свого приміщення.

Ф. Скримський, вислухавши присутніх, розповів про плани Полонської ОТГ, зокрема освітлення вулиць, ремонт закладів освіти та культури, фінансування ремонтів доріг. Голова міської ради порадив брати участь у різних грантах, залучати до співпраці місцевих підприємців.

Також участь у виїзному прийомі взяли керуючий справами виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ О. Коблай, заступник начальника відділу соціального захисту населення Полонської РДА О. Голякова та представник з Пенсійного фонду.

 

10 жовтня святкував свій 90-й день народження Дмитро Пилипович Бойко. У село Любомирку приїхали поздоровити ювіляра міський голова Ф. Скримський, помічник-консультант народного депутата Р. Мацоли Л. Борозенна, головний спеціаліст організаційно-кадрової роботи Полонської міськради Н. Гуменюк, староста старостинського округу сіл Прислуч, Любомирка, Колосівка В. Левчук. Вони привітали Дмитра Пилиповича, побажали здоров’я, дожити до 100 років, сімейного затишку і благополуччя. Від виконавчого комітету міської ради ОТГ вручили цінний подарунок.

Особливий музичний подарунок почув ювіляр від учасниць народного аматорського фольклорного колективу «Случ». Вони виконали пісню «Зелене листя, жовті каштани», а на прохання Дмитра Пилиповича ще й заспівали «Хліб – всьому голова». Після виконання пісні ветеран розповів, чому саме ці слова йому такі близькі.

— Колись, у далекому голодному тридцять третьому, я ходив до дитсадка, — згадує Дмитро Пилипович. — Удома їсти не було, а в садочку давали дітям суп, схожий скоріше на баланду, і по шматочку-два хліба. От моя мама просила, щоб я суп з’їдав увесь, а шматочок хлібчика привозив, бо дуже їй їсти хочеться. Я ховав цей хліб у кишеню і віз його додому, але ніколи так і не довозив мамі. Сидячи на підводі, я скубав по крихті цей хлібчик, і, поки доїдемо до хати, весь його з’їдав. Мабуть, мати хотіла, щоб я підкріпився дорогою, бо вдома практично нічого було їсти. У нас була дуже велика сім’я, а вижили тільки троє дітей і мама.

У 1946 році Дмитра Пилиповича направили служити, а фактично воювати на Далекий Схід (війна Радянського Союзу з Японією). Їхали на війну цілий місяць. Везли солдат у товарних потягах, як худобу. Дорогою хворіли, недоїдали, дехто так і не доїхав до місця служби. Відслужив Дмитро Пилипович довгих сім років.

— Один раз давали відпустку, — розповів ветеран. — Але я не погодився, бо згадав, як довго добиратись.

Після служби в армії одружився. З Ганною Пилипівною прожили 42 роки, народили трьох дітей. Дочекались онуків, а правнуків дружина вже не побачила. Усе життя Дмитро Пилипович працював шофером у колгоспі «Імені Ілліча», а потім перейменованому в «50-річчя жовтня». Донедавна очолював первинну організацію ради ветеранів Прислуча. Брав участь у заходах, присвячених Другій світовій війні. У свої 90 ще не втратив цікавості до життя: читає газети, дивиться усі новини. Здоров’я Вам, шановній ветеране!

 

Якщо запитати дитину — «Скажи чесно, чи любиш ти навчатися?», у відповідь дев’ять із десяти відповість негативно. Чи можна зацікавити дитину навчанням і що для цього потрібно?

Насамперед, що не потрібно робити: не слід залякувати і карати дитину, бо через це в неї з’явиться ненависть до батьків і страх до навчання. Не варто «платити» за гарне навчання, адже в дитини виникне споживацьке ставлення до життя. Не ставте умови і обмеження в категоричній формі. Цим ви викличете негативні емоції.

Потрібно робити: заохочувати дитину до постійного здобуття знань. Сприяти в навчальному процесі, але нічого не робити за дитину, не позбавляти навантажень. У разі проблем з однолітками в школі вирішувати проблеми разом з дитиною так, аби дитина не зненавиділа школу. Пояснити дитині важливість отримання знань. Бути їй другом.

Нині перед батьками, вчителями та суспільством стоїть нелегке завдання – виростити та сформувати здорове покоління. Для цього треба позбавити дітей бажання спробувати алкоголь, куріння, наркотики. Не будьте байдужими до того, як саме зростає дитина. Діти — це ніби як посаджена корисна рослина, від того, як саме ми будемо її доглядати, проривати бур’ян навколо, залежить наш майбутній урожай. Батькам та вчителям потрібно повністю зайняти вільний дитячий час: заохочувати до шкільного навчання, а також до участі у додатковому навчанні – вивченні танців, грі на інструментах у музичній школі, набутті навичок малювання в художній школі, зайнятті спортом у різних гуртках, заохоченні брати участь у конкурсах та турнірах. Радіти і переживати разом з дитиною, досягаючи відповідних результатів… Попри зайнятість та втому проводити з дитиною вільний час, аби дитина не знайшла можливості для захоплення шкідливими звичками. Дитина – це ніби піддатлива глина, з якої митець (батьки, рідні та вчителі) мають зліпити досконалий витвір, який після висихання на сонці та після дощів і вітру залишиться таким, яким бажали його бачити митці.

начальник відділу соціальної роботи з населенням
ВК Полонської міської ради ОТГ
Л. Кравчук-Багінська

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


07 вересня 2018 року о 10:00 годині в Малому залі Будинку культури міста Полонного відбудеться 53-а сесія Полонської міської ради ОТГ (по земельних питаннях)

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання