Пошук по сайту
Калькулятор субсидій

Інформація щодо СУБСИДІЙ

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 38 гостей на сайті

Виконавчий комітет Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для здійснення незалежної оцінки вартості земельної ділянки на території Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади, Хмельницької області.

№п/п

Назва обєкта оцінки

Місцезнаходження обєктаоцінки

Площа обєкта оцінки

Мета проведення незалежної оцінки

1.

Земельна ділянка

Ринкова площа

м. Полонне

Полонського р-ну,

Хмельницької обл.

19 м2

продаж земельної ділянки

Для участі в конкурсі претенденти подають заяву із документацію до виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ по кожному об’єкту окремо.  Конкурсна документація подається в запечатаному конверті з описом відповідних  документів але не пізніше ніж за три дні до дати проведення конкурсу.

Перелік документів, що подаються:

-  Заяву на участь у конкурсі за встановленою формою (додаток 1);

-  Нотаріально посвідчену копію статуту. При цьому, якщо Експерт не менше двох разів брав участь у таких конкурсах, то він може подати до Комісії взамін нотаріально посвідченої копії статуту письмову інформацію про те, що з часу проведення попереднього конкурсу в статуті учасника конкурсу не відбулося ніяких змін;

-  Копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі, та які залучаються до виконання оцінки;

-  Копію сертифіката, виданого у встановленому законом порядку;

-  Документ, що містить відомості щодо його досвіду роботи та досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі, звірений заявником;

-  Конкурсні пропозиції щодо вартості виконання робіт відповідно до калькуляції витрат, пов’язаних із виконанням робіт, а також терміну виконання робіт по оцінці земельної ділянки (подаються у запечатаному конверті).

Переможцем  обирається той учасник, який подав найнижчу цінову пропозицію.

Інформація про проведення конкурсу: конкурс відбудеться 25 січня 2018 року о 10:00 в приміщенні виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади за адресою: Хмельницька область, Полонський район, місто Полонне, вул. Лесі Українки, 113.

Документи приймаються за адресою: виконавчий комітет Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади (кабінет №10), вул. Лесі Українки, 113, м. Полонне, Хмельницька область, 30500.

Телефон для довідок: (038 43) 3-10-03, 2-05-46

 

Міський голова                                                                               Ф.Скримський          

 

На прохання батьків, жителів с.Любомирка, діти яких навчаються в Новоселицькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, староста Прислуцького старостинського округу, на засіданні виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ, вніс пропозицію облаштувати на маршруті шкільного автобуса автобусну зупинку в с.Любомирка. Після обговорення було прийнято рішення виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ №171 від 29 вересня 2017 року “Про затвердження маршрутів шкільних автобусів для підвезення учнів до навчальних закладів Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади” облаштувати автобусну зупинку для посадки-висадки учнів на розі вулиці Перемоги в с.Любомирка при виїзді з села в напрямку с.Котелянка. Були виділені кошти на придбання автобусної зупинки. Роботи по виготовленню автобусної зупинки були проведені ПП “МОНОЛІТ” (керівник Степанчук О.М.). І ось нарешті, 4 січня 2018 року, автобусна зупинка для посадки-висадки учнів на розі вулиці Перемоги в с.Любомирка при виїзді з села в напрямку с. Котелянка встановлена. З м.Полонне автобусну зупинку до с.Любомирка доставив працівник ФГ “Агромакс-М” М.Міщенко. У встановленні зупинки прийняли активну участь жителі с.Любомирка, працівники ФГ “Агромакс-М” (керівник Мельничук С.В.). Тепер і в негоду і під час літньої жари чекати шкільного автобуса стане більш комфортніше.

Староста Прислуцького старостинського округу
Левчук В.І.

 

Повідомлення
про проведення сходу села Черніївка, який відбудеться в четвер
11 січня 2018 року о 14 : 00 годині
в приміщенні Черніївського сільського клубу за адресою:
с. Черніївка вул. Олександра Іщука, 14 а.

Порядок денний:

1. Про створення вуличних комітетів.

2. Роз’яснення про надання та отримання повідомлень про призначення субсидій.

3. Надання інформації про реєстрацію місця проживання громадян.

4. Питання вивозу сміття та утворення стихійних сміттєзвалищ, обговорення заключення договорів на вивіз сміття.

5. Обговорення медичної реформи, оформлення договорів.

6. Звіт старости про роботу старостинського округу сіл Котюржинці, Блидні, Черніївка за 2017 рік.

Староста старостинського
округу сіл Котюржинці,
Блидні, Черніївка Салацька А. П.

 

Згідно ухваленим Законом «Про Державний бюджет України на 2018 рік» мінімальна заробітна плата у 2018 році становитиме з 01.01.2018 у місячному розмірі – 3723 грн. та у погодинному розмірі – 22,41 грн.

Трудові відносини роботодавця із працівником розпочинаються із укладання трудового договору, який оформляється наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу.

 

Шановна громадо!

Минає 2017 рік. Ми з вами, спільно з депутатським корпусом, за цей рік зробили багато добрих справ. Освітлено частину вулиць міста Полонного та сіл нашої громади, зроблено ремонти частини доріг, проводиться капітальний ремонт загальноосвітніх шкіл, дитячих садочків та багато іншого.

Ми на порозі 2018 року.

Тому щиро вітаю всіх з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим. Від усієї душі бажаю вам великого щастя, міцного здоров’я, добра і радості, вірних друзів, гарних родинних стосунків, мирного неба. Нехай прийдешній рік додасть вам бажання і можливостей робити наше життя більш достойним і комфортним, наповненим духовно. Єдності вам і любові, гарних всім новорічних та різдвяних свят!

З повагою, міський голова Франц Скримський

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


08 листопада 2018 року о 10:00 годині в Малому залі Будинку культури міста Полонного відбудеться 58-а чергова сесія Полонської міської ради ОТГ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання