Пошук по сайту
Калькулятор субсидій

Інформація щодо СУБСИДІЙ

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 17 гостей на сайті

Про складні погодні умови на території Полонської міської ОТГ
17-18 березня 2018 року

Внаслідок впливу двох активних південно-західних циклонів в Україні очікуються складні погодні умови:

17 березня у Хмельницькій області сильний сніг, хуртовини (приріст снігового покриву 15-20 см),пориви вітру 15-22 м/с, на дорогах ожеледиця.

18 березня у Хмельницькій області сильні снігопади, хуртовини (приріст снігового покриву 20-25 см), пориви вітру 15-22 м/с, на дорогах ожеледиця.

Зниження нічної температури до 10-16.

Такі погодні умови можуть призвести до порушення руху транспорту, також ускладнять роботу енергетичної галузі та комунального господарства.

Відділ благоустрою та екології
виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ

 

Шановні мешканці громади!

Депутатами Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади І скликання 9 лютого 2018 року на 45-ій черговій сесії рішенням №13 затверджені Правила благоустрою, санітарного утримання, забезпечення чистоти і порядку на території Полонської міської об’єднаної територіальної громади.

Чистота просторих вулиць, прибудинкових територій, тротуарів – це не лише «лице» Полонської міської ОТГ, а й запорука здоров’я наших жителів. Правила благоустрою прописані для того, щоб орган місцевого самоврядування мав змогу створити умови, сприятливі для життєдіяльності мешканців своєї громади.

Благоустрій населеного пункту – комплекс робіт з інженерного захисту, розчищення, осушення та озеленення території, а також соціально-економічних та екологічних заходів з покращення мікроклімату, санітарного очищення, зниження рівня шуму та інше, що здійснюються на території населеного пункту з метою її раціонального використання, належного утримання та охорони, створення умов щодо захисту і відновлення сприятливого для життєдіяльності людини довкілля. Саме таке визначення прописано в Законі України «Про благоустрій населених пунктів», міська рада рекомендує взяти до уваги нижче зазначене, оскільки недотримання цих правил мешканцями, що проживають на території Полонської міської ОТГ, несе за собою адміністративну відповідальність. Відповідно до ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушенняпорушення правил благоустрою населених пунктів тягне за собою накладення штрафу на громадян від 20 до 80 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340-1360 грн.) і на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850–1700 грн.)

Правила благоустрою, санітарного утримання, забезпечення чистоти і порядку на території Полонської міської ОТГ розміщені на офіційному сайті виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади за адресою www.polonne.km.ua в розділі «Інформаційний довідник» (правила благоустрою).

Детальніше - Завантажити

 

Розвиток суспільства в усі часи був пов’язаний з землею, яка і зараз залишається головним засобом для існування людства і джерелом суспільного багатства.

В Україні професія землевпорядника завжди користувалася повагою, тому що вона присвячена безцінному скарбу країни – її землі. Землевпорядники слідкують за тим, щоб земля використовувалась раціонально і ефективно.

Зараз в Україні проводиться земельна реформа, і саме землевпорядники є її безпосередніми виконавцями. Від їх професіоналізму залежить, наскільки по-господарськи використовується земля, в якому стані вона буде передана нащадкам.

Прийміть сердечні побажання міцного здоров’я, особистого щастя, добробуту й злагоди у сім’ї, натхненної, плідної праці та нових успіхів у обраній справі! Зі святом Вас, шановні землевпорядники!

З повагою, міський голова Ф. Скримський

 

Надзвичайно талановитий український поет і художник, прозаїк і етнограф, вільно працювавший як українською, так і російською мовами, Тарас Григорович Шевченко, народився 9-го березня (за старим стилем 25-го лютого) 1814-го року в сім’ї кріпосного селянина, який мешкав у селі Моринці, Київської губернії, що нині є Черкаською областю.

Чи міг тоді хто передбачити, що ім’ям цього хлопчиська колись стануть називати деякі кораблі, друкувати його зображення на державних грошових купюрах, поштових марках, ставити йому розкішні пам’ятники і численні меморіальні таблички, випускати на його честь ювілейні монети і засновувати всілякі премії?

За своє коротке життя, 47 років і один день, Шевченко сповна наситився стражданнями, серед яких були і результати власних помилок, але він не міг не жадати того, до чого прагнемо всі ми - життя і свобода, самореалізація і благополуччя, мир і повага, прості людські цінності. Його творчість - це його душа: чесна і добра, яра і нескінченно багата. З Днем народження Тараса Григоровича Шевченка! 

В цей день полончани прийшли до пам’ятника видатного генія нашого народу, щоб вшанувати його пам'ять. До підніжжя Кобзареві лягли квіти від представників влади в місті. Квіти поклали перший заступник міського голови О. Кулінський та головний спеціаліст відділу організаційно-кадрової роботи Н. Гуменюк.

 

Звіт Полонської районної партійної організації ВО "Батьківщина" за 2017 рік - Завантажити / Відкрити

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


30 листопада 2018 року о 10:00 годині в Малому залі Будинку культури міста Полонного відбудеться 62-а чергова сесія Полонської міської ради ОТГ (по земельним питаннях)

14 грудня 2018 року о 10 годині в приміщенні малого залу Будинку культури відбудеться 63-а сесія Полонської міської ради ОТГ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання