Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 42 гостей на сайті

ПМЦФЗН "Спорт для всіх"

 

17 липня міський голова Франц Скримський побував з робочим візитом у Бражинецькому старостинському окрузі.

В рамках візиту очільник громади оглянув об’єкти соціальних сфер, зокрема будівництво нової Української православної церкви в с.Бражинці. Разом зі старостою Олександром Гречанівським він поспілкувався з прихожанами та настоятелем храму. Особлива увага приділялась питанням проведення ремонтних робіт та питанням благоустрою території.

По закінченню візиту міський голова дав відповідні доручення керівникам комунальних служб міста.

    

  

 

Рішенням виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ громадянці Кокідько Тетяні Петрівні було надано дозвіл на порушення об’єкта благоустрою, а саме: проведення земляних робіт по вул. Київській у м. Полонному. Проектом передбачалося часткове пошкодження дорожнього покриття — через встановлення водопровідного колодязя у зв’язку з підключенням приватного домоволодіння заявниці до міської централізованої системи водовідведення.

Заявниця, відповідно до рішення місцевої влади, зобов’язана була забезпечити відновлення дорожнього покриття. Отримавши ордер на проведення відповідних робіт та погодження у комунальних підприємств міста, в інших зацікавлених організаціях та в Полонському відділенні поліції, Кокідько Т.П. здійснила комплекс відповідних заходів щодо підключення до міської централізованої системи водовідведення.

Відрадно, що Тетяна Петрівна відповідально поставилася до другої частини проекту — відновлення дорожнього покриття, що не так часто трапляється, як хотілося б.

Виконавчий комітет Полонської міської ради ОТГ висловлює подяку Кокідько Т.П., яка добросовісно поставилася до проведення даних робіт, внаслідок чого дорожнє покриття було відновлено належним чином та в повному обсязі відповідно до встановлених стандартів.

Відділ благоустрою та екології
виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ

 

 

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

Мінагрополітики

Щодо закупівлі молока

Міністерство аграрної політики та продовольства України, зважаючи на соціальну напругу, пов’язану з питаннями закупівлі молока у населення та введенням в дію з 01 липня 2018 року ДСТУ 3662:2015 «Молоко-сировина коров’яче. Технічні умови», інформує.

Згідно з Законом України «Про стандартизацію» прийняття, скасування та відновлення дії національних стандартів відноситься до повноважень національного органу стандартизації, функції якого згідно розпорядження Кабінету Міністрів України від 26.11.2014 № ц63 «Про визначення державного підприємства, яке виконує функції національного органу стандартизації» виконує Державне підприємство «Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості» (далі - ДП «УкрНДНЦ»).

Наказом ДП«УкрНДНЦ» від 27.06.2018 № 188 «Про прийняття та скасування національного нормативного документа; про внесення зміни до наказу від 18 грудня 2017 р. № 420», визначено:

- прийняти національний нормативний документ з наданням чинності з 01 січня 2019 року ДСТУ 3662:2018 Молоко-сировина коров’яче. Технічні умови на заміну ДСТУ 3662:2015;

- скасувати національний нормативний документ з 01 липня 2018 року ДСТУ 3662:2015 Молоко-сировина коров’яче. Технічні умови;

- скасувати національний нормативний документ ДСТУ 3662-97 «Молоко коров’яче незбиране. Вимоги при закупівлі» в частині вимог до молока екстра, вищого та першого Гатунків з 01 січня 2019 року;

- скасувати національний нормативний документ ДСТУ 3662-97 «Молоко коров’яче незбиране. Вимоги при закупівлі» в частині вимог до молока другого ґатунку з 01 січня 2020 року.

Детальна інформація щодо наказу розміщена на офіційному сайті Державного підприємства «Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості» у розділі «Стандартизація».

Наразі вимоги до молока регулюються Національним стандартом ДСТУ 3662-97 «Молоко коров’яче незбиране. Вимоги при закупівлі». Положення даного стандарту поширюються на незбиране сире коров’яче молоко, яке закуповується у суб’єктів господарювання незалежно від форм власності, підприємствами з перероблення молока, підприємствами-покупцями молока, приватними підприємцями для переробки на молочні продукти.

Разом з цим, з метою підвищення якості молока та встановлення єдиних адаптованих до норм ЄС вимог щодо безпечності, якості та гігієни при виробництві та введенні в обіг молока, молозива та молочних продуктів, Мінагрополітики розроблено проект наказу «Про затвердження Вимог до безпечності та якості молока і молочних продуктів» (далі – проект наказу). Вказані вимоги запроваджують належну виробничу практику виробництва, переробки, введення в обіг молока та молочних продуктів.

Проектом наказу передбачено встановлення вимог до молока і молочних продуктів, їх виробництва, до доїльного обладнання та гігієни у господарствах, які виробляють молоко та молозиво, до доїння і збору молока, молозива і молочної сировини, до гігієни персоналу. Крім того, оператори ринку повинні будуть гарантувати відповідність молока вимогам законодавства України та певним критеріям вмісту мікроорганізмів та кількості соматичних клітин у сирому молоці від корів, що йде на промислову переробку для виготовлення харчових продуктів. Для виконання цих критеріїв проектом наказу встановлено перехідний період з 1 січня 2020 року до 1 січня 2022 року.

Заступник Міністра
О. Ковальова

 

12 липня 2018 року в приміщенні центральної бібліотеки Полонської міської ради ОТГ відбувся урочистий захід з нагоди 85-річчя з часу створення Всеукраїнської добровільної громадської організації інвалідів по зору.

Урочисте засідання відкрила голова Шепетівської територіальної первинної організації УТОС Тетяна Логвіненко, яка привітала учасників зібрання з ювілеєм, ознайомила з історією заснування громадської організації, поділилась планами на майбутнє. Після розповіді про історію Товариства та слів привітання голови правління, усіх присутніх з ювілейною датою привітали також секретар Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Лариса Сосун, заступник голови районної державної адміністрації Олександр Вощатинський, помічник-консультант народного депутата Романа Мацоли Любов Борозенна.

По закінченні кращих активістів товариства було відзначено почесними грамотами, квітами та цінними подарунками.

     

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


28 лютого 2019 року о 10.00 відбудеться 68 чергова сесія в малому залі будинку культури

15 березня 2019 року о 10.00 відбудеться 69 чергова сесія по розгляду земельних питань в малому залі будинку культури

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання