Пошук по сайту
Калькулятор субсидій

Інформація щодо СУБСИДІЙ

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 24 гостей на сайті

28 липня в приміщення виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ відбулось  засідання комісії по розгляду заяв громадян для надання їм грошової допомоги на різні потреби. На попередній розгляд було винесено 11 звернень учасників АТО, 10 звернень жителів про надання допомоги на поховання та 40 звернень про надання матеріальної допомоги на лікування. Всі їх вирішено передати на розгляд чергової сесії об’єднаної територіальної громади.

 

Велика літня перерва у школярів – це період зміцнення їхнього здоров`я, пізнання цікавого, нових знайомств та пригод; це пора морального загартування, духовного збагачення, пора яскравих вражень, творчості, активного пізнання світу та себе в ньому. Оздоровлення школярів під час літніх канікул - це важливий комплекс заходів соціального, виховного, медичного, гігієнічного, фізкультурного характеру, спрямованих на поліпшення та зміцнення стану фізичного і психологічного здоров`я дітей. Успіх у роботі залежить від зацікавленості організаторів літнього відпочинку, їхньої енергії, наполегливості, любові до дітей, а також уміння пробудити ініціативу і самостійність своїх вихованців, організувати творчі колективні справи.

З 24 по 30 липня 2017 року на базі навчально-виховного комплексу №2 Полонська ЗОШ №7, за ініціативи вчителів–полоністів України, запрацювала літня школа навчання польської мови. В ній навчаються більше 20 учнів 2-го та 3-го класів культурно-освітнього центру польської національної меншини Відділу освіти, молоді та спорту Виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ. Щоб перебування в школі було максимально насичене та корисне – застосовуються інтерактивні методи навчання, діти мають змогу вивчати польську мову в ігровій формі та ходити на екскурсії.

 

Вже 5 рік на території Прислуцького старостинського округу Полонської міської ради ОТГ, за сприянням старости сіл Прислуч, Колосівка та Любомирка Левчука Василя Івановича, розташовується табір відпочинку ЄХБ "Навігатор", який розміщений на березі річки Случ в селі Колосівка біля колишньої панської садиби XVIIIст. пана Домарацького Адама Осиповича.

Там відпочиває 120 дітей різної вікової категорії із Хмельницької, Житомирської та Донецької областей. Для учасників створені всі необхідні умови для повноцінного відпочинку.

 

Експерти Центрального офісу реформ при Мінрегіоні здійснили моніторинг фінансової спроможності 366 ОТГ по всій Україні й склали їх рейтинг.

Спроможність кожної об’єднаної громади залежить від чотирьох ключових критеріїв – її чисельності, питомої ваги базової дотації у структурі доходів, капітальних видатків на 1-го мешканця (без субвенцій із держбюджету), а також – витрат на утримання управлінського апарату. Виявилось, що ОТГ, із чисельністю менше 5 тисяч мешканців мають менший потенціал розвитку, порівняно із більш населеними територіями. Розвиток малого і середнього підприємництва на території певної громади залежить від наявності там кваліфікованих трудових ресурсів, обсягу місцевого ринку споживання, спроможності ОТГ створювати і утримувати інфраструктуру. Безумовно, більш населені громади з огляду на ці чинники є привабливішими для розвитку бізнесу і залучення інвестицій. Вони здатні надавати якісніші послуги і забезпечити кращі стартові умови для соціального та економічного зростання.

 

Відповідно до Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», виконавчий комітет Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантних посад посадових осіб апарату виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади:

- начальника відділу соціальної роботи з населенням;

- начальника відділу економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності;

- начальника відділу благоустрою  та екології;

- головного спеціаліста відділу організаційно-кадрової роботи.

 

Умови проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб

апарату виконавчого комітету Полонської міської

 ради об’єднаної територіальної громади

Особи, котрі бажають взяти участь у конкурсі подають до конкурсної комісії такі документи :

-    заяву про участь  у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленим законодавством обмеженнями щодо прийняття на  службув органи місцевого самоврядування та проходження службив органах місцевого самоврядування ;

-    згоду на збір та обробку персональних даних;

-    заповнену особову  картку форми П 2-ДС ;

-    дві фотографії розміром 4 х 6 см ;

-    копію документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

-    декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (nazk.gov.ua);

-    медична довідка про стан здоров’я;

-    копію першої, другої та одинадцятої сторінок паспорта громадянина України;

-    копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

-    письмова згода на проведення спеціальної перевірки відомостей щодо кандидатів на зайняття посад ОМС.

Особи, які працюють у державному органі, де оголошено конкурс, і бажають взяти у ньому участь, зазначених документів до заяви не додають.

 

             Вимоги до кандидатів на заміщення вакантної  посади.

Повинні  знати. Конституцію України; закони України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про запобігання корупції», та інші закони України з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування; укази та розпорядження Президента України, постанови Верховної Ради України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, інші підзаконні нормативно-правові акти, що стосуються розвитку відповідних сфер управління;правила ділового етикету; ділову мову; володіти державною мовою.

 Кваліфікаційні вимоги.Вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.

Вимоги до стажу роботи:

для начальників відділів: стаж роботи за фахом  на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 3 років .

для головного спеціаліста: стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.

Обов’язкове досконале володіння комп’ютером та державною мовою.

 

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається кадровою службою.

 

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення конкурсу за адресою: 30500, м. Полонне, вул. Л.Українки,113,  тел. 2-04-29.

 

Міський голова                                                       Ф.Скримський

 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


25 травня 2018 року о 10:00 годині в Малому залі Будинку культури міста Полонного відбудеться 49-а сесія Полонської міської ради ОТГ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання