Пошук по сайту
Калькулятор субсидій

Інформація щодо СУБСИДІЙ

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 52 гостей на сайті

Міський голова Ф. Скримський, помічник-консультант народного депутата Р. Мацоли Л. Борозенна, головний спеціаліст відділу організаційно-кадрової роботи Н. Гуменюк, староста старостинського округу сіл Котюрженці, Блидні, Черніївка А. Салацька привітали ювілярку: 25 жовтня Філіппіна Мартинівна Півінська святкувала своє 90-річчя.

Господиня зустрічала гостей у своїй хаті. Охайна хатина, на вікнах – випрасувані накрохмалені фіраночки, на столах білі скатертини, вишиті подушки на ліжках, побілена і напалена піч, у дворі порядок. На запитання, хто в обійсті хазяйнує, старенька відповіла: - Трохи я, а інколи онука і правнуки допомагають. Син живе у Славуті, рідко приїжджає, бо хоч і на пенсії, але ще працює. Раніше тримала корову, свиней, курей, коли ще чоловік, Микола Антонович, був живий. Та вже 35 років як удова. Зараз ні за чим не доглядаю, здоров’я не те. Живу на пенсію. Ходжу до костьолу. Дякую за привітання і за подарунки. Для мене це приємна несподіванка.

 

Рішення Виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ № 190 від 27 жовтня 2017 року "Про організацію снігоприбирання в населених пунктах Полонської міської ОТГ у зимовий період 2017-2018 років" - Завантажити

 

План заходів відділу культури та туризму на листопад:

02.11 - обласний огляд-конкурс відродження народних традицій, декоративно-прикладного мистецтва «Доторкнися до душі свого народу» (БК)

09.11 - Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва (БК)

17.11 - День працівників сільського господарства України (БК)

24.11 - презентація книги Оксани Кісь «Українки в ГУЛАГу: вижити значить перемогти» (БК)

25.11 - мітинг-реквієм з приводу 25-ї річниці голодомору в Україні (БК)

30.11 - діалог «Децентралізація. Зміни заради майбутнього» (ЦБ)

 

В останню неділю жовтня всі водії України відзначають День працівників автомобільного транспорту.

Його святкують не тільки професійні шофери, а й звичайні автолюбителі, чиє життя нерозривно пов’язане з автомобілями.

День автомобіліста був встановлений для того, аби підкреслити важливість, яку в сучасному суспільстві відіграє автомобільний транспорт. Він дозволяє нам швидко пересуватися, встигати вчасно в потрібні місця, доставляти будь-які вантажі та подорожувати по найцікавішим країнам світу.

Щиро дякуємо вам за те, що, незважаючи на складну фінансово-економічну ситуацію, ви докладаєте значних зусиль для забезпечення безпеки руху та безперебійної роботи автомобільного транспорту.

Бажаю міцного здоров’я, щастя і добробуту, сімейного затишку, трудового натхнення і творчої наснаги на благо процвітання нашої громади.

З повагою, 
міський голова
Ф. Скримський

 
Шановні ветерани, земляки!
 
Від щирого серця вітаю Вас з Днем визволення України від фашистських загарбників!
 
У ці дні український народ вшановує відвагу і жертовність тих, хто відстояв нашу священну землю в роки Другої світової війни. Плата за волю і свободу жити у своїй країні виявилася величезною: мільйони полеглих на полях боїв, загиблих в окупації, концтаборах та на каторжних роботах. Кожен учасник Другої світової війни наближав цей радісний день – у діючій армії, в партизанських загонах, у тилу. Ми з глибокою шаною пам’ятаємо про мужність та героїзм славних воїнів-переможців у найбільшій і найжахливішій в історії людства війні. У цей святковий день слова щирої вдячності висловлюємо нашим ветеранам, які ціною власного життя та неймовірних страждань вибороли право на свободу українському народові. Сьогодні ми низько схиляємо голови і згадуємо про загиблих фронтовиків, віддаємо данину поваги захисникам рідної землі, всім тим, хто подарував нам можливість жити під мирним небом у мирі і злагоді. Минає час, але у пам'яті поколінь навіки залишиться приклад патріотизму та мужності, непохитної волі, відданості та любові до рідної землі.
 
Шановні ветерани, Ви є взірцем подвигу, мужності, любові в ім’я життя на землі. Від усього серця зичу вам довгих років активного життя, затишку в родинах, наснаги та оптимізму. Хай кожен Ваш день буде сонячним та щасливим! Міцного вам здоров'я, любові та уваги рідних. Бажаю вам і надалі якнайдовше залишатися в строю та силою свого духу бути прикладом патріотизму для молодого покоління.
 
Щастя вам, добра, здоров'я, оптимізму, бадьорості духу.
 
З повагою,
міський голова
Ф. Скримський
 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


07 вересня 2018 року о 10:00 годині в Малому залі Будинку культури міста Полонного відбудеться 53-а сесія Полонської міської ради ОТГ (по земельних питаннях)

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання