Пошук по сайту
Калькулятор субсидій

Інформація щодо СУБСИДІЙ

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 21 гостей на сайті

до уваги керівників комунальних підприємств та депутатів Полонської міської ради ОТГ

Відповідно до ч.1 ст. 45 ЗУ «Про запобігання корупції», особи, зазначені у пункті 1, підпункті «а» пункту 2 частини першої статті 3 цього Закону, зобов'язані щорічно до 00 години 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі – декларація), за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством.

Слід знати:  несвоєчасне подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (ч.1 статті 172-6 КУАП),  карається накладенням штрафу від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

 

Пам'ятка мешканцям населених пунктів Полонської міської ради ОТГ на випадок повені та паводку

Фактори небезпеки повеней та паводків: руйнування будинків та будівель, мостів; розмив залізничних та автомобільних шляхів; аварії на інженерних мережах; знищення посівів; жертви серед населення та загибель тварин.

Внаслідок повені, паводку починається просідання будинків та землі, виникають зсуви та обвали.

Дії у випадку загрози виникнення повені, паводка:

1. Уважно слухайте інформацію про надзвичайну ситуацію та інструкції про порядок дій, не користуйтеся без потреби телефоном, щоб він був вільним для зв'язку з вами.

2. Зберігайте спокій, попередьте сусідів, надайте допомогу інвалідам, дітям та людям похилого віку.

3. Дізнайтеся у місцевих органах державної влади та місцевого самоврядування місце збору мешканців для евакуації та готуйтеся до неї.

4. Підготуйте документи, одяг, найбільш необхідні речі, запас продуктів харчування на декілька днів, медикаменти. Складіть все у валізу. Документи зберігайте у водонепроникному пакеті.

5. Від'єднайте всі споживачі електричного струму від електромережі, вимкніть газ.

6. Перенесіть більш цінні речі та продовольство на верхні поверхи або підніміть на верхні полиці.

7. Переженіть худобу на підвищену місцевість.

Дії в зоні раптового затоплення під час повені, паводка:

1. Зберігайте спокій, уникайте паніки.

2. Швидко зберіть необхідні документи, цінності, ліки, продукти та інші необхідні речі.

3. Надайте допомогу дітям, інвалідам та людям похилого віку. Вони підлягають евакуації в першу чергу.

4. По можливості негайно залишіть зону затоплення.

5. Перед виходом з будинку вимкніть електро- та газопостачання, загасіть вогонь у грубах. Зачиніть вікна та двері, якщо є час -  закрийте вікна та двері першого поверху дошками (щитами).

6. Відчиніть хлів -  дайте худобі можливість рятуватися.

7. Підніміться на верхні поверхи або на горищні приміщення.

8. До прибуття допомоги залишайтесь на верхніх поверхах, дахах, деревах чи інших підвищеннях, сигналізуйте рятівникам, щоб вони мали змогу швидко вас знайти.

9. Перевірте, чи немає поблизу постраждалих, надайте їм, по можливості, допомогу.

10. Потрапивши у воду, зніміть з себе важкий одяг і взуття, відшукайте поблизу предмети, за допомогою яких можна утриматися до одержання допомоги.

11. Не переповнюйте рятувальні засоби (катери, човни, плоти).

Дії після повені, паводка:

1. Переконайтесь, що ваше житло не отримало внаслідок повені ніяких ушкоджень та не загрожує заваленням, відсутні провалини в будинку і навколо нього, не розбите скло і немає небезпечних уламків та сміття.

2. Не користуйтесь електромережею до повного осушення будинку.

3. Обов'язково кип'ятіть питну воду, особливо з джерел водопостачання, які були підтоплені.

4. Просушіть будинок, проведіть ретельне очищення та дезінфекцію забрудненого посуду і домашніх речей та прилеглої до будинку території.

5. Здійснюйте осушення затоплених підвальних приміщень поетапно, з розрахунку 1/3 об'єму води на добу.

6. Електроприладами можна користуватися тільки після їх ретельного просушування.

7. Заборонено вживати продукти, які були підтоплені водою під час повені. Позбавтеся від них та від консервації, що була затоплена водою і отримала ушкодження.

8. Все майно, що було затопленим, підлягає дезінфекції.

9. Дізнайтеся у місцевих органах державної влади та місцевого самоврядування адреси організацій, що відповідають за надання допомоги потерпілому населенню.

 

Юність Василя Івановича Полодюка була понівечена неволею — двадцятилітнім його забрали на роботу до Німеччини. У далекому від рідної домівки місці він важко працював на шахті Гохбер — з 1943 року по 8 травня 1945, аж до звільнення радянськими військами. Тоді ж він пішов служити в армію.

Демобілізувавшись, приїхав у Каленичі. Це був 1947 рік. Розпочались трудові будні. Василь Іванович добре пам’ятає ті складні роки. Працював завідуючим фермою, бригадиром будівельної бригади, на пилорамі. Село відроджувалось, відбудовувалось, і у цьому є вагомий внесок Полодюка В.І.

Тут, у Каленичах, зустрів він свою майбутню дружину. Побралися, щоб усе життя прожити разом. Василь Іванович і Ніна Якимівна виростили, виховали двох синів і три доньки. Усі вони знайшли своє місце у житті. Порадували батьків 7-ма онуками. Вже й правнуки підростають, їх теж семеро. На жаль, Ніна Якимівна пішла уже в небуття.

Зараз Василь Іванович живе з сім’єю сина. Микола Васильович працював у місцевому колгоспі ветлікарем. Разом з дружиною, Зинаїдою Іванівною, колишнім банківським працівником, створили усі умови для комфортного проживання батька. Цього року Василь Іванович — ювіляр. Йому 13 березня виповнилось 95! Як на свої поважні роки, він усе добре пам’ятає, цікавиться сьогоднішніми подіями. По природі неговіркий, Василь Іванович може хіба що головою кивнути на знак згоди. Бо погіршився слух, а це вже проблеми у спілкуванні.

 

У ювілейні дні Василя Івановича вітала уся велика родина. Бажали татові, дідусеві, прадіду здоров’я і дожити до ста років. Привітали ветерана від старостинського округу і міської ради — побажаннями і цінним подарунком.

    

 

Згідно пункту 11 ст. 215 Закону України «Про культуру» повідомляємо про переможців конкурсу на заміщення вказаних вакантних посад.

12 березня 2018 року в відділі культури та туризму виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ відбувся конкурс на заміщення посад директора Будинку культури та директора Центральної бібліотеки Полонської міської ради ОТГ, під час якого претенденти презентували програми розвитку закладів на один і п’ять років.Згідно рішень конкурсних комісій, переможцями визначено:

1. На заміщення посади директора Будинку культури: Лисюк Микола Миколайович.

2. На заміщення посади директора Центральної бібліотеки: Гордійчук Ірина Миколаївна. 

Колектив відділу культури та туризму щиро вітає переможців та вболіває за майбутні спільні творчі здобутки та досягнення!

 

 

Повідомлення про проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час затвердження історико-архітектурного опорного плану м. Полонного

Назва: Історико-архітектурний опорний план м. Полонне Хмельницької області з визначенням меж і режимів використання зон охорони пам’яток та історичних ареалів

Підстава для розробки історико-архітектурного опорного плану м. Полонного: договір №1-17/П від 20 червня 2017р

Замовник: Полонська міська рада ОТГ

Розробник (виконавець): Підприємство об’єднання громадян «Інститут культурної спадщини» Всеукраїнської ради з охорони культурної спадщини України, м. Київ

Мета: Визначення меж та режимів використання історичних ареалів, зон охорони існуючих пам’яток міста Полонного, обгрунтування пропозицій стосовно меж ареалів та зон охорони пам’яток, визначення історико-культурної цінності окремих територій як складової історико-культурного зонування міста, визначення об’єктів культурної спадщини та природо-заповідного фонду, які необхідно внести до переліку щойно виявлених з можливістю подальшого внесення до Державного реєстру.

Склад документації: пояснююча записка, графічні матеріали.

Інформація про місце та строки ознайомлення з документацією: ознайомитися з матеріалами можна за адресою: м. Полонне, вул. Лесі Українки, 113, Полонська міська рада ОТГ та на офіційному веб- сайті Полонської міської ради ОТГ (polonne.km.ua/)в рубриці (Генплан).

Відомості про строк подання і строк завершення розгляду пропозицій: пропозиції та зауваження подавати на адресу Полонської міської ради ОТГ з 11 січня 2018 року по 09 лютого 2018 року. Подані після закінчення вказаного терміну пропозиції та зауваження залишаються без розгляду.

Дата проведення громадських слухань: 16 березня 2018р

Відповідальний за проведення обговорення та організацію розгляду пропозицій: Карпюк Мар’яна Сергіївна - головний спеціаліст відділу культури та туризму.

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


30 листопада 2018 року о 10:00 годині в Малому залі Будинку культури міста Полонного відбудеться 62-а чергова сесія Полонської міської ради ОТГ (по земельним питаннях)

14 грудня 2018 року о 10 годині в приміщенні малого залу Будинку культури відбудеться 63-а сесія Полонської міської ради ОТГ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання