Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 73 гостей на сайті

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про освіту», «Про загальну середню освіту», Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти, затвердженого рішенням 49-ї сесії І скликання  Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади від 25.05.2018 року №22.

Полонська міська рада Полонської міської об’єднаної територіальної громади ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади директора Полонської гімназії Полонської міської об’єднаної територіальної громади.

Найменування і місцезнаходження закладу:

Полонська гімназія Полонської міської ради ОТГ знаходиться за адресою: м. Полонне, вул.Л.Українки,118.

Найменування посади:   директор Полонської гімназії.

Кваліфікаційні вимоги до керівника закладу: громадянство України; вища педагогічна освіта на рівні  спеціаліста або  магістра; стаж педагогічної роботи  не менше трьох років;  досконале володіння державною мовою, комп’ютером.

 

Умови проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Полонської гімназії Полонської міської об’єднаної  територіальної громади

Особи, котрі бажають взяти участь у конкурсі подають до конкурсної комісії  такі документи:

- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

- копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

- копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

- довідку про відсутність судимості;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі;

- дві фотографії розміром 4 х 6 см;

- декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (nazk.gov.ua).

Особа може подати інші документи, які підтверджують її професійні та/або моральні якості.

До участі у конкурсі не допускаються особи, які:

-  визнані в установленому порядку недієздатними;

- мають судимість, що є несумісною із зайняттям посади;

- у разі прийняття на службу будуть прямо підпорядковані або підлеглі  особам, які є їхніми близькими особами;

- позбавлені права займати відповідні посади в установленому законом  порядку на визначений термін;

-  в інших випадках, установлених законами.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається конкурсною комісією.

Дата та місце проведення конкурсу: Полонська міська рада - 19.09.2018 р.

Будинок культури Полонської міської ради ОТГ- 20.09.2018 року.

Складові конкурсу:

Конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами:

 

Перелік питань та форма перевірки знання законодавства (письмове чи комп’ютерне тестування), зразок ситуаційного завдання, критерії оцінювання тестувань і завдань та тривалість проведення конкурсних випробувань  будуть визначені  конкурсною комісією та оприлюдненні на веб-сайті міської ради.

Документи приймаються протягом 20 календарних днів з дня оголошення конкурсу за адресою:  вул. Л.Українки, 114, м. Полонне, відділ освіти, молоді та спорту (каб.24).

Уповноважена особа щодо надання інформації про конкурс та прийом документів - Гапонюк Марина Вікторівна (телефон 096 968 33 96, адреса електронної пошти Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду е).

Міський голова
Ф. Скримський

 

Напередодні традиційного свята Дня будівельника, що святкують у другу неділю серпня, Виконавчий комітет Полонської міської ради ОТГ в особі міського голови Франца Скримського вітає колег і партнерів із цим чудовим святом!

Вітаємо всіх тих, чия нелегка та виключно важлива для процвітання України праця пов´язана із зведенням нових житлових будинків, прокладанням інженерних мереж, виконанням інших будівельних та монтажних робіт. Результатом Вашої праці стають і новий, більш сучасний та естетичний вигляд українських міст та більш комфортні умови життя, роботи і відпочинку громадян.

Будівельник – це одна з самих мирних та творчих професій і День будівельника – прекрасний привід ще раз нагадати про це. Тому я бажаю всім, хто так чи інакше пов´язаний з роботою в будівельній індустрії, миру, добра, благополуччя, надійних партнерів і успішного бізнесу, здоров´я та наснаги! Нехай робота приносить і задоволення і прибутки!

З повагою, міський голова Ф. Скримський

 

08 серпня 2018 року у відділі соціальної роботи з населенням ВК Полонської міської ради ОТГ відбулася зустріч з представниками Бюро правової допомоги. Начальниками відповідних підрозділів була проведена консультативна бесіда на тему «Боротьба з насильством» та «Як протидіяти домашньому насильству».

Домашнє насильство – діяння/бездіяльність між членами сім’ї або родичами, зокрема між колишнім подружжям, незалежно від того,чи зареєстровано їх шлюб та чи проживають вони спільно. Постраждалі від насильства досить часто бажають залишитися інкогніто, хоча домашнє насильство (фізичне, сексуальне, психологічне, економічне) в більшості випадків носить постійний характер і вимагає втручання правоохоронних органів та соціальних служб.

Держава гарантує безоплатну соціальну, медичну, правову допомогу для тих осіб, які постраждали від насильства. Постраждалі від насильства мають право на конфіденційність, вибір спеціаліста та відшкодування кривдником матеріальних збитків та шкоди.

Відділ соціальної роботи з населенням
ВК Полонської міської ради ОТГ

 

Координаційна діяльність прокуратури
у сфері попередження і протидії злочинності

30.07.2018 у Полонському відділі Шепетівської місцевої прокуратури під головуванням керівника місцевої прокуратури Комара І.В. проведено координаційну нараду керівників правоохоронних органів Полонського району на якій обговорено стан попередження та протидії злочинності.

Основна тематика координаційної наради стосувалася стану законності та правопорядку на території району упродовж першого півріччя 2018 року, визначення основних напрямків запобігання та протидії злочинності, розробки та узгодження спільних заходів спрямованих на своєчасне виявлення, розкриття, припинення та попередження злочинних проявів.

Захід відбувся за участі керівників правоохоронних органів району, представників органів влади та місцевого самоврядування.

Розпочинаючи роботу наради, керівник місцевої прокуратури І.Комар відзначив позитивні результати, які досягнуто спільними  зусиллями.

Так, в порівнянні з І півріччям минулого року, у І півріччі 2018 року спостерігається зниження рівня зареєстрованих кримінальних правопорушень на 10 тис. населення.

Завдяки належно організованим превентивним заходам вдалося досягти зменшення уполовину кількості тяжких злочинів, значно зменшилась кількість злочинів проти власності, у тому числі крадіжок – більш ніж на третину. 

Вищими загальнообласного є відсоток розкриття правопорушень.

Водночас,  криміногенна ситуація на території району залишається напруженою, спостерігаються окремі негативні тенденції які виражаються у зростанні кількості тяжких злочинів та злочинів середньої тяжкості, тому керівником місцевої прокуратури зосередив увагу на необхідності посилення превентивної діяльності.

З метою визначення необхідних шляхів спільної протидії злочинності і корупції, усунення недоліків та активізації зусиль правоохоронних органів, органів місцевої влади, посилення боротьби із злочинністю, координаційною нарадою, на основі конструктивних пропозиції її учасників, прийнято комплекс узгоджених заходів, спрямованих на покращення стану законності і правопорядку на території Полонського району.

Окрім того, очільником місцевої прокуратури наголошено на активізації роботи з розкриття злочинів, пов’язаних із заволодінням чужим майном або придбання права на майно шляхом обману чи зловживання довірою,  також проведенні заходів з викриття правопорушень у сфері використання лісових ресурсів, надрокористування.

Детально обговорено також, питання, які останнім часом набули особливої гостроти та є пріоритетними у діяльності як прокуратури, так і усієї системи правоохоронних органів.

Зокрема, акцентовано  увагу на необхідності проведення ефективної робити з виявлення та розкриття кримінальних правопорушень, пов’язаних із незаконним обігом наркотичних засобів, зброї, боєприпасів та вибухових речовин, перекриття каналів їх надходження на територію району, а також виявлення дорослих осіб, які втягують неповнолітніх у злочинну діяльність, пияцтво, реалізовують неповнолітнім алкогольні напої та тютюнові вироби, доводять неповнолітніх до стану алкогольного сп’яніння.

Орієнтовано правоохоронні органи на вжиття заходів з виявлення, припинення та розкриття кримінальних правопорушень, пов’язаних із розкраданням бюджетних коштів, а також зловживанням, вимаганням і одержанням неправомірної вигоди посадовими особами органів державної влади, місцевого самоврядування під час здійснення ними владних повноважень, корупційних діянь посадових осіб.

Підводячи підсумки наради, керівником Шепетівської місцевої прокуратури зауважено, що лише спільна, скоординована та наполеглива робота правоохоронних органів спроможна покращити стан законності, попередити та ефективно протидіяти злочинності на Полонщині.

Начальник Полонського відділу
Шепетівської місцевої прокуратури
Р. Семенюк


Інформація щодо результатів діяльності Полонського відділу
Шепетівської місцевої прокуратури в І півріччі 2018 року

                За результатами роботи правоохоронних органів Полонського району у І півріччі 2018 року загалом вдалося знизити рівень злочинності на 8,5% в порівнянні з аналогічним періодом 2017 року. На кінець червня 2018 року рівень кримінальних правопорушень на 10 тисяч населення складав 39,6 злочинів, що на 7,3% нижче ніж за попередній період та значно нижче загальнообласного, який склав 49,9 кримінальних правопорушень.

         Прокурорами Полонського відділу Шепетівської місцевої прокуратури у 2018 році прокурорами забезпечено процесуальне керівництво у 659 кримінальних провадженнях. На кінець червня 2018 року прокурорами здійснювалося процесуальне керівництво у 407 кримінальних провадженнях, у яких не прийнято кінцеве рішення. Під час організації і процесуального керівництва досудовим розслідуванням прокурорами відділу слідчим надано 80 письмових вказівок на проведення слідчих (розшукових) дій, погоджено та скеровано до суду 68 обвинувальних актів.

         Полонським відділом Шепетівської місцевої прокуратури до Управління захисту економіки в Хмельницькій області скеровано 9 матеріалів щодо можливих порушень вимог Закону України «Про запобігання корупції».

За результатами перевірок працівниками УЗЕ в Хмельницькій області складено 4 протоколи про вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією.

В порядку ч.3 ст. 65 Закону України «Про запобігання корупції» внесено 4 подання, які розглянуто.

Упродовж 2018 року місцевою прокуратурою заявлено 12 позовів на загальну суму 336,8 тис.грн., в тому числі 6 в порядку цивільного судочинства на суму 310,7тис.грн., 1 –  господарського судочинства, інші про відшкодування збитків завданих злочинами.

За результатами розгляду судами заявлених прокуратурою позовів, задоволено 3 позовних заяви на суму 169 тис. грн.  Добровільно виконано відповідачами 3 рішення судів на загальну суму 15 тис. грн. Реально виконано рішень судів на загальну суму 625 тис. гривень.

Значна увага приділялася земельним відносинам. Зокрема, у 2018 році місцевою прокуратурою в порядку цивільного судочинства внесено 4 позовних заяви щодо визнання недійними наказів ГУ Держгеокадастру у Хмельницькій області та повернення у власність держави незаконно приватизованих земельних ділянок сільськогосподарського призначення загальною площею 8 га, загальною вартістю 257,4 тис. грн. За результатами розгляду двох позовних заяв прийнято рішення про повне задоволення позовних вимог місцевої прокуратури, та прийнято рішення про повернення земельних ділянок, призначених для ведення особистого селянського господарства, загальною площею 4 га та вартістю 138 тис. грн. у власність держави.

Виконуючи функцію підтримання публічного обвинувачення в суді, прокурорами відділу місцевої прокуратури якісно забезпечено участь в розгляді 77 кримінальних проваджень судами першої інстанції, а також забезпечено 7 участей в розгляді судами питань пов’язаних з виконанням вироку. Судами ухвалено 39 вироків, якими осіб визнано винними, в тому числі 13 вироків на підставі угод, з яких 2 про визнання винуватості.

Здійснюючи нагляд за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних справах, а також при застосуванні інших заходів примусового характеру, пов’язаних з обмеженням особистої свободи громадян внесено 6 вказівок, які розглянуто і задоволено.

Впродовж 2018 року розглянуто 64 звернення громадян, з яких 51 направлено до інших відомств для вирішення, в інших надано роз’яснення.

Робота Полонського відділу місцевої прокуратури 28 разів висвітлювалася в засобах масової інформації, з яких 8 в друкованих ЗМІ, 20 – в мережі Інтернет.

Керівник Шепетівської
місцевої прокуратури
І. Комар

 

Для забезпечення надійного електропостачання мешканців Полонського району, буде проводитись розчистка ліній електропередач напругою 10-0,4 кВ.

Прохання до населення залучитися до зрізання дерев в охоронних зонах ліній в межах земельних ділянок. Роботи будуть проводитись з повним відключенням електромереж.

 

Графік розчистки ПЛ 10-0,4 кВ
на серпень 2018 року

м. Полонне – вул. І. Франка, Хойнацького (Р. Люксембург), Ходякова, пр. Ходякова

13.08.2018р.

с. Буртин

14.08.2018р.

с. Залісся

з 14.08.2018р. по 15.08.2018р.

с. Микулин

з 16.08.2018р. по 17.08.2018р.

с. Котелянка

20.08.2018р.

с. Любомирка

21.08.2018р.

с. Колосівка

22.08.2018р.

За інформацією Полонського РЕМ

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


28 лютого 2019 року о 10.00 відбудеться 68 чергова сесія в малому залі будинку культури

15 березня 2019 року о 10.00 відбудеться 69 чергова сесія по розгляду земельних питань в малому залі будинку культури

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання