Пошук по сайту
Калькулятор субсидій

Інформація щодо СУБСИДІЙ

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 53 гостей на сайті

Напередодні святкування Дня села Черніївки, яке святкується 8 листопада, на Дмитра (традиційно), відбулося урочисте відкриття дитячого ігрового майданчика.

— Це маленький центр культурного дозвілля наших діточок, — такими словами розпочала свій виступ староста сіл Черніївка, Котюржинці, Блидні Алла Павлівна Салацька.
Громада Черніївки радо вітала почесних гостей — міського голову Полонської міської ради ОТГ Ф. Скримського, народного депутата України Р. Мацолу, депутата Хмельницької обласної ради Р. Скримського, начальника Полонського РЕМ О. Гладуна, вікарія римо-католицької церкви м. Полонного о. Доброслава, директора ТОВ «Полонне-Агро» Є. Полякова. Почесних гостей зустріли короваєм. Також на свято завітала шкільна родина — педагогічний колектив місцевої школи на чолі з директором С. Руденко та учні.

— Я вітаю усіх, хто завітав до Черніївки відсвяткувати разом з нами, — наголосила А. Салацька. — Ідея встановлення дитячого ігрового майданчика виникла минулого року, коли я їздила до Сполучених Штатів Америки за програмою Open World (Відкритий світ), щоб набути досвіду і втілити проект у життя. Створення дитячого майданчика потребувало багато коштів, і саме завдяки виграному гранту в ІІІ конкурсі мікрогрантів від ГО «Інститут солідарності громад Романа Мацоли», спонсорам і меценатам, жителям нашого старостинського округу, які своєю працею долучились до проекту, ідею було втілено у життя.

А. Салацька подякувала інвестору ТОВ «Полонне-Агро» Є.Полякову, ФГ «Колос» в особі Р. Скримського, О. Гладуну за впорядкування електромереж на території майданчика. Особливу вдячність за надану фінансову допомогу староста висловила меценаткам Елізабет Балін та Марсі Каптор зі США.

Усім, хто своєю працею долучився до будівництва, було вручено подяки і подарунки. Почесне право перерізати стрічку надали народному депутату Р. Мацолі та міському голові Полонської міської ради ОТГ Ф. Скримському, після чого о. Доброслав освятив дитячий майданчик.

Кирилова М. О. привітала музичним подарунком гостей і жителів Черніївки з Днем села. Після урочистої частини усі почастувались смачною юшкою, чаєм та солодощами.

 

Шановні мешканці багатоквартирних будинків №№96, 98, 100, 102 та 104 по вул. Л. Українки м. Полонне, міський голова та виконавчий комітет Полонської міської ради ОТГ звертається до вас з великим проханням прийняти активну участь у суботнику 11 листопада 2017 року по прибиранню прибудинкових територій від обрізаних гілок та листя після проведення робіт по заміні електроопор, бур’яну, рештків городини, сміття, тощо, оскільки комунальне підприємство «Благоустрій», на сьогоднішній день, немає достатньої кількості штатних працівників для оперативного проведення цієї роботи.

КП «Благоустрій» надасть транспорт для вивезення обрізаних гілок та сміття з 09. 00 год. 11.11.2017 року.

Завчасно дякуємо за розуміння, підтримку та небайдужість.

Давайте разом зробимо наше рідне місто чистішим та охайнішим.

З повагою, міський голова
та виконавчий комітет Полонської міської ради ОТГ

 
 
6 листопада 2017 року, під головуванням міського голови Франца Скримського, в приміщенні Малого залу Будинку культури, відбулося пленарне засідання тридцять дев'ятої позачергової сесії Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади.
 
До порядку денного пленарного засідання було включено 6 питань: "Про внесення змін в програму соціально - економічного та культурного розвитку Полонської міської об’єднаної територіальної громади та міста Полонного на 2017 рік", "Про внесення змін до Програми надання одноразової грошової допомоги населенню,що проживає на території Полонської міської обєднаної територіальної громадина 2016-2020 роки", "Про внесення змін до Програми розвитку та фінансової підтримки ПГП «Співчуття» на 2016-17р.р.", "Про розгляд заяви Кирилішиної Н.М.", "Про розгляд заяви Сірик О.М." та "Про внесення змін до бюджету Полонської міської ради на 2017 рік" та ряд інших.
 
 
 
 
Сердечно вітаю всіх працівників соціальної сфери з професійним святом – Днем працівника соціальної сфери!
 
Це свято тих, хто постійно опікується проблемами людей, забезпечує їх потреби. Вашу чуйність відчувають широкі верстви населення і, насамперед, пенсіонери та інваліди, діти-сироти, малозабезпечені та багатодітні сім’ї, безробітні громадяни.
 
Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства.
 
Зичу Вам міцного здоров’я, добробуту, злагоди і домашнього затишку, звершення задумів, невтомного творчого пошуку, подальших успіхів у поліпшенні соціального захисту населення.
 
Нехай ваша компетентність, працьовитість, душевне тепло і надалі служитимуть людям, а свято принесе усвідомлення своєї причетності до великої справи соціального захисту людини.
 
Щиросердно бажаю вам, вашим родинам міцного здоров’я, щастя, благополуччя та невичерпної життєвої енергії!
 
З повагою, міський голова Ф. Скримський
 
 
 
28 жовтня відзначається День визволення України від фашистських загарбників. Цей день було засновано згідно з указом президента "Про День визволення України від фашистських загарбників" від 20 жовтня 2009 року "з метою всенародного відзначення визволення України від фашистських загарбників, вшанування героїчного подвигу і жертовності українського народу у Другій світовій війні". Завершила визволення України Карпатська операція, що розпочалася 9 вересня 1944 року. 27 жовтня 1944 року було звільнено Ужгород, 28 жовтня радянські війська вийшли на сучасний кордон нашої Держави. 
 
В цей день громадськість, представники ветеранської районної організації, головний спеціаліст організаційно-кадрової роботи Полонської міської ради ОТГ Н. Гуменюк та т.в.о. першого заступника голови райдержадміністрації Т. Шамрай вшанували пам’ять воїнів, які загинули в боях за визволення України, пригадали імена наших співвітчизників, які своєю мужністю і безкорисною любов’ю до Батьківщини, усіма силами, інколи ціною власного життя, наближали день звільнення України від фашистської окупації.
 
 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


07 вересня 2018 року о 10:00 годині в Малому залі Будинку культури міста Полонного відбудеться 53-а сесія Полонської міської ради ОТГ (по земельних питаннях)

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання