Пошук по сайту
Калькулятор субсидій

Інформація щодо СУБСИДІЙ

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 34 гостей на сайті

Міністерство соціальної політики стурбоване ситуацією щодо забезпечення потреб дітей соціально-вразливих категорій, дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, у підготовці їх до подальшого самостійного життя, визначення та розвитку здібностей дитини, реалізації її інтересів щодо професійного самовизначення, формування в дитини практичних навичок, спрямованих, зокрема, на розв’язання побутових питань, розпорядження власним майном і коштами, отримання освітніх, соціальних, медичних, адміністративних послуг. Діти потребують допомоги з питань суспільного спілкування, подолання складних життєвих ситуацій, формування навичок здорового способу життя, становлення як відповідальної та успішної особистості.

Щоб допомагати таким дітям, необхідні сучасні методи підготовки їх до самостійного життя з урахуванням їхніх вікових особливостей, потреб та інтересів кожної дитини із широким залученням до цієї роботи представників громадського суспільства.

Група підприємств ПАТ «Миронівський хлібопродукт» (далі – ПАТ «МХП»), лідер на ринку м’ясопереробки, один з найбільших виробників зерна в Україні та провідний виробник м’яса птиці в Європі, що об’єднує понад 50 підприємств агропромислового напрямку та нараховує майже 32 тисячі працівників, започаткував проект, який спрямований на соціальну адаптацію та професійний розвиток дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Одним із стратегічних пріоритетів свого розвитку, ПАТ «МХП» вбачає у вихованні молодого покоління, як запоруки майбутнього росту підприємства та соціальної інвестиції у розвиток держави. В рамках проекту передбачено:

- ознайомлення вихованців інтернатів 9-11 класів з сучасними та затребуваними на ринку праці професіями, методами та засобами виробництва;

- організація проведення екскурсії на виробничі потужності;

- допомога в обранні майбутньої професії;

- забезпечення матеріальної підтримки та можливості професійного розвитку дітям, які оберуть спеціальності по заданих напрямках (в залежності від необхідної спеціалізації підприємствам ПАТ «МХП»;

- надання першого робочого місця та організація супроводу, який забезпечить професійний розвиток, ефективну соціалізацію вихованців інтернатних закладів.

Інформацію про бажання взяти участь у проекті потрібно надсилати на адресу ПАТ «Миронівський Хлібопродукт»(контактна особа – Бондарь Олена Миколаївна, а також звертатись в органи опіки і піклування).

Відтак, за підтримки Міністерства, дана ініціатива може стати прикладом та позитивним сигналом для інших корпорацій, яким небайдужа доля нашої країни.

 

Співробітники СБУ у Хмельницькій області припинили діяльність інтернет-мережі, через сайти якої поширювали інформацію, спрямовану на дестабілізацію ситуації в країні. Замасковані під патріотичні ресурси, такі сайти були створені чи не для кожного регіону України.

Гібридна війна в Україні розгорнута на всіх фронтах. У час, коли відносно мовчить зброя, боротьба йде за свідомість українців. Ворог активно використовує технологію інформаційного протистояння, аби розхитати ситуацію в країні зсередини. Нещодавно співробітники Служби безпеки у Хмельницькій області призупинили діяльність цілого ряду сайтів мережі Інтернет, котрі були замасковані під інформаційні ресурси патріотичного спрямування. Здавалося б, нічого нового, та офіційно вони  належали громадянину України, котрий і гадки про це не мав.

Мешканець Красилівського району, перебуваючи на заробітках у Росії, загубив паспорт, про що повідомив українське посольство і з отриманим тимчасовим документом повернувся на Батьківщину. У цей час на нього вже вміло перереєстрували сайти, у яких чітко прослідковувався російський слід. Раніше адміністрування цих інформаційних платформ проводилося з території Північного сусіда.

Хмельницькі спецслужбовці припинили діяльність цілої інформаційної мережі. Окремі сайти були створені чи не для кожного регіону України. Фахівці кажуть: «…подібні ресурси – класичний приклад фабрики тролей, котрі активно використовують кремлівські пропагандисти…платформи, де викладаються новини із відповідно розставленими акцентами, котрі грають на руку ворогу…».

Часто люди вірять у відверту інформаційну брехню через ряд причин: не мають часу перевіряти джерела отриманої інформації, шукають сенсації, котрі викликають бурхливі емоції і т.д.

У СБУ кажуть, що ворог припинив вкидати інформацію, котра рясніє штампами російської пропаганди. Тепер діють більш витонченими методами. Тому закликають українців бути пильними, та аналізувати повідомлення.

У Службі безпеки прохають українців, котрі все ж їдуть до Росії, бути обачними. А невдаха-заробітчанин, своєю чергою, туди більше ні ногою.

 

27.07.17 на базі інтернет-центру центральної бібліотеки Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади відбулася безоплатна юридична скайп-консультація від членів ХОГО «Подільська правова ліга» та представників ГУ НП Хмельницької області. У скайп-консультуванні прийняли участь працівники центральної бібліотеки та сільських бібліотек-філій, а також відвідувачі бібліотеки. Усі бажаючі мали змогу поставити питання юридичного характеру та отримати змістовну юридичну консультацію щодо варіантів їх вирішення. На закінчення переглянуто цикл з 3-х фільмів «Нові герої»  з онлайн-кінотеатру документальних фільмів про права людини в Україні Docuspace, у яких піднято актуальні питання соціальної незахищеності селян та способи вирішення даного питання.

За матеріалами
центральної бібліотеки Полонської міської ради ОТГ

 

Розвиток інноваційних технологій є передумовою для активного впровадження електронного урядування. Електронні послуги надають змогу економити час і гроші, а також створюють умови для прозорої діяльності уряду й спонукають до активної його взаємодії з громадянами. Це зміцнює довіру громадян  до уряду та дає можливість впливати на законотворчий процес. І це ще не всі плюси електронних послуг.

Відтепер, щоб отримати довідку, витяг, оплатити комунальні послуги тощо, не потрібно стояти в чергах, витрачати зайві гроші, час, псувати собі нерви, бігаючи по різних держустановах та кабінетах. Все просто! Ви маєте можливість скористатися альтернативним видом онлайн-послуг, лише маючи «ключ» - комп’ютер, смартфон чи планшет з доступом до мережі Інтернет.

Електронних послуг є безліч. Ознайомитися з їх переліком ви можете на офіційному сайті центральної бібліотеки Полонської міської ради ОТГ у розділі «E-урядування» чи скористатися пошуковою системою вашого браузера. А краще завітайте до найближчої бібліотеки, що надає безкоштовний доступ до мережі Інтернет.

На території Полонського району функціонує 7 інтернет-центрів: на базі Полонської центральної бібліотеки, Полонської бібліотеки для дітей, Понінківської бібліотеки для дорослих, Прислуцької, Новоселицької, Великокаленицької, Новолабунської сільських бібліотек-філій. Бібліотекар безоплатно ознайомить із основними поняттями електронного урядування, різноманітними електронними послугами та принципами їх роботи, а також надасть кваліфіковану допомогу у їх використанні. При потребі навчить користуватися комп’ютером, щоб ви мали змогу активно використовувати електронні послуги.

Бажаєте навчитися використовувати інноваційні технології, щоб економити свої час та гроші? Бібліотека чекає на вас!

Бібліограф з електронних ресурсів центральної бібліотеки
Полонської міської ради ОТГ

Тетяна Кукушкіна

 

28 липня 2017 року в приміщенні Полонської міської ради ОТГ відбулось чергове засідання виконавчого комітету.

На засіданні обговорювалось 21 питання: «Про перелік розпоряджень прийнятих міським головою з 27 червня 2017 року по 28 липня 2017 року. Про стан боротьби із наркоманією, самогоноварінням, незаконною реалізацією алкогольних, слабоалкогольних та тютюнових виробів», «Звіт про виконання міського бюджету за І півріччя 2017 року», «Про виконання виконавчим комітетом ради розпоряджень голови Полонської РДА, які надійшли у ІІ кварталі 2017 року», «Звіт про фінансово-господарську діяльність КП ПМР «Благоустрій» за І півріччя 2017 року», «Звіт про фінансово-господарську діяльність КП «Полонне тепловодопостачання» за І півріччя 2017 року», «Про затвердження поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води», «Звіт про фінансово-господарську діяльність ПГП «Співчуття» за І півріччя 2017 року», «Звіт про фінансово-господарську діяльність Полонської міської рятувально-водолазної служби на воді за І півріччя 2017 року», «Про внесення змін в рішення виконкому «Про погодження переліку проектів, які розглядаються для реалізації у 2017 році» від 30.11.2016 року №224», «Про затвердження проектно-кошторисної документації», «Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації», «Про підсумки роботи зі зверненнями громадян у виконавчому комітеті Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади, що надійшли у І півріччі 2017 року», «Про утворення оргкомітету по підготовці і проведенню святкування Дня міста», «Про реєстрацію помічника дієздатної фізичної особи», «Про надання дозволу на знесення аварійних будівель», «Про присвоєння порядкових номерів будівлям та земельній ділянці», «Про надання дозволу на проведення земляних робіт», «Про надання дозволу на видалення зелених насаджень», «Про реєстрацію колективних договорів», «Про внесення змін в рішення виконавчого комітету Полонської міської ради «Про надання дозволу на приватизацію житла комунальної власності» від 26 лютого 2015 року №1034» та ряд інших.

 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


25 травня 2018 року о 10:00 годині в Малому залі Будинку культури міста Полонного відбудеться 49-а сесія Полонської міської ради ОТГ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання