Пошук по сайту
Калькулятор субсидій

Інформація щодо СУБСИДІЙ

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 18 гостей на сайті

Шепетівське медичне училище запрошує 31 березня 2017 року о 10-00 годині  відвідати День відкритих дверей.

Контактна інформація: 30400, Хмельницька обл., м.Шепетівка, пр.Миру, 26

тел.: (03840) 5-16-76, ел. пошта:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

Євдокія Іванівна Скоропадська жила і працювала до виходу на пенсію в Титькові. Її другою домівкою стала місцева ферма. Різні роботи доводилося виконувати, проте найтриваліший час вона була лаборантом, визначала якість молока.

Але вітали ювілярку з 90-річчям не вдома, а в будинку її племінниці і хрещениці Марії Данилівни Лобай в селі Великі Каленичі. Оточена увагою і любов’ю близьких людей, Євдокія Іванівна радо приймала вітання від голови Полонської міської ОТГ Ф.Ф. Скримського,  Л.Н. Борозенної, помічника-консультанта народного депутата Р.М. Мацоли, радника міського голови.

 

Щиро вітаємо з професійним св'ятом - Днем працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення. 
Комунальні блага стали настільки звичними, що ми не замислюємось, якою важкою працею забезпечується стабільна робота комунального господарства. Сьогодні важко уявити життя без роботи цих служб. Працівники комунальних підприємств піклуються, щоб у наших домівках була вода, щоб тішили око прибрані вулиці. 
На Ваших плечах лежить величезна відповідальність за забезпечення нормальної життєдіяльності громади і це в той час, коли комунальна сфера держави знаходиться не в найкращому стані, багато питань є неврегульваними, що відбивається як на комунальних підприємствах та їх працівниках, так і на кожному споживачеві комунальних послуг. 
Бажаю міцного здоров'я, добра, благополуччя, затишних осель, мирного неба над головою, позитивних і доброзичливих споживачів, оптимізму та віри в майбутнє. І нехай слова вдячності від людей щоденно зігрівають вашу душу.

Міський голова                                                               Ф.Скримський

 

Шановні податківці!

Професія, якій ви присвятили своє життя – одна з найнеобхідніших у нашому суспільстві. Ваші зусилля і праця забезпечують сьогодні не лише ефективну діяльність служби, а й подальші успішні перетворення в соціально-економічному розвитку країни.

Ви сприяєте зміцненню фінансової дисципліни, наведенню порядку в розрахунках і платежах, наповненні бюджету.

Бажаю вам принциповості і відповідальності в повсякденній роботі. Нехай кожен день наповнює вас енергією, дарує оптимізм і наснагу. Вам і вашим родинам – міцного здоров’я, щастя, нових професійних досягнень і благополуччя.

 

Міський голова                                                                       Ф.Скримський

 

 

17 березня 2017 року у Будинку культури відбулися урочистості, присвячені Дню працівника житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення. Привітали присутніх заступник міського голови ОТГ Віктор Яськов та помічник-консультант народного депутата України Романа Мацоли Любов Борозенна.

У своїх привітаннях В. Яськов відзначив, що немає іншої галузі, яка б так тісно була пов'язана із забезпеченням комфортного проживання людей нашої громади, життєдіяльності підприємств і установ, лікарень, шкіл та дитячих садочків, а також Віктор Михайлович повідомив цікаву інформацію із галузі водопостачання, тепломережі та благоустрою громади, побажав міцного здоров'я, добре, благополуччя, затишних осель та мирного неба над головою.

Н.Гуменюк

 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

28 лютого 2018 року о 10:00 годині в Малому залі Будинку культури міста Полонного відбудеться 46-а сесія Полонської міської ради ОТГ (по земельних питаннях)

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання