Пошук по сайту
Калькулятор субсидій

Інформація щодо СУБСИДІЙ

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 44 гостей на сайті

Символом свободи, демократії і нескореності духу українського народу став Київський Майдан 2013.

В день Гідності і Свободи ми думками і помислами, пам’яттю і скорботою повертаємося до історії героїчної боротьби нашого народу за волю і незалежність України. В рамках відзначення річниці революції Гідності в малому залі будинку культури проведено презентацію книги Оксани Кісь «Жінки в ГУЛАГу: вижити значить перемогти» яка була подарована автором Центральній бібліотеці Полонської міської ради ОТГ.

Основою дослідження авторки стали спогади, мемуари, листи, світлини українок 40-50х років минулого століття, колишніх ув’язнених ГУЛАГу. Про репресивну політику сталінського режиму, про систему таборів ГУЛАГу розповів директор музею Ігор Бучинський.

Про нелюдські умови утримання жінок у в’язницях і таборах ГУЛАГу, про силу духу і християнський світогляд засуджених українок розповіла присутнім директор Центральної бібліотеки Оксана Ржегак.

Жіночу людяність та творчість у таборах і в’язницях описаних на сторінках книгах презентувала працівник читальної зали Ірина Сарнацька.

Своїми враженнями від книги поділилася директор станції юних туристів «Обрій» Валентина Рибачок. Вона висловила думку, що події на Майдані – то продовження боротьби українців за свободу, волю і гідність. Кожна розповідь доповнювалася слайдами. На заході присутні вшанували пам'ять полеглих борців за волю України хвилиною мовчання та поклали вінки шани і квіти до пам’ятників героям Небесної сотні та воїнів АТО.

За матеріалами Центральної бібліотеки Полонської міської ради ОТГ

 

Ми, українці, – нація вільних і відповідальних громадян, здатних відстоювати свою свободу, державність і людську гідність. Вартий поваги народ має пам’ятати кожного, хто віддав життя за Свободу, Гідність та Незалежність своєї Батьківщини.

Ми маємо знати самі і переказати своїм дітям: лише в єдності дій можливо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.

Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у наших домівках, не згасає віра в щасливе майбутнє Української Держави.

З повагою, міський голова Ф. Скримський

 

Хмельницький відокремлений підрозділ установи “Центр розвитку місцевого самоврядування” в рамках проекту U-LEAD з Європою “Підтримка реформи децентралізації в Україні” продовжує організовувати серію тренінгів, спрямованих на отримання практичних навиків написання проектних заявок для залучення міжнародної технічної допомоги та коштів з державного фонду регіонального розвитку.

21 листопада 2017 року на базі Центральної бібліотеки Полонської міської ради ОТГ відбувся одноденний виїзний тренінг, на який було запрошено прийняти участь осіб, які вже відвідали попередні тренінги по проектному менеджменту, а також тих, які уповноважені в написанні проектів наступних об’єднаних територіальних громад: Полонської міської, Понінської селищної, Судилківської сільської, Ленковецької сільської, Берездівської сільської, Ганопільської сільської, Грицівської селищної.

До порядку денного тренінгу було внесено наступні питання: 1) Пріоритети та модні тенденції донорського фінансування. ТОП грантових програм для місцевого розвитку – огляд. 2) Як обрати проблему та визначити мету проекту? 3) Як підготувати успішну грантову заявку? 4) Як підготувати успішну грантову заявку? 5) Огляд помилок, на які звертає увагу донор та ряд інших.

 

16 листопада 2017 року на базі інтернет-центру ЦБ відбувся тренінг-семінар "Реалізуємо проекти - гуртуємо громаду. Модуль 2" для жителів Полонської громади.

В роботі тренінгу взяли участь громадські активісти, педагоги, жителі громади, працівники культури, всі, кому цікаві знання щодо можливості залучення коштів для розвитку громади.

Протягом тренінгу на конкретних прикладах учасники сформували типову проектну заявку на грант. Також усім присутнім було презентовано громадський проект масових відкритих онлайн-курсів (МВОК) університетського рівня - Prometeus, зокрема курси: "Децентралізація в Україні - теорія та практика" та "Підготовка до впровадження проектів розвитку громад". Учасникам тренінгу запропоновано зареєструватись на даній платформі та покращити свої знання шляхом проходження курсу.

Даний захід пройшов у рамках реалізації проекту «ПУЛЬС», який виконується Асоціацією міст України (АМУ) в партнерстві з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX), за фінансової підтримки Агенства США з міжнародного розвитку (USAID) у співпраці з ГО "Стара Волинь".

За матеріалами Центральної бібліотеки Полонської міської ради ОТГ

 

 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ


9 лютого 2018 року о 10:00 годині в Малому залі Будинку культури міста Полонного відбудеться 45-а сесія Полонської міської ради ОТГ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання