Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 33 гостей на сайті

Вчора т.в.о. заступника голови обласної державної адміністрації Олександр Дехтярук провів виїзний прийом громадян у Полонському районі.

Так, жителька м. Полонне звернулась до посадовця з проханням щодо сприяння у наданні фінансової допомоги для виготовлення гранітних плит з викарбуванням на них імен Героїв, наших земляків, які загинули в зоні проведення АТО, ООС, для подальшого їх встановлення в Каплиці-Пантеоні Героїв АТО, ООС в с. Лішня, Кременецького району, Тернопільської області. А також розміщення меморіальних пли наших земляків Максима Свінціцького та Мирослава Сливки, що загинули в зоні проведення АТО, на Меморіальній стелі загиблим Героям в. м. Хмельницький.

Також житель с. Любомирка звернувся до Олександра Миколайовича з проханням допомоги з оформленням субсидії.

На всі порушені питання заявники отримали роз’яснення. Звернення, що потребують детальнішого вивчення, Олександр Миколайович взяв під особистий контроль задля оперативного опрацювання та остаточного вирішення.

 

 

ПРОТОКОЛ №3 засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду директора Полонського НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 – ДНЗ»

Завантажити

1 етап засідання конкурсної комісії

2 етап засідання конкурсної комісії

 

3 етап засідання конкурсної комісії

Оголошення результатів конкурсної комісії

 

 

Громадянам, які одержували житлову субсидію у попередньому опалювальному сезоні у грошовій формі (безготівковій чи готівковій), і у них відсутня заборгованість за житлово-комунальні послуги житлова субсидія на наступний строк призначається у грошовій готівковій формі.

Якщо за результатами розрахунку розмір субсидії становить більше 5 тис. грн., така субсидія надається у грошовій безготівковій формі.Особам, які вперше звертаються за субсидією, вона призначається у грошовій безготівковій формі на підставі декларації і заяви, в якій має бути зазначено номер мобільного телефону.

Громадянам, які одержували житлову субсидію в попередньому опалювальному сезоні і у них наявна заборгованість з оплати послуг, субсидія на наступний період призначається у грошовій безготівковій формі після вирішення питання з наявною заборгованістю (погашення заборгованості, укладання з надавачем послуг договору про реструктуризацію боргу або  оскарження боргу у судовому порядку).

За заявою одержувача субсидії, якому вона надається у грошовій готівковій формі, виплата субсидії з наступного після подання заяви місяця може здійснюватися у грошовій безготівковій формі, в якій обов’язково зазначається номер мобільного телефону заявника.

Отримувачам субсидій, яким з травня 2019 року було автоматично без звернення перепризначено субсидії на наступний період, а також тим отримувачам субсидій, яким субсидія призначена на підставі поданих заяв в неопалювальний сезон 2019 року, субсидія на опалювальний сезон 2019/2020 року буде розрахована автоматично без звернення.

 

 

Виконавчий комітет Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади та міський голова Франц Скримський щиро вітають Почесного громадянина міста Полонного Венедикта Романовича Куценка з Днем народження!Щиросердечно вітаємо Вас з Днем народження!

Від душі зичимо міцного здоров’я, добробуту, натхнення та оптимізму.

Нехай подальша життєва дорога завжди веде вас до омріяних вершин, а доля дарує повні щастям многії літа.

Хай Вас завжди підтримують рідні люди, а у Вашому домі панують мир і добро!

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


29.11.2019 о 10.00 в малому залі будинку культури відбудеться чергова 80-а сесія міської ради Полонської ОТГ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання