Пошук по сайту
Калькулятор субсидій

Інформація щодо СУБСИДІЙ

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 24 гостей на сайті

16 червня,  напередодні Дня медичного працівника, у міському будинку культури відбувся святковий концерт та урочисте відзначення медпрацівників за участю  першого заступника міського голови Кулінського Олега Юрійовича. Також, в урочистостях взяв участь голова районної державної адміністрації Віктор Солодкий, голова районної ради Олег Янчук .

Із святковими привітаннями до медиків перший заступник міського голови, подякував за роботу, привітав присутніх  від імені виконавчого комітету та депутатського корпусу Полонської  міської ради об’єднаної територіальної громади, побажав усім здоров'я та добра, а також злагоди, миру і благополуччя в родинах.

Після теплих слів вдячності, з нагоди відзначення професійного свята,  за високий професіоналізм та сумлінну працю  відзначили почесними грамотами виконавчого комітету  Полонської  міської ради ОТГ кращих представників медичних установ  і  вручили їм подарунки.

Свято для медиків прикрасили виступи колективів міського будинку культури, які подарували лікарям чудову атмосферу музики і слова.

Також із привітанням виступила головний лікар Центральної районної лікарні ім..Н.С.Говорун  Іван Савіцький та головний лікар ПСМД Тамара  Вичікова, яка висловила слова подяки усім працівникам галузі охорони здоров'я за їх сумлінну та віддану працю.

Від виконавчого комітету було покладено квіти до пам’ятника бувшому головому лікарю центральної районної лікарні Н.С.Говорун в честь якої і названо дану лікарню.

Професія медичного працівника заслуговує найвищої поваги, похвали та захоплення. А руки лікаря, який рятує життя пацієнта – поправу називають золотими.

 

16 червня 2017 року в Малому залі Будинку культури відбулося засідання тридцять першої сесії Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади.

До порядку денного пленарного засідання було включено 17 питань: "Про внесення змін в програму соціально - економічного та культурного розвитку Полонської міської об’єднаної територіальної громади та міста Полонного на 2017 рік", "Про внесення змін до бюджету Полонської міської ради  на 2017 рік", "Звіт про виконання цільової комплексної програми розвитку футболу у Полонській міській об’єднаній територіальній громаді на 2016-2018 роки»", "Звіт про виконання цільової комплексної програми поводження з твердими побутовими відходами на території Полонської міської ради на 2016-2020 роки", "Про затвердження базової мережі закладів культури", "Про встановлення податку на майно (в частині транспортного податку) на території Полонської міської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік", "Про встановлення ставки туристичного збору на території Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади на 2018 рік", "Про встановлення податку на майно (в частині плати за землю) на території Полонської міської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік", "Про встановлення пільг щодо сплати земельного податку на території Полонської міської ради ОТГ на 2018 рік", "Про затвердження порядку і нормативів відрахування частини чистого прибутку (доходу) комунальних підприємств Полонської міської об’єднаної територіальної громади та міста Полонного, що вилучається до міського бюджету у 2017 бюджетному році", "Про встановлення ставок єдиного податку на території Полонської міської ради  об’єднаної територіальної громади на 2018 рік", "Про встановлення податку на майно (в частині податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки) на території Полонської міської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік", "Про затвердження старостинських округів Полонської міської ради", "Про затвердження  програми  запровадження в місті Полонному роздільного збору твердих побутових відходів на 2017-2019 р.р.", "Про затвердження структури виконавчих органів ради", "Про затвердження  переліку адміністративних послуг, що будуть надаватись через центр надання адміністративних послуг Полонської міської ради ОТГ", "Про внесення змін в рішення Полонської міської ради № 6 від 22.11.2016 року" та ряд інших.

 

День дільничних офіцерів поліції в Україні відзначають 18 червня. Вже 94 роки, як було створено цю службу. Дільничний інспектор перший, до кого звертається населення з проблемами, скаргами, звинуваченнями. Саме на цей офіцерський корпус покладається велика відповідальність за сотні людських доль, за збереження та попередження порядку на вулицях міста та в оселях громадян. Їх професіоналізм та відданість справі — це запорука нашого з вами спокою.

З нагоди професійного свята 19 червня в приміщенні районного відділення поліції відбулись урочисті заходи. Після вступного слова начальника Полонського відділення поліції О. Кучерука з привітаннями до дільничних звернулися голова Полонської РДА В. Солодкий, голова районної ради О. Янчук. Вони вручили цінні подарунки.  Грамотами за високі показники в роботі та з нагоди професійного свята найкращих працівників нагородила радник міського голови ОТГ Н. Гуменюк. Вона побажала усім присутнім здоров’я, миру, людської шани та подяки.

Н. Гуменюк

 

Виконавчий комітет Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для здійснення незалежної оцінки вартості земельної ділянки  на території Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади, Хмельницької області.

№п/п

Назва обєкта оцінки

Місцезнаходження обєктаоцінки

Площа обєкта оцінки

Мета проведення незалежної оцінки

1.

Земельна ділянка

м.Полонне вул.Ходякова,27Л Полонського р-ну,

Хмельницької обл.

1517м2

продаж земельної ділянки

2.

Земельна ділянка

м.Полонне вул.Горького,36 Полонського р-ну,

Хмельницької обл.

100м2

продаж земельної ділянки

3.

Земельна ділянка

м.Полонне вул.Привокзальна,115А Полонського р-ну,

Хмельницької обл..

300м2

продаж земельної ділянки

4.

Земельна ділянка

м.Полонне вул.Ходякова,27Я Полонського р-ну,

Хмельницької обл..

500м2

продаж земельної ділянки

5.

Земельна ділянка

с.Велика Березна вул.Л.Українки,б/н Полонського р-ну,

Хмельницької обл..

1500м2

продаж земельної ділянки

Для участі в конкурсі претенденти подають заяву із документацію до виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ по кожному об’єкту окремо.  Конкурсна документація подається в запечатаному конверті з описом відповідних  документів але не пізніше ніж за три дні до дати проведення конкурсу.

 

Шановні лікарі, медсестри, лаборанти, санітари, ветерани медичної галузі,  від щирого серця  вітаю всіх вас з професійним святом. - Днем медичного працівника!

Всі ми знаємо, що немає в світі нічого важливішого і дорожчого ніж здоров'я! Мріємо прожити життя без хвороб і недуг. Тому кожна людина хоч раз у житті зверталася до лікарів по медичну допомогу.

Медицина - давня наука, а лікар - почесна, гідна поваги, благородна, і разом з тим дуже відповідальна професія. Ви охороняєте наше здоров'я, лікуєте, допомагаєте з'явитися на світ новим життям, проводите профілактику захворювань. Робочий день медичного працівника - це спілкування з людьми, надання допомоги, причому іноді психологічної. Люди приходять часто не тільки за лікарською допомогою, але й за розумінням і співчуттям. Добре слово помножене на досвід і знання медика – запорука успіху в роботі.

Щиро бажаю вам щоб у вашому житті було більше щастя і радості, світлих перспектив, міцного імунітету від хвороб і конфліктів і щоб вас ніколи не підводило власне здоров’я. Бажаю бути завжди переможцями у боротьбі за життя і здоров’я людини.

 

З повагою міський голова                                        Ф. Скримський

 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

Ulti Clocks content
ОГОЛОШЕННЯ


04 серпня 2017 року о 10:00 год. в малому залі будинку культури відбудеться 34 сесія Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання