Пошук по сайту
Калькулятор субсидій

Інформація щодо СУБСИДІЙ

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 54 гостей на сайті

Щорічна акція «За чисте довкілля» продовжується. Протягом 4-5 травня 2018 року працівниками виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ, з участю працівників відділів освіти, культури, КП «Полонне тепловодопостачання», КП ПМР «Благоустрій», ПГП «Співчутття», старост, мешканців громади, представниками інших організацій та установ було впорядковано території братських могил на території громади, площу Перемоги, площу Слави, висаджено квіти на пл. Тисячоліття, Алеї пам’яті учасників АТО, «Жертв голодомору». Наше місто тепер прикрашають різних кольорів петунії та сульфінії, гвоздика бордюрна, сальвія, агератум. У парку «Слави» було покошено газон, довезено землю для вирівнювання території парку, розпочалось будівництво автостоянки.

Начальник відділу благоустрою та екології
виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ
Пасіщук В.В.

    

         

 

Шановні ветерани, молоді захисники української держави, мешканці та гості міста Полонного! Сьогодні ми відзначаємо День пам’яті і примирення та 73-ю річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, бо серцем, душею та розумом  відчуваємо, що найдорожчим є Мир.

Пам’ять про Другу світову війну непідвладна часу. Народ України один із тих, хто втратив неймовірно велику кількість своїх синів і доньок в цій трагедії світового масштабу.

Скільки б не минуло часу, а День Перемоги завжди буде світлим днем зі сльозами на очах. Ця дата житиме в наших серцях. А у пам’яті назавжди залишаться святі імена тих, хто віддав своє життя за рідну країну.

Пам’ятаймо і ніколи не забуваймо тих, хто віддав життя на бойових і трудових фронтах, боровся за Перемогу, хто мужньо протистояв ворогу, і хто самовіддано боронив свободу Батьківщини!

Ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю героїв, які захистили нас в 20-му сторіччі, добровольців та бійців Збройних Сил України, які загинули на Східному кордоні вже у наш час, всіх, хто загинув у боротьбі з ненависним ворогом, захищаючи рідну землю. Віддаємо глибоку шану кожному, хто боровся за Вільну та Соборну Україну.Пишаймося нашими захисниками, які нині відстоюють незалежність України від зовнішнього агресора, які щохвилини та щомиті готові захистити наші родини, батьків і матерів, братів та сестер, рідні міста та села, захистити нашу з вами Україну.

Миру всім нам, єдності, свободи, щастя, злагоди та добробуту кожній українській родині!

З повагою, міський голова
Ф. Скримський

 

У зв’язку з початком проведення ремонтних робіт на автомобільній дорозі загального користування на перехресті вулиць Київської та Героїв Майдану, частину даних вулиць закрито для руху автотранспорту.

Об’їзд буде здійснюватися по вул. Шолом Алейхема.

Просимо водіїв завчасно спланувати свої маршрути.

       

 

Програма заходів з нагоди святкування Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

 

08.05.2018 р.

10.00 - Покладання квітів до пам’ятників, обелісків, братських могил загиблих воїнів.

 

09.05.2018

9.00 – Мітинг-реквієм біля пам’ятника загиблим воїнам по вул. Пугачова (Беркути);

9.00 – Мітинг-реквієм біля пам’ятника загиблим воїнам (ЗОШ №7);

10.00 – Мітинг-реквієм біля пам’ятника загиблим воїнам на площі Перемоги;

10.30 - Збір біля райдержадміністрації, святкова хода на площу Слави.

11.00 – Мітинг-реквієм та святковий концерт, приурочені відзначенню Дня пам’яті та примирення і 73 ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні на площі Слави.

 

Святкові заходи відбудуться у всіх населених пунктах Полонської громади.

 

Відділ культури та туризму ВК Полонської МР ОТГ отримав грант у розмірі  63,000.00 грн. у конкурсі «Підтримка ініціатив із застосування принципів доступності та універсального дизайну», що реалізується у рамках Програми ПРООН «Сприяння інтеграційній політиці та послугам для людей з інвалідністю в Україні» з проектом "Створення на базі Центральної бібліотеки Полонської МР ОТГ тифлостудії "Окуляр".

За статистикою в  Полонській ОТГ  на диспансерному обліку перебуває 680 осіб  з порушенями  зору, 15 % з яких становить молодь. Реалізація проекту дасть можливість створити умови для функціонування системи надання  доступних і якісних послуг для осіб з прушеннями зору та організації їх змістовного дозвілля.

З цього приводу, 24 квітня 2018 року,  представниками Спільної Програми «Сприяння інтеграційній політиці та послугам для людей з інвалідністю в Україні» на базі центральної бібліотеки було проведено тренінг з універсального дизайну та доступності для працівників бібліотеки». Координатор проектів з питань реформ в соціальному секторі - Олена Іванова презентувала матеріал «Універсальний дизайн в бібліотеках». Керівник відокремленого підрозділу Всеукраїнської громадської організації людей з інвалідністю по зору «Генерація успішної дії» у Рівненській області, радник Рівненського міського голови, бібліотекар, тренер-консультант інтернет-центру «Окуляр» Поліщук Петро поділився досвідом з обслуговування людей з інвалідністю у Рівненській обласній науковій бібліотеці. Свєт Євгеній Олександрович – експерт ВГО НАІУ з питань створення безбар’єрного середовища провів аудит та надав рекомендації щодо реалізації проекту.

Оскільки громада буде поінформована про нові бібліотечні послуги, то ними зможуть скористатися інші бажаючі жителі нашої громади.

Відділ культури та туризму
виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ

   

 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


25 травня 2018 року о 10:00 годині в Малому залі Будинку культури міста Полонного відбудеться 49-а сесія Полонської міської ради ОТГ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання