Пошук по сайту
Калькулятор субсидій

Інформація щодо СУБСИДІЙ

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 48 гостей на сайті

Заходи із благоустрою не обмежуються в часі, вони продовжуються у селах громади. Мешканці вулиці Соборної села Новоселиця, незважаючи на те, що майже у кожного у дворі є власна криниця, активно долучилися до ремонту криниці загального користування і її оновлення пройшло у короткі терміни. Власними силами відремонтовано дашок криниці, замінено пошкоджену частину бетонної огорожі, все пофарбовано, висаджено квіти.

Матеріали закуплено за спонсорські кошти.

Староста Новоселицького старостинського округу
Рибій С.С.

  

 

За інформацією Полонського РЕМ у вівторок (19 червня) з 09:00 до 17:00 буде відключено електропостачання на лінії по вулицях: Л. Українки (від ЗОШ №2 до повороту на вул. Миропільська), Гоголя, Героїв Крут (Кіма), Гвардійська, Космонавтів, Паркова, Миропільська (Мануїльського), Комарова у зв’язку із проведенням технічних робіт.

 

Виконавчий комітет Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади оголошує про намір передати в оренду майно комунальної власності Полонської міської ОТГ, а саме:

Перелік об’єктів комунальної власності Полонської міської об’єднаної територіальної громади, які можуть бути передані в оренду в 2018-2019 роках

п/п

Назва об’єкта

Місце знаходження об’єкта оренди

Площа об’єкта

1.

Частина приміщення Полонської АЗПСМ

Хмельницька обл.,

м. Полонне,

 вул. Лесі Українки, 177

21,5 м2

2.

Приміщення амбулаторії

с.Новоселиця

Хмельницька обл., Полонський р-н,

с. Новоселиця,

 вул. Заводська, 57

440,0 м2

3.

Господарські споруди амбулаторії

с.Новоселиця (хлів, гараж)

Хмельницька обл., Полонський р-н,

с. Новоселиця,

вул.Заводська, 57

20,0 кв.м2

 

Бажаючі отримати в оренду визначене майно подають заяву до виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ за адресою: м.Полонне, вул. Лесі Українки, 113.

Заява подається в довільній формі, при цьому в ній обов'язково зазначаються: ідентифікаційний код за Єдиним державним реєстром підприємств та організацій України для юридичних осіб; реєстраційний номер облікової картки платника податків для фізичних осіб.

До заяви додаються: посвідчені нотаріусом копії установчих документів орендаря; копії сторінок паспорта для фізичної особи (сторінки 1,2 та сторінка із зазначенням останнього місця проживання), завірені належним чином.

В окремих випадках, передбачених законодавством, подаються:

- інформація про орендаря, зареєстрованого згідно з вимогами законодавства та внесеного органами державної податкової служби в установленому порядку до Реєстру неприбуткових організацій та установ;

- погодження органу охорони культурної спадщини (у разі належності об'єкта оренди до об'єктів культурної спадщини, що є пам'ятками);

- копія ліцензії орендаря на провадження певного виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню (у разі якщо на об'єкт оренди передбачається здійснення діяльності, що підлягає ліцензуванню).

Відповідальність за достовірність наданих документів несуть особи, які їх надають.

За додатковою інформацією звертатись у відділ комунальної власності та інфраструктури виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ або за тел. 3-10-03.

 

Згідно рішення 49 сесії Полонської міської ради №26 від 25.05.2018 року «Про внесення змін в рішення №17 від 22.12.2017 року 42-ї сесії І скликання Полонської міської ради «Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади, які підлягають відчуженню», внісши доповнення до переліку об’єктів комунальної власності Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади, які підлягають відчуженню, а саме:

Автомобіль ГАЗ-66, державний номерний знак ВХ 30-93 ВС, що знаходиться на балансі КП «Полоннетепловодопостачання».

Бажаючі отримати у власність визначене майно, подають заяву до виконавчого комітету Полонської міської ради, за адресою: м.Полонне, вул. Лесі Українки, 113.

До заяви додається: копія документу про державну реєстрацію суб’єкта підприємницької діяльності, довідка з ЄДРПОУ, копія паспорта фізичної особи-підприємця чи керівника юридичної особи, копія паспорта, ідентифікаційний код фізичної особи.

За додатковою інформацією звертатись у відділ комунальної власності та інфраструктури виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ або за тел. 3-10-03.

 

Відділ фінансів Виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ повідомляє про те, що з 02 липня 2018 року вводяться в дію нові рахунки з обліку надходжень до державного та місцевих бюджетів на балансі Державної казначейської служби України (МФО 899998).

Додатки: МБ.xls та ДБ.хls - Завантажити

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання