Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 58 гостей на сайті

 29 червня 2019 року в суботу о 15 :00 годині в Котюржинецькому старостинському окрузі  Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади   відбудеться схід села Котюржинці  

за адресою:

Вул. Леоніди Войтюк, 2, с. Котюржинці , Полонського району, Хмельницької області (адмінбудинок старостинського округу)

Порядок питань які будуть обговорюватись :

1.Питання щодо Будівництва водогінних мереж  господарсько  – питного водопостачання села Котюржинці.

2. Утримування та благоустрій Котюржинецького сільського кладовища.

3. Порядок утримання – випасання великої рогатої худоби.

4. Різне.

Явка усіх мешканців села Котюржинці та зацікавлених осіб обов’язкова.

 

Додаткова відпустка працівникам, які мають дітей - це додаткова соцвідпустка, яка надається щорічно. Але право на таку відпустку, якщопрацівник нею не скористався, зберігається і в наступних роках

Статею19 Закону "Про відпустки" передбачено, що жінці, яка працює і має двох або більше дітей віком до 15 років, або дитину-інваліда, або яка усиновила дитину, матері інваліда з дитинства підгрупи A I групи, одинокій матері, батьку дитини або інваліда з дитинства підгрупи A I групи, який виховує їх без матері (у тому числі у разі тривалого перебування матері в лікувальному закладі), а також особі, яка взяла під опіку дитину або інваліда з дитинства підгрупи A I групи, чи одному із прийомних батьків надається щорічно додаткова оплачувана відпустка тривалістю 10 календарних днів без урахування святкових і неробочих днів (ст. 73 КзПП).

За наявності декількох підстав для надання цієї відпустки її загальна тривалість не може перевищувати 17 календарних днів.

Право на додаткову соціальну відпустку залежить, як від підстав, так і від віку дитини.

 

Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.

Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам'ять про тих, хто відстояв перемогу в цій жахливій війні, тих, хто став жертвою смертельних жорен нацизму. Життєписи цих людей – уроки істинної мужності та патріотизму для сучасників.

Сьогодні, потерпаючи від кривавої військової агресії на сході країни, ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки. Кращі сини і доньки українського народу знову, зі зброєю в руках, захищають наші кордони, нашу свободу, наш власний демократичний вибір.

Вічна пам'ять загиблим. Честь і слава живим героям!

 

З повагою, міський голова                                                  Ф.Скримський

 

Виконавчий комітет Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади та міський голова Франц Скримський щиро вітають Почесного громадянина міста Полонного

Нечая Леоніда Євсейовича з Днем народження!

Леонід Євсейович— дивовижно доброзичлива, щира та чуйна людина! Ви завжди берете  участь у суспільному житті Полонщини, оскільки має активну позицію людини та громадянинаВаша участь у розвитку громади  неоціненна.

Шановний Леоніде Євсейовичу! Бажаємо Вам  міцного здоров`я та щасливого довголіття! Нехай добробут та благополуччя у родині, любов, злагода та гарний настрій будуть Вашими постійними супутниками! З Днем народження!

 

 

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем державної служби!

Люди, які обирають державну службу, заслуговують на глибоку повагу, адже на їхніх плечах нелегка ноша відповідальності за добробут та майбутнє нашого народу.

Пам'ятайте, що довіра до влади починається з державного службовця, який має відігравати роль посередника між нею і народом, гнучко реагувати на запити сучасного суспільства.    Тож, нехай ваші дії будуть мудрими, а щоденна робота викликає повагу та довіру громадян. Бажаю, щоб кожен день Вашого життя був щасливим і радісним, а родинне тепло і затишок допомагали у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.

 

 З повагою, міський голова                                                                Ф.Скримський

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


14 серпня 2019 року о 10.00 в малому залі будинку культури відбудеться 75-а чергова сесія

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання