Оберіть свій варіат символіки ОТГ
 
Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 54 гостей на сайті

   Впродовж січня-липня 2019 року кількість випускників, що отримували послуги Хмельницької обласної служби зайнятості становила 336 осіб. Серед них271 випускник вищих навчальних закладів (ВНЗ), 59випускників професійно-технічних навчальних закладів (ПТНЗ) та 6 випускників загальноосвітніх шкіл. 

   Серед випускників ВНЗ 30% навчалися у галузі соціальних наук, бізнесу та права, 13%  ̶  у галузі охорона здоров’я, 12% отримали освіту у галузі гуманітарні науки та мистецтво та 10%  ̶  у освіті, 9%  ̶  у галузі управління та адміністрування, 7% мали інженерну спеціальність, 4% вивчали аграрні науки.

  Серед випускників ПТНЗ 51% становлять працівники сфери торгівлі та послуг; 27% – кваліфіковані робітники з інструментом, 12% – робітники з обслуговування устаткування та машин.

   За направленням обласної служби зайнятості у січні-липні 2019 року праацевлаштовано 56 випускників.

  З метою максимального наближення професійних навичок громадян, які шукають роботу до потреб роботодавців, розширення їх компетенцій та підвищення конкурентості обласною службою зайнятості протягом  січня-липня 2019 року здійснено професійне навчання  22 безробітних випускників.

  До відома: Станом на 1 серпня 2019 року кількість осіб з числа випускників, які мали статус безробітного становила 119 осіб, що на 49 осіб менше, ніж на відповідну дату минулого року.

 

Відділ інформаційної роботи

Хмельницький обласний центр зайнятості

пров. Шевченка,10

м. Хмельницький, Україна, 29000

тел: +38(0382)-76-46-42

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

   Відповідно до листа Хмельницького центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді від 15.07.2019 року № 421 щодо виконання плану роботи на ІІІ квартал 2019 року, затвердженого розпорядженням голови Хмельницької ОДА № 545/2018-р від 26.06.2018 року щодо проведення щорічної акції «Готуємо дітей до школи» та відповідно до програми «Громада дружня до дітей та молоді»  - відділ соціальної роботи з населенням виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ,  приймав участь у благодійній акції «Готуємо дітей до школи», яка тривала з 01.08.2019 року по 31.08.2019 року.

   Метою даної акції було забезпечення дітей з сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах шкільною формою, спортивним взуттям, шкільним приладдям, канцтоварами.

   Начальником відділу було організовано виконання акції «Готуємо дітей до школи», тому 50 дітей  з сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах були забезпечені портфелями, шкільним приладдям та канцтоварами. Щирі та вдячні слова від батьків та дітей є запорукою успішно виконаної доброї справи.

Відділ соціальної роботи з населенням  ВК Полонської міської ради ОТГ

 

Шановні жителі Полонської громади та гості міста!

Від щирого серця вітаю вас з Днем Державного Прапора та  Днем Незалежності України!

         Вже чверть сторіччя ми маємо свою історію – історію незалежної України. 1991 рік став поворотною віхою для нашої держави.  Актом проголошення незалежності, Україна зробила свій вибір на користь демократичного розвитку та самостійності. У цей доленосний день втілилася  віковічна мрія багатьох поколінь українців, їхнє прагнення бути господарями у власному домі та вільно жити у своїй суверенній державі.

        День Незалежності в серцях українців став новою точкою відліку в житті кожного з нас, дав почуття самоствердження, відчуття волі та суверенності.

       Символом нашої незалежної Батьківщини є Державний прапор, – втілення національної єдності, честі та гідності. Під його знаменом багато поколінь українців йшло до проголошення самостійної України. Під ним український народ утвердив віковічну ідею про державність і самостійність. Це прапор миролюбства. Його барви – блакить неба і зерновий лан, він нагадує наше літо. Його ми маємо берегти і шанувати як найвищу національну святиню.

 

        День Державного прапора  та  день Незалежності України - це не просто дати.  Це пам’ять про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність. Це Дні, коли на карті світу з’явилася незалежна держава Україна із своїми державними символами.

         З нагоди свят щиро бажаю вам стабільності, миру та успіхів. Вірю, що єдність народу України допоможе відновити спокій та мир на рідній землі і захистити незалежність та свободу держави. Бажаю усім міцного здоров’я, щасливої долі, родинного затишку, успіхів та   наснаги   на довгі і щедрі літа

        Нехай мир і злагода панують у нашому спільному домі!

 

З повагою, міський голова                                              Ф.Скримський 

 

 

                                         23.08.2019 року

10.00 год. -   Площа перед районною державною адміністрацією – урочистості заходи  та святковий концерт з нагоди Дня Державного Прапора України і  28-ї річниці Незалежності України.

                                        24.08.2019 року

21.00 год.- м. Полонне, міський пляж – комплекс розважальних заходів для молоді з нагоди Дня Незалежності України (святкова дискотека, квести, конкурси за участю активістів команди «Polonneмісто»).

         м. Хмельницький– участь представників Полонської ОТГ в обласних святкових заходах з  нагоди Дня Незалежності України.

 

Виконавчий комітет Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади та міський голова Франц Скримський щиро вітають Почесного громадянина міста Полонного

Цимбалюк Ганну Яківну з Днем народження.

В цей день бажаємо Вам назавжди зберігати молодість в душі, життєлюбність, енергію та примножити список добрих справ і дій в ім’я всіх полончан, в ім’я нашого рідного краю. Щастя Вам і здоров’я на довгі роки. Хай і надалі чаша Вашого життя по вінця повниться щастям, благополуччям, затишком і теплом.

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


13 вересня 2019 о 12.00 в малому залі Будинку культури продовження 77 позачергової сесії І-го скликання

4 жовтня 2019 о 10.00 в малому залі Будинку культури відбудеться 78 чергова сесія І-го скликання

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання