Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 53 гостей на сайті

У рамках програми CANactions «Інтегроване просторове планування для об’єднаних територіальних громад», яка реалізується за підтримки Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe, 13 березня в міському Будинку культури в залі бібліотеки о 18 год. планується публічний захід, мета якого — розгляд загального перспективного плану бачення майбутнього стратегічного розвитку ОТГ, на основі вже створених трьох ключових сценаріїв просторового розвитку ОТГ.
Запрошуємо до участі активних жителів Полонської громади для конструктивного діалогу, до внесення пропозицій і креативних ідей та обміну досвідом для визначення пріоритетних напрямів подальшого перспективного розвитку громади.

 

 Протягом зимового періоду від «Євро секонд хенд» була надана допомога -  вживані речі (одяг, взуття) для сімей зі складними життєвими обставинами, тобто 42 сім’ї отримали відповідні вживані речі. Радість та вдячність від сімей, яким необхідна була допомога переповнювали серця. Адже, добрі справи починаються з кожного з нас.

Відділ соціальної роботи з населенням
ВК Полонської міської ради ОТГ

Світлина від Виконавчий комітет Полонської міської ради ОТГ.

 

Ми нечасто замислюємося про долю дітей з інтернату: зазвичай вони не мають авторитетних наставників, яким можна довіритися й попросити поради. Саме тому в Україні створили інститут наставництва.

В Україні більше 100 тис. дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування. Більше 10 тисяч виховуються в колективних закладах, і з них 9 тисяч – діти старші 10 років. Більшість цих дітей поповнюють ряди сумної статистики стаючи, після випуску з інтернату, безхатьком, злочинцем, безробітним, алкоголіком або наркоманом. Кожен 7-ий намагається здійснити самогубство, лише 1% сиріт здатний вступити до ВНЗ і вибрати правильний життєвий шлях.

Але найбільша проблема полягає в тому, що ці діти залишаються надзвичайно самотніми, поряд з ними немає нікого, до кого б вони могли звернутися за допомогою.

Найкращий варіант для такої дитини – це мати дорослого друга – наставника.

 

Світлина від Виконавчий комітет Полонської міської ради ОТГ.

Виконавчий комітет Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади та міський голова Франц Скримський щиро вітають Почесного громадянина міста Полонного

Кондрову Ганну Гнатівну

з Днем народження. Бажаємо Вам щастя, добра і злагоди, міцного здоров’я, добробуту, сімейного затишку та щасливої долі Вам і Вашій родині. Нехай невичерпним буде джерело віри, надії й любові  та впевненості у здійсненні найзаповітніших бажань.

 

Всеукраїнський фестиваль,

спрямований на вшанування героїв боротьби українського народу

 за незалежність і територіальну цілісність України,

“Під Покровом Тризуба – 2019”

 

Ідея фестивалю: відновлення історичної пам’яті про події Української революції 1917-1921 років, задля розвінчування радянських міфів, активізації громади, зокрема, молоді, через популяризацію та спонукання до вивчення історії, виховання національно-патріотичного духу в дітей та молоді, шляхом проведення культурно-просвітницьких заходів.

Місце та дата проведення: фестиваль відбудеться 25 – 26 травня 2019 року на Київщині, у м. Боярка, на території парку “Перемога”.

Організатори: Міністерство молоді та спорту України спільно з управлінням молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської обласної державної адміністрації, Боярською міською радою та громадською організацією “Валькірія”.

Всеукраїнський фестиваль, спрямований на вшанування героїв боротьби українського народу за незалежність і територіальну цілісність України, “Під Покровом Тризуба – 2019” вперше відбувся в м. Боярка у 2016 році. Організатори підтримали ідею відродження героїки періоду Української Революції 1917-1921 рр., що розпочали активісти з побудови меморіалу воякам Армії УНР.

Цього року фестиваль проходитиме вчетверте. Захід має своє оригінальне коріння, адже організаторам нічого не довелося вигадувати. Київщина глибоко пов’язана з традиціями України та є невід’ємною частиною її державотворчих процесів, випромінює справжній український дух, що намагалися знищити вороги нашої нації. Завдяки свідомим людям та фестивалю “Під Покровом Тризуба” цей дух відроджується.

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання