Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 54 гостей на сайті

В рамках реалізації проекту Міністерства соціальної політики України у співпраці з Координатором проектів ОБСЄ в Україні «Поширення національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Україні»  та виконання Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» - 6 та 7 травня 2019 року громадською організацією БФ «Ксена» було проведено семінар-тренінг на тему «Організація роботи з постраждалими від торгівлі людьми та будь-яких форм насильства».

Відділ соціальної роботи з населенням

ВК Полонської міської ради ОТГ

 

10 травня 2019 року в малому залі будинку культури відбулося засідання 71-ї чергової сесії Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади.

 

З урахуванням протокольного рішення засідання комісії по визначенню переможців конкурсу на кращу офіційну символіку Полонської міської ОТГ від 07.05.2019 року, та на виконання розпорядження міського голови «Про внесення змін до розпорядження міського голови «Про оголошення конкурсу на створення офіційної символіки Полонської міської ОТГ» від 02.04.2019 року №101/2019-р від 10.05.2019 року №137/2019-р, виконавчий комітет Полонської міської ради оголошує про зміну строків проведення конкурсу на створення офіційної символіки  Полонської міської об’єднаної територіальної громади (герба та прапора).

 

Пам’ять про Другу світову війну живе у фотографіях, у воєнних фільмах і піснях, у розповідях наших дідів і прадідів. В останні роки День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні набув для українців особливого значення, адже у ці дні ми не веселощами і масовим гулянням вшановуємо пам’ять загиблих воїнів, а згадуємо їх у молитві, схиляючи голови над братськими могилами. Разом з тим, ми дякуємо ветеранам – нашим героям, яких, через невблаганність часу, з кожним роком стає усе менше.

 

В Роговичівському старостинському окрузі відбувся Мітинг-Реквієм присвячений 74-річниці перемоги у Другій світовій війні.

 

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання