Пошук по сайту
Калькулятор субсидій

Інформація щодо СУБСИДІЙ

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 7 гостей на сайті

Шановні працівники будівельної галузі!

Вітаю вітає вас із професійним святом – Днем будівельника! Будівельник – це не просто професія, це – творення і рух вперед. Сьогодні це свято відзначають представники всієї будівельної спільноти: архітектори, проектувальники, будівельники, дизайнери і всі ті, хто пов'язаний з будівельним комплексом.

Те, що створено вашими руками, робить життя людей – комфортним і різноманітним. Напередодні професійного свята дякую вам за все, що зроблено для процвітання нашого міста та створення комфортних умов життя полончан. Бажаю всім працівникам-будівельникам нашого міста міцного здоров'я, щастя і благополуччя, успіхів у здійсненні планів і підкоренні нових професійних висот!

З повагою,
міський голова
Франц Скримський

 

Координаційна діяльність прокуратури у сфері попередження і протидії злочинності

21 липня 2017 року у Полонському відділі Шепетівської місцевої прокуратури під головуванням керівника місцевої прокуратури Комара І.В. проведено координаційну нараду керівників правоохоронних органів Полонського району щодо стану попередження та протидії злочинності.

Основна тематика наради стосувалася стану законності та правопорядку на території району упродовж І півріччя 2017 року, визначення основних напрямів запобігання та протидії злочинності, розробки та узгодження спільних заходів, спрямованих на своєчасне виявлення, розкриття, припинення та попередження злочинних проявів, усунення причин та умов, що їм сприяли.

Захід відбувся за участі керівників правоохоронних органів району, представників органів влади, місцевого самоврядування.

Розпочинаючи роботу наради, керівник місцевої прокуратури І. Комар відзначив позитивні результати, яких досягнуто спільними зусиллями.

 

Згідно затвердженого проекту розпочато роботи по благоустрою скверу на площі Слави.

За проектом, у зеленій зоні мають покласти нову плитку ,засадити клумби, засіють газон та прокладуть доріжки. У проекті також  заплановано посадити близько 90 дерев, зокрема липу, ялівець, а також самшит.Обовязково будуть встановлені  в достатній кількості лавочки, а також урни для сміття.Проект передбачає зведення ротонди, вона є обов’язковим елементом і водночас окрасою парків.Виконавчий комітет Полонської міської ради запрошує спонсорів та меценатів долучитись до  розбудови скверу. 

Також будуть встановлені нові лавки зі спинками та без й декілька сидінь з сонячними панелями для підзарядки телефонів. Для лавок викладуть спеціальні «кишені» з плитки, щоб вони не стояли на землі. Окрім сидінь, оновлять й решту паркової інфраструктури: урни для сміття, ліхтарі, тощо. Нещодавно відбулась примірка освітлення: пропонується встановити стовпи висотою 4,5 метри зі світлодіодними лампами.

 

17 липня 2017 року у м. Полонне, Хмельницької  області  проведено громадські слухання згідно Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку залучення громадськості до обговорення питань щодо прийняття рішень, які можуть впливати на стан довкілля» від 29 червня 2011 року за участю голови Полонської районної ради, голови Полонської районної державної адміністрації, представників замовника, депутатів, представників громадських організацій, підприємців, представників громадськості, представників засобів масової інформації, мешканців громади.

На громадських слухання обрано: Головою громадських слухань – Скримського Ф.Ф. Секретарем громадських слухань – Залевську Л.І.

Під час проведення громадських слухань затверджено рішення щодо підтримки проекту з будівництва цеху з виробництва глазурованої керамогранітної плитки (ОВНС) по вулиці Привокзальна 50, м. Полонне, Хмельницької області з урахуванням проектних рішень відносно екологічних наслідків діяльності під час будівництва та експлуатації підприємства викладених у «Заяві про екологічні наслідки».

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку залучення громадськості до обговорення питань щодо прийняття рішень, які можуть впливати на стан довкілля» від 29 червня 2011 року після проведення громадських слухань 17.07.2017 року та на протязі п’ятнадцяти днів після його проведення пропозиції (зауваження) до Полонської міської ради Полонської міської об’єднаної територіальної громади та замовника ТОВ «Полонський фарфоровий завод» не надходили.

 

6 серпня 2015 року жителі  міста Полонного  попрощалися з земляком, командиром взводу Збройних сил України, 38 - річним Василем Остапчуком, який загинув у зоні антитерористичної операції. Третього серпня він отримав поранення від вибуху касетної міни неподалік Артемівська Донецької області.

Захищати країну Василь пішов добровольцем, ставши до лав Добровольчого українського корпусу «Правий сектор». Невдовзі  перевівся у Збройні сили України, був командиром взводу. Як розповіли його побратими, боєць ще встиг по рації передати про свої поранення, і медики боролися до останнього за його життя. Василь Остапчук був одружений та виховував двох дітей.

Два роки минуло, а душа  батька і матері болить досі. Не забувають свого сина. Мати й сьогодні згадує останні слова, які він сказав їй: «Все, до завтра, усе, усе…».

3 серпня ц.р.  Василь Юрійович і Любов Адамівна Остапчуки прийшли до могили сина, щоб віддати шану його пам’яті. Підтримати їх прийшли міський голова Ф. Скримський, радник міського голови Н. Гуменюк, помічник-консультант народного депутата Р. Мацоли Л. Борозенна, голова Полонської спілки учасників АТО О. Цюпенко. Вони поклали квіти до могили і висловили щирі співчуття родині загиблого героя.

Любов Адамівна подякувала Ф. Скримському за підтримку, і за те, що місцева влада не забуває родин, які залишились без батька чи сина. Вдячна і за пам’ятник, який міський голова пообіцяв встановити на могилі загиблого.

Полонська об’єднана територіальна громада висловлює щирі співчуття сім’ї, батькам, бойовим побратимам, усім рідним і близьким загиблого.

Слава Героям!

 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

6 жовтня 2017 року о 10:00 годині в Малому залі Будинку культури м. Полонного відбудеться 37-а сесія Полонської міської ради ОТГ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання