Пошук по сайту
Калькулятор субсидій

Інформація щодо СУБСИДІЙ

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 14 гостей на сайті

Медичні сестри – перші помічники лікаря, адже саме медичні сестри виконують усі необхідні лікарські процедури на амбулаторному прийомі, в стаціонарних відділеннях лікувальних закладів та у виїзних бригадах екстреної та швидкої медичної допомоги. Від їх праці, їх душевної доброти, справжнього гуманізму та професіоналізму багато в чому залежить якість надання  медичної допомоги хворим та збереження їх здоров’я.

Щиро вітаємо медсестер з їх професійним святом! Бажаємо міцного здоров’я, весняного настрою, сімейного щастя, добробуту та  пошани від своїх колег та пацієнтів.

 

Дорогі матері!

З великим задоволенням вітаю усіх вас з чудовим весняним святом – Днем Матері.  Це справді чудове, неповторне свято, ще одна можливість привернути увагу органів влади, громадськості до подвигу Матері. Неможливо в усій повноті оцінити її роль у суспільстві, оскільки Матір є продовжувачем роду людського, вона для усіх нас найдорожча і найближча людина.

Найперше і найосновніше покликання Матері – народити і виховати дітей. Знаю, що зараз це нелегке завдання, адже, крім ласки, тепла, уваги, щирого слова, діти хочуть добре харчуватися, одягатися. Безперечно, тих мізерних коштів, що виділяються державою недостатньо. Тому кожен будує свій сімейний бюджет, виходячи з реальних можливостей, кожен має свої способи виживання.

Низько схиляємо перед вами голови за вашу справді надзвичайно тяжку і відповідальну працю, за виховання майбутнього покоління.

Шановні Матері, хочу від щирого серця побажати міцного здоров’я, життєвої енергії, сили і терпіння у виконанні материнського обов’язку. Хай здоровими і люблячими будуть ваші діти, хай приносять вони вам лише радість, хай Всевишній береже ваші родини від нещасть, хай панує у них мир і злагода!

Зі святом, дорогі Матері!

Міський голова                                           Ф. Скримський

 

З метою поліпшення санітарного стану території  Полонської громади, в рамках проведення Всеукраїнської акції з благоустрою "За чисте довкілля", спільними зусиллями працівників виконавчого комітету та відділу освіти  Полонської міської ради ОТГ, а також Полонської РДА, було проведено ряд заходів із благоустрою щодо приведення в порядок територій громади: парків, скверів, придорожніх смуг та доріг міжміського сполучення.

 

Дорогі ветерани!

Сердечно вітаю вас із всенародним святом – Днем Перемоги!

У цей день ми завжди повертаємося до незабутнього травня 1945 року, аби з глибокою повагою згадати тих, хто виборов нашу свободу у страшному поєдинку з фашистськими загарбниками.

Свята пам’ять про Велику Вітчизняну війну залишається з нами як високий зразок мужності, сили духу, самопожертви, тяжкої ратної праці, а водночас вічної скорботи за тими, хто віддав життя за свободу Вітчизни. Тому для нас, нащадків і спадкоємців солдатів Великої Перемоги, найвищим законом буття є вірність їх священній справі і нетлінній пам’яті, довічна синівська шана і повага.

Цього дня ми схиляємося у доземному поклоні перед нині живими, усіма тими, хто проніс через лихоліття війни любов до Батьківщини і бажання бачити її заможною та квітучою. Це вашим потом та кров’ю щедро зрошена наша батьківська земля, як у роки воєнного лихоліття, так і у важкі дні відбудови народного господарства.

Щиро бажаю вам, дорогі ветерани, міцного здоров’я та довголіття.

Зі святом вас, із Днем Перемоги!

Міський голова                                                        Ф. Скримський

 

27 квітня 2017 року в приміщенні Будинку культури відбулися громадські слухання щодо будівництва лінії з виробництва глазурованого керамограніту на території ТОВ «Полонський фарфоровий завод». У слуханнях взяли участь депутат Верховної Ради України Мацола Р. М., заступник голови облдержадміністрації Калініченко В. І., власник, директор ТОВ «Керамічна група «GoldenTile», голова спостережної ради ПАТ «Харківський плитковий завод» Шеветовський В. В., голова районної ради Янчук О. М., заступник голови РДА Вощатинський О. О., т.в.о. заступника голови райдержадміністрації Шамрай Т. І., голова Полонської міської ОТГ Скримський Ф. Ф. та секретар Полонської міської ради ОТГ Сосун Л. А.

В ході слухань Шеветовський В. В. та спеціалісти подібного підприємства у Харківській області презентували проект будівництва, продемонстрували слайди технологічних ліній для виробництва плитки, експонували зразки готової продукції та обговорили джерела постачання матеріалів для виробництва глазурованого керамограніту.

 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

28 лютого 2018 року о 10:00 годині в Малому залі Будинку культури міста Полонного відбудеться 46-а сесія Полонської міської ради ОТГ (по земельних питаннях)

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання