Пошук по сайту
Калькулятор субсидій

Інформація щодо СУБСИДІЙ

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 11 гостей на сайті

Повідомлення про проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час затвердження історико-архітектурного опорного плану м. Полонного

Назва: Історико-архітектурний опорний план м. Полонне Хмельницької області з визначенням меж і режимів використання зон охорони пам’яток та історичних ареалів

Підстава для розробки історико-архітектурного опорного плану м. Полонного: договір №1-17/П від 20 червня 2017р

Замовник: Полонська міська рада ОТГ

Розробник (виконавець): Підприємство об’єднання громадян «Інститут культурної спадщини» Всеукраїнської ради з охорони культурної спадщини України, м. Київ

Мета:Визначення меж та режимів використання історичних ареалів, зон охорони існуючих пам’яток міста Полонного, обгрунтування пропозицій стосовно меж ареалів та зон охорони пам’яток, визначення історико-культурної цінності окремих територій як складової історико-культурного зонування міста, визначення об’єктів культурної спадщини та природо-заповідного фонду, які необхідно внести до переліку щойно виявлених з можливістю подальшого внесення до Державного реєстру.

Склад документації: пояснююча записка, графічні матеріали.

Інформація про місце та строки ознайомлення з документацією: ознайомитися з матеріалами можна за адресою: м. Полонне, вул. Лесі Українки, 113, Полонська міська рада ОТГ та на офіційному веб- сайті Полонської міської ради ОТГ (polonne.km.ua/)в рубриці (Генплан).

Відомості про строк подання і строк завершення розгляду пропозицій: пропозиції та зауваження подавати на адресу Полонської міської ради ОТГ з 11 січня 2018 року по 09 лютого 2018 року. Подані після закінчення вказаного терміну пропозиції та зауваження залишаються без розгляду.

Пропозиції приймаються в письмовому вигляді з зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання, особистого підпису заявника та повинні містити обгрунтування з урахуванням вимог чинного законодавства, державних стандартів та правил.

Пропозиції та зауваження мають право подавати:

-         повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території міста;

-         юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території міста;

-         власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території міста, зокрема тих, на яких розташовані об’єкти культурної спадщини;

-         представники громадських організацій;

-         народні депутати України, депутати місцевих рад.

Дата проведення громадських слухань: 12 лютого 2018р

Відповідальний за проведення обговорення та організацію розгляду пропозицій: Карпюк Мар’яна Сергіївна - головний спеціаліст відділу культури та туризму.

 

Вже стало доброю традицією в Полонській ОТГ вітати з ювілейними датами людей поважного віку. Перший місяць нового року став щедрим на шанованих ювілярів: троє жителів з с.Онацківці святкували своє 90-річчя — Олена Федорівна Мартинюк (7 січня 1928 р.), Степан Герасимович Старунь (08 січня 1928 р) та Любов Іванівна Очківська (12 січня 1928р).

09 січня святкувала своє 90-річчя жителька с. Велика Березна Гуменюк Ганна Хомівна, а 10 січня 2018 року свій 90-річний ювілей відзначила жителька с.Червоне - Ткачук Ганна Захарівна.

06 січня відзначала 95 річницю найстарша жителька с.Фадіївка Кудельська Геонефа Зенівна, мати–героїня. Всі іменинники – ветерани праці, учасники та інваліди Великої Вітчизняної війни.

Цього дня з теплими і щирими словами привітань до господи ювілярів завітали старости старостинських округів Дончук Н.А., Бернацька Н.М., та Гречанівський О.В., помічник-консультант народного депутата України Романа Мацоли Л. Борозенна, головний спеціаліст відділу організаційно–кадрової роботи виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ Н.Гуменюк, родичі, сусіди. Це стало виявом надзвичайної шани і поваги до ювілярів.

Ювіляри радо спілкувалися з присутніми, ділилися спогадами, розповідали цікаві історії із часів воєнного лихоліття, з теплотою згадували роки праці у сільському господарстві.

З побажаннями міцного здоров'я, душевного затишку, справжнього людського щастя, достатку та благополуччя, іменинникам вручили цінні подарунки та квіти.

Вітаючи ювілярів, гості зазначили, що мудрість визначається не цифрами в день народження, її завжди видно у вчинках і справах. Їхні життєві шляхи стали невід’ємною частиною історії Полонського краю, всієї громади. Усі присутні зичили їм міцного здоров'я, дякували за невтомну працю і добре серце.

Прийміть глибоку шану та повагу Вашій мужності і самовідданій праці. Нехай молодеча енергія і зріла мудрість ніколи не зраджують Вас, а тепло Вашої душі повертається людським добром і щастям.

Тож, дорогі ювіляри, хай дає Вам Всевишній на землі ще багато світлих днів і щасливих років.

 

Виконавчий комітет Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для здійснення незалежної оцінки вартості земельної ділянки на території Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади, Хмельницької області.

№п/п

Назва обєкта оцінки

Місцезнаходження обєктаоцінки

Площа обєкта оцінки

Мета проведення незалежної оцінки

1.

Земельна ділянка

Ринкова площа

м. Полонне

Полонського р-ну,

Хмельницької обл.

19 м2

продаж земельної ділянки

Для участі в конкурсі претенденти подають заяву із документацію до виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ по кожному об’єкту окремо.  Конкурсна документація подається в запечатаному конверті з описом відповідних  документів але не пізніше ніж за три дні до дати проведення конкурсу.

Перелік документів, що подаються:

-  Заяву на участь у конкурсі за встановленою формою (додаток 1);

-  Нотаріально посвідчену копію статуту. При цьому, якщо Експерт не менше двох разів брав участь у таких конкурсах, то він може подати до Комісії взамін нотаріально посвідченої копії статуту письмову інформацію про те, що з часу проведення попереднього конкурсу в статуті учасника конкурсу не відбулося ніяких змін;

-  Копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі, та які залучаються до виконання оцінки;

-  Копію сертифіката, виданого у встановленому законом порядку;

-  Документ, що містить відомості щодо його досвіду роботи та досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі, звірений заявником;

-  Конкурсні пропозиції щодо вартості виконання робіт відповідно до калькуляції витрат, пов’язаних із виконанням робіт, а також терміну виконання робіт по оцінці земельної ділянки (подаються у запечатаному конверті).

Переможцем  обирається той учасник, який подав найнижчу цінову пропозицію.

Інформація про проведення конкурсу: конкурс відбудеться 25 січня 2018 року о 10:00 в приміщенні виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади за адресою: Хмельницька область, Полонський район, місто Полонне, вул. Лесі Українки, 113.

Документи приймаються за адресою: виконавчий комітет Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади (кабінет №10), вул. Лесі Українки, 113, м. Полонне, Хмельницька область, 30500.

Телефон для довідок: (038 43) 3-10-03, 2-05-46

 

Міський голова                                                                               Ф.Скримський          

 

На прохання батьків, жителів с.Любомирка, діти яких навчаються в Новоселицькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, староста Прислуцького старостинського округу, на засіданні виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ, вніс пропозицію облаштувати на маршруті шкільного автобуса автобусну зупинку в с.Любомирка. Після обговорення було прийнято рішення виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ №171 від 29 вересня 2017 року “Про затвердження маршрутів шкільних автобусів для підвезення учнів до навчальних закладів Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади” облаштувати автобусну зупинку для посадки-висадки учнів на розі вулиці Перемоги в с.Любомирка при виїзді з села в напрямку с.Котелянка. Були виділені кошти на придбання автобусної зупинки. Роботи по виготовленню автобусної зупинки були проведені ПП “МОНОЛІТ” (керівник Степанчук О.М.). І ось нарешті, 4 січня 2018 року, автобусна зупинка для посадки-висадки учнів на розі вулиці Перемоги в с.Любомирка при виїзді з села в напрямку с. Котелянка встановлена. З м.Полонне автобусну зупинку до с.Любомирка доставив працівник ФГ “Агромакс-М” М.Міщенко. У встановленні зупинки прийняли активну участь жителі с.Любомирка, працівники ФГ “Агромакс-М” (керівник Мельничук С.В.). Тепер і в негоду і під час літньої жари чекати шкільного автобуса стане більш комфортніше.

Староста Прислуцького старостинського округу
Левчук В.І.

 

Повідомлення
про проведення сходу села Черніївка, який відбудеться в четвер
11 січня 2018 року о 14 : 00 годині
в приміщенні Черніївського сільського клубу за адресою:
с. Черніївка вул. Олександра Іщука, 14 а.

Порядок денний:

1. Про створення вуличних комітетів.

2. Роз’яснення про надання та отримання повідомлень про призначення субсидій.

3. Надання інформації про реєстрацію місця проживання громадян.

4. Питання вивозу сміття та утворення стихійних сміттєзвалищ, обговорення заключення договорів на вивіз сміття.

5. Обговорення медичної реформи, оформлення договорів.

6. Звіт старости про роботу старостинського округу сіл Котюржинці, Блидні, Черніївка за 2017 рік.

Староста старостинського
округу сіл Котюржинці,
Блидні, Черніївка Салацька А. П.

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання