Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 33 гостей на сайті

Найчастіше у разі тимчасового припинення діяльності підприємства не поспішають оформлювати простій (з оплатою працівникам 2/3 окладу), а оформлюють відпустки без збереження зарплати. Але надаються неоплачувані відпустки виключно за ініціативою (заявою) працівників. Спрямувати працівника в таку відпустку роботодавець за власним рішенням не має права.

Законом  «Про відпустки»  передбачено надання двох видів відпусток без збереження заробітної плати:

  • відпусток, що надаються працівникам в силу суб’єктивного права, що належить їм за законом, тобто в обов’язковому порядку (ст. 25 Закону про відпустки);
  • відпусток, що надаються за погодженням сторін, тобто роботодавця і працівника (ст. 26 Закону про відпустки).

На час надання відпусток без збереження заробітної плати за працівником зберігається його місце роботи, а час перебування у таких відпустках відповідно до п. 4 ст. 9 Закону про відпустки зараховується до стажу роботи.

 

З початку року понад 4,3 тис.роботодавцівпоінформували Хмельницьку обласну службу зайнятостіпро потребу у кваліфікованих працівниках в області.У базі даних налічувалось 19,4 тис. вакансій.

«Найбільшим попитом серед роботодавців користуються робітничі спеціальності, не вистачає кваліфікованих робітників у сфері транспорту, торгівлі та послуг, агропромислового комплексу», - зазначає директор Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Черешня.

У десятку найбільш затребуваних професій увійшли:

 

Робочою групою, створеною комісією з питань дотримання законодавства України про працю, легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, недопущення здійснення підприємницької діяльності без державної реєстрації, забезпечення повноти і своєчасності сплати місцевих податків, зборів та єдиного соціального внеску (рішення виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади від 27.12.2017 року №237) продовжується робота в напрямі легалізації трудових відносин. 21.06.2019 року члени робочої групи відвідали торговельні точки міста Полонного. Для громадян роздавали інформаційні пам’ятки «Повідом про незадекларовану працю».

 

 

22 червня  щорічно відзначають - День скорботи і вшанування пам’яті жертв Другої світової війни в Україні, встановлений Указом Президента України від 17 листопада 2000 року №1245.

В цей день  відбулась церемонія покладання квітів та вшанування хвилиною мовчання пам`яті жертв Другої світової війни.

 

Ближче до людей: керівники центрів зайнятості Хмельниччини виконували функції фахівців-реєстраторів

З 1 січня 2019 року у Державній службі зайнятості запроваджено Інститут кар’єрного радника. Відповідно до нововведень функції фахівців, які обслуговують пошукачів роботи, розділились на реєстраторів та кар’єрних радників.

Протягом місяця функції реєстратора виконували всі директори Хмельницької обласної служби зайнятості. Вони персонально працювали з громадянами, які зверталися за послугами до служби зайнятості; проводили облік осіб, які шукають роботу та первинне профілювання; ознайомлювали з актуальними вакансіями та здійснювали підбір підходящої роботи; надавали консультації з питань, які входять до компетенції служби зайнятості.

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


14 серпня 2019 року о 10.00 в малому залі будинку культури відбудеться 75-а чергова сесія

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання