Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 86 гостей на сайті

14 березня 2019 року по вулиці Н.С.Говорун в районі магазину «Євро СЕКОНД ХЕНД», відповідно до проекту по реконструкції водопровідних мереж по вулицях міста Полонного, будуть проводитися  земляні роботи працівниками ТОВ «Альфа-Газ» зі Старокостянтинова.

В зв’язку з цим 14 березня 2019 року з 900 до 1700 буде перекрито рух автомобільного транспорту по вул.Н.С.Говорун від перехрестя з вул.Л.Українки до магазину «Каштан»

Об’їзд буде здійснюватися через вул.Шевченко в м.Полонне.

 

 

За чинним порядком виплат, у березні 2019 року пенсіонери Полонського району отримають субсидію за лютий 2019 року разом з пенсією через відповідні установи банків або через відділення "Укрпошти".

Усі інші субсидіанти зможуть отримати субсидію з 12 березня у відділенні Ощадбанку, для цього потрібно буде пред'явити паспорт та ідентифікаційний код.

Таким чином, домогосподарство отримує субсидію за лютий 2019 року готівкою і має самостійно розрахуватися за спожитий газ, воду, електроенергію у повному обсязі.

 

11 березня 2019 року в Україні стартував Тиждень Відкритого Уряду, що відбувається в рамках участі нашої держави в міжнародній Ініціативі «Партнерство «Відкритий Уряд».

Тиждень відкрив Прем’єр-міністр Володимир Гройсман, який на своїй сторінці у мережі Фейсбук зазначив, що Уряд працює відкрито з першого дня і постійно впроваджує механізми прозорості та ефективності роботи Кабінету Міністрів України. «Ми в активному діалозі з бізнесом, експертним середовищем, громадськістю та міжнародними партнерами», – підкреслив Володимир Гройсман.

У тематичному відео, підготовленому з нагоди Тижня Відкритого Уряду, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, Міністр Кабінету Міністрів Олександр Саєнко, Державний секретар Кабінету Міністрів Володимир Бондаренко розповіли про низку ініціатив у сфері забезпечення відкритого та прозорого урядування (електронні послуги, відкриті дані, доступні державні реєстри, стажування молоді в органах виконавчої влади та ін.).

 

Національна служба здоров’я України опублікувала на своєму сайті відкриті дані про те, як працює первинна ланка медицини після трансформації.

Пацієнти, медики та керівники закладів первинної медичної допомоги, представники місцевої влади відтепер зможуть знайти багато корисної інформації — від мапи медзакладів до вікової структури пацієнтів того чи іншого медзакладу. Дані у відкритому доступі на сайті Національної служби здоров’я України (НСЗУ) за посиланням: https://goo.gl/6hr4uk

Оновлення даних буде відбуватися раз на місяць. Розповідаємо, яку корисну інформацію можна знайти.

Інформація для пацієнтів

Пацієнт може знайти зручний для себе заклад, де працює сімейний лікар, терапевт або педіатр. Наприклад, ви шукаєте медзаклад біля дому або роботи. Можливо, для батьків важливо підписати декларацію дитині з педіатром, який знаходиться поряд з дитячим садочком. Або вам принципово отримувати послуги в приватних закладах, тож ви можете перевірити, які саме приватники уклали договір з НСЗУ та чи зручно вам до них буде їздити. Тепер ця інформація в повному обсязі відображається на карті за посиланням. Там же пацієнт може знайти контакти закладу — адресу та номер телефону.

 У дешборді реалізували довгоочікувану можливість дізнатися про свого лікаря більше. У системі відображаються всі лікарі, у яких є хоча б одна декларація. Ви можете перевірити, чи обраний вами лікар може ще брати пацієнтів.

 

09 та 10 березня 2019 року на базі Полонської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4  та Полонської гімназії, за підтримки Полонської районної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), відбулася відкрита Спартакіади школярів  Полонської ОТГ з волейболу, серед команд  дівчат закладів загальної середньої освіти.

Світлина від Виконавчий комітет Полонської міської ради ОТГ.

Розподіл місць за результатами змагань наступний:

1 місце – Понінківський НВК«ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, гімназія»;

2 місце - Полонська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4;

3 місце - Полонська гімназія.

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання