Пошук по сайту
Калькулятор субсидій

Інформація щодо СУБСИДІЙ

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 48 гостей на сайті

Дорогі жінки Полонщини!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди прекрасного свята краси і любові – Міжнародного жіночого дня 8 Березня!

Це свято відзначається своєю особливою чарівністю і неповторністю, є символом сердечності, доброти, кохання, радості і тепла.

Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою. Бажаю вам міцного здоров’я, здійснення заповітних мрій!

Нехай ваша доброта, ніжність, жіночність завжди сповнюють серця радістю та любов’ю, будуть запорукою миру та злагоди, здійснення мрій та сподівань. Нехай це свято додасть вам сонячного, веселкового настрою, а любов, добро, світло і радість, які ви даруєте всім нам, повертаються вам сторицею!

Щасливої вам жіночої долі, надійного чоловічого плеча, квітів – ніжних та духмяних!

З повагою, міський голова
Ф. Скримський

 

До жителів Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади звернувся Народний депутат України Лубінець Д.В. з проханням проявити небайдужість та допомогу, проявлену до дітей, які безпосередньо проживають і навчаються в зоні проведення антитерористичної операції. Ним попередньо запланована поїздка дітей з Донецької області до міст-побратимів на Великодні свята з 05 по 09 квітня 2018 року, щоб перейняти традиції святкування Пасхи.

Прохання до небайдужих громадян, по можливостях у сім’ях, які мають бажання прийняти у себе дітей зі Сходу звертатися за телефоном (03843) 2-05-46.

 

Можливості працевлаштування в галузі будівництва в Ізраїлі для кваліфікованих українських працівників

Можливість тимчасового працевлаштування кваліфікованих працівників на ринку праці Держави Ізраїльнадана українським громадянам в рамках міждержавної двосторонньої Угоди, укладеної між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль про тимчасове працевлаштування українських працівників в окремих галузях на ринку праці Держави Ізраїль від 07 червня 2016 року (ратифікована та набула чинності 16 листопада 2016 року).

Відповідно до Угоди визначено 4 сфери для працевлаштування висококваліфікованих українських фахівців в Ізраїлі:

1. опалубник - будівельні роботи (промислове будівництво, обробка деревини), обов'язковим є вміння читати плани будівництва;

2. арматурник - робота з металом, обов’язковим є вміння читати плани будівництва;

3. лицювальник – плиточник (покриття стін та підлоги керамічною плиткою);

4. штукатур (штукатурні роботи).

Дані професії мають бути підтверджені документом про її здобуття

Основні вимоги до кандидатів на працевлаштування в Ізраїлі:

  1. володіння  професійними  навиками  зайнятості, досвідом і високим рівнем здібностей в одній або декількох з визначених професій: опалубник, арматурник, лицювальник-плиточник або штукатур;
  2. є громадянином України;
  3. вік 25-50 років (на дату подачі заяви до БЦЗ);
  4. ніколи раніше не працював в Ізраїлі;
  5. не має родичів першої лінії (батько/мати, дружина/чоловік, діти), які проживають чи працюють в Ізраїлі, крім рідних братів та сестер;
  6. не має судимості;
  7. має бути  фізично та психологічно придатним до інтенсивної фізичної праці в будівельній галузі у відповідних кліматичних умовах, включаючи роботу на висоті та переміщення важких предметів.

Документи, що подаються заявником для включення його до Реєстру кандидатів на працевлаштування в Ізраїлі:

  • - документ, який посвідчує особу заявника (паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України);
  • - паспорт громадянина України для виїзду закордон;
  • - облікова картка платника податків

та копії цих документів.

Інформація Державної служби зайнятості

 

Профорієнтаційнароботаз молоддю є надзвичайно важливою зараз, коли гостро стоїть проблемазбереження трудового потенціалу країни та зменшенняпрофесійно-кваліфікаційного дисбалансу на ринку праці.

З метою  профілактики безробіття серед молоді, допомоги молоді у підготовці до виходу на ринок праців лютому 2018 року Хмельницькою обласною службою зайнятості у співпраці з Департаментом освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації та іншими зацікавленими партнерами розпочато реалізацію нового профорієнтаційного проекту «Від мрії до дії». Проект розрахований на безробітну молодь, учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів,  студентів вищих навчальних закладів, всіх зацікавлених осіб з числа молоді.

В ході реалізації проекту учасники будуть знайомитися зі світом професій, професіями майбутнього, основними підходами щодо їх вибору, тенденціями на ринку праці, сучасними техніками пошуку роботи, можливостями набуття професій, додаткових вмінь та компетенцій, основами підприємництва. Для них будуть проведені різноманітні профорієнтаційні заходи: семінари, тренінги, презентації та екскурсії, конкурси інтелектуально-ігрового та змагально-мотиваційного характеру, заняття молодіжних студій кар’єрного розвитку, тестування з метою визначення сфери професійної діяльності та професійної спрямованості, підприємницького потенціалу,  професійно важливих  якостей.

Вже в березні учні 8-10 класів загальноосвітніх навчальних закладів матимуть можливість взяти участь в обласному заочному конкурсі шкільних стінних газет  “Як обрати «свою» професію?”. Про всі заходи проекту можна дізнатися  на офіційному сайті Хмельницького обласного центру зайнятості www.khm.dcz.gov.ua.

 

 

28 лютого 2018 року, під головуванням міського голови Франца Скримського, в приміщенні Малого залу Будинку культури, відбулося пленарне засідання сорок шостої сесії Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади.

До порядку денного пленарного засідання було включено 14 питань: "Про припинення права користування земельними ділянками", "Про виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки на місцевості (в натурі) та внесення змін до рішень сесій міської ради", "Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок,та внесення змін до рішень сесій міської ради", "Про затвердження проектів відведення земельних ділянок та передачу земельних ділянок в оренду юридичним особам, суб’єктам підприємницької діяльності, громадянам та внесення змін в рішення сесії міської ради", "Про надання у користування, передачу у власність земельних ділянок громадянам та внесення змін до рішень сесій міської ради", "Про продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення", "Про укладання договору особистого строкового сервітуту під тимчасовою спорудою для провадження підприємницької діяльності", "Про прийняття в комунальну власність земельних ділянок громадських пасовищ", "Про надання згоди Головному управлінню Держгеокадастру у Хмельницькій області", "Про передачу земельних ділянок державної власності у комунальну власність", "Про продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення", "Про затвердження структури та штатної чисельності Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Полонської міської ради Полонської міської ОТГ» Полонського району Хмельницької області", "Про надання згоди на прийняття майна у комунальну власність Полонської міської об’єднаної територіальної громади", "Про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік" та ряд інших.

 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


30 березня 2018 року о 10:00 годині в Малому залі Будинку культури міста Полонного відбудеться 47-а сесія Полонської міської ради ОТГ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання