Пошук по сайту
Калькулятор субсидій

Інформація щодо СУБСИДІЙ

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 55 гостей на сайті

09 травня 2018 року о 10.00 годині ранку на площі Перемоги м. Полонне силами педагогічного та учнівського колективу Будинку творчості школярів Полонської міської ради ОТГ було проведено мітинг-реквієм, приурочений Дню Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Присутніх привітали Олександр Вощатинський, заступник голови Полонської РДА та Олександр Коблай, керуючий справами виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ, учасник бойових дій в Афганістані.

Зі спогадами виступив Віталій Огороднік, учасник партизанського руху.

Вихованці позашкільного закладу побажали мешканцям та гостям міста мирного неба та щасливого майбутнього рідній Україні, а також виконали декілька тематичних пісень.

   

 

07 травня 2018 року староста Прислуцького старостинського округу Левчук В.І. разом із працівниками СБК с. Прислуч, директором Ступак В.В., художнім керівником Гензер А.В., зав. бібліотекою-філією с. Прислуч Сіончук Ю.О. відвідали ветеранів Другої світової війни в с. Любомирка і в с. Колосівка. Ветеранів привітали із 73-ю річницею Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Від Полонської міської ради ОТГ та за підтримки місцевих підприємців колишні воїни отримали квіти та цінні подарунки.

Завітали до Бойко Дмитра Пилиповича в с. Любомирка, кавалера ордена Великої Вітчизняної війни ІІ ст., який у 18 років у 1945 році призваний в ряди Червоної Армії і був направлений на Далекий Схід на боротьбу з імперіалістичною Японією.

Відвідали Білоуса Петра Степановича, кавалера орденів Слави ІІІ ступеня, Великої Вітчизняної війни ІІ ст., «За мужність», медаль «За Победу над Германией», «Медаль им. Жукова», медаль «Захистник Вітчизни», та інші. Разом із дружиною, Галиною Казимирівною, проживають з 1947 року, виростили 10 дітей.

Радо зустрічав гостей Момотюк Степан Тимофійович, Голова Ради ветеранів с. Прислуч, кавалер ордена Леніна, двох орденів Трудового Червоного Прапора, медаль «За Победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.», медаль «За боевые заслуги», медаль «За трудовую доблесть» та багатьох інших урядових нагород.

Приємною несподіванкою для ветеранів і їхніх семей і близьких був виступ художнього керівника прямо в їхніх оселях та на вулиці. У кожного ветерана Анатолій Гензер виконав по кілька пісень військової тематики. На очах колишніх воїнів виступали скупі чоловічі сльози.

У відповідь 92 річний Момотюк С.Т. заспівав «По полю танки грохотали».

Не старіють душею ветерани.

З Днем Перемоги Вас, дорогі наші ветерани!

Староста Прислуцького старостинського округу
Левчук В.І.

      

 

Продовжуються роботи по відновленню частини дорожнього покриття на перехресті вулиць Київської та Героїв Майдану.

   

 

Вихованці Будинку творчості школярів Полонської міської ради ОТГ зі святковою програмою привітали підопічних Полонщини Будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів із Днем пам’яті та примирення і Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Перед присутніми виступили Олександр Коблай, керуючий справами виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ та Олег Шуляк, депутат міської ради Полонської ОТГ. Вони передали вітання та подарунки від міського голови Франца Скримського. Діти подарували присутнім пісні, танці та художнє слово.

   

 

Відповідно до розпорядження міського голови Скримського Ф.Ф. від 03.04.2018 року №111 «Про проведення щорічної акції «За чисте Довкілля» та Дня благоустрою» в селах Прислуцького старостинського округу (Прислуч, Колосівка, Любомирка), з метою покращення санітарного стану громади після зими, проведення підготовки до святкування Великодня та Дня благоустрою, розпочався весняний місячник санітарної очистки та благоустрою. Так, 5 квітня 2018 р. місцеві жителі, працівники Прислуцького старостинського округу, учні та вчителі Прислуцького НВК «Загальноосвітня ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ», СБК с. Прислуч, сільського клубу с. Любомирка, сільської бібліотеки, ФАП, поштового відділення с. Прислуч вийшли на прибирання території центральної частини села Прислуч і с. Любомирка. Одночасно відбувалося прибирання від опалого листя, сміття територія кладовища в с. Прислуч, було проведено підрізання сухого гілля, підбирання сміття з узбіччя дороги. Приведені в належний стан територія навколо пам’ятників загиблим воїнам-односельчанам в с. Прислуч і в с. Любомирка. Протягом квітня місцевими жителями проводилося прибирання приватнихсадиб, вулиць, прилеглих територій. Станом на 8 травня 2018 року Пам'ятний знак на честь воїнів-односельчанів, що загинули в роки Другої світової війни в с. Прислуч приведено в належний стан, а саме, бордюри побілені, проведено фарбування пам’ятника та огорожі, прибрана від сміття та підметена прилегла територія, зібрано та вивезено сміття. На кладовищі в с. Прислуч Братська могила загиблим воїнам-визволителям, що загинули під час звільнення села та Обеліск мол. лейтенанту Дмитрієву К.А., що загинув у повітряному бою над с. Тиранівка (Прислуч) 02.07.1941 року, приведені в належний стан і пофарбовані. Територія навколо Пам'ятного знаку на честь воїнів-односельчанів, що загинули в роки Другої світової війни в с. Любомирка також приведена в належний стан, бордюри побілені, пам’ятник і огорожа пофарбовані. Біля пам’ятників посаджені квіти, територія постійно доглядається, в разі потреби прибирається. 21 квітня (День благоустрою), та 4 травня відбулися «суботники» за участю місцевих жителів та працівників установ.

Староста Прислуцького старостинського округу
Левчук В.І.

   

 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


25 травня 2018 року о 10:00 годині в Малому залі Будинку культури міста Полонного відбудеться 49-а сесія Полонської міської ради ОТГ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання