Оберіть свій варіат символіки ОТГ
 
Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 82 гостей на сайті

   В зв’язку з підвищенням температури повітря знову набуває актуальності питання пожеж в екосистемах. Пожежі – найбільш масові і розповсюджені лиха: вони відбуваються практично в усіх районах нашої країни, особливо в теплу пору року у лісах, на торф’яниках, полях, у житлових будівлях і на промислових підприємствах. Пожежами в екосистемах завдається величезна шкода ґрунтам, рослинному та тваринному світу. Такі випалювання погіршують якість ґрунтів та призводять до змін видового складу рослинності.

   У вогні гинуть корисні комахи, які зимували у верхніх шарах ґрунту, горить і безліч різноманітного сміття, що суттєво посилює забруднення атмосферного повітря.

   Шкода від спалювання сухої трави та опалого листя вкрай небезпечна. Спалювання листя призводить до руйнації ґрунтового покриву, адже вигорають рослинні залишки, гинуть ґрунтоутворюючі мікроорганізми. До складу диму від спалювання сухої рослинності та її залишків входять пил, окиси азоту, чадний газ, важкі метали і низка канцерогенних сполук. Крім того, з димом у повітря вивільняються діоксини – одні з найбільш отруйних для людини речовин.

   У 90% випадків причина виникнення лісових пожеж – людина, яка необережно поводиться із вогнем у лісі, у місцях роботи і відпочинку, не звертає уваги на необхідність суворого дотримання правил протипожежної безпеки.

  Найбільш небезпечними є лісові пожежі, причиною виникнення яких є необачна дія людини (розведення вогнища і необережне поводження з ними, сільськогосподарські палі, використання несправної техніки та агрегатів, грозові розряди, самозагорання торфу тощо).

   Великої шкоди приносить перекидання осередків займання на торфовища. Головною проблемою таких пожеж є те, що загасити тліючі торф’яники за короткий час майже неможливо. Більше того, у деяких місцях шар торфу сягає 3-6 метрів, тому, навіть коли вже здається, що пожежа згасла, через деякий час тліти починає знов.

  Кожний необдуманий та безвідповідальний вчинок під час розведення вогню містить в собі небезпеку для довкілля. Залишене без нагляду вогнище, кинутий сірник, або навіть викинута склянка під променями сонця можуть спровокувати масштабну лісову пожежу, а неконтрольоване випалювання сухої стерні або побутових відходів, зокрема, поблизу торфополів – затяжне, багатоденне горіння торфу.

  Регулярні підпали зменшують біорізноманіття та порушують природну рівновагу. Саме тому, зважаючи на збільшення кількості загорянь у природних екосистемах та на відкритих територіях, закликаємо громадян суворо дотримуватися правил пожежної безпеки та не провокувати пожежі в природних екосистемах. В першу чергу, не випалюйте суху траву та сміття на присадибних ділянках, не розводьте відкритий вогонь поруч із господарчими будівлями, не розкидайте недопалки та сірники на суху трав’яну підстилку!

  Не будьмо байдужими!

  За інформацією Департаменту природних ресурсів та екології облдержадміністрації

 

   Згідно рішення 72-ї чергової сесії Полонської міської ради ОТГ І скликання  «Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території  Полонської міської ОТГ» від 21.06.2019 р. №18 та рішення Виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ «Про організацію та проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Полонської міської ОТГ»  від 27.06.2019 р. №103, згідно протокольного рішення засідання конкурсної комісії від 13.08.2019 року, про визнання таким, що не відбувся конкурс на визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Полонської міської ОТГ.

   Виконавчий комітет Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади оголошує про початок прийому документів для участі в конкурсі на визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території  Полонської міської ОТГ.

   Організатор конкурсу: виконавчий комітет Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади.

  З кваліфікаційними вимогами до учасників конкурсу та усією конкурсною документацією можна ознайомитись в додатках до рішення виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ (на офіційному веб-сайті міської ради).

   Відповідальна особа: Гогоц Наталія Миколаївна – заступник міського голови.

   Контактний телефон: (03843) 3-10-03.

  Конкурсні пропозиції подаються до виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади, за адресою м. Полонне вул. Лесі Українки 113, до 01.10.2019 р. 10:00 год.

  Розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями буде здійснено 01.10.2019 року о 13:00 год. за місцезнаходженням організатора конкурсу.

 

Конкурсна комісія

 

     Законом України від 27.03.2014 р. №1166-VII «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні» внесено зміни до підпунктів 288.5.1 пункту 288.5 статті 288 Податкового Кодексу України від 02.12.2010 року №2755- VI. У відповідності  до підпункту 288.5.1 пункту 288.5 статті 288 Податкового Кодексу України від 02.12.2010 року розмір орендної плати встановлюється у договорі оренди, але річна сума платежу не може бути меншою 3 відсотків. У відповідності до наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України 10.05.2012 року №258 із змінами, внесеними згідно з наказом Міністерства аграрної політики та продовольства №40 від 25.01.2014 року повноваження з передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у власність або користування покладено на Головні управління Держгеокадастру в областях.

   Враховуючи вищевикладене та не допущення втрат бюджету, пропонуємо орендарям та орендодавцям відповідно до ст.288 Податкого Кодексу України переглянути договора оренди земельних ділянок державної власності, а саме внести зміни в частині розміру орендної плати, встановивши річну суму платежу не менше 12 відсотків від нормативно грошової оцінки земельної ділянки.

 

Начальник відділу                              Б. КОВБА

 

   Відповідно до Указу Президента України, 29 серпня визначено як День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави.

   Так, з нагоди вшанування пам'яті загиблих воїнів полонщини, до могил героїв, на Алеї Слави та на кладовищах міста, лягли квіти.

   Вшанувати подвиг синів України зібралися представники міської та районної влади, депутатського корпусу міської ради, рідні та близькі загиблих на Сході України, воїни-побратими, небайдужі полончани.

   Пам'ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави, вшанували хвилиною мовчання.

 

   Указом Президента України № 621/2019 від 23.08.2019р 29 серпня установлений День пам’яті захисників України через те, що 29-го була найбільша кількість втрат загалом (на Донбасі) — в Іловайську, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави. 

   Служити державі завжди було почесною справою. І подвійна честь та велика гордість захищати рідну землю в непрості для неї часи, дарувати людям спокій та оптимізм.

   За цей непростий період українська армія, яка формувалась, фактично, в умовах військової агресії, зробила колосальний крок вперед.

   Ми пишаємось вами, вашою мужністю та патріотизмом. І відчуваємо глибоку вдячність за той професіоналізм, відвагу та відданість обов’язку, які ви демонструєте в цих нелегких обставинах.

   Вічна пам’ять тим, хто поклав своє життя у боротьбі за українську державу та її народ. Їхній подвиг назавжди залишиться у нашій пам’яті та нашій історії.

З повагою міський голова Ф.Скримський

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


13 вересня 2019 о 12.00 в малому залі Будинку культури продовження 77 позачергової сесії І-го скликання

4 жовтня 2019 о 10.00 в малому залі Будинку культури відбудеться 78 чергова сесія І-го скликання

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання