Пошук по сайту
Калькулятор субсидій

Інформація щодо СУБСИДІЙ

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 28 гостей на сайті

 

21 грудня 2018 року, під головуванням міського голови Франца Скримського, в приміщенні Малого залу Будинку культури, відбулося пленарне засідання шістдесятої п'ятої позачергової сесії Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади.

До порядку денного пленарного засідання було включено такі питання: «Про внесення змін до програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицин Полонської міської ради на 2018 – 2020 роки», «Про внесення змін в програму соціально - економічного та культурного розвитку Полонської міської об’єднаної територіальної громади та міста Полонного на 2018 рік», «Про внесення змін до  Програми організаційної та фінансової підтримки Телеорганізації "Полонський ТВ-канал” на 2016-2020 роки», «Про розгляд заяв громадян щодо надання допомоги на лікування», «Про внесення змін до бюджету громади на 2018 рік», «Про  затвердження Програми фінансової підтримки Трудового архіву Полонської міської ради Полонської міської об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 р.р.», «Про затвердження  Програми надання медичної консультативно-діагностичної допомоги населенню Полонської міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік», «Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку Полонської міської об’єднаної територіальної громади та м. Полонного на 2019 рік», «Про затвердження програми фінансової підтримки комунальних підприємств Полонської міської ради ОТГ на 2019 рік.», «Про затвердження бюджету громади на 2019 рік», «Про затвердження статуту комунального  підприємства Полонської міської ради Полонської міської об’єднаної територіальної громади «Бюро технічної інвентаризації».

 

На день святого Миколая  в міському Будинку культури відбулося чудове свято для дітей сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей воїнів АТО. Усіх присутніх з привітав з наступаючими новорічними святами та Різдвом Христовим керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Олександр Коблай.

Малечу та їх батьків зустрічала фея, сніжинки, добрі і злі казкові герої, і звичайно святий Миколай. Усі дітки отримали новорічні солодкі подарунки.

 

 

 

19 грудня на день святого Миколая відбулося святкове  відкриття новорічної ялинки.

З привітальним словом виступив заступник міського голови Віктор Яськов. В своєму виступі він сказав:

«Нас чекає наступний 2019 рік, який стане важливим кроком до добробуту, бо ми з вами заслужили гідного життя, бо наші діти варті мати щасливе дитинство і радісне майбутнє, бо наші батьки, старші друзі, мають право на те, щоб осінь і зиму свого життя провести в атмосфері тепла, поваги, достатку. А тому наступний рік ми усі разом будемо багато і плідно працювати. Напередодні Нового Року прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов'язково здійсняться. Від усієї душі зичу Вам в першу чергу мирного неба над головою, великого людського щастя, міцного здоров'я, вірних друзів та близьких людей поруч. Нехай прийдешній рік виправдає ваші самі добрі надії і прагнення, принесе достаток і добробут вашим сім'ям. Дай Боже, кожній родині і кожній людині нових сподівань і впевненості в завтрашньому дні. Добра, удачі, радості усім людям! З Новим роком та Різдвом Христовим!».

Для молодших глядачів, було  проведено театралізоване казкове дійство, від  перегляду якого дітлахи були в захваті .

Також  відбулося нагородження  переможців конкурсу «Найкраща іграшка на Новорічну ялинку». Перше місце здобув колектив Онацьківецького сільського будинку культури, друге місце – Новоселицького сільського будинку культури , третє місце учні 1-В класу ЗОШ № 3.

 

 

 

17-18 грудня 2018 року у м. Київ при підтримці Національного Демократичного Інституту Міжнародних Відносин (НДІ) відбувся багатопартійний  форум “Рівність у політиці” за участю депутатів міської ради Полонської ОТГ Лариси Сосун та Тетяни Горбачової.

Форум зібрав близько 60 представників депутатських груп з гендерних питань, членів політичних партій, місцевих та народних депутатів. Учасники форуму обговорювали резолюцію Другого Українського Жіночого Конгресу; стратегію із запровадження та адвокації гендерних квот у виборчому законодавстві України; механізми заохочення політичних партій дотримуватися гендерних квот та забезпечення рівноправної участі жінок і чоловіків у виборчому процесі; а також внутрішньопартійні процедури та стратегії висунення кандидатів. Під час форуму члени місцевих депутатських груп з гендерних питань поділилися своїми найкращими та найбільш прогресивними гендерно-чутливими практиками міжпартійної співпраці, а також своїм баченням можливостей впливу місцевих депутатів та членів партії на внутрішньопартійні процедури висунення кандидатів.

У рамках форуму відбулася панельна дискусія за участі співголів та членів МФО “Рівні можливості”, народних депутатів, керівництва ВРУ та високопосадовців, які обговорювали перспективи запровадження механізмів ґендерної рівності у законодавстві України в контексті виборчої реформи та стосовно існуючої виборчої системи, а також стратегію адвокації, спрямовану на запровадження важливих законодавчих змін задля подолання проблеми низького рівня представництва жінок в український політиці.

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання