Пошук по сайту
Калькулятор субсидій

Інформація щодо СУБСИДІЙ

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 18 гостей на сайті

10 лютого 2017 року у приміщенні Полонського відділу Шепетівської місцевої прокуратури відбулася координаційна нарада керівників правоохоронних органів Полонського району під головуванням керівника Шепетівської місцевої прокуратури Комара Івана Васильовича та за участі начальника Полонського ВП Шепетівського ВП ГУНП в області Кучерука Олександра Анатолійовича і начальника Полонського районного сектору з питань пробації Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України Годзюрима Максима Петровича.

На координаційній нараді обговорені питання щодо результатів виконання постанови координаційної наради керівників правоохоронних органів Полонського району від 05.08.2016 та обговорено нагальні питання стану злочинності та правопорядку на території міста Полонне та Полонського району за 12 місяців 2016 року та повноти вжитих правоохоронними органами заходів щодо зміцнення законності і правопорядку, попередження та протидії корупції.

У роботі координаційної наради прийняли участь:

Гончар Іван Олексійович - прокурор відділу прокуратури області
Янчук Олег Миколайович - голова Полонської районної ради
Кулінський Олег Юрійович - заступник Полонського міського голови (Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади)
Заремба Олександр Іванович - начальник Полонського відділу Шепетівської місцевої прокуратури
Чернишен Дмитро Ігорович - начальник СВ Полонського ВП Шепетівського ВП ГУНП в Хмельницькій області
Корнелюк Юрій Олександрович - начальник Полонського відділення Славутської ОДПІ
Вощатинський Олександр Олександрович - Заступник голови Полонської РДА
Бахуринський Михайло Олександрович - Начальник Полонського РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області
 
На координаційній нараді заслухано інформації керівників правоохоронних органів про стан злочинності та правопорядку, а також заслухано звіти, пояснення та інформації учасників наради і запрошених. З урахуванням обміну думок, прийнято постанову координаційної наради з приводу актуальних питань протидії злочинності, яку надіслано для виконання керівникам правоохоронних органів.
 
Начальник Полонського відділу
Шепетівської місцевої прокуратури                 
радник юстиції                                                                               О.Заремба
 
 
 
 
 

Фактори небезпеки повеней та паводків: руйнування будинків та будівель, мостів; розмив залізничних та автомобільних шляхів; аварії на інженерних мережах; знищення посівів; жертви серед населення та загибель тварин.

Внаслідок повені, паводку починається просідання будинків та землі, виникають зсуви та обвали.

Дії у випадку загрози виникнення повені, паводка:
1. Уважно слухайте інформацію про надзвичайну ситуацію та інструкції про порядок дій, не користуйтеся без потреби телефоном, щоб він був вільним для зв'язку з вами.
2. Зберігайте спокій, попередьте сусідів, надайте допомогу інвалідам, дітям та людям похилого віку.
3. Дізнайтеся у місцевих органах державної влади та місцевого самоврядування місце збору мешканців для евакуації та готуйтеся до неї.
4. Підготуйте документи, одяг, найбільш необхідні речі, запас продуктів харчування на декілька днів, медикаменти. Складіть все у валізу. Документи зберігайте у водонепроникному пакеті.
5. Від'єднайте всі споживачі електричного струму від електромережі, вимкніть газ.
6. Перенесіть більш цінні речі та продовольство на верхні поверхи або підніміть на верхні полиці.
7. Переженіть худобу на підвищену місцевість.

Дії в зоні раптового затоплення під час повені, паводка:
1. Зберігайте спокій, уникайте паніки.
2. Швидко зберіть необхідні документи, цінності, ліки, продукти та інші необхідні речі.
3. Надайте допомогу дітям, інвалідам та людям похилого віку. Вони підлягають евакуації в першу чергу.
4. По можливості негайно залишіть зону затоплення.

 

Шановні учасники бойових дій, воїни-інтернаціоналісти!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Український народ віддає глибоку шану усім солдатам, офіцерам, рядовим, яким судилося пройти нелегкий шлях в  республіці Афганістан та інших «гарячих» точках планети.

Схиляємо голови перед тими, хто пролив кров заради забезпечення миру. Ми завжди будемо пам’ятати всіх тих, хто не повернувся. Спасибі вам, шановні учасники бойових дій, за мужність,  відданість і героїзм. Бажаю усім міцного здоров’я, щастя, миру та добробуту в родинах.

З повагою, міський голова                                                  Франц Скримський

 

Нажаль, роки – не журавлі. Вони не повертаються із вирію. А так хотілося б, щоб журавлині крила ніжно торкнулися і стерли сліди часу на обличчі, а інколи й у душі таких порядних людей, трудівників, самовідданих матерів, як Залужна Марія Яківна та Аврамець Ксенія Степанівна, які святкували своє 90-річчя 10 лютого 2017 року. Привітати ювілярів завітали радник міського голови – Неля Гуменюк, помічник народного депутата Верховної Ради Романа Мацоли – Любов Борозенна та староста сіл Прислуч, Любомирка, Колосівка – Василь Левчук. Гості до ювілярів прийшли з подарунками та тортами.

Все життя ветерани праці пропрацювали в сільському господарстві. Виростили дітей, внуків, уже попідростають правнуки. Коли розпочинається мова про онуків та правнуків, очі у ювілярів сяють щастям.

Бажаємо ювілярам міцного здоров’я на довгі роки і відзначити ще не один день народження!

Ювіляри подякували за вітання гостям та поділилися спогадами про прожиті роки, які завжди були осяяні святою вірою в Господа та щасливе майбутнє України.

 

У зв'язку з впровадженням розпорядженням Кабінету Міністрів України від 13 липня 2016 року № 502-р «Про запровадження реалізації пілотного проекту щодо державної реєстрації шлюбу», інформуємо про те, що 14 лютого 2017 року у місті Кам’янець-Подільському стартує пілотний проект «Шлюб за добу».

Учасником пілотного проекту визначено Кам'янець-Подільський міський відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області, а організатором державної реєстрації шлюбу - Кам’янець-Подільський державний історичний музей-заповідник. За бажанням наречених державна реєстрація шлюбу може бути проведена на одному з архітектурних об’єктів історичного музею-заповідника: Галереї мистецтв, Старій Фортеці, Міській Ратуші, а також у Кам'янець-Подільському туристично-інформаційному центрі.

Детальна інформація про те, як зареєструвати шлюб за добу, розміщена на офіційному веб-сайті Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області.

 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

25 жовтня 2017 року о 10:00 годині в Малому залі Будинку культури м. Полонного відбудеться 38-а сесія Полонської міської ради ОТГ (по земельних питаннях)

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання