Оберіть свій варіат символіки ОТГ
 
Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 72 гостей на сайті

      На виконання розпорядження голови Хмельницької обласної державної адміністрації від 31.05.2019 року № 369/2019-р «Про підготовку до оздоровчої кампанії «Літо - 2019», - з 01 травня 2019 року по 04 вересня 2019 року, відповідно до ЗУ «Про оздоровлення та відпочинок дітей» від 04.09.2008 року № 375-VІ,  наказу Міністерства соціальної політики України «Про затвердження Положення про порядок направлення дітей на оздоровлення та відпочинок до державного підприємства України «Міжнародний дитячий центр «Артек» і державного підприємства «Український дитячий центр «Молода гвардія» за рахунок бюджетних коштів, обласної програми оздоровлення та відпочинку дітей на період до 2022 року від 21.12.2018 року № 46-23/2018 та з метою оздоровлення та відпочинку дітей, - відділом соціальної роботи з населенням виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ, організовано та направлено на оздоровлення та відпочинок - 20 дітей, з них 10 дітей сирт та дітей позбавлених батьківського піклування.

      Щирі та вдячні слова від батьків та дітей, щодо організації відпочинку та оздоровлення є запорукою успішно виконаної доброї справи.

Відділ соціальної роботи з населенням виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ

 

 

ПРОТОКОЛ №2 засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду директора Полонської гімназії від 03.09.2019р. (Завантажити)

 

 

Дорогі школярі!
Шановні батьки та вчителі!


Прийміть найтепліші привітання з Днем знань і початком нового навчального року.
1 вересня – це свято, яке дороге кожному, хто навчається і навчає. Для педагогів – це початок нового етапу
в роботі, радість від зустрічі зі своїми вихованцями.
Для дітей – це новий етап серйозної роботи, спілкування з друзями, успіхів і відкриттів.

Я впевнений, що з особливим нетерпінням на 1-е вересня чекають першокласники.
У цей перший день осені, який починає новий навчальний рік, хочеться побажати педагогам і батькам професійних успіхів, мудрості і терпіння. Нехай знання та навички, отримані в новому навчальному році вашими дітьми, стануть стартовою основою для нового покоління!
А всім школярам – наполегливості, відмінних оцінок, творчості та насиченого життя в наступаючому навчальному році! Упевнений, що вам під силу подолати всі труднощі, стати по-справжньому освіченими людьми і внести свій вклад у розвиток нашо
ї громади.

З повагою, міський голова                                      Ф.Скримський

 

 

 

     Це свято енергійних, ініціативних людей, які розпочали і успішно розвинути власну справу. Вони знайшли і міцно зайняли своє місце в економічному просторі, втілюють в життя нові ідеї та проекти, створюють нові робочі місця, постачають на ринок вітчизняні товари і послуги, наповнюють державний і міський бюджет.

      Праця підприємців посідає також важливе місце  в економічному житті країни, помітно впливає на розвиток інноваційної діяльності, встановлення ділових зв’язків із зарубіжними партнерами та залучення інвестицій.

   Для успішної підприємницької діяльності потрібні не тільки талант, а й напружена, кропітка праця, гідна поваги і підтримки. Тому висловлюємо слова щирої вдячності підприємцям міста за працьовитість, небайдужість, допомогу у вирішенні  проблем міської громади.

   Щиро бажаємо працівникам бізнесових структур впевненості в собі, наполегливості в діях, рішучості у вчинках, перспектив у прагненнях, вдалих угод, надійних партнерів, невичерпної наснаги у праці, а також подальших успіхів у підприємницькій діяльності на благо і добробут нашого міста і незалежної України.

    Нехай кожна започаткована справа буде вдалою і успішною, а бізнес стабільним і процвітаючим!

З пов. Виконавчий комітет Полонської ОТГ

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


13 вересня 2019 о 12.00 в малому залі Будинку культури продовження 77 позачергової сесії І-го скликання

4 жовтня 2019 о 10.00 в малому залі Будинку культури відбудеться 78 чергова сесія І-го скликання

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання