Пошук по сайту
Калькулятор субсидій

Інформація щодо СУБСИДІЙ

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 34 гостей на сайті

ТОВ «Агентство з питань банкрутства та власності» проводить аукціон з реалізації майна Полонського підприємства теплових мереж (м. Полонне, вул. Л. Українки, 93 код ЄДРПОУ 14151398).

Лот №1 Одноповерхова цегляна будівля котельні пл. 138,5 кв.м. за адресою м. Полонне, вул. Привокзальна, 113. початкова вартість – 74434,00 грн. без ПДВ.

Строк прийняття заявок до 30.08.2017р. включно. Реєстраційний внесок 150,00 грн. Гарантійний внесок 5 % від початкової вартості майна (вноситься на р/р 26002052415231 в ПАТ КБ «Приватбанк» МФО 315405, отримувач ТОВ «Агентство з питань банкрутства та власності», ЄДРПОУ 33590933).  Крок аукціону становить 300 грн. Заявки приймаються за адресою: м. Хмельницький, Проспект Миру, 40 к.8. Тел. для довідок (0382)711-397.

Аукціон відбудеться 31.08.2017р. о 11:00 год. за адресою: м. Полонне, вул. Л. України, 93.

 

Продовжуються роботи по благоустрою скверу на Площі Слави.

Основною метою даного проекту є зробити більш комфортніше місце для відпочинку та проведення часу дітям і дорослим на свіжому повітрі.

В даному сквері матимуть можливість відпочивати мешканці Полонного, а також гості міста, сім’ї з дітьми, мами з колясками та люди похилого віку.

 

Полонська центральна бібліотека в партнерстві з громадською організацією «Стара Волинь» ввійшли в число переможців проекту «Пульс» «Розробка курсу на зміцнення самоврядування в Україні».

За умовами проекту першим етапом до його реалізації була участь в чотириденному тренінгу, котрий проходив з 14 по 17 серпня 2017 року в Чернігівській області на базі центральної міської бібліотеки ім. М. Коцюбинського.

В роботі тренінгу приймали участь бібліотечні працівники, представники громадських організацій з різних областей України, експерти офісу реформ в Чернігівській області.

Нашу команду представляли від бібліотеки Гордійчук І. М., від громадської організації «Стара Волинь» - Ржегак О. М.

На заняттях розглядались питання про реформу децентралізації, освіти та медицини, механізми громадської участі у житті громади, історії успіху громад, шляхи просування децентралізації та умови реалізації проекту.

Даний проект направлений на інформаційне забезпечення та залучення громадськості до процесу реформи децентралізації.

Проект виконується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) в партнерстві з Асоціацією міст України (АМУ), Агенством США з міжнародного розвитку (USAID).

 

Служба з надзвичайних ситуацій попереджає про надзвичайну пожежну небезпеку протягом 19-22 серпня в більшій частині областей країни

Про це повідомляє прес-центр Державної служби з з надзвичайних ситуацій.

"За даними Укргідрометцентру, 19-22 серпня у Харківській, Луганській, Донецькій, Полтавській, Черкаській, Кіровоградській, Запорізькій, Херсонській, Миколаївській, Сумській, Волинській, Хмельницькій областях та 19-21 серпня в усіх областях, крім Закарпатської та Одеської областей, переважатиме надзвичайний рівень пожежної небезпеки", - йдеться у повідомленні.

Крім того найвищий (5 класу) рівень пожежної небезпеки спостерігатиметься у Києві та Київській області протягом 19-22 серпня.

ДСНС закликає громадян дотримуватися правил пожежної безпеки під час перебування у лісах, парках, на відкритих територіях особливо в цей період.

Нагадаємо, на Дніпропетровщині другий день вирує велика пожежа.

 

Виконавчий комітет Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для здійснення незалежної оцінки вартості земельної ділянки  на території Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади, Хмельницької області.

№п/п

Назва обєкта оцінки

Місцезнаходження обєктаоцінки

Площа обєкта оцінки

Мета проведення незалежної оцінки

1.

Земельна ділянка

с.Котелянка вул.Шевченка,10а Полонського р-ну,

Хмельницької обл.

284 м2

продаж земельної ділянки

2.

Земельна ділянка

м.Полонне вул.Вітковського,33/13

Полонського р-ну,

Хмельницької обл..

4000м2

продаж земельної ділянки

3.

Земельна ділянка

м.Полонне вул.Вітковського,35 Полонського р-ну,

Хмельницької обл..

645м2

продаж земельної ділянки

4.

Земельна ділянка

м.Полонне вул..Незалежності,1 Полонського р-ну,

Хмельницької обл..

1000м2

продаж земельної ділянки

Для участі в конкурсі претенденти подають заяву із документацію до виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ по кожному об’єкту окремо.  Конкурсна документація подається в запечатаному конверті з описом відповідних  документів але не пізніше ніж за три дні до дати проведення конкурсу.

Перелік документів, що подаються:

- Заяву на участь у конкурсі за встановленою формою (додаток 1);

- Нотаріально посвідчену копію статуту. При цьому, якщо Експерт не менше двох разів брав участь у таких конкурсах, то він може подати до Комісії взамін нотаріально посвідченої копії статуту письмову інформацію про те, що з часу проведення попереднього конкурсу в статуті учасника конкурсу не відбулося ніяких змін;

- Копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі, та які залучаються до виконання оцінки;

- Копію сертифіката, виданого у встановленому законом порядку;

- Документ, що містить відомості щодо його досвіду роботи та досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі, звірений заявником;

- Конкурсні пропозиції щодо вартості виконання робіт відповідно до калькуляції витрат, пов’язаних із виконанням робіт, а також терміну виконання робіт по оцінці земельної ділянки (подаються у запечатаному конверті).

- Документ, що містить відомості щодо його досвіду роботи та досвіду оцінювачів, які працюють у його штатному складі, звірений заявником.

Переможцем  обирається той учасник, який подав найнижчу цінову пропозицію.

Інформація про проведення конкурсу: конкурс відбудеться 01 вересня 2017 року о 10:00 в приміщенні виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади за адресою: Хмельницька область, Полонський район, місто Полонне, вул. Лесі Українки, 113.

Документи приймаються за адресою: виконавчий комітет Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади (кабінет №10), вул. Лесі Українки, 113, м. Полонне, Хмельницька область, 30500.

Телефон для довідок: (038 43) 3-10-03, 2-04-29

 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

6 жовтня 2017 року о 10:00 годині в Малому залі Будинку культури м. Полонного відбудеться 37-а сесія Полонської міської ради ОТГ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання