Пошук по сайту
Калькулятор субсидій

Інформація щодо СУБСИДІЙ

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 47 гостей на сайті

21 травня 2018 року в Котюржинецькому старостинському окрузі відбулась виставка під назвою «Народна майстриня».

З роботами мешканців округу могли ознайомитись не тільки односельчани, але й учасники Всеукраїнського форуму старост об’єднаних територіальних громад.

Нагородження учасників даної виставки відбудеться 7 липня на спільному святкуванні свята Івана Купала в с.Черніївка та с.Блидні.

Котюржинецький старостинський округ

    

 

Шановна молодь Полонщини!

Молодість — це світанок життя, це романтика, радість, свiтлi мрії про майбутнє, молодечий запал. Попереду у кожного з вас довга життєва дорога, на якій потрібно зробити свiй єдиний вибiр. Впевнений, що вiн буде вдалим. Ваша діяльність продовжить шлях України до прогресу, до впровадження в життя цінностей, набутих іншими державами, до формування сильної, духовно багатої особистості, здатної орієнтуватися в сучасному суспiльствi.

Вiтаю усiх вас з Днем молоді, зичу невичерпної енергії, творчого натхнення, молодечого неспокою, щирого кохання.

Нехай не згасне віра у добру долю України, майбутнє якої у ваших руках! Хай у ваших родинах завжди панують здоров’я, злагода i достаток!

Міський голова Ф.Скримський

 

Шановні державні службовці!

Щиро вітаю вас, державних службовців Полонщини із професійним святом.

Дякую кожному з вас, хто чесно, професійно та відповідально виконує свої посадові обов’язки.
Дякую за патріотизм та любов до рідного краю та України, за ентузіазм та невибагливість.

Переконаний, що ми всі разом служимо одній справі – побудові сильної, демократичної, європейської держави та розквіту рідної полонщини.

Зичу усім нам міцного здоров’я, миру, добробуту та впевненості у заможному, європейському майбутньому нашої держави.

Міський голова Ф. Скримський

 

20-21 червня на Хмельниччині відбувся двохденний Всеукраїнський форум старост, у якому взяли участь близько 300 учасників майже з усіх областей України. Наш регіон для проведення форуму обрано не випадково – Хмельницька область за рейтинговим оцінюванням Мінрегіону, станом на 11 червня цього року, посідає друге місце за темпами формування об’єднаних територіальних громад та є лідером за кількістю старост: в області обрано 205 старост, в Україні ж їх всього 673, тобто кожен третій староста у державі – з Хмельниччини. Мета форуму – узагальнення особливостей становлення інституту старост в Україні, наявних практик і проблем, визначення пріоритетів розвитку старостинських округів. Адже староста є найближчим до людей представником органів місцевого самоврядування. Це нова посадова особа, нова інституція, створена для того, аби інтереси всіх жителів сіл в об’єднаних територіальних громадах були враховані, аби соціальні, побутові та інші потреби мешканців були задоволені, а проблеми місцевого значення вирішувалися швидко, відкрито та зрозуміло. Староста уже є лідером, тому що посада є виборною і громада села виявила йому свою довіру та підтримку.

З вітальними словом до учасників форуму звернулися Президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, голова облдержадміністрації Вадим Лозовий, начальник управління по зв’язках з місцевими органами влади і органами місцевого самоврядування апарату Верховної ради України Григорій Скопненко, керівник проекту Фонду Ганса Зайделя в Україні, Республіці Молдова та Румунії Даніель Зайберлінг. Як зазначив у вітальному слові голова обласної ради Михайло Загородний, під час форуму старости з усіх куточків держави матимуть змогу не просто поспілкуватися, обмінятися позитивним досвідом своєї діяльності, відшуковуванням механізмів вирішення проблемних питань життєдіяльності територіальних громад, а й, разом з тим, встановити між собою корисні та ефективні зв’язки.

У перший день заходу учасники мали можливість ознайомитися з науково-практичними посібниками, відео-сюжетами про діяльність старостинських округів Хмельниччини, тематичними виставками, взяти участь у роботі двох дискусійних майданчиків. Під час дискусій та дебатів учасники форуму обговорили інструменти співробітництва та стратегії територій, а також роль старост у сфері розвитку інфраструктури, адмінпослуг, створення нових робочих місць.

Під час першого дискусійного майданчика на тему «Реформування місцевого самоврядування: основа успіху розвитку територій» голова обласної ради Михайло Загородний виступив із презентацією «Перші результати та практики реформування органів місцевого самоврядування в області». «Хмельниччина займає лідируючі позиції у процесі реформи децентралізації. 41 територіальна громада створена в області за період 2015-2018 років, проведено перші вибори голів та депутатів, це шосте місце в Україні за кількістю ОТГ. 55% площі Хмельницької області охоплені громадами, це четверте місце в Україні за покриттям площі області громадами, 54% рад базового рівня (сільських, селищних, міських) увійшли до ОТГ, це третє місце в Україні за кількістю рад, що об’єднались в ОТГ. 36,7% населення проживає у громадах і це забезпечило друге місце в Україні за кількістю населення, що проживає в ОТГ», – наголосив очільник обласної ради.

За матеріалами Хмельницької обласної ради

 

Серед спікерів тематичної дискусійної площадки «Реформування місцевого самоврядування: основа успіху розвитку територій» також були міський голова Полонської міської ради ОТГ Франц Скримський та староста Котюржинецького старостинського округу Алла Салацька із виступом на тему «Взаємодія територіальних органів влади та старост задля успішного місцевого розвитку», під час якого були підняті основні питання даної теми та представлено тематичний відеоролик про взаємодію територіальних органів влади зі старостинськими округами у Полонській ОТГ «Polonne UTC».

Відеоролик можна переглянути на офіційному веб-сайті Виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ, перейшовши в Розділ «Відеогалерея» у верхньому меню «Полонщина».

У другий день форуму, 21 червня поточного року, з метою ознайомлення з практиками роботи старостинських округів Хмельницької області, делегації з учасниками об’єднаних громад Рівненської області, Солобковецької ОТГ, Гвардійської ОТГ, Новоушицької ОТГ відвідали Новоселицький та Котюржинецький старостинські округи Полонської міської об’єднаної громади.

Міський голова Франц Скримський зустрів учасників форуму у с. Новоселиця. Делегацію представників громад супроводжували директор Хмельницького Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади та органів місцевого самоврядування Микола Баюк та помічник директора Хмельницького центру місцевого самоврядування, створеного за підтримки програми ULEAD з Європою Вікторія Мовчан.

Варто зазначити, що до складу Новоселицького старостинського округу входить 2 села, населення 3308 чоловік, 1150 дворів. Делегація мала можливість ознайомитися із двома навчальними закладами: дитячим садочком, який відвідує 69 дітей та опорною школою, облаштованою новітнім інвентарем, комп’ютерною технікою та необхідним програмним забезпеченням. До неї підвозяться діти 2-ма шкільними автобусами. Староста Світлана Рибій ознайомила з культурною складовою округу, де діє 2 народні музичні колективи, які стали лауреатами та переможцями різних обласних та Всеукраїнських конкурсів. На території є церква та костел.

До Котюржинецького старостинського округу входить 3 села, із населенням трохи більше 600 чоловік. Староста Алла Салацька поділилася управлінським досвідом та розповіла про життя громади, яку очолює. Учасники делегації також відвідали жіночий монастир, який був збудований на пустирі та підтримується 6-ма черницями.

  

 

    

 

розкриваються під теплими променями сонця… Якщо про них піклуватися, вони втішатимуть нас своїм теплом і сонцем в очах, а коли залишити їх без догляду, - вони зів’януть, ледве зацвівши…

Діти, які зростають без сімей, своє доросле життя починають позбавлені уваги та підтримки, сім’ї та любові.

Щоб допомогти дитині сироті або позбавленої батьківського піклування, не потрібно щось робити мега велике та незрозуміле – досить стати наставником для цієї дитини.

Хто такий наставник?

Наставник– це той, хто готовий протягом 1-2 років і більше індивідуально допомагати та підтримувати дитину з інтернатного закладу, розвивати у неї навички самостійного життя, ділитися своїм власним досвідом.

Наставництво– це добровільна безоплатна діяльність. Кожен, хто має бажання та можливість – може стати другом дитині, яка позбавлена батьківського піклування: відвідувати її, проводити з нею дозвілля, допомагати із навчанням.

Наставник– це турботливий дорослий друг, який стає для дитини чи для підлітка значущою людиною, яка хоче і може присвячувати їй свій час, знання та сили.

Мета наставництва– підготувати дитину, позбавлену батьківського піклування, до самостійного життя. Адже діти в інтернатах не вміють готувати їжу, робити покупки, захищати свої права. Допомогти їм у цьому може наставник, який має стати для дитини другом.

Наставником може бутиповнолітня, дієздатна особа, яка пройшла курс підготовки з питань соціальної адаптації дітей та їх підготовки до самостійного життя, отримала висновок про те, що вона може здійснювати діяльність з організації наставництва та уклала договір про наставництво.

Ви можете допомогти дитині:

-          визначити та розвивати її здібності;

-          реалізувати її інтереси у професійному самовизначенні;

-          надавати доступну інформацію про її права та обов’язки;

-          формувати навички здорового способу життя;

-          вирішувати побутові питання;

-          навчитися розпоряджатися власним майном або коштами;

-          отримати освітні, соціальні, медичні, адміністративні та інші послуги;

-          ознайомитись з практиками суспільного спілкування та подолання складних життєвих обставин;

-          сприяти становленню дитини як відповідальної та успішної особистості.

За більш детальною інформацією звертатись: Відділ соціальної роботи з населенням виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ (м. Полонне, вул. Л. Українки, 114., каб. № 36).

Відділ соціальної роботи з населенням
виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання