Пошук по сайту
Калькулятор субсидій

Інформація щодо СУБСИДІЙ

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 58 гостей на сайті

Адміністрація Університету економіки і підприємництва та Економічного коледжу (м. Хмельницький) запрошує до навчання випускників навчальних закладів, працівників структурних підрозділів ОТГ та громадян, які бажають підвищити свій освітньо-кваліфікаційний рівень.

Детальну інформацію про правила прийому до Університету та Коледжу, вартість навчання та знижки для окремих категорій абітурієнтів у додатках – Завантажити.

 

Згідно НАКАЗУ Начальника УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОГО АГЕНТСТВА РИБНОГО ГОСПОДАРСТВА У ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ (ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ РИБООХОРОННИЙ ПАТРУЛЬ) ДЕРЖАВНОГО АГЕНТСТВА РИБНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ (ДЕРЖРИБАГЕНТСТВО) №21 від 07.08.2018 року Полудняка А.О. «Про встановлення заборони на лов раків в період осінньої линьки» - ЗАБОРОНЕНО ЛОВ РАКІВ у рибогосподарських водних об’єктах Хмельницької області, підконтрольних Управлінню Державного агентства рибного господарства у Хмельницькій області , в період з 15 серпня до 20 вересня 2018 року.

 

До уваги жителів району та громади!

З метою захисту прав споживачів у приміщенні ЦНАП Полонської ОТГ приймаються звернення, повідомлення та скарги про небезпечну продукцію, що може заподіяти шкоду життю, здоров'ю, майну споживачів, навколишньому природньому середовищу. Всі звернення будуть передані працівниками ЦНАП до розгляду відповідним органам виконавчої влади.

 

16 серпня 2018 року в Малому залі Будинку культури Полонської ОТГ представниками Центру розвитку місцевого самоврядування за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» проведено Тренінг на тему «Роль старости в житті громади».

Слухачами були старости старостинських округів Полонської ОТГ. Доповідачі виступали із наступними питаннями:
- «Роль старости у формуванні бюджету об’єднаної громади» (доповідач – Наталія Любченко, радник з питань місцевих фінансів Хмельницького ЦРМС);
- «Старости і громада: як працювати спільно на результат» (доповідач – Алла Собко, радник з комунікації Хмельницького ЦРМС);
- та «Староста як проектний менеджер» (доповідач – Катерина Савчук, радник з регіонального розвитку Хмельницького ЦРМС).

На закінчення доповідачами було проведено анкетування учасників та обговорення питань, пов’язаних із тематикою Тренінгу.

     

 

Найчастіше причини злочинності у молодому віці - це результат неправильного виховання, відсутності догляду батьків за дітьми, матеріальних недостатків, негативного впливу найближчого оточення. Хоча в нинішніх умовах серед неповнолітніх злочинців багато дітей, сім'ї яких мають досить високий матеріальний рівень, однак контроль за дітьми послаблений, оскільки батьки виключно зайняті роботою чи іншими буденними проблемами.

Так, Полонським відділом місцевої прокуратури в суді підтримано обвинувачення відносно 4 неповнолітніх, які обвинувачувалися у вчиненні 7 епізодів крадіжок майна  поєднаних з проникненням у сховища в тому числі навчального закладу в якому навчалися.

За результатами судового розгляду з урахуванням характеристик, умов проживання та виховання 4 неповнолітніх осіб засуджено із встановленням іспитового строку та покладення обов’язків щодо періодичної реєстрації в органах з питань пробації.

Полонський відділ місцевої прокуратури застерігає батьків бути більш уважними у вихованні своїх дітей, адже на перший погляд незначне правопорушення вчинене в неповнолітньому віці може негативно вплинути на подальшу долю вашої дитини.

Прокурор Полонського відділу
Шепетівської місцевої прокуратури

А.Карпюк

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання