Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 75 гостей на сайті

12 березня 2019 року в рамках Всеукраїнської естафети пам’яті «Слава визволителям України», яка проводиться під егідою Всеукраїнської громадської організації ветеранів Другої світової війни, інших локальних війн і воєнних конфліктів (учасників бойових дій, інвалідів, учасників війни), ветеранів праці, дітей війни, ветеранів військової служби, інших пенсіонерів – громадян похилого віку, з нагоди 75-ї річниці визволення Хмельниччини від нациських загарбників, делегація Полонщини у складі керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету ради Полонської міської ОТГ Коблая О. М., голови Полонської районної ради організації ветеранів України Жухевича В. І. та секретаря Полонської районної ради організації ветеранів України Машури А. С. урочисто передала естафету пам’яті на Старосинявщину.

Представники Старосинявської райдержадміністрації, селищної ради, ветеранської організації Старосинявщини на межі Старокостянтинівського та Старосинявського районів з хлібом-сіллю зустріли делегацію з Полонщини.

 

12 березня 2019 року у приміщенні виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ відбулося перше засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Полонської міської ради ОТГ (далі Громадська рада) під головуванням Павлюка Миколи Івановича – голови Громадської ради.

На порядок денний засідання громадської ради були включені питання: «Про затвердження плану роботи Громадської ради на 2019 рік», «Про обговорення Програми соціально-економічного та культурного розвитку Полонської міської ОТГ на 2019 рік», «Про медичну реформу» та інше.

Прокольні рішення по вказаних питаннях будуть направленні на ім’я міського голови для розгляду та прийняття відповідних рішень.

Керуючий справами   Коблай О. М.

 

1. Організатор громадського обговорення: староста Новоселицького старостинського округу.

2. Обєкт права власності, якому пропонується змінити назву (перейменувати): вулиця Комарова в с . Новоселиця.

3. Пропозиції та обґрунтування щодо зміни назви (перейменування) об’єкта права власності: пропонується змінити назву вулиці Комарова на вулицю Василя Чумака, уродженця та жителя с. Новоселиця, вчителя музичного мистецтва, музиканта, композитора, поета, сценариста, лауреата педагогічної премії ім. Л. Українки, засновника та керівника народних аматорських колективів «Джерело», «Веселі музики».

Пропозиція щодо зміни назви вулиці Комарова на вулицю Василя Чумака в с. Новоселиця надійшла від жителів вул. Комарова с. Новоселиця.

У разі надходження інших пропозицій (зауважень) щодо зміни назви вулиці Горького на назву, яка буде відображати імена (псевдоніми) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій, останні будуть враховані під час проведення громадського обговорення.

 

12 березня в Хмельницькому Центрі розвитку місцевого самоврядування з представниками громади проводився тренінг «Ресурси і можливості: як і де ефективно розповідати про громаду». Зачепили теми видання інформаційних бюлетенів, необхідності співпраці громад і місцевих ЗМІ і навіть пройшлися по особливостях ведення сторінок у соцмережах структурними підрозділами громади. Але основною темою було законодавство, яким регулюється як інформаційна сфера так і висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування.

Світлина від Хмельницький Центр розвитку місцевого самоврядування.

 

Починаючи зі звіту за І квартал 2019 року, страхувальники, які мають заборгованість зі сплати страхових коштів на загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та/або на загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, щокварталу до 10 квітня, 10 липня, 10 жовтня, 15 січня, подають до відділень робочих органів виконавчої дирекції Фонду Звіт по заборгованості страхувальника зі сплати страхових коштів до Фонду соціального страхування України (далі – Звіт) до повного погашення заборгованості за формою, наведеною у додатку до постанови № 28.

Тобто Звіт за І квартал 2019 року подається страхувальниками до 10 квітня 2019 року за своїм місцезнаходженням (місцем проживання) до відділень робочих органів виконавчої дирекції Фонду.

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання