Пошук по сайту
Калькулятор субсидій

Інформація щодо СУБСИДІЙ

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 53 гостей на сайті

8 травня відбулося урочисте свято до Дня пам’яті та примирення та Перемоги над нацизмом в с. Котюржинці, за участі дітей, молоді, громади та священників, які провели молебень за загиблими воїнами.

До привітального слова була запрошена староста Котюржинецького старостинського округу Полонської міської ради ОТГ Салацька Алла Павлівна, яка привітала дітей Другої Світової війни, учасників визвольних рухів, учасників антитерористичної операції та запрошених гостей.

По закінченню свята всіх присутніх пригостили козацькою кашею, а на дітей чекала розважальна програма: батути, попкорн та солодка вата.

Староста Котюржинецького старостинського округу
Салацька А.П.

   

 

9 травня 2018 року відбулися мітинги-реквієми в селах Новоселиця та Дубовий Гай з нагоди святкування 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Заходи відбулися силами вчителів та учнів Новоселицької ЗОШ, народного колективу «Джерело», вихованців ДНЗ «Журавлик». На заходах в с. Дубовий Гай був присутній ветеран Великої Вітчизняної війни Лобанов Федір Іванович.

Присутніх привітала староста Новоселицького старостинського округу Рибій С.С.

Панахиду за загиблими воїнами відслужив отець Володимир.

староста Новоселицького старостинського округу
Рибій С.С.

       

 

 

  

 

 

9 травня 2018 року мешканці громади та гості міста вшанували пам'ять про загиблих у Другій світовій війні святковою ходою центральною вулицею м. Полонне до Площі Слави.

На мітингу-реквієму, що відбувся на площі Слави, з величним святом – Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні усіх присутніх привітали перший заступник міського голови О. Кулінський, голова райдержадміністрації В. Солодкий, голова райради О. Янчук та голова районної ради ветеранської організації В. Куценко.

Творчими колективами міського Будинку культури були виконані пісні та музичні тематичні постановки.

До меморіального комплексу загиблим воїнам у Другій світовій війні здійснено покладання вінків, гірлянд та квітів.

По закінченню мітингу-реквієму усі бажаючі мали можливість почастувати військову кашу, приготовлену на армійській польовій кухні військовослужбовцями Миропільської військової частини.

           

 

28-29 квітня в м.Кам’янець-Подільський відбувся Всеукраїнський конкурс-пленер для учнів художніх шкіл, образотворчих відділень мистецьких шкіл та середніх спеціалізованих мистецьких навчальних закладів «Замковий етюд» на базі Кам’янець-Подільської міської дитячої художньої школи. До старовинного міста з’їхалося 192 учасника з Хмельницького, Чемеровець, Дунаївців, Старокостянтинова, Луцька. Вже втретє участь у конкурсі-пленері взяла і Полонська дитяча художня школа: 5 учнів з 1, 4 та 5 класів виборювали для нас перемогу.

Відкриття конкурсу-пленеру розпочалося з виставки робіт переможців попередніх років, яка розмістилася в фойє Кам’янець-Подільської міської дитячої художньої школи. А далі розпочався безпосередньо сам конкурс. Всі учасники ділилися за віком на три категорії, кожна група дітей працювала під відкритим небом, змальовуючи з натури різні об’єкти старовинного міста: наймолодші – Вітряну браму, середня група – Новий замок і вали, старші - Стару фортецю. Змагання тривало 4 години. Кожний учасник довільно обирав формат, матеріал і техніку виконання власної роботи. Діти працювали під наглядом викладачів Кам’янець-Подільської міської дитячої художньої школи, але категорично заборонялося втручання наставників в їх творчий процес.

Поки діти малювали свої творчі роботи, для викладачів був організований круглий стіл «Розвиток початкової художньої освіти в умовах реформування освіти», на якому завуч школи Дегтяр К.Б. запропонувала розглянути питання впровадження засад Концепції сучасної мистецької школи у навчально-виховний процес в ДХШ: зміни і перспективи.

А для дітей та молоді, які приймали участь у пленері, були організовані екскурсії у Стару фортецю, Старе місто, музеї, картинну галерею, які вони могли відвідати протягом двох конкурсних днів.

Учасниками від Полонської ДХШ стали Блощинська Світлана, Бринюк Олександр, Савчук Аліна, Салюк Валерія та Сіра Еліна. Супроводжувала дітей в поїздці директор і викладач Смілик О.А. Їх роботи були дуже різними: Світлана, Саша та Еліна обрали графіку, а Валерія і Аліна – живопис. В запеклій творчій боротьбі Саша Бринюк виборов 2 місце (викладач Смілик О.А.).

Нагородження переможців відбувалося 29 квітня на міській площі. Всі учасники та заклади були нагороджені грамотами та призами за участь в конкурсі-пленері, а переможці отримали дипломи, призи та медалі.

Діти були у захваті від конкурсу та цікавої програми заходів. Ось кілька їх відгуків:

Світлана Блощинська: «Мені дуже сподобалося як малювати, так і побувати у такому красивому місті, відвідати музеї, подивитися як малюють інші учасники, якими матеріалами і техніками. Було все круто. Ця поїздка мені запам’ятається, і я хотіла б на наступний рік знову прийняти в цьому конкурсі участь».

Олександр Бринюк: «Я спочатку сумнівався щодо участі в конкурсі, але мій викладач Олена Анатоліївна Смілик мене підтримала, підказала графічну техніку, якою можна створити гарну роботу, і я вирішив спробувати свої сили. І в результаті посів ІІ місце в номінації «Графіка». Диплом і медаль мені вручала на великій сцені заслужений художник України Павлик Т.З. А ще мені сподобалися призи. І хоча в Кам’янці я бував і раніше, але не бачив всього того, що нам показали екскурсоводи. Цікавими були екскурсії у фортецю і музей, де я побачив багато експонатів про які нам розповідала Олена Анатоліївна на уроках історії мистецтва. Я зробив багато фотографій на згадку».

Салюк Валерія: «А мені сподобалася екскурсія в Ратушу, де розповідали про життя міста в старі часи, коли Кам’янець користувався Магдебурзьким правом, мав свою управу, суддів. І ще цікавим було, що Олена Анатоліївна розповідала нам про будинки Кам’янця, збудовані в різних стилях. Я приймала участь в конкурсі вже вдруге. Минулого року посіла ІІІ місце з графічною роботою. Цього року спробувала себе в живописі. І це нічого, що не стала переможницею. Буду старатися і спробую свої сили в наступному році».

Подорож в Кам’янець-Подільський вимагала певних коштів. На звернення директора Полонської ДХШ до ГО «Інститут солідарності громад Романа Мацоли» юних художників відразу підтримали і надали стипендію для участі в конкурсі-пленері. Завдяки цій підтримці було профінансовано проїзд і проживання учасників. Частково підтримали своїх дітей батьки. Вони оплатили благодійний внесок і харчування.

Директор і учні Полонської ДХШ щиро вдячні за підтримку ГО «Інститут солідарності громад» та особисто Романові Мацолі. Завдяки ним обдарована молодь може заявити про себе і показати гарні результати свого творчого потенціалу. Адже не дарма говорять, що талант потрібно підтримувати, а діти – це майбутнє України. І наскільки ми їм допоможемо, те ми й отримаємо натомість.

Відділ культури та туризму
виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ

 

       

 

 

 

Ми знову прийдемо до вічного вогню,
Рокам ніколи пам'яті не стерти
Про тих, хто пережив страшну війну,
І тих, хто залишивсь в обіймах смерті.
Ми знову прийдемо до вічного вогню...
Із нами прийдуть і онуки й діти,
Щоб ветеранам до землі вклонитись,
Щоб вшанувати їхню сивину.
Нехай Господь дарує їм літа,
Тепло і затишок, щасливі дні безхмарні.
Нехай щороку зелень молода
Встеляє килимом стежки у завтра.

9 травня ми відзначаємо 73-річницю з Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Для усіх поколінь 9 травня є особливим святом - у ньому і радість перемоги, і гіркота втрат. Великою ціною дісталась нам Перемога. Мільйони наших співвітчизників проявили небачену стійкість і мужність, багато з яких полягли у боях за свободу нашої Батьківщини.

Заступник міського голови Яськов В.М., представники ветеранського руху, учні та вчителі шкіл, жителі міста віддаючи данину глибокої поваги і вдячності колишнім фронтовикам та трудівникам тилу, вклонилися героям, які пішли у вічність, завдяки ратним подвигам яких було здобуто перемогу над нацистською навалою.

 

 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


25 травня 2018 року о 10:00 годині в Малому залі Будинку культури міста Полонного відбудеться 49-а сесія Полонської міської ради ОТГ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання