Пошук по сайту
Калькулятор субсидій

Інформація щодо СУБСИДІЙ

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 33 гостей на сайті

Управління Держпраці у Хмельницькій області спільно з Головним управлінням Пенсійного фонду України в області, Головним управлінням ДФС у Хмельницькій області, органами місцевого самоврядування розпочинає масштабну акцію «Повідом про незадекларовану працю».

Як зазначив начальник Управління Держпраці у Хмельницькій області Олексій Глушаков: «Акція триватиме до кінця року та охопить, в першу чергу, міста обласного значення, територіальні громади з найбільшою густотою населення. Мета заходу – детінізація на ринку праці. Викорінення такого явища, як використання праці офіційно не оформленого або не повністю оформленого відповідно до чинного законодавства працівника».

Також, за підтримки Хмельницької обласної державної адміністрації буде проведено цикл кущових семінар-нарад за участю представників об’єднаних територіальних громад щодо вжиття усіх заходів впливу органами місцевого самоврядування щодо подолання незадекларованої праці. 

Про факти використання незадекларованої праці також можете повідомляти Виконавчий комітет Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади

Поштова адреса: м.Полонне, вул.Л.Українки, буд. 113, тел.3-10-03,

Електронна пошта:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

За консультаціями звертайтесь до  головного спеціаліста з питань додержання законодавства про працю виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Сергійко Тетяни Миколаївни: м.Полонне, вул.Л.Українки, буд.154 другий поверх (вхід з боку), каб №7.

 

12 листопада у Києві відбулосьсьоме  засідання Ради регіонального розвитку за участі Президента України Петра Порошенка, Премер- Міністра України Володимира Гройсмана, Віце-премєр-міністра-Міністра  регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадія Зубко. У складі делегації, яка представляє Хмельницьку область на чолі з головою обласної ради Михайлом Загороднім, головою обласної державної адміністрації Вадимом Лозовим також  був  міський голова Полонської об’єднаної територіальної громади Франц Скримський. Згідно порядку денного під час засідання були розглянуті актуальні питання, а саме:

Панель №1: КОНСОЛІДАЦІЯ ЗАРАДИ МАЙБУТНЬОГО

Нова політика розвитку: чіткі цілі – консолідація заради майбутнього, єдина нація, правова держава, верховенство права, подвиг української армії, українська ідентичність, створення чіткого плану дій на майбутнє.

Панель №2: РЕГІОНАЛЬНИЙ ПРОСТІР: НОВИЙ ВИМІР

Розвиток регіонів: історія успіхів в регіонах та плани на майбутнє; нова якість управління та відповідальності регіональної влади; внутрішньо регіональна кооперація; масштабні інфраструктурні проекти

 

 

Відтепер мешканці міста Полонне можуть дивитись стан розрахунків, знайомитись з новинами підприємства у персональному кабінеті абонента КП "Полоннетепловодопостачання" за такою адресою:
https://www.abon.com.ua/company?company_id=41

На сервісі є можливість дізнатись про стан рахунків, подавати покази лічильників, переглядати поточні ціни на послуги, історію оплат, пільги та субсідії, ознайомитись з новинами підприємства.
Для реєстрації на сайті потрібна лише поштова скринька. Для доступу до даних за особовим рахунком потрібно вказати свій номер особового рахунку  та суму останнього платежу. 

 

Полонська дільниця Старокостянтинівського відділення ПАТ “Хмельницькгаз" повідомляє, що в з'язку з проведенням аварійно-відновлювальних робіт на розподільчому газопроводі середнього тиску по вул. Тернова-Заводська м. Полонне, 13.11.2018 р. з 8-00 години буде призупинено газопостачання. Відновлюватиметься газопостачання 15.11.2018 р. з 14-00 години.

 

Перелік вулиць, на яких буде відсутнє газопостачання на момент проведення робіт :

 

1. Ходякова                                       13. Миру

2. Тернова                                        14. Вербицького

3. І. Мазепи                                      15. Січових Стрільців

4. Короленка                                    16. Коцюбинського

5. Заводська                                     17. В. Симоненка

6. Привокзальна                               18. Виговського

7. Залізнична                                    19. Кармелюка

8. Сонячна                                        20. Волинська

9. Козацька                                       21. Пірогова

10. Князя Костюшка                          22. Хоморецька

11. Дружня                                       23. Квітнева

12. Садова

 

 

Виконавчий комітет Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для здійснення незалежної оцінки вартості земельної ділянки  на території Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади, Хмельницької області.

№п/п

Назва обєкта оцінки

Місцезнаходження обєктаоцінки

Площа обєкта оцінки

Мета проведення незалежної оцінки

1.

Земельна ділянка

м.Полонне
вул. Романа Шухевича, 3
Полонського р-ну,
Хмельницької обл..

1138 м2

продаж земельної ділянки

2.

Земельна ділянка

м.Полонне
 вул.Вітковського, 33В
 Полонського р-ну,
Хмельницької обл.

40м2

продаж земельної ділянки

3.

Земельна ділянка

м.Полонне
 вул.Вітковського, 35
 Полонського р-ну,
Хмельницької обл

347м2

продаж земельної ділянки

Для участі в конкурсі претенденти подають заяву із документацію до виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ по кожному об’єкту окремо.  Конкурсна документація подається в запечатаному конверті з описом відповідних  документів але не пізніше ніж за три дні до дати проведення конкурсу

Перелік документів, що подаються:

-  Заяву на участь у конкурсі за встановленою формою (додаток 1);

-  Нотаріально посвідчену копію статуту. При цьому, якщо Експерт не менше двох разів брав участь у таких конкурсах, то він може подати до Комісії взамін нотаріально посвідченої копії статуту письмову інформацію про те, що з часу проведення попереднього конкурсу в статуті учасника конкурсу не відбулося ніяких змін;

-  Копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі, та які залучаються до виконання оцінки;

-   Копію сертифіката, виданого у встановленому законом порядку;

-  Документ, що містить відомості щодо його досвіду роботи та досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі, звірений заявником;

-  Конкурсні пропозиції щодо вартості виконання робіт відповідно до калькуляції витрат, пов’язаних із виконанням робіт, а також терміну виконання робіт по оцінці земельної ділянки (подаються у запечатаному конверті).

-  Документ, що містить відомості щодо його досвіду роботи та досвіду оцінювачів, які працюють у його штатному складі, звірений заявником.

 

Переможцем  обирається той учасник, який подав найнижчу цінову пропозицію.

Інформація про проведення конкурсу: конкурс відбудеться 26 листопада 2018 року о 10:00 в приміщенні виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади за адресою: Хмельницька область, Полонський район, місто Полонне, вул. Лесі Українки, 113.

Документи приймаються за адресою: виконавчий комітет Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади (кабінет №10), вул. Лесі Українки, 113, м. Полонне, Хмельницька область, 30500.

Телефон для довідок: (038 43) 3-10-03, 2-04-29

 

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


30 листопада 2018 року о 10:00 годині в Малому залі Будинку культури міста Полонного відбудеться 62-а чергова сесія Полонської міської ради ОТГ (по земельним питаннях)

14 грудня 2018 року о 10 годині в приміщенні малого залу Будинку культури відбудеться 63-а сесія Полонської міської ради ОТГ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання