Пошук по сайту
Калькулятор субсидій

Інформація щодо СУБСИДІЙ

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 46 гостей на сайті

Розвиток суспільства в усі часи був пов’язаний з землею, яка і зараз залишається головним засобом для існування людства і джерелом суспільного багатства.

В Україні професія землевпорядника завжди користувалася повагою, тому що вона присвячена безцінному скарбу країни – її землі. Землевпорядники слідкують за тим, щоб земля використовувалась раціонально і ефективно.

Зараз в Україні проводиться земельна реформа, і саме землевпорядники є її безпосередніми виконавцями. Від їх професіоналізму залежить, наскільки по-господарськи використовується земля, в якому стані вона буде передана нащадкам.

Прийміть сердечні побажання міцного здоров’я, особистого щастя, добробуту й злагоди у сім’ї, натхненної, плідної праці та нових успіхів у обраній справі! Зі святом Вас, шановні землевпорядники!

З повагою, міський голова Ф. Скримський

 

Надзвичайно талановитий український поет і художник, прозаїк і етнограф, вільно працювавший як українською, так і російською мовами, Тарас Григорович Шевченко, народився 9-го березня (за старим стилем 25-го лютого) 1814-го року в сім’ї кріпосного селянина, який мешкав у селі Моринці, Київської губернії, що нині є Черкаською областю.

Чи міг тоді хто передбачити, що ім’ям цього хлопчиська колись стануть називати деякі кораблі, друкувати його зображення на державних грошових купюрах, поштових марках, ставити йому розкішні пам’ятники і численні меморіальні таблички, випускати на його честь ювілейні монети і засновувати всілякі премії?

За своє коротке життя, 47 років і один день, Шевченко сповна наситився стражданнями, серед яких були і результати власних помилок, але він не міг не жадати того, до чого прагнемо всі ми - життя і свобода, самореалізація і благополуччя, мир і повага, прості людські цінності. Його творчість - це його душа: чесна і добра, яра і нескінченно багата. З Днем народження Тараса Григоровича Шевченка! 

В цей день полончани прийшли до пам’ятника видатного генія нашого народу, щоб вшанувати його пам'ять. До підніжжя Кобзареві лягли квіти від представників влади в місті. Квіти поклали перший заступник міського голови О. Кулінський та головний спеціаліст відділу організаційно-кадрової роботи Н. Гуменюк.

 

Звіт Полонської районної партійної організації ВО "Батьківщина" за 2017 рік - Завантажити / Відкрити

 

Стан підліткової злочинності завжди викликає занепокоєність та зумовлює необхідність пошуку нових засобів для її попередження, вжиття додаткових заходів з боку державних органів і громадськості, які б сприяли поступовому зменшенню злочинних проявів у середовищі неповнолітніх.

Серед загальних заходів профілактики зазначених явищ, важливе місце посідає процесуальна діяльність ювенальних прокурорів.

Полонським відділом Шепетівської місцевої прокуратури велика увага приділяється протидії злочинності неповнолітніх. Неповнолітні особи, які стали на шлях здійснення злочинів у юному віці, важко піддаються виправленню і перевихованню і являють собою резерв для дорослої злочинності.

Так, з метою попередження та профілактики неповнолітньої злочинності Полонським відділом місцевої прокуратури упродовж 2018 року заплановано навчання з питань запобігання та протидії злочинності та корупції в навчальних закладах м.Полонне та Полонського району.

Зокрема, 05.03.2018 прокурором Полонського відділу місцевої прокуратури Карпюком А.М. проведено навчання з указаної тематики серед учнів 9а класу Полонської ЗОШ №2, під час якого обговорено стан підліткової злочинності, захист прав і свобод неповнолітніх та додержання законодавства, спрямованого на попередження правопорушень серед неповнолітніх.

Необхідно відмітити, що, незважаючи на уповільнення темпів росту злочинності серед неповнолітніх, криміногенна ситуація у молодіжному середовищі залишається непростою. Так, органами досудового розслідування, упродовж 2017 року виявлено 6 злочинів, вчинених неповнолітніми. Найпоширенішими злочинами залишаються майнові злочини, які складають 85% від усіх злочинів, вчинених неповнолітніми.

Крім того, за 2017 рік ювенальними прокурорами Полонського відділу місцевої прокуратури підтримано державне обвинувачення у 6 кримінальних провадженнях відносно 8 неповнолітніх, за результатами судового розгляду яких, судом ухвалено 4 обвинувальних вироки та 2 ухвали про застосування примусових заходів виховного характеру.

З аналізу матеріалів кримінальних проваджень вказаної категорії випливає, що вікові особливості неповнолітніх значно впливають на мотивацію їх вчинків. Такими особливостями є: низький рівень матеріального достатку, недостатній життєвий досвід, схильність до наслідування, вплив на них оточуючих, особливо дорослих осіб та інше.

Місцева прокуратура звертає увагу батьків та вчителів на необхідність проведення роз’яснювальних бесід з дітьми щодо суспільно небезпечних наслідків вчинення злочинів та невідворотності кримінального покарання у разі їх вчинення.

Начальник Полонського відділу
Шепетівської місцевої прокуратури
юрист 1 класу

Р. Семенюк

 

22-23 березня у Хмельницькому відбудеться «Подільський енергетичний форум «Green Energy»

Подільський енергетичний форум «Green Energy» має на меті згуртувати підприємців, що працюють в секторі альтернативної енергетики та суміжних з ним секторів економіки (наприклад - аграрний сектор), щоб ознайомити їх зі світовими тенденціями і новими інструментами у сфері альтернативної енергетики та енергоефективних технологій.

Цільовою аудиторією форуму є малий та середній бізнес, власники та топ-менеджмент підприємств Хмельницької та Вінницької обл., представники владних інституцій, міжнародних донорських організацій, а також національні і міжнародні інвестори.

Участь у форумі безкоштовна, реєстрація є обов’язковою до 15 березня за посиланням: http://greenenergy.tilda.ws/

Форум організовується Центрами підтримки бізнесу м.Вінниця та м.Хмельницький за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку в рамках програми EU4Business.

Додаткова інформація за тел. (096) 945 02 51, Степан Кушнір, координатор форуму.

 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


30 березня 2018 року о 10:00 годині в Малому залі Будинку культури міста Полонного відбудеться 47-а сесія Полонської міської ради ОТГ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання