Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 24 гостей на сайті

Виконавчий комітет Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади та міський голова Франц  Скримський щиро вітають Почесного громадянина міста Полонного

        Плаксюка Юрія Олександровича  з Днем народження!

Зичимо міцного здоров'я, невичерпних життєвих сил та довгих років щасливого життя.

Ваш високий професіоналізм, великий досвід роботи, багатогранний талант та невичерпна творча енергія й надалі допомагатимуть у реалізації Ваших творчих планів та задумів, а також прославлятимуть наше місто!

Миру Вам, добра і благополуччя! Зі Святом!

 

Цього року в Україні зафіксовано 20 випадків дифтерії. Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я.

Найбільший спалах небезпечного захворювання стався в Закарпатській області – 5 хворих, у Хмельницькій, Луганській, Тернопільській – по 1 випадку, у місті Києві – 2 випадки небезпечного захворювання. Ще 10 осіб в Закарпатській області є носіями інфекції.На початок жовтня 2019 року в Україні доступні 1,8 млн доз вакцини АКДП, 141 тисяча доз АДП (не містить кашлюкового компонента) та 4,9 млн доз АДП-м. Цього достатньо, щоб забезпечити вакцинами всіх громадян, які потребують планового щеплення.

Для лікування дифтерії використовується протидифтерійна сироватка та антибактеріальна терапія. У серпні цього року Україна отримала гуманітарну допомогу від ВООЗ – 200 флаконів протидифтерійної сироватки. Наразі використано 13 доз у Закарпатській області і місті Києві, залишилося – близько 180, вони розподілені між областями.

«Ми ведемо активну комунікацію з департаментами охорони здоров’я в регіонах, щоб на місцях посилили нагляд за дифтерією. Найголовніше – це проактивна робота медиків на місцях, які повинні бити на сполох і закликати до вакцинації усіх дітей і дорослих!» – наголосила Міністр охорони здоров’я Зоряна Скалецька.

За її словами, наразі лише 60% малюків провакциновано проти дифтерії, дорослих – лише 50%.

«Вакцини є – вимагайте у свого сімейного лікаря, педіатра чи терапевта», – закликала Зоряна Скалецька.

Довідкова інформація

Дифтерія – це гостре інфекційне захворювання з повітряно-крапельним механізмом передачі. Інкубаційний період хвороби – 3-10 днів.

Зробити щеплення можна безкоштовно у свого сімейного лікаря, терапевта чи педіатра. Дорослі та діти можуть вакцинуватися в державних медзакладах, а також у приватних лікарнях та у лікарів-ФОП, які підписали договір з НСЗУ.

Якщо лікар відмовляє вас від вакцинації, ви можете звернутися на «гарячу лінію» Національної служби здоров’я України за номером 1677 та повідомити, що вам перешкоджають у вашому праві на безкоштовну вакцинацію.

 

Виконавчий комітет Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади та міський голова Франц  Скримський щиро вітають Почесного громадянина міста Полонного

Козака Миколу Івановича  з Днем народження! Усю свою трудову діяльність Ви присвятили розвитку нашого рідного міста, громади. Ваші професіоналізм, відповідальність, турбота про жителів і внесок в розвиток інфраструктури міста по праву високо оцінені полончанами.  Ви - приклад для нас і наступних поколінь.

Бажаємо Вам міцного здоров'я, благополуччя, невичерпного оптимізму та всебічної підтримки рідних, друзів і колег. Миру і добра Вам і Вашим близьким!.

 

 

25.10.2019 року в Кустовецькому закладі дошкільної освіти було проведено свято осені в старшій та молодшій групах.

 

На сьогоднішній день актуальним постає питання: «Що робити землевласникам які вже отримали державні акти «старого» зразка?». Питання надзвичайно актуальне для громадян, яким треба здійснити правочин (подарувати, продати, здати в оренду землю, взяти під її заставу кредит, та ін). Але перейматися треба не усім, а саме тим власникам земельних ділянок, які мають державний акт на землю «старого» зразку. Вирішити своє питання власникам «старих» державних актів не вдасться доти, доки цей документ правоволодіння на землю не буде приведений у відповідність до сучасних норм і вимог законодавства у сфері регулювання земельних відносин.

 Розберемося з хронологією. За період незалежності нашої держави та у зв’язку набуттям чинності Земельного кодексу України, громадяни мали змогу приватизувати земельні ділянки та відповідно до цього  видавалися акти на землю трьох зразків: І період: з 1993-го по 2003 рік (червоного кольору). Ці акти не були внесені у загальну базу Державного земельного кадастру, яка була запроваджена у 2002-му році. Земельним ділянкам не присвоювались кадастрові номера. ІІ період: з 2003 по 2009-й рік (зеленого кольору). В державних актах вже зазначався кадастровий номер земельних ділянок, але по ряду причин не вся інформація могла бути внесена в базу ДЗК. ІІІ період: з 2009-го року по 2012р. (синього кольору). Державні акти, які видавались в цей період, виготовлювались відповідно до вимог діючого законодавства. Вони внесені у систему ДЗК (присвоєні кадастрові номери), межі зведені, інформація щодо право власності охороняється законом. Так Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» визнаються всі права на земельні ділянки, які були зареєстровані до 1 січня 2013.

Однак у власників земельних ділянок можуть виникнути непоодинокі проблеми у разі, якщо така ділянка не має кадастрового номера. Згідно із Законом України «Про Державний земельний кадастр» земельні ділянки, право власності (користування) на які виникло до 2004 року, вважаються сформованими незалежно від присвоєння їм кадастрового номера. Отже, такі ділянки можна використовувати відповідно до їх цільового призначення. Однак ними не можна розпоряджатися в повній мірі, поки не буде отриманий кадастровий номер. Відсутність у земельної ділянки кадастрового номера свідчить ще про один факт. Він полягає у тому, що відомості про таку ділянку не внесені до Державного реєстру земель. Це означає, що на картографічних матеріалах Державного реєстру земель «Публічній кадастровій карті»,  відсутня проекція такої ділянки на відповідній території.

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


29.11.2019 о 10.00 в малому залі будинку культури відбудеться чергова 80-а сесія міської ради Полонської ОТГ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання