Пошук по сайту
Калькулятор субсидій

Інформація щодо СУБСИДІЙ

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 8 гостей на сайті

Шановні жителі Полонщини!

Вітаю Вас з Днем Державного Прапора України!

Це свято всіх поколінь україців. Це данина поваги символу держави, що пройшов довгий, часом героїчний, часом трагічний шлях. Церемонія підняття прапора в кожного українця викликає найкращі патріотичні почуття та гордість за свою Батьківщину.

Прапор - символ слави багатьох поколінь українців, він пов'язує воєдино трудові подвиги і бойові перемоги, наукові відкриття та культурні досягнення.

Цей день є одним з найбільш знакових свят в історії України. Ставлячись з повагою до державних символів України, ми віддаємо дань пам'яті героїчного минулого країни, шануємо непорушний зв'язок часів і спадкоємність поколінь, дбайливо зберігаємо культурні традиції українського народу.

Упевнений, що, дивлячись на полотнище прапора, кожен українець - як житель великої країни - відчуває гордість за свою Батьківщину, за свій великий народ.

Від усього серця бажаю Вам, щоб життя завжди було яскравим і багатим, як кольори нашого Державного стягу: синім і мирним, як небо, та жовто-золотистим, як пшеничні поля України! Доброго здоров'я, добробуту і щастя кожній родині.

Зі святом Вас дорогі мешканці Полонщини!

З повагою,
міський голова
Ф. Скримський

 

У кожної людини на землі є свій маленький куточок, до якого вона прикипіла всім серцем і душею – вулиця, де кожен з нас народився і виріс. Що може тісніше об’єднати громаду? Звісно, Свято вулиці, яке готують самі жителі за організаційної підтримки працівників культури, місцевого керівництва. Кожна вулиця, яка відзначає своє свято, хоче бути найкращою! Село ніби оживає, вулиці стають багатолюдними, всі відкривають серця назустріч одне одному і стають єдиною родиною. Кожна вулиця має власну біографію, але головною сторінкою її літопису є люди. Вони скромні і працьовиті, незвиклі до слави. Їхня щоденна праця, життя – то джерело людської мудрості й самовідданості. Тому на святі вулиці теплі слова знаходяться для кожного – для наймудрішого і наймолодшого, багатодітних матерів і подружніх пар, ювілярів, молодят, іменинників, ветеранів праці і колишніх воїнів- афганців. І для кожного є заняття до душі – хтось дізнається щось нове про історію своєї вулиці, хтось із задоволенням слухає українську пісню чи вірші. Тут молодь вчиться танцям і пісням наших бабусь, дізнається про давно забуті обряди і звичаї. Це не можна передати жодною світлиною чи відеокамерою – у повітрі панує атмосфера її величності української пісні та щирої задушевної розмови, що буває лише в селі. Але найголовніше те, що люди чекають, коли на їхній вулиці чи кутку буде свято. Кожен з великою повагою і любов’ю говорить, що саме їхня вулиця – серце села.  Так і ми в селі Червоне провели  родинне свято, свято  вулиці.

Захоплюючі враження від побаченого і почутого! Ми з вами -  Український народ, який складається з родин малих і великих, дружніх і працьовитих. Як могутня ріка бере силу з маленьких джерел, а зруйнуй їх – і ріка засохне, так і наша вулиця збагачується маленькими родинами – сім’ями.

Ми вдячні за те, що відгукнулися всі жителі нашої вулиці, прийшли на зустріч, щоб поділитися своїми думками, своїми родинними звичаями, традиціями і передати цей неоцінений скарб своїм дітям, онукам. Свято закінчилось веселим гулянням, яке організували самі жителі вулиці. Народні пісні в цей день ще довго лунали на всю околицю.

 

Близько 60% держав світу дозволяють своїм громадянам мати подвійне громадянство. Серед них як високорозвинені країни Європи та Північної Америки, такі як Бельгія, Ірландія, Італія, Латвія, Швеція, Велика Британія, Канада, так і країни, що розвиваються, зокрема Сальвадор, Мексика, Бразилія, Колумбія. Незважаючи на суворі імміграційні правила, дуже ліберальною в питанні набуття подвійного громадянства є Австралія.

В світі поширеною є думка, що питання громадянства пов'язані з переслідуванням особи за певними переконаннями, наприклад релігійними чи політичними, і про набуття громадянства не повідомляють. З іншого боку, особу не можуть примусово позбавити громадянства, оскільки позбутися його громадянин України може лише за своїм клопотанням.

Закони України однозначно не передбачають подвійного громадянства. Та чи буде людина, яка отримала громадянство іншої держави, офіційно про це заявляти, подаючи заяву про відмову від українського?

Більшість громадян України, як і раніше, були проти подвійного громадянства, а після анексії Криму та через війну на Донбасі – поготів. За даними опитування, проведеного впродовж 2014-2016 року Київським міжнародним інститутом соціології, українців, які виступають за узаконення подвійного громадянства – близько 30%, на сході нашої країни за це виступає майже половина населення. На заході України майже 60% мешканців вважають, що такий дозвіл лише загострить ситуацію в країні і може призвести до її розколу.

В умовах фактичної війни з Росією необхідно створити всі можливі законодавчі перешкоди для протиправних дій громадян України, які одночасно мають паспорти інших країн. Зокрема, беручи до уваги численні випадки державної зради чи саботажу службовців, терористичні, шпигунські чи дестабілізаційні акції на користь інших країн, що чиняться посадовцями або пересічними жителями. Слід відзначити, що Росія маніпулює у дипломатичних змаганнях стосовно легітимації результатів референдумів у Криму та на Донбасі, а потенційно – це можуть робити Варшава, Будапешт та Бухарест. Сумнівна лояльність до України частини біпатридів є можливим джерелом дестабілізації і соціальної напруги, зокрема у прикордонних областях з Росією, Польщею, Угорщиною та Румунією. У таких умовах абсурдними є доступ до державної або службової таємниці чи виконання публічних функцій держави або місцевого самоврядування для власників подвійного громадянства.

Крім того, у Верховній Раді України зареєстровано проект закону № 4116 про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо відповідальності за не повідомлення громадянином України про набуття іноземного громадянства.

Разом з цим, заборона подвійного громадянства проголошена в Конституції України, але жодної відповідальності за це не передбачено.

Законопроект підготовлений з метою підвищення рівня національної безпеки та збереження суверенітету України, недопущення впливу іноземних держав на внутрішню та зовнішню політику нашої держави. Проектом закону вносяться зміни до Кримінального Кодексу – додається додаткова стаття, в якій передбачено покарання у вигляді позбавлення волі громадянина України у випадку порушення ним обов'язку щодо повідомлення про набуття іноземного громадянства.

В залежності від міри зловживання подвійним громадянством, передбачено штраф в розмірі 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, або позбавлення волі на строк від 3 до 10 років.

І всеж подвійне громадянство – питання складне і потребує негайного вирішення, але поважати українські закони зобов'язаний кожен Громадянин України!

 

ТОВ «Агентство з питань банкрутства та власності» проводить аукціон з реалізації майна Полонського підприємства теплових мереж (м. Полонне, вул. Л. Українки, 93 код ЄДРПОУ 14151398).

Лот №1 Одноповерхова цегляна будівля котельні пл. 138,5 кв.м. за адресою м. Полонне, вул. Привокзальна, 113. початкова вартість – 74434,00 грн. без ПДВ.

Строк прийняття заявок до 30.08.2017р. включно. Реєстраційний внесок 150,00 грн. Гарантійний внесок 5 % від початкової вартості майна (вноситься на р/р 26002052415231 в ПАТ КБ «Приватбанк» МФО 315405, отримувач ТОВ «Агентство з питань банкрутства та власності», ЄДРПОУ 33590933).  Крок аукціону становить 300 грн. Заявки приймаються за адресою: м. Хмельницький, Проспект Миру, 40 к.8. Тел. для довідок (0382)711-397.

Аукціон відбудеться 31.08.2017р. о 11:00 год. за адресою: м. Полонне, вул. Л. України, 93.

 

Продовжуються роботи по благоустрою скверу на Площі Слави.

Основною метою даного проекту є зробити більш комфортніше місце для відпочинку та проведення часу дітям і дорослим на свіжому повітрі.

В даному сквері матимуть можливість відпочивати мешканці Полонного, а також гості міста, сім’ї з дітьми, мами з колясками та люди похилого віку.

 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

28 лютого 2018 року о 10:00 годині в Малому залі Будинку культури міста Полонного відбудеться 46-а сесія Полонської міської ради ОТГ (по земельних питаннях)

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання