Пошук по сайту
Калькулятор субсидій

Інформація щодо СУБСИДІЙ

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 79 гостей на сайті

27 лютого 2018 року в приміщенні Полонської міської ради ОТГ відбулось чергове засідання виконавчого комітету.

На засіданні обговорювалось 25 питань: "Про перелік розпоряджень, прийнятих міським головою з 31 січня 2018 року по 27 лютого 2018 року", "Звіт про роботу КП ПМР «Благоустрій» за 2017 рік", "Звіт про роботу КП «Полонне тепловодопостачання» за 2017 рік", "Звіт про роботу ПГП «Співчуття» за 2017 рік", "Про будівництво амбулаторії", "Про затвердження розрахунку розміру заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів на 2018 рік", "Про надходження доходів міського бюджету в розрізі старостинських округів та про видатки в частині розвитку у 2017 році", "Про використання відділом освіти, молоді та спорту виконавчого  комітету Полонської міської ради ОТГ коштів інфраструктурної субвенції у 2017 році", "Про надання дозволу на проведення благоустрою комунальної території", "Про надання дозволу на знесення аварійних будівель", "Про надання дозволу на видалення зелених насаджень", "Про внесення змін у рішення виконавчого комітету ради «Про надання дозволу на видалення зелених насаджень» від 27.10.2017 року №195", "Про надання дозволу на зміну статусу будівлі", "Про скасування рішення виконавчого комітету ради «Про зміну статусу приміщень» від 20 липня 2005 року №956", "Про присвоєння та зміну поштових адрес", "Про облаштування автобусної зупинки", "Про заходи щодо запобігання надзвичайним ситуаціям під час пропуску льодоходу, весняної повені та дощових паводків у 2018 році", "Про внесення змін у склад евакуаційної комісії Полонської міської ради ОТГ та утворення евакоприймальних пунктів у населених пунктах громади", "Про відновлення фінансування та чергування місцевих пожежних команд в селах Любомирка, Велика Березна, Бражинці", "Про надання дозволу на реєстрацію в квартирі комунальної форми власності", "Про надання дозволу на переоформлення особового рахунку на квартиру", "Про реєстрацію колективної угоди та доповнень до колективних договорів", "Про внесення змін в Регламент виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ", "Про квартирний облік", "Про внесення змін у рішення виконкому «Про створення постійної комісії з питань запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, поводження з майном, що може бути неправомірною вигодою та подарунками» від 31.08.2016 року №153" та ряд інших.

 

Унікальною цінністю та надзвичайною гордістю України є багатодітні родини. Це особливі сім’ї, бо дітям змалечку прищеплюють людяність, любов до праці, вміння берегти та підтримувати найкращі українські сімейні традиції.

Відома істина стверджує, що недостатньо лише народити дитину, її необхідно виховати доброю, чуйною, порядною людиною, дати їй належну освіту і допомогти знайти своє місце у житті. А щасливі діти ростуть лише в дружній родині й під опікою щасливих батьків. Одна з таких щасливих родин проживає у селі Прислуч. Мати й батько дали путівку у життя дванадцятьом своїм дітям.

Кожного року, 17 лютого, збирається майже уся родина: приїжджають діти, онуки та правнуки, щоб привітати матусю Раїсу Терентіївну Проботюк з днем народження.

Раїса Терентіївна – найбагатша жінка нашої громади. ЇЇ багатство  – це сім’я. Народила і виховала разом із чоловіком Дмитром Даниловичем шість хлопців і шість дівчат, а тепер має ще й 27 онуків, 34 правнуки і одного праправнука.  Раїсу Терентіївну було нагороджено  орденами «Материнська слава» І, ІІ, ІІІ ступенів, Медаллю Материнства, орденом «Мати-героїня», почесним званням «Мати-героїня» (Україна).

Цього дня, разом із родиною, вітали іменинницю староста старостинського округу Левчук В.І. та головний спеціаліст організаційно-кадрової роботи Гуменюк Н.І. Вони побажали Раїсі Терентіївні міцного здоров’я, щастя, сил і наснаги, благополуччя в родині.

 

ТОВ "Полонський фарфоровий завод" повідомляє про планову діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля, щодо будівництва цеху по виробництву глазурованої керамогранітної плитки, обсягом 6,4 млн. м2/рік підприємства ТОВ "Полонський фарфоровий завод", розташованого за адресою: 30500, Хмельницька обл., м.Полонне, вул.Привокзальна, 50.

Повний текст повідомлення - Завантажити

 

У зв'язку з пониженням температури в приміщенні Полонської міської ради ОТГ облаштовано тимчасовий пункт обігріву.

Відділ благоустрою та екології
виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ

 

Відповідно до Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», виконавчий комітет  Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади посадових осіб виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади – державного реєстратора управління організації  надання адміністративних послуг.

Особи, котрі бажають взяти участь у конкурсі подають до конкурсної комісії такі документи :

  • заповнену особову  картку форми П 2-ДС ;
  • дві фотографії розміром 4 х 6 см ;
  • копію документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (nazk.gov.ua).
  • копію першої, другої та одинадцятої сторінок паспорта громадянина України, кода
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
  • заяву про участь у конкурсі;
  • автобіографія;
  • копію сертифікату про проходження профілактичного наркологічного огляду;
  • копію медичної довідки про проходження обов’язкових попереднього та періодичного психіатричних оглядів.

Кваліфікаційні вимоги на заміщення вакантної  посади:

- державного реєстратора управління організації  надання адміністративних послуг:

Освіта  -вища землевпорядна або юридична за спеціальностями відповідно до професійного спрямування освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра,спеціаліста.

Досвід роботи -досвід роботи на посадах державної служби  або служби в органах місцевого самоврядуванняне менше 3-х років.

Спеціальний досвід роботи  -  не менше 2-х років.

Володіння державною мовою  -   вільне володіння державною мовою.

Знання законодавств - Конституція України, Закони України «Про державну службу», «Про запобігання корупції», Укази Президента України та Постанови Кабінету Міністрів України, інші   нормативно-правові  акти  України.

Професійні чи технічні знання   - знання законодавства, законодавчих та нормативно-правових актів, що регулюють питання формування і функціонування Державного земельного кадастру. Уміння застосовувати норми законодавства на практиці.Достатній рівень користування персональним комп’ютером та відповідним програмним забезпеченням.

Особистісні якості –відповідальність, системність в роботі, уважність до деталей, наполегливість, ініціативність,комунікабельність, вміння працювати в стресових ситуаціях.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення конкурсу за адресою: 30500, м. Полонне, вул. Л.Українки,113,   додаткова інформація за тел. 2-05-46.

Керуючий справами (секретар) виконавчого комітету
Коблай О.М.

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


22 червня 2018 року о 10:00 годині в Малому залі Будинку культури міста Полонного відбудеться 50-а сесія Полонської міської ради ОТГ (по земельних питаннях)

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання