Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 22 гостей на сайті

Розбудові демократичного громадянського суспільства в Україні сприяє діяльність незалежного суду, який неухильно дотримується принципу верховенства Закону.

Переконані, що суддівський корпус України завжди залишатиметься вірним складеній присязі, гідно виконуватиме свої високі обов’язки в ім’я законності, справедливості, гуманізму, захисту прав і свобод людини.

Впевнені, що ви зможете покращити добробут людей району, забезпечити їм мирне, стабільне життя, захистити від негараздів та труднощів сьогодення.

Бажаємо вам міцного здоров’я, щастя. Нехай удача та професійні успіхи будуть вашими постійними супутниками у житті. Наснаги вам, мужності й оптимізму!

 

Міський голова                                                             Ф. Скримський

 

Жахливі події 1986 року ніколи не зітруться з пам'яті ні сучасних, ні наступних поколінь. Ця катастрофа є болем для всієї України. І тепер не лише в квітневий день 26 числа, а і в грудні вже стало доброю традицією вшановувати пам'ять тих, хто пожертвував своїм життям, захищаючи нас від атомного лиха. Адже саме в цей день, 14 грудня, було завершено будівництво саркофагу Чорнобильської АЕС.

Полончани також брали участь в ліквідації наслідків найбільшої екологічної аварії ХХ століття, відроджували до нового життя обпалену радіацією землю. Висловлюємо щирі слова подяки всім ліквідаторам за їх мужність, героїзм і самовіддачу.

Від усього серця зичимо героям-ліквідаторам та усім полончанам міцності духу, здоров'я і впевненості у завтрашньому дні!

Минули роки, та в наших серцях досі звучить відлуння тих трагічних подій. Ми ніколи не забудемо про самопожертву героїв, які пройшли через усі кола ядерного пекла задля збереження життя і здоров'я прийдешніх поколінь. Слова безмежної вдячності мужнім людям, які ціною власного здоров’я та життя запобігли наймасштабнішій катастрофі в історії людства, звучать звідусіль. Завдяки вашому героїзму ми маємо сьогодні можливість спостерігати навколишню природну красу, бачити як ростуть наші діти й онуки. Завдяки вам ми живемо, насолоджуємося життям та мріємо про щасливе майбутнє.

Подяка героям, вшанування загиблих, турбота та допомога постраждалим – це те найменше, що ми можемо і мусимо зробити.

Шановні учасники ліквідації аварії на Чорнобильській атомній електростанції! Бажаємо Вам, вашим рідним і близьким доброго здоров'я, щастя і добробуту.

 

У далекому 1950 році Генеральна Асамблея ООН запропонувала усім державам святкувати 10 грудня як День прав людини, бо саме в цей день у 1948 році цією ж організацією було прийнято Загальну декларацію прав людини. 
У цьому документі задекларовано наступні принципи: рівність людей: усі люди народжуються вільними та рівними в правах, незалежно від раси, кольору шкіри, статі, мови, релігії тощо; право кожного на життя, свободу та особисту недоторканість; заборона рабства і работоргівлі; заборона катувань або жорстокого поводження; право кожного на правосуб’єктність; рівність усіх перед законом; право на звернення до суду; заборона самовільних арештів; презумпція невинності та заборона зворотної сили карного закону; право на свободу пересувань та вибір місця мешкання; право на громадянство; право на шлюб; право володіти майном; право на свободу переконань; право на мирні збори; право на участь в управлінні громадськими та державними справами; право на працю тощо.

Загальна декларація прав людини спонукала людство до розробки та укладення численних конвенцій, декларацій та протоколів з прав людини: у 1948 р. було ухвалено Конвенцію про попередження злочину геноциду та покарання за нього, в 1949 р. — Женевські конвенції про захист прав людини під час збройних конфліктів, 1950 р. — Європейську Конвенцію захисту прав людини та основних свобод, 1959 р. – Декларацію прав дитини, в 1966 р. — пакти про права людини тощо. Також було створено різноманітні установи та посади для більш об’єктивного дотримання державами прав людини - Комісія ООН з прав людини та Уповноважений з прав людини.

 

Виконавчий комітет Полонської міської ради повідомляє, що громадські обговорення містобудівної документації «Генеральний план м.Полонне Хмельницької області» вважати закінченим 01.12.2016р. о 17:00 год.

Всі пропозиції які надійшли під час громадського обговорення містобудівної документації «Генеральний план м.Полонне Хмельницької області» були направлені на розгляд та доопрацювання в Український державний науково-дослідний інститут проектування міст «Діпромісто» ім.Білоконя О.М., а саме:

- Виключити з паркової зони вул.Білякова (залишити землі житлової та громадської забудови);

- Залишити залізничні переїзди на вул.Чапаєва та Матросова;

- Нанести на окремі картографічні матеріали пожежні гідранти;

- Уточнити мережі водовідведення на вул. Жукова, Купріна, Кривоноса, Незалежності, Тухачевського та ін.;

- Район навколо міського «Стадіону» змінити на землі житлової та громадської забудови;

- вул.Залізнична в районі нового житлового масиву позначити вул. Захисників Вітчизни;

- Перейменувати вул. Залізнична на вул. Пісочна і частина вул.Ак.Герасимчука;

- Історична довідка про місто потребує уточнення;

- Вул.Зарічна в райні комбікормового заводу з позначкою 4.8 зазначити як вул.Залізнична;

- В північно-західному промисловому вузлі вул.К.Маркса зазначити як вул.Залізнична;

- Вул.Жовтнева замінити на вул.Остряниці;

- Масив в районі провул.Гончаренка зазначити вул.Озерна;

- По вул. Супутника територію комунальних підприємств зазначити як існуючу житлову забудову.

 

Міський голова ОТГ                                                   Ф.Скримський

 

8 грудня  2016 року, під головуванням міського голови – Франца Скримського, відбулося пленарне засідання  вісімнадцятої чергової сесії Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади. До порядку денного пленарного засідання було включено 38 питань: «Про підсумки перших виборів старост та визнання їх повноважень»;  «Про зміну назв (перейменування) вулиць і провулків м.Полонне», «Про уповноваження осіб на вчинення нотаріальних дій», «Про розгляд заяв громадян щодо виділення коштів учасникам АТО», «Про внесення змін до Програми соціальної підтримки учасників АТО та членів їх сімей на території Полонської міської об’єднаної територіальної громади», «Про затвердження фінансової підтримки «Полоннетепловодопостачання», «Про затвердження проекту «Капітальний ремонт будівлі філії №2 Новоселицької ЗОШ І-ІІІ ступенів «Прислуцький НВК І-ІІ ступенів-ДНЗ», та ряд інших.

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


До уваги депутатів:
чергова 100-а сесія відбудеться 27.11.2020 о 10.00 в малому залі Будинку культури.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання