Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 23 гостей на сайті

Привітав колектив Полонського РЕМ керівник Гладун Олег Йосипович: «Від вашого професіоналізму та сумління залежить стабільне життя та якість побуту наших громадян».

Від виконавчого комітету  Полонської міської ради ОТГ з привітальним словом до колективу звернувся перший заступник міського голови ОТГ Кулінський Олег Юрійович: «Ваша праця, ваші руки – це сила вашої компанії». Побажав тепла, життєвої сили, миру і світла в душі.

 

Народе мій рідний, у ніч Новорічну - 
Добробуту, щастя і слави довічно!
Щоб рід український прославив планету!
Бажаємо кожному нового злету!
Щоб кожну оселю засіяли житлом,
Щоб краще й заможніше всім стало жити!
Щоб мрії здійснились, роки додавались,
Щоб в кожній родині весілля гулялись!
Замети усмішок, хурделиці сміху,
Застілля святкового всім нам на втіху.

24 грудня 2016 року відбулося урочисте відкриття головної новорічної ялинки нашого міста. Із святковими концертними номерами, театральним дійством та конкурсами на відкритті ялинки виступали учасники художньої самодіяльності міського будинку культури та центру дитячої творчості міста Шепетівка. На відкриття завітав народний депутат України Роман Мацола, від якого дітки, що приймали участь у конкурсах та водили хороводи біля ялинки, отримали солодкі подарунки. У заході взяв участь голова Полонської міської ради Франц Скримський, який привітав присутніх з Новорічними та Різдвяними святами: "Сьогодні у нашому місті спалахнула вогнями різдвяна ялинка, яка є символом доброї волі громадян нашої держави на шляху єднання з європейською спільнотою. 

Так уже традиційно ведеться: на порозі Нового року і Різдвяних свят проаналізувати в думках минулий рік, відмітити усе те позитивне і негативне в ньому, аби в Новому році врахувати набутий досвід і зробити своє життя кращим. Підсумовуючи рік, що минає, відзначу, що він був сповнений знаменними подіями. У 2016 році виповнилося 25 років незалежності України. У році прийдешньому, кожен з нас хоче бачити спокій і впевненість у завтрашньому дні, надію на краще життя. І все це обов'язково буде, якщо йти до нього з відкритим серцем, твердою наполегливістю і чесною душею.

 

Минулого  тижня, 21 грудня, Верховна Рада України прийняла Закон України «Про Вищу раду правосуддя», яким також внесла зміни до Закону України «Про безоплатну правову допомогу». Відповідно до Закону буде значно розширено коло осіб, які мають право на безоплатну  вторинну правову допомогу — послуги адвоката за державні кошти.

Насамперед — це внутрішньо переміщені особи та особи які претендують на отримання такого статусу, а також особи, які претендують на отримання статусу ветерана війни, у тому числі учасника бойових дій. Крім того, безоплатна вторинна правова допомога ветеранам війни, у тому числі учасникам бойових дій, іншим особам, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», надаватиметься не лише з питань їх соціального захисту, як це було дотепер, а з будь-яких питань.
Суттєво підвищується поріг малозабезпеченості для отримання доступу до безоплатної вторинної правової допомоги. Згідно зі змінами враховуватиметься середньомісячний дохід особи, а не середньомісячний сукупний дохід сім’ї, як це було дотепер; особа матиме право на адвоката, за послуги якого сплачуватиме держава, якщо її дохід не перевищує двох прожиткових мінімумів; інвалід матиме таке право, якщо отримує пенсію або соціальну допомогу у розмірі, що не перевищує двох прожиткових мінімумів для непрацездатних осіб (раніше цей розмір мав бути меншим двох прожиткових мінімумів для непрацездатних осіб).

ЗУ «Про вищу раду правосуддя» набере чинності з дня його опублікування.

 

Прийміть наші найщиріші вітання з Різдвом Христовим та Новим роком!  Нехай ці свята – вісники оновлення, мрій і сподівань – принесуть Вам і Вашій родині добро, мир і достаток. Бажаємо, щоб у Новому році Ви зробили все те, про що так давно мріяли. Віримо, що у Новому 2017 році Ви відчуєте турботу з боку колег, тепло друзів та близьких.

Щастя Вам, міцного здоров’я, здійснення найзаповітніших бажань та Божої ласки!

 

Міжміський шаховий турнір пам’яті провідного шахіста Вишневського М.Й. відбувся 17 грудня в читальному залі Полонської міської бібліотеки. Організаторами турніру виступили Полонська міська рада ОТГ і районний осередок ветеранів фізичної культури і спорту.

В турнірі взяли участь дві команди шахістів м.Шепетівки і дві команди полончан. Учасників змагань привітали радник міського голови на громадських засадах Павлюк М.І. та голова Хмельницької обласної федерації шахів Береза П.С.

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


До уваги депутатів:
чергова 100-а сесія відбудеться 27.11.2020 о 10.00 в малому залі Будинку культури.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання