Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 11 гостей на сайті

Щодо індексації нормативної грошової  оцінки земель за 2016 рік.

Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру на виконання пункту 289.3 статті 289 Податкового кодексу України, повідомляє:

За інформацією Державної служби статистики України, індекс споживчих цін за 2016 рік становив 112,4%.

Відповідно до пункту 8 підрозділу 6 Перехідних положень Податкового кодексу України (в редакції Закону України від 20.12.2016  № 1791 – VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році») встановлено, що індекс споживчих цін за 2016 рік, що використовується для визначення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки земель, застосовується із значенням: для сільськогосподарських угідь (ріллі, багаторічних насаджень, сіножатей, пасовищ та перелогів) – 100 відсотків; для земель несільськогосподарського призначення – 106 відсотків.

Коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель застосовується кумулятивно, залежно від дати проведення нормативної грошової оцінки земель. Коефіцієнти індексації нормативної грошової оцінки земель становлять: 1996 рік – 1,703; 1997 рік – 1,059; 1998 рік – 1,006; 1999 рік – 1,127; 2000 рік – 1,182; 2001 рік – 1,02; 2005 рік – 1,035; 2007 рік – 1,028; 2008 рік – 1,152; 2009 рік – 1,059; 2010 рік – 1,0; 2011 рік – 1,0; 2012 рік – 1,0; 2013 рік – 1,0; 2014 рік – 1,249; 2015 рік – 1,433 (крім сільськогосподарських угідь) та 1,2 для сільськогосподарських угідь (рілля, перелоги, сіножаті, пасовища, багаторічні насадження). Нормативна грошова оцінка земель за 2002, 2003, 2004 та 2006 роки не індексувалася.

Значення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь (ріллі, багаторічних насаджень, сіножатей, пасовищ та перелогів) за 2016 рік становить 1,0, для земель несільськогосподарського призначення – 1,06.

 

Відділ земельних ресурсів

 

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ОБ’ЄДНАНОЇ ГРОМАДИ!

Враховуючи складну ситуацію, яка склалася у зв’язку із засміченням території міста та інших населених пунктів об’єднаної громади твердими побутовими відходами (створення великої кількості несанкціонованих сміттєзвалищ, неправомірна утилізація ТПВ, як в межах, так і за межами власних домоволодінь, що може призвести до негативного впливу на навколишнє природне середовище та здоров’я людей),  наполегливо просимо укласти договори про вивіз твердих побутових відходів з комунальним підприємством Полонської міської ради «Благоустрій», оскільки відповідно до п.п.3.2.6., п.3.2., розділу 3 Правил благоустрою, санітарного утримання, забезпечення чистоти і порядку на території Полонської міської об’єднаної територіальної громади, затверджених рішенням дванадцятої сесії Полонської міської ради ОТГ І скликання від 05.08.2016 року №26, громадяни у сфері благоустрою зобов’язані укладати самостійно або разом з іншими громадянами договори на вивезення відходів та своєчасно сплачувати за їх вивезення.

Вивезення твердих побутових відходів буде здійснюватися з усіх населених пунктів об’єднаної громади відповідно до узгодженого та затвердженого графіка лише за умови укладення необхідної кількості договорів, що дозволить покрити витрати на організацію та проведення роботи по збору та вивезенню ТПВ.

Давайте разом дбати про чистоту та охайність нашого рідного краю, а також збережемо неповторну природу Поділля для прийдешніх поколінь.

Окрім цього повідомляємо, що на комунальний платіж за вивезення твердих побутових відходів нараховується житлова субсидія.

Телефон для довідок з питання укладення договорів на вивезення твердих побутових відходів: 2-05-16.

                                          

Виконавчий комітет
Полонської міської ради ОТГ

 

ШАНОВНІ ПОЛОНЧАНИ!

Враховуючи складну ситуацію, яка склалася у зв’язку із засміченням території міста та громади твердими побутовими відходами (створення великої кількості несанкціонованих сміттєзвалищ, неправомірна утилізація ТПВ, як в межах, так і за межами власних домоволодінь, що може призвести до негативного впливу на навколишнє природне середовище та здоров’я людей), видача довідок про землю для оформлення житлових субсидій та соціальної допомоги здійснюється при наявності паспорта та договору про вивіз твердих побутових відходів, оскільки відповідно до п.п.3.2.6., п.3.2., розділу 3 Правил благоустрою, санітарного утримання, забезпечення чистоти і порядку на території Полонської міської об’єднаної територіальної громади, затверджених рішенням дванадцятої сесії Полонської міської ради ОТГ І скликання від 05.08.2016 року №26, громадяни у сфері благоустрою зобов’язані укладати самостійно або разом з іншими громадянами договори на вивезення відходів та своєчасно сплачувати за їх вивезення.

Давайте разом дбати про чистоту та охайність нашого рідного міста, а також збережемо неповторну природу Поділля для прийдешніх поколінь.

Окрім цього повідомляємо, що на комунальний платіж за вивезення твердих побутових відходів також нараховується житлова субсидія.

Телефон для довідок з питань укладення договорів на вивезення твердих побутових відходів: 2-05-16.

                                          

Виконавчий комітет
Полонської міської ради ОТГ

 

Вже стало традицією в Полонській ОТГ вітати іменинників з днем народження. Січень багатий на ювілярів.

90-річний ювілей відсвяткували Белім Любов Михайлівна та Ніна Миколаївна Григорчук з с.Кіпченці та Ганна Аркадіівна Сацюк з с.Браженці.

У цей день іменинників вітали діти, онуки, правнуки. До вітань долучилися: радник  міського голови Полонської ОТГ Неля Гуменюк, помічник-консультант народного депутата України Романа Мацоли Любов Борозенна та староста села Олександр Гречанівський.

Здоров’я, миру, довголіття зичимо жінкам-трудівницям, які  присвятили себе сім’і, натхненній праці на благо держави. Самовіддана праця в полі та на фермі - в минулому, а нині вправно продовжують впоратися  по господарству.

Живіть до ста літ! Радуйте своєю присутністю у цьому житті своїх рідних та близьких!

 

Н.Гуменюк

 

12 січня 2017 року, під головуванням секретаря ради – Лариси Сосун, відбулося засідання двадцятої другої позачергової сесії Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади. До порядку денного пленарного засідання було включено ряд питань: «Про реорганізацію відділу освіти,культури, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ», «Про покладення обов’язків старост по видачі свідоцтв на майнові паї», «Про надання згоди на безоплатне прийняття до комунальної власності майна», «Про надання дозволу на списання комунального майна»,  «Про внесення змін до рішення 7-ї сесії від 20.05.2016 року №2, зі змінами в рішенні 14-ї чергової сесії 1 скликання від 23.09.2016 року №22 «про здійснення закупівель товарів, робіт і послуг виконавчими органами, комунальними закладами, установами та підприємствами Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади у системі електронних державних закупівель ProZorro».

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


До уваги депутатів: чергова 94-а сесія Полонської міської ради ОТГ відбудеться 26 червня 2020 року о 10.00 в малому залі Будинку культури.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання