Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 11 гостей на сайті

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ОБ’ЄДНАНОЇ ГРОМАДИ!

Враховуючи складну ситуацію, яка склалася у зв’язку із засміченням території міста та інших населених пунктів об’єднаної громади твердими побутовими відходами (створення великої кількості несанкціонованих сміттєзвалищ, неправомірна утилізація ТПВ, як в межах, так і за межами власних домоволодінь, що може призвести до негативного впливу на навколишнє природне середовище та здоров’я людей),  наполегливо просимо укласти договори про вивіз твердих побутових відходів з комунальним підприємством Полонської міської ради «Благоустрій», оскільки відповідно до п.п.3.2.6., п.3.2., розділу 3 Правил благоустрою, санітарного утримання, забезпечення чистоти і порядку на території Полонської міської об’єднаної територіальної громади, затверджених рішенням дванадцятої сесії Полонської міської ради ОТГ І скликання від 05.08.2016 року №26, громадяни у сфері благоустрою зобов’язані укладати самостійно або разом з іншими громадянами договори на вивезення відходів та своєчасно сплачувати за їх вивезення.

Вивезення твердих побутових відходів буде здійснюватися з усіх населених пунктів об’єднаної громади відповідно до узгодженого та затвердженого графіка лише за умови укладення необхідної кількості договорів, що дозволить покрити витрати на організацію та проведення роботи по збору та вивезенню ТПВ.

Давайте разом дбати про чистоту та охайність нашого рідного краю, а також збережемо неповторну природу Поділля для прийдешніх поколінь.

Окрім цього повідомляємо, що на комунальний платіж за вивезення твердих побутових відходів нараховується житлова субсидія.

Телефон для довідок з питання укладення договорів на вивезення твердих побутових відходів: 2-05-16.

                                          

Виконавчий комітет
Полонської міської ради ОТГ

 

ШАНОВНІ ПОЛОНЧАНИ!

Враховуючи складну ситуацію, яка склалася у зв’язку із засміченням території міста та громади твердими побутовими відходами (створення великої кількості несанкціонованих сміттєзвалищ, неправомірна утилізація ТПВ, як в межах, так і за межами власних домоволодінь, що може призвести до негативного впливу на навколишнє природне середовище та здоров’я людей), видача довідок про землю для оформлення житлових субсидій та соціальної допомоги здійснюється при наявності паспорта та договору про вивіз твердих побутових відходів, оскільки відповідно до п.п.3.2.6., п.3.2., розділу 3 Правил благоустрою, санітарного утримання, забезпечення чистоти і порядку на території Полонської міської об’єднаної територіальної громади, затверджених рішенням дванадцятої сесії Полонської міської ради ОТГ І скликання від 05.08.2016 року №26, громадяни у сфері благоустрою зобов’язані укладати самостійно або разом з іншими громадянами договори на вивезення відходів та своєчасно сплачувати за їх вивезення.

Давайте разом дбати про чистоту та охайність нашого рідного міста, а також збережемо неповторну природу Поділля для прийдешніх поколінь.

Окрім цього повідомляємо, що на комунальний платіж за вивезення твердих побутових відходів також нараховується житлова субсидія.

Телефон для довідок з питань укладення договорів на вивезення твердих побутових відходів: 2-05-16.

                                          

Виконавчий комітет
Полонської міської ради ОТГ

 

Вже стало традицією в Полонській ОТГ вітати іменинників з днем народження. Січень багатий на ювілярів.

90-річний ювілей відсвяткували Белім Любов Михайлівна та Ніна Миколаївна Григорчук з с.Кіпченці та Ганна Аркадіівна Сацюк з с.Браженці.

У цей день іменинників вітали діти, онуки, правнуки. До вітань долучилися: радник  міського голови Полонської ОТГ Неля Гуменюк, помічник-консультант народного депутата України Романа Мацоли Любов Борозенна та староста села Олександр Гречанівський.

Здоров’я, миру, довголіття зичимо жінкам-трудівницям, які  присвятили себе сім’і, натхненній праці на благо держави. Самовіддана праця в полі та на фермі - в минулому, а нині вправно продовжують впоратися  по господарству.

Живіть до ста літ! Радуйте своєю присутністю у цьому житті своїх рідних та близьких!

 

Н.Гуменюк

 

12 січня 2017 року, під головуванням секретаря ради – Лариси Сосун, відбулося засідання двадцятої другої позачергової сесії Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади. До порядку денного пленарного засідання було включено ряд питань: «Про реорганізацію відділу освіти,культури, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ», «Про покладення обов’язків старост по видачі свідоцтв на майнові паї», «Про надання згоди на безоплатне прийняття до комунальної власності майна», «Про надання дозволу на списання комунального майна»,  «Про внесення змін до рішення 7-ї сесії від 20.05.2016 року №2, зі змінами в рішенні 14-ї чергової сесії 1 скликання від 23.09.2016 року №22 «про здійснення закупівель товарів, робіт і послуг виконавчими органами, комунальними закладами, установами та підприємствами Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади у системі електронних державних закупівель ProZorro».

 

У польських містах тривають різноманітні заходи на підтримку жителів сусідньої України. Особливою популярністю користується благодійна акція «Поляки – співвітчизникам», на території усієї Польщі. Польські родини, громадські організації, учні навчальних закладів допомагають українським сім’ям.

Так, 15 січня 2017 року, з офіційним робочим візитом до міста Полонного прибула делегація в складі сенатора м.Любліна Станіслава Гогача, консула республіки Польща в Україні Пшемислава Шиманського, та представників різних громадських організацій. До нашого міста вони доставили близько 200 продуктових наборів, які  було вручено учням  культурно-освітнього центру польської національної меншини та спільноті поляків Полонщини. Це вже третій приїзд сенатора до нашого міста. Святкові різдвяно-новорічні подарунки складалися з привітального листа, продуктів харчування, солодощів та іграшок.

У такий спосіб поляки підтримують та вітають із Різдвяними святами українців, які мають польське походження та підкреслюють свою солідарність з українським народом.

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


До уваги депутатів:
чергова 100-а сесія відбудеться 27.11.2020 о 10.00 в малому залі Будинку культури.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання