Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 9 гостей на сайті

Вчора, 19 грудня, до дня святого Миколая в міському будинку культури відбулося театралізоване дійство у виконанні творчих колективів міського будинку культури.

Благодійна вистава відбулася під патронатом народного депутата України Романа Мацоли. Також її відвідав міський голова Франц Скримський, який  традиційно вручив подарунки дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування.

 

 

20 грудня кожного року в Україні правоохоронні органи відмічають своє професійне свято. В 1990 році в цей же день Верховною Радою України був прийнятий закон «Про міліцію».

Офіційно це свято було встановлено 17 листопада 1992 року за Указом Президента України №567/92.

Це професійне свято людей, яких просто не можна не поважати. Вони оберігають від злочинних зазіхань мир і спокій співвітчизників, їхнє життя, здоров’я та майно, постійно захищають інтереси держави і суспільства.

Завдяки відповідальному ставленню до службових обов’язків, вмінню долати труднощі та за умови всебічної підтримки з боку суспільства працівники поліції з честю виконують поставлені завдання із зміцнення законності та правопорядку в Україні.

Хай тяжкий, але почесний обов’язок озивається лише людською вдячністю, нехай береже вас доля від втрати товаришів.

Бажаємо вам щастя, міцного здоров’я, родинного тепла та затишку, успіхів у службі, здобутків в ім’я України. Найкращі побажання вашим рідним і близьким, які поділяють труднощі вашого напруженого життя!

 

Міський голова                                                                   Ф.Скримський

 

від 15 грудня 2016 року № 295/2016-р.

Щодо введення карантину у Полонській гімназії

Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», листа начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади №1905 від 15.12.2016 р. та з метою недопущення розповсюдження захворювань гострими респіраторними вірусними інфекціями та грипу серед учнів:

1.     Запровадити в Полонській гімназії карантин з 16 грудня 2016 року по 20 грудня 2016 року.

2.     Рекомендувати головному лікарю Полонського центру первинної медико-санітарної допомоги Вичіковій Т.І. забезпечити чіткий контроль за амбулаторним лікуванням хворих на грип та гострі респіраторно - вірусні інфекції.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Кулінського О.Ю.

 

В.о. міського голови,

секретар ради                                                                                                  Л. Сосун

 

Розбудові демократичного громадянського суспільства в Україні сприяє діяльність незалежного суду, який неухильно дотримується принципу верховенства Закону.

Переконані, що суддівський корпус України завжди залишатиметься вірним складеній присязі, гідно виконуватиме свої високі обов’язки в ім’я законності, справедливості, гуманізму, захисту прав і свобод людини.

Впевнені, що ви зможете покращити добробут людей району, забезпечити їм мирне, стабільне життя, захистити від негараздів та труднощів сьогодення.

Бажаємо вам міцного здоров’я, щастя. Нехай удача та професійні успіхи будуть вашими постійними супутниками у житті. Наснаги вам, мужності й оптимізму!

 

Міський голова                                                             Ф. Скримський

 

Жахливі події 1986 року ніколи не зітруться з пам'яті ні сучасних, ні наступних поколінь. Ця катастрофа є болем для всієї України. І тепер не лише в квітневий день 26 числа, а і в грудні вже стало доброю традицією вшановувати пам'ять тих, хто пожертвував своїм життям, захищаючи нас від атомного лиха. Адже саме в цей день, 14 грудня, було завершено будівництво саркофагу Чорнобильської АЕС.

Полончани також брали участь в ліквідації наслідків найбільшої екологічної аварії ХХ століття, відроджували до нового життя обпалену радіацією землю. Висловлюємо щирі слова подяки всім ліквідаторам за їх мужність, героїзм і самовіддачу.

Від усього серця зичимо героям-ліквідаторам та усім полончанам міцності духу, здоров'я і впевненості у завтрашньому дні!

Минули роки, та в наших серцях досі звучить відлуння тих трагічних подій. Ми ніколи не забудемо про самопожертву героїв, які пройшли через усі кола ядерного пекла задля збереження життя і здоров'я прийдешніх поколінь. Слова безмежної вдячності мужнім людям, які ціною власного здоров’я та життя запобігли наймасштабнішій катастрофі в історії людства, звучать звідусіль. Завдяки вашому героїзму ми маємо сьогодні можливість спостерігати навколишню природну красу, бачити як ростуть наші діти й онуки. Завдяки вам ми живемо, насолоджуємося життям та мріємо про щасливе майбутнє.

Подяка героям, вшанування загиблих, турбота та допомога постраждалим – це те найменше, що ми можемо і мусимо зробити.

Шановні учасники ліквідації аварії на Чорнобильській атомній електростанції! Бажаємо Вам, вашим рідним і близьким доброго здоров'я, щастя і добробуту.

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


31.01.2020 о 10.00 в малому залі будинку культури відбудеться чергова 84 сесія міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання