Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 22 гостей на сайті

Шановні учасники бойових дій, воїни-інтернаціоналісти!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Український народ віддає глибоку шану усім солдатам, офіцерам, рядовим, яким судилося пройти нелегкий шлях в  республіці Афганістан та інших «гарячих» точках планети.

Схиляємо голови перед тими, хто пролив кров заради забезпечення миру. Ми завжди будемо пам’ятати всіх тих, хто не повернувся. Спасибі вам, шановні учасники бойових дій, за мужність,  відданість і героїзм. Бажаю усім міцного здоров’я, щастя, миру та добробуту в родинах.

З повагою, міський голова                                                  Франц Скримський

 

Нажаль, роки – не журавлі. Вони не повертаються із вирію. А так хотілося б, щоб журавлині крила ніжно торкнулися і стерли сліди часу на обличчі, а інколи й у душі таких порядних людей, трудівників, самовідданих матерів, як Залужна Марія Яківна та Аврамець Ксенія Степанівна, які святкували своє 90-річчя 10 лютого 2017 року. Привітати ювілярів завітали радник міського голови – Неля Гуменюк, помічник народного депутата Верховної Ради Романа Мацоли – Любов Борозенна та староста сіл Прислуч, Любомирка, Колосівка – Василь Левчук. Гості до ювілярів прийшли з подарунками та тортами.

Все життя ветерани праці пропрацювали в сільському господарстві. Виростили дітей, внуків, уже попідростають правнуки. Коли розпочинається мова про онуків та правнуків, очі у ювілярів сяють щастям.

Бажаємо ювілярам міцного здоров’я на довгі роки і відзначити ще не один день народження!

Ювіляри подякували за вітання гостям та поділилися спогадами про прожиті роки, які завжди були осяяні святою вірою в Господа та щасливе майбутнє України.

 

У зв'язку з впровадженням розпорядженням Кабінету Міністрів України від 13 липня 2016 року № 502-р «Про запровадження реалізації пілотного проекту щодо державної реєстрації шлюбу», інформуємо про те, що 14 лютого 2017 року у місті Кам’янець-Подільському стартує пілотний проект «Шлюб за добу».

Учасником пілотного проекту визначено Кам'янець-Подільський міський відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області, а організатором державної реєстрації шлюбу - Кам’янець-Подільський державний історичний музей-заповідник. За бажанням наречених державна реєстрація шлюбу може бути проведена на одному з архітектурних об’єктів історичного музею-заповідника: Галереї мистецтв, Старій Фортеці, Міській Ратуші, а також у Кам'янець-Подільському туристично-інформаційному центрі.

Детальна інформація про те, як зареєструвати шлюб за добу, розміщена на офіційному веб-сайті Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області.

 

У зв’язку з метеоумовами та з метою запобігання виникненню можливих надзвичайних ситуацій, Полонська міська рада об’єднаної територіальної громади звертається із проханням бути обережними на слизьких тротуарах та дорогах. До водіїв транспортних засобів прохання бути уважними за кермом, обирати помірну швидкість руху та неухильно дотримуватись правил дорожнього руху.

Просимо не виїжджати на машинах без зайвої потреби, так як велика кількість машин не дозволяє своєчасно і якісно провести прибирання. Особливе прохання не паркувати автомобілі на вулицях, бо припаркований автомобіль не дає можливості спеціалізованій техніці якісно очистити дороги.

 

9 лютого в приміщенні Полонського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області проведено робочу зустріч працівників Полонського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Хмельницької області за участю спеціалістів сектору реєстрації місця проживання виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади.

Основне питання, яке було обговорено в ході робочої зустрічі: взаємодія відділу реєстрації актів цивільного стану з органами реєстрації місця проживання в процесі реєстрації новонароджених дітей (п.8 Правил реєстрації місця проживання, затверджених постановою КМУ №207 від 02.03.2016р.).

Одночасно було опрацьовано нормативно-правові акти, які стосувались змін у сфері державної реєстрації актів цивільного стану та обговорено ряд питань стосовно спільної роботи відділів.

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


28.02.2020 о 14.00 в малому залі будинку культури відбудеться позачергова 88 сесія міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання