Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 23 гостей на сайті

 

23 лютого буде проведена комплексна перевірка стану систем оповіщення з питань захисту цивільного населення (сирени та гучномовці). Перевірка буде проведена по всій об’єднаній територіальній громаді. Просимо Вас не турбуватися.

 

Відділ містобудування, архітектури, капітального будівництва та благоустрою

 

День Героїв Небесної Сотні - це пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні. Такі люди не вмирають, їх життя продовжується на Небесах, поруч з Отцем Небесним.

Ми низько схиляємо голови перед увічненням великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави.

Героям України – слава!
Благословенна та держава,
Що має відданих синів!
Нехай боронить Матір Божа
Усіх дітей твоїх , Вкраїно,
Від ворожнечі та війни.

 

Відповідно до Закону України від 14 жовтня 2014 року №1700-VII «Про запобігання корупції», починаючи з січня 2017 року особи, зазначені у пункті 1, підпункті пункту 2 частини першої статті 3 цього закону (далі – суб’єкти декларування), зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік. Для подання декларації за минулий рік суб’єкт декларування має використовувати особистий ключ електронного цифрового підпису (далі - ЕЦП).

Таким чином, для своєчасного отримання послуги ЕЦП просимо не відкладати з поданням документів у зв’язку з великими чергами у центрі сертифікації ключів. Клієнти АТ «Приватбанк» можуть оформити електронний цифровий підпис через Приват24.

Додатково повідомляємо, що для початку заповнення вказаної декларації необхідно перейти на веб-портал НАЗК (https://portal.nazk.gov.ua/login) та авторизуватись за допомогою особистого ключа ЕЦП та ввести актуальну адресу електронної поштової скриньки (бажано використовувати поштові скриньки доменних зон “ua”, “net” або “com”). Детальну інформацію щодо порядку заповнення та подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування можна переглянути на веб-сайті НАЗК (https://nazk.gov.ua).

Довідка щодо заповнення декларацій: (044)200-08-29, (044) 200-06-88

Станом на 01 лютого 2017 року для доступу до системи Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за адресою https://portal.nazk.gov.ua/login передбачено   можливість використання посилених сертифікатів відкритого ключа, виданих такими акредитованими центрами сертифікації ключів (далі - АЦСК):

АЦСК Державної прикордонної служби У країни,
АЦСК Збройних Сил,
АЦСК Державної казначейської служби України,
АЦСК «Головний інформаційно-обчислювальний центр Державної адміністрації залізничного транспорту України»,
АЦСК ринку електричної енергії,
АЦСК органів юстиції України,
АЦСК Державного підприємства «Український інститут інтелектуальної власності»,
АЦСК державного підприємства «Українські спеціальні системи»,
АЦСК Інформаційно-довідкового департаменту ДФС,
АЦСК публічного акціонерного товариства «Національний депозитарій України»,
АЦСК публічного акціонерного товариства «УкрСиббанк»,
АЦСК товариства з обмеженою відповідальністю «Алтерсайн»,
АЦСК «Маьіегкеу» товариства з обмеженою відповідальністю «Арт-мастер»,
АЦСК товариства з обмеженою відповідальністю «Ключові системи»,
АЦСК ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «ПРИВАТБАНК»,
АЦСК товариства з обмеженою відповідальністю «Центр сертифікації ключів «Україна».

Суб’єктам декларування - особам, зазначеним у пункті 1, підпункті «а» пункту 2 частини першої статті 3 Закону України «Про запобігання корупції», іншим особам, які зобов’язані подавати декларацію відповідно до цього Закону, для входу в систему Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (за адресою https://portal.nazk.gov.ua/login), з використанням особистих ключів та відповідних їм посилених сертифікатів відкритого ключа, виданих акредитованими центрами сертифікації ключів, рекомендується завчасно отримати послуги електронного цифрового підпису.

Контактну інформацію зазначених АЦСК розміщено в електронному реєстрі суб'єктів, які надають послуги, пов'язані з ЕЦП, за адресою http://czo.gov.ua/ca-registry .

Окрім того, відповідно до Закону України «Про електронний цифровий підпис», постанови Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2004 року № 1452 «Про затвердження Порядку застосування електронного цифрового підпису органами державної влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями державної форми власності», розпорядження Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2016 року № 145-р «Про забезпечення надання послуг електронного цифрового підпису державним службовцям, які займають посади, віднесені до категорій А і Б, та інші прирівняні до них посади» послуги електронного цифрового підпису можна отримати в:

акредитованому центрі сертифікації ключів органів юстиції України, що розташований за адресою: 04053, м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, буд. 4, тел.: +380 (44) 206-71-33, 206-71-59, 206-71-94, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ;

акредитованому центрі сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС, що розташований за адресою: 04655, м. Київ, Львівська площа, 8, тел.: +380 (44) 284-00-10, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ;

акредитованому центрі сертифікації ключів Державної казначейської служби України, що розташований за адресою: 01601, м. Київ, вул. Бастіонна, 6, тел.: +380 (44) 286-48-68, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

 

10 лютого 2017 року у приміщенні Полонського відділу Шепетівської місцевої прокуратури відбулася координаційна нарада керівників правоохоронних органів Полонського району під головуванням керівника Шепетівської місцевої прокуратури Комара Івана Васильовича та за участі начальника Полонського ВП Шепетівського ВП ГУНП в області Кучерука Олександра Анатолійовича і начальника Полонського районного сектору з питань пробації Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України Годзюрима Максима Петровича.

На координаційній нараді обговорені питання щодо результатів виконання постанови координаційної наради керівників правоохоронних органів Полонського району від 05.08.2016 та обговорено нагальні питання стану злочинності та правопорядку на території міста Полонне та Полонського району за 12 місяців 2016 року та повноти вжитих правоохоронними органами заходів щодо зміцнення законності і правопорядку, попередження та протидії корупції.

У роботі координаційної наради прийняли участь:

Гончар Іван Олексійович - прокурор відділу прокуратури області
Янчук Олег Миколайович - голова Полонської районної ради
Кулінський Олег Юрійович - заступник Полонського міського голови (Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади)
Заремба Олександр Іванович - начальник Полонського відділу Шепетівської місцевої прокуратури
Чернишен Дмитро Ігорович - начальник СВ Полонського ВП Шепетівського ВП ГУНП в Хмельницькій області
Корнелюк Юрій Олександрович - начальник Полонського відділення Славутської ОДПІ
Вощатинський Олександр Олександрович - Заступник голови Полонської РДА
Бахуринський Михайло Олександрович - Начальник Полонського РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області
 
На координаційній нараді заслухано інформації керівників правоохоронних органів про стан злочинності та правопорядку, а також заслухано звіти, пояснення та інформації учасників наради і запрошених. З урахуванням обміну думок, прийнято постанову координаційної наради з приводу актуальних питань протидії злочинності, яку надіслано для виконання керівникам правоохоронних органів.
 
Начальник Полонського відділу
Шепетівської місцевої прокуратури                 
радник юстиції                                                                               О.Заремба
 
 
 
 
 

Фактори небезпеки повеней та паводків: руйнування будинків та будівель, мостів; розмив залізничних та автомобільних шляхів; аварії на інженерних мережах; знищення посівів; жертви серед населення та загибель тварин.

Внаслідок повені, паводку починається просідання будинків та землі, виникають зсуви та обвали.

Дії у випадку загрози виникнення повені, паводка:
1. Уважно слухайте інформацію про надзвичайну ситуацію та інструкції про порядок дій, не користуйтеся без потреби телефоном, щоб він був вільним для зв'язку з вами.
2. Зберігайте спокій, попередьте сусідів, надайте допомогу інвалідам, дітям та людям похилого віку.
3. Дізнайтеся у місцевих органах державної влади та місцевого самоврядування місце збору мешканців для евакуації та готуйтеся до неї.
4. Підготуйте документи, одяг, найбільш необхідні речі, запас продуктів харчування на декілька днів, медикаменти. Складіть все у валізу. Документи зберігайте у водонепроникному пакеті.
5. Від'єднайте всі споживачі електричного струму від електромережі, вимкніть газ.
6. Перенесіть більш цінні речі та продовольство на верхні поверхи або підніміть на верхні полиці.
7. Переженіть худобу на підвищену місцевість.

Дії в зоні раптового затоплення під час повені, паводка:
1. Зберігайте спокій, уникайте паніки.
2. Швидко зберіть необхідні документи, цінності, ліки, продукти та інші необхідні речі.
3. Надайте допомогу дітям, інвалідам та людям похилого віку. Вони підлягають евакуації в першу чергу.
4. По можливості негайно залишіть зону затоплення.

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


Чергова 90 сесія міської ради переноситься на 10 квітня 2020 р. о 10.00 в малому залі будинку культури

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання