Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 25 гостей на сайті

24 лютого  2017 року, під головуванням міського голови Франца Скримського, відбулося засідання двадцятої четвертої чергової сесії Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади (по земельних питаннях). До порядку денного пленарного засідання було включено: "Про припинення права користування земельними ділянками", "Про виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянкина місцевості (в натурі) та внесення змін до рішень сесій міської ради", "Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок,та затвердження проектів щодо зміни цільового призначення, внесення змін до рішень сесій міської ради", "Про затвердження проектів відведення земельних ділянок та передачу земельних ділянок в оренду юридичним особам, суб’єктам підприємницької діяльності, громадянам та внесення змін в рішення сесії міської ради", "Про надання у користування,передачу у власність земельних ділянок громадянам та внесення змін до рішень сесій міської ради", "Про продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення", "Про укладання договору особистого строкового сервітуту під тимчасовою спорудою для провадження підприємницької діяльності", "Про укладання договору особистого строкового сервітуту під тимчасовою спорудою для провадження підприємницької діяльності", "Про затвердження актів узгоджувальної комісії з розгляду земельних питань", "Про звернення жителів сіл Великі Каленичі, Малі Каленичі, Коханівка, Онацьківці, Храбузна" та "Про виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянкина місцевості (в натурі)" та ряд інших.

 

Виконавчий комітет Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади повідомляє, що 23.03.2017р. о 14:00год. в приміщенні міської ради, що розташована  м.Полонне по вул. Лесі Українки,113 буде проведено конкурс з відбору суб’єктів підприємницької діяльності, які мають ліцензію для проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок.

Кінцевий термін подачі заяв та документів на участь у конкурсі становить не менше двох робочих днів до дня проведення конкурсу.

Перелік документів, які слід подати на розгляд комісії:

1.      Заяву на участь у конкурсі.
2.      Нотаріально посвідчену копію статуту.
3.      Копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та які залучаються до виконання оцінки.
4.      Копія сертифіката та ліцензії виданих у встановленому законом порядку.
5.      Документ, що містить відомості щодо його досвіду роботи та досвіду оцінювачів, які працюють у його штатному складі, звірений заявником.
6.      Конкурсні пропозиції щодо вартості виконання робіт відповідно до калькуляції витрат, пов’язаних із виконання робіт по оцінці земельних ділянок та терміну виконання даних робіт (подаються у запечатаному вигляді).

Телефони для довідок: (03843) 2-04-29, або (03843)3-11-01

Виконавчий комітет

 

17 лютого  2017 року, під головуванням міського голови Франца Скримського, відбулося засідання двадцятої третьої чергової сесії Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади. До порядку денного пленарного засідання було включено ряд питань: «Про виконання програми спільних дій Полонського відділення поліції Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області та виконкому Полонської міської ради ОТГ щодо профілактики злочинності на 2016 – 2020 роки», «Звіт про виконання міського бюджету за 2016 рік», «Про затвердження Положення про надання адресної грошової допомоги на проїзд автомобільним транспортом  пільгової категорії населення Полонської міської об’єднаної територіальної громади на 2017 рік»,  «Про затвердження Програми про надання адресної грошової допомоги на проїзд автомобільним транспортом пільгової категорії населення Полонської міської об’єднаної територіальної громади на 2017 рік»,  «Про внесення змін в рішення 5 позачергової сесії від 23.02.2016 р № 3 Про затвердження програми організаційної та  фінансової підтримки телеорганізації «Полонський ТВ - канал» на 2016-2020 роки», «Про оренду комунального майна», «Про внесення змін до рішення 16-ої чергової сесії Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади І скликання від 27.10.2016 р. №20 «Про погодження структури та штатного розпис Про затвердження Положення про конкурсний  відбір суб’єктів оціночної діяльності з експертної  грошової оцінки  нерухомого майна Полонської міської об’єднаної територіальної громади у Полонського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»,  «Про встановлення мінімальної вартості місячної орендної плати за 1 кв. метр загальної площі нерухомого майна фізичних осіб з урахуванням місця його розташування та функціонального  призначення при передачі в оренду (суборенду) та житловий найм на території Полонської громади»,  «Про внесення змін до Положення про порядок обчислення та сплати податку на майно (в частині транспортного податку) на території Полонської міської об’єднаної  територіальної громади затвердженого рішенням №8 від 17 червня 2016 року», «Про внесення змін в рішення 8-ї чергової сесії І скликання від 17 червня 2016 року №7«Про встановлення податку на майно (в частині плати за землю) на території Полонської міської об’єднаної територіальної громади на 2017 рік» та ряд інших.

 

Небесна Сотня – то в серцях вогонь.

Він гаряче палав за Україну.

Віднині тихим співом заспокой

Ти, земле рідная, свою дитину.

Небесній Сотні шана й молитви,

За чисті душі, що злетіли в небо.

Їм шлях високий,Боже, освяти.

І в мирі, Господи, прийми до себе.

 

Сьогодні в міському будинку культури пройшов мітинг-реквієм в пам'ять Небесної Сотні.До слова запрошували людей, котрі приймали участь в Євромайдані:

-       Цюпенка Олега;
-       Отця Андрія;
-       Вощатинського Олександра;
-       Шпега Віталія;
-       Барзака Сергія;
-       Будника Віктора;
-       Соболевську Любов.

Безсмертні душі вбитих і закатованих відійшли у небеса, але вони вічно житимуть в народній пам’яті, бо «Герої не вмирають!».

 

 

23 лютого буде проведена комплексна перевірка стану систем оповіщення з питань захисту цивільного населення (сирени та гучномовці). Перевірка буде проведена по всій об’єднаній територіальній громаді. Просимо Вас не турбуватися.

 

Відділ містобудування, архітектури, капітального будівництва та благоустрою

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


До уваги депутатів:
чергова 98-а сесія відбудеться 09.10.2020 о 10.00 в малому залі Будинку культури.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання