Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 52 гостей на сайті

Шановні податківці!

Професія, якій ви присвятили своє життя – одна з найнеобхідніших у нашому суспільстві. Ваші зусилля і праця забезпечують сьогодні не лише ефективну діяльність служби, а й подальші успішні перетворення в соціально-економічному розвитку країни.

Ви сприяєте зміцненню фінансової дисципліни, наведенню порядку в розрахунках і платежах, наповненні бюджету.

Бажаю вам принциповості і відповідальності в повсякденній роботі. Нехай кожен день наповнює вас енергією, дарує оптимізм і наснагу. Вам і вашим родинам – міцного здоров’я, щастя, нових професійних досягнень і благополуччя.

 

Міський голова                                                                       Ф.Скримський

 

 

17 березня 2017 року у Будинку культури відбулися урочистості, присвячені Дню працівника житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення. Привітали присутніх заступник міського голови ОТГ Віктор Яськов та помічник-консультант народного депутата України Романа Мацоли Любов Борозенна.

У своїх привітаннях В. Яськов відзначив, що немає іншої галузі, яка б так тісно була пов'язана із забезпеченням комфортного проживання людей нашої громади, життєдіяльності підприємств і установ, лікарень, шкіл та дитячих садочків, а також Віктор Михайлович повідомив цікаву інформацію із галузі водопостачання, тепломережі та благоустрою громади, побажав міцного здоров'я, добре, благополуччя, затишних осель та мирного неба над головою.

Н.Гуменюк

 

16 березня 2017 року, під головуванням міського голови Франца Скримського, відбулося засідання двадцятої п'ятої позачергової сесії Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади. До порядку денного пленарного засідання було включено: "Про внесення змін в програму соціально - економічного та культурного розвитку Полонської міської об’єднаної територіальної громади та міста Полонного на 2017 рік" та "Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік" та інші.

 

11 березня – День землевпорядника. У цей чудовий весняний день щиросердно вітаю вас з нагоди професійного свята.

У ваших руках сьогодні найбільший і найдорожчий національний скарб, наша святиня та годувальниця – українська земля.

Саме тому відповідальність і досвід, професійність та любов до рідної землі працівників землевпорядної служби є запорукою збереження і дбайливого використання земельних ресурсів нашої Батьківщини.

У день вашого професійного свята бажаю вам міцного здоров’я, благополуччя та нових звершень у справі збереження нашого безцінного багатства.

 

Міський голова                                       Ф. Скримський

 

Надзвичайно талановитий український поет і художник, прозаїк і етнограф, вільно працювавший як українською, так і російською мовами, Тарас Григорович Шевченко, народився 9-го березня 1814-го року в сім’ї кріпосного селянина, який мешкав у селі Моринці, Київської губернії, що нині є Черкаською областю.

За своє коротке життя, а прожив він мало, 47 років і один день, Шевченко сповна наситився стражданнями, серед яких були і результати власних помилок, але він не міг не жадати того, до чого прагнемо всі ми - життя і свободи, самореалізації і благополуччя, миру і поваги, простих людських цінностей.

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


28.02.2020 о 14.00 в малому залі будинку культури відбудеться позачергова 88 сесія міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання