Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 14 гостей на сайті

22 березня міський голова Франц Францович Скримський за участю заступника начальника управління Пенсійного фонду України в Полонському районі Ковальської Нелі Олександрівни, заступника начальника відділу соціального захисту населення Полонської РДА Голякової Ольги Анатоліївни, провів виїзний прийом громадян з особистих питань в адмінприміщенні старости сіл Новоселиця, Дубовий Гай.

Жителі зверталися з різноманітних питань. Звернення стосувались питання земельних відносин, роботи територіального центру по наданню соціальних послуг населенню, роботи Булинку культури, бібліотеки, харчування дітей в дитячому садочку та загальноосвітній школі, а також питання добудови дитячого садочка.

З усіх порушених громадянами питань дано доручення відповідним службам. Заявникам надано консультації та роз’яснення.

 

22 березня в приміщення виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ відбулось чергове засідання комісії по розгляду заяв громадян для надання їм грошової допомоги на різні потреби. На комісії було розглянуто 8 звернень учасників АТО, 9 звернень жителів на надання допомоги на поховання та 49 звернень про надання матеріальної допомоги на лікування.

 

Шепетівське медичне училище запрошує 31 березня 2017 року о 10-00 годині  відвідати День відкритих дверей.

Контактна інформація: 30400, Хмельницька обл., м.Шепетівка, пр.Миру, 26

тел.: (03840) 5-16-76, ел. пошта:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

Євдокія Іванівна Скоропадська жила і працювала до виходу на пенсію в Титькові. Її другою домівкою стала місцева ферма. Різні роботи доводилося виконувати, проте найтриваліший час вона була лаборантом, визначала якість молока.

Але вітали ювілярку з 90-річчям не вдома, а в будинку її племінниці і хрещениці Марії Данилівни Лобай в селі Великі Каленичі. Оточена увагою і любов’ю близьких людей, Євдокія Іванівна радо приймала вітання від голови Полонської міської ОТГ Ф.Ф. Скримського,  Л.Н. Борозенної, помічника-консультанта народного депутата Р.М. Мацоли, радника міського голови.

 

Щиро вітаємо з професійним св'ятом - Днем працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення. 
Комунальні блага стали настільки звичними, що ми не замислюємось, якою важкою працею забезпечується стабільна робота комунального господарства. Сьогодні важко уявити життя без роботи цих служб. Працівники комунальних підприємств піклуються, щоб у наших домівках була вода, щоб тішили око прибрані вулиці. 
На Ваших плечах лежить величезна відповідальність за забезпечення нормальної життєдіяльності громади і це в той час, коли комунальна сфера держави знаходиться не в найкращому стані, багато питань є неврегульваними, що відбивається як на комунальних підприємствах та їх працівниках, так і на кожному споживачеві комунальних послуг. 
Бажаю міцного здоров'я, добра, благополуччя, затишних осель, мирного неба над головою, позитивних і доброзичливих споживачів, оптимізму та віри в майбутнє. І нехай слова вдячності від людей щоденно зігрівають вашу душу.

Міський голова                                                               Ф.Скримський

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


21.02.2020 о 10.00 в малому залі будинку культури відбудеться чергова 86 сесія міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання