Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 14 гостей на сайті

30 березня 2017 року в приміщенні міської ради ОТГ відбулось чергове засідання виконавчого комітету.

На засіданні обговорювалось 26 питань: «Про виконання плану роботи виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ на 1квартал 2017 року», «Про затвердження плану роботи виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ на ІІ квартал 2017 року», «Про стан боротьби з самогоноварінням, незаконною реалізацією алкогольних, слабоалкогольних напоїв та тютюнових виробів», «Про проект програми підтримки діяльності Полонського районного військового комісаріату на 2017-2020 роки», «Про проект Програми розроблення «Історико-архітектурного плану міста Полонне на 2017-2018роки», «Про проект програми проведення нормативно-грошової оцінки земель населених пунктів Полонської міської ОТГ на 2017 рік », «Звіт про виконання Програми соціально-економічного розвитку Полонської  міської ОТГ за 2016 рік», «Про затвердження тарифів на 1 годину роботи технічних засобів, механізмів та 1 години роботи прибиральника на території Полонської міської ОТГ», «Про надання дозволу на проведення благоустрою комунальної території», «Про надання дозволу на встановлення рекламного щита (білборда)», «Про рекомендацію щодо надання містобудівних умов та обмежень» та ряд інших.

 

29 березня міський голова Франц Францович Скримський за участю головного державного соціального інспектора відділу соціального захисту населення  Полонської РДА Карнафеля Я. М. провів виїзний прийом громадян з особистих питань в селах Котюржинці та Прислуч.

Жителі зверталися з різноманітних питань. Звернення стосувались питань отримання житлових субсидій, надання допомоги по видаленню дерев та ін. В ході поїздки міський голова зустрівся з керівником школи, дитячого садочка, завідуючими клубів та обговорив питання оптимізації шкіл, розвитку культури на селі, проведення щорічної акції «За чисте довкілля».

З усіх порушених питань дано доручення відповідним службам. Всім заявникам надано консультації та роз’яснення по питаннях, які виникли в ході зустрічі.

 

25 березня 2017 року в м. Хмельницькому вперше відбулись обласні спортивні ігри ветеранів спорту. Команда Полонського району взяла участь в п’яти видах спорту.

Успішно виступили тенісисти Олег Шуляк, Леонід Тріщ, Василь Миць, Вільгельм Багінський, здобувши у своїх вікових групах два перші і два других місця і перше в командному заліку. Шахісти Леонід Ліпінський та Анатолій Дзюбак зайняли друге командне місце. В змаганнях з армреслінгу 66-річний Володимир Братенко з Понінки виборов третє місце, поступившись двом значно молодшим суперникам. Не було рівних в змаганнях з пауерліфтингу у своїй віковій групі Миколі Бордюгу з Полонного.

 

Враховуючи складну ситуацію, яка склалася у зв’язку із засміченням території міста та інших населених пунктів об’єднаної громади твердими побутовими відходами (створення великої кількості несанкціонованих сміттєзвалищ, неправомірна утилізація ТПВ, як в межах, так і за межами власних домоволодінь, що може призвести до негативного впливу на навколишнє природне середовище та здоров’я людей),  наполегливо просимо укласти договори про вивіз твердих побутових відходів з комунальним підприємством Полонської міської ради «Благоустрій», оскільки відповідно до п.п.3.2.6., п.3.2., розділу 3 Правил благоустрою, санітарного утримання, забезпечення чистоти і порядку на території Полонської міської об’єднаної територіальної громади, затверджених рішенням дванадцятої сесії Полонської міської ради ОТГ І скликання від 05.08.2016 року №26, громадяни у сфері благоустрою зобов’язані укладати самостійно або разом з іншими громадянами договори на вивезення відходів та своєчасно сплачувати за їх вивезення.

Вивезення твердих побутових відходів буде здійснюватися з усіх населених пунктів об’єднаної громади відповідно до узгодженого та затвердженого графіка лише за умови укладення необхідної кількості договорів, що дозволить покрити витрати на організацію та проведення роботи по збору та вивезенню ТПВ.

Давайте разом дбати про чистоту та охайність нашого рідного краю, а також збережемо неповторну природу Поділля для прийдешніх поколінь.

Окрім цього повідомляємо, що на комунальний платіж за вивезення твердих побутових відходів нараховується житлова субсидія.

Телефон для довідок з питання укладення договорів на вивезення твердих побутових відходів: 2-05-16; 098-644-54-43.

 

Відділ містобудування, архітектури,
капітального будівництва та благоустрою

 

На виконання Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" щодо обов'язкового щорічного звіту, а також з метою забезпечення відкритого діалогу між владою та громадою, виносимо на обговорення громадськості звіт міського голови про роботу Полонської міської ради та її виконавчих органів за 2016 рік. 

Завантажити/відкрити (PDF)

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


21.02.2020 о 10.00 в малому залі будинку культури відбудеться чергова 86 сесія міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання