Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 22 гостей на сайті

Після того, як у місті розтанув сніг, на вулицях та прибудинкових територіях з'явилося чимало сміття. Ми не торкатимемося морального боку питання, адже залишили після себе бруд не гості міста.

Традиційний весняний місячник санітарної очистки та благоустрою розпочинається з 27 березня. Місячник оголошується з метою покращення санітарного стану міста після зими, проведення Дня довкілля і підготовки до святкування Великодня.

Працівниками виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ 04.04.2017 року було проведено прибирання території центрального скверику та пам’ятника Лесі Українки.

Запрошуємо усіх небайдужих мешканців міста взяти активну участь у заходах з прибирання та благоустрою міста, зокрема, навести лад на територіях приватних садиб, вулицях, господарських територіях та під’їздах. 

Пам’ятайте: чисте місто — це показник культури мешканців, які проживають у ньому!

Відділ містобудування, архітектури,
капітального будівництва та благоустрою 

 

Жителька села Великі Каленичі відсвяткувала 90 річчя. Привітати ювілярку прийшли у гостинну затишну оселю радник міського голови ОТГ Неля Гуменюк, помічник-консультант народного депутата України Романа Мацоли Любов Борозенна, староста села Валентина Хом’юк .

Привітно гостей зустріла родина ювілярки, радіючи, що поруч сестра, два брати, племінники.

На адресу ювілярки звучали теплі слова вітань та побажань. Незважаючи на свій поважний вік, жінка активна, привітна, вражає щирістю, мудрістю та життєрадісністю.

Олександра Тимофіївна з 14 років працювала в колгоспі. За сумлінне ставлення до роботи неодноразово отримувала винагороди.

Присутні побажали бабусі світлих днів, щасливих років, міцного здоров'я, дякували за мудрість, щирість та добре серце.

Н. Гуменюк

 

ТОВ «Полонський фарфоровий завод» інформує, що 27 квітня 2017 року о 11:00 годині в приміщенні міського Будинку культури (малий зал) відбудуться громадські слухання щодо будівництва лінії з виробництва глазурованого керамограніту на території ТОВ «Полонський фарфоровий завод», що розташований за адресою: Хмельницька область, місто Полонне, вулиця Привокзальна, 50.

Адміністрація ТОВ «Полонський фарфоровий завод»

 

2 квітня в спортзалі Полонської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 відбувся ветерансько-молодіжний волейбольний турнір «За здоровий спосіб життя» за участю п’яти команд з Полонного, Понінки, Новоселиці, Котелянки та Прислуча.

Організаторами турніру виступили районний осередок ветеранів фізичної культури і спорту і міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Команди змагалися у двох підгрупах. Молодіжні команди з Новоселиці, Котелянки та Прислуча зіграли поєдинки між собою і в фінал вийшла об’єднана команда з Котелянки та Прислуча. Ветерансько-молодіжна команда полончан (старше 45 років) обіграла ветеранів волейболу з Понінки. Фінальний поєдинок приніс перемогу об’єднаній команді з Котелянки та Прислуча. Полончани посіли друге місце, а третіми стали новоселицькі спортсмени, які перемогли ветеранів волейболу з Понінки в поєдинку за третє та четверте місця. Кращим гравцем турніру визнаний Орест Гаврилюк з Новоселиці.

Переможець та призери турніру нагороджені дипломами міського голови і районного осередку ветеранів фізичної культури і спорту та волейбольними м’ячами від міського центру «Спорт для всіх».

Дирекція школи (Бучинська Т.І.) забезпечила комфортні умови для учасників турніру.

Волейболісти з Понінки візьмуть участь в обласних спортивних іграх ветеранів спорту, які відбудуться 29 квітня в м. Хмельницькому.

Головний суддя турніру
М. Павлюк

 

31 березня  2017 року, під головуванням міського голови Скримського Франца Францовича, відбулося засідання двадцятої шостої чергової сесії Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади. До порядку денного пленарного засідання було включено 30 питань: «Звіт голови Полонської міської ради ОТГ про роботу міської ради та її виконавчих органів за 2016 рік», «Звіт про виконання Програми фінансової підтримки громадських організацій, які функціонують на території Полонської міської громади на 2016-2020 роки», «Про затвердження Програми підтримки діяльності Полонського районного військового комісаріату з питань забезпечення мобілізаційних заходів та заходів пов’язаних із виконанням військового обов’язку, сприяння призову громадян України на строкову військову службу та військову службу за контрактом до лав Збройних Сил України, інших військових формувань на 2017-2020роки», «Програма щодо розроблення «Історико-архітектурного опорного плану міста Полонне на 2017-2018 рік», «Про внесення змін до Положення про надання матеріальної грошової допомоги громадянам за їх зверненнями до Полонської міської ради» та ряд інших.

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


28.02.2020 о 14.00 в малому залі будинку культури відбудеться позачергова 88 сесія міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання