Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 41 гостей на сайті

12 квітня 2017 року відбувся черговий  виїзний  прийом громадян, який провів міський голова Франц Францович Скримський. На зустріч  прийшло близько 25 громадян сіл В.Каленичі, М.Каленичі, Коханівка, Роговичі, Сягрів та Червоне.

Цього дня громадяни зверталися переважно із питаннями, що стосуються виділення адресної грошової допомоги на перевезення автомобільним транспортом, питання роботи перевізників, питання забезпечення дровами одиноких та престарілих, яких обслуговує територіальний центр надання соціальних послуг населенню, проведення інтернет зв’язку до даних населених пунктів, благоустрій кладовищ та надання якісної медичної допомоги на даній території.

Мешканців ознайомили з порядком прийняття рішень по даних питаннях.

Усім заявникам роз'яснено, які є шляхи вирішення ситуацій, які у них склалися, надана допомога в написанні заяв та оформленні документів, а також дані доручення відповідним підрозділам.

 

А проростали у труді.
І в 90 літ,Ви наша рідна, молоді!


Староста села Василь Левчук, радник міського голови Неля Гуменюк, помічник-консультант народного депутата України Романа Мацоли Любов Борозенна та аматори сільського закладу культури виконали почесну місію - привітали із 90-літтям мешканку мальовничого села Любомирка Галину Василівну Верещак. Пісня, виконана аматорами, викликала у іменинниці сльози, а згодом і вона завзято підхопила мелодію.

Галина Василівна зізналася щиро, що все життя закохана у пісню і нині часто співає. Ювілярка поділилася секретом довголіття - разом із чоловіком у любові і злагоді виховали п'ятеро дітей, дванадцять онуків, чотирнадцять правнуків, а трьох праправнуків - дочекалась уже без коханого.

 

6 квітня в Хмельницькому відбувся прес-сніданок, який був присвячений створенню нових Центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП) в об’єднаних територіальних громадах Хмельницької області. В даному заході взяли участь заступник голови облдержадміністрації Валерій Олійник, голова обласної ради Михайло Загородний, представники команди проекту U-LEAD в Україні, представники окремих об’єднаних територіальних громад Хмельниччини та представники засобів масової інформації.Нещодавно в рамках проекту U-LEAD «Створення центрів надання адміністративних послуг та підвищення поінформованості населення про місцеве самоврядування», що фінансується Європейським Союзом та його державами-членами – Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею, Швецією відбувся відкритий конкурс. За результатами цього конкурсу було відібрано 26 об’єднаних територіальних громад з усієї України. Найбільше переможців серед ОТГ Хмельницької області, ними стали одразу 6 об’єднаних громад: Славутська, Старосинявська, Чемеровецька, Полонська, Меджибіжзька та  Новоушицька.

 

З нагоди 5-річчя від дня відкриття, Полонська міська рада ОТГ вітає працівників P.A.B «CENTRUM» і висловлює подяку за високий професіоналізм, благодійну та громадську діяльність на благо міста.

 

Офіційно черговий призов на строкову військову службу до Збройних сил Українистартував з 1 квітня і триватиме до кінця травня. Як повідомив військовий комісар Полонського РВК майор  РВК  Анатолій Купчишин за два місяці армійських лав Збройних сил України ми маємо скерувати 45 юнаків.

Виклику на призовні комісії підлягають всі призовники від 18 до 27 років, а відправці у війська — особи віком від 20 років. А за бажанням юнаки віком від 18 до 20 років також можуть пройти строкову військову службу.

Відправка першої команди молодого поповнення в кількості 7 призовників із Полонського району до лав Збройних Сил України вже відбулась 03 квітня 2017 року.

Хочу наголосити, що призовники забезпечені соціальним пакетом: на картку кожен отримає 3200 гривень. За призовниками , якідо проходження військової служби були офіційно працевлаштовані, зберігається робоче місцета середній заробіток на весь термін проходження військової служби.

Жоден з призовників, не буде направлений у зону бойових дій.  Про це є відповідний указ Головнокомандувача ЗСУ, наголосив майор А. Купчишин.

Усі особи призовного віку зобов’язані негайно повернутися до постійного місця проживання та з’явитися у військовий комісаріат, маючи при собі документи, які засвідчують особу та посвідчення про приписку до призовної дільниці.

Керівники підприємств,установ, організацій, навчальних закладів зобов’язані відкликати своїх призовників із відряджень  та забезпечити їх прибуття на призовну дільницю.

Громадяни, які ухилятимуться від призову та не з’являться до військового комісаріату будуть нести кримінальну відповідальність згідно із чинним законодавством – до трьох років позбавлення волі.

Наразі Полонський районний військовий комісаріат проводить активну роботу щодо виклику юнаків 20-27 річного віку для вивчення їх придатності до військової служби, обстеження стану здоров'я  та подальшого призначення до складу команд.

Юнаки, шикуйтеся в ряди!

Полонський РВК

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


28.02.2020 о 14.00 в малому залі будинку культури відбудеться позачергова 88 сесія міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання