Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 15 гостей на сайті

З метою достойного проведення заходів з нагоди Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні здійснюється поточний ремонт Меморіального комплексу на Площі Слави м. Полонне. Силами працівників апарату виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ 21 квітня 2017 року проведено роботу по очистці пам’ятника танкістам-визволителям міста Полонного від німецько-фашистських окупантів – радянського тяжкого танка часів Другої світової війни від ржавчини, бруду та застарілої фарби та для подальшого його фарбування.

 

В Управлінні СБ України у Хмельницькій області працює  телефонна лінія для спільної  з громадськістю  боротьби зі злочинністю. Цілодобово за номерами (0382) 65-12-57 , (0382) 65-72-73, на засадах довіри, громадяни можуть повідомити в  регіональне Управління СБУ, або за номером (03840) 5-12-61 чергового Шепетівського МВ Управління СБ України у Хмельницькій областіпро - факти прибуття та перебування в області підозрілих осіб, наміри здійснення терористичної, диверсійної чи розвідувально-підривної діяльності.

З моменту включення прямої телефонної лінії уже отримано  значну кількість  інформаційних  повідомлень  із нагальних питань, що стосуються  різних аспектів безпеки держави. Це свідчить про те, що громадяни переймаються станом забезпечення правопорядку, боротьби з тероризмом, протидії корупції та хабарництву.  Такі матеріали обов’язково враховуються, передаються до підрозділів Управління  для додаткової перевірки, проведення, в  разі необхідності, оперативно розшукових заходів, прийняття рішень щодо внесення до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Крім того, нагадаємо, що з усього широкого спектра проблем, які входять  до компетенції СБУ, громадяни можуть, як і раніше,  звертатися до громадської приймальні Управління СБ України у Хмельницькій області  за адресою: м. Хмельницький, вул. Героїв Майдану, 19, та Шепетівського міськвідділу за адресою:
м. Шепетівка, вул. Героїв Небесної Сотні, 82.

 

Прес-група Управління СБ України
у Хмельницькій області

 

Жодна людина, яка робить свій внесок – матеріальний, інтелектуальний, моральний – у добробут того суспільства, у якому він живе, ніколи не залишається довгий час без винагородження. Йдеться не стільки про матеріальну його вагу, як моральну. Бо така людина оточена увагою, любов’ю близьких, до неї ставляться з повагою колеги, знайомі, учні.

Насиченим і активним є життя Костянтина Юхимовича Паламарчука. Його пам’ятають випускники Полонського професійно-технічного училища, яке він очолював 12 років і для яких побудував сучасний гуртожиток, здолавши численні труднощі. З повагою ставились і члени керованого ним районного товариства мисливців і рибалок. Тривалий час К.Ю. Паламарчук очолював районне Товариство з охорони пам’яток архітектури і культури. До справи підходив з відповідальністю і відданістю. До цього привчило життя, умови, у яких зростав. Найважче було на війні, адже 18-річним вже служив у розвідроті, узяв не одного «язика». Завжди Костянтин Юхимович згадує з вдячністю тих, з ким працював, хто допомагав, коли було складно…

Розміняти п‘ятий, сьомий, восьмий десяток років. Звучить урочисто. А от розміняти десятий десяток – то це вже вагомо. Днями К. Ю. Паламарчук відзначив свій 91 рік народження.

 

 

12 квітня 2017 року відбувся черговий  виїзний  прийом громадян, який провів міський голова Франц Францович Скримський. На зустріч  прийшло близько 25 громадян сіл В.Каленичі, М.Каленичі, Коханівка, Роговичі, Сягрів та Червоне.

Цього дня громадяни зверталися переважно із питаннями, що стосуються виділення адресної грошової допомоги на перевезення автомобільним транспортом, питання роботи перевізників, питання забезпечення дровами одиноких та престарілих, яких обслуговує територіальний центр надання соціальних послуг населенню, проведення інтернет зв’язку до даних населених пунктів, благоустрій кладовищ та надання якісної медичної допомоги на даній території.

Мешканців ознайомили з порядком прийняття рішень по даних питаннях.

Усім заявникам роз'яснено, які є шляхи вирішення ситуацій, які у них склалися, надана допомога в написанні заяв та оформленні документів, а також дані доручення відповідним підрозділам.

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


До уваги депутатів:
чергова 98-а сесія відбудеться 09.10.2020 о 10.00 в малому залі Будинку культури.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання