Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 24 гостей на сайті

Вже 5 рік на території Прислуцького старостинського округу Полонської міської ради ОТГ, за сприянням старости сіл Прислуч, Колосівка та Любомирка Левчука Василя Івановича, розташовується табір відпочинку ЄХБ "Навігатор", який розміщений на березі річки Случ в селі Колосівка біля колишньої панської садиби XVIIIст. пана Домарацького Адама Осиповича.

Там відпочиває 120 дітей різної вікової категорії із Хмельницької, Житомирської та Донецької областей. Для учасників створені всі необхідні умови для повноцінного відпочинку.

 

Експерти Центрального офісу реформ при Мінрегіоні здійснили моніторинг фінансової спроможності 366 ОТГ по всій Україні й склали їх рейтинг.

Спроможність кожної об’єднаної громади залежить від чотирьох ключових критеріїв – її чисельності, питомої ваги базової дотації у структурі доходів, капітальних видатків на 1-го мешканця (без субвенцій із держбюджету), а також – витрат на утримання управлінського апарату. Виявилось, що ОТГ, із чисельністю менше 5 тисяч мешканців мають менший потенціал розвитку, порівняно із більш населеними територіями. Розвиток малого і середнього підприємництва на території певної громади залежить від наявності там кваліфікованих трудових ресурсів, обсягу місцевого ринку споживання, спроможності ОТГ створювати і утримувати інфраструктуру. Безумовно, більш населені громади з огляду на ці чинники є привабливішими для розвитку бізнесу і залучення інвестицій. Вони здатні надавати якісніші послуги і забезпечити кращі стартові умови для соціального та економічного зростання.

 

Відповідно до Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», виконавчий комітет Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантних посад посадових осіб апарату виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади:

- начальника відділу соціальної роботи з населенням;

- начальника відділу економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності;

- начальника відділу благоустрою  та екології;

- головного спеціаліста відділу організаційно-кадрової роботи.

 

Умови проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб

апарату виконавчого комітету Полонської міської

 ради об’єднаної територіальної громади

Особи, котрі бажають взяти участь у конкурсі подають до конкурсної комісії такі документи :

-    заяву про участь  у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленим законодавством обмеженнями щодо прийняття на  службув органи місцевого самоврядування та проходження службив органах місцевого самоврядування ;

-    згоду на збір та обробку персональних даних;

-    заповнену особову  картку форми П 2-ДС ;

-    дві фотографії розміром 4 х 6 см ;

-    копію документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

-    декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (nazk.gov.ua);

-    медична довідка про стан здоров’я;

-    копію першої, другої та одинадцятої сторінок паспорта громадянина України;

-    копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

-    письмова згода на проведення спеціальної перевірки відомостей щодо кандидатів на зайняття посад ОМС.

Особи, які працюють у державному органі, де оголошено конкурс, і бажають взяти у ньому участь, зазначених документів до заяви не додають.

 

             Вимоги до кандидатів на заміщення вакантної  посади.

Повинні  знати. Конституцію України; закони України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про запобігання корупції», та інші закони України з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування; укази та розпорядження Президента України, постанови Верховної Ради України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, інші підзаконні нормативно-правові акти, що стосуються розвитку відповідних сфер управління;правила ділового етикету; ділову мову; володіти державною мовою.

 Кваліфікаційні вимоги.Вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.

Вимоги до стажу роботи:

для начальників відділів: стаж роботи за фахом  на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 3 років .

для головного спеціаліста: стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.

Обов’язкове досконале володіння комп’ютером та державною мовою.

 

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається кадровою службою.

 

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення конкурсу за адресою: 30500, м. Полонне, вул. Л.Українки,113,  тел. 2-04-29.

 

Міський голова                                                       Ф.Скримський

 

У мальовничому селі Самчики Старокостянтинівського району завершився обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Організатор гри – Хмельницький обласний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді під керівництвом Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації та активній підтримці управління молоді та спорту Хмельницької облдержадміністрації, які подбали про високий рівень підготовки заходу.

Учасниками гри «Сокіл» («Джура») були 27 роїв із 12 районів, 9 громад та 6 міст Хмельницької області, які таборувались з 12 по 16 червня 2017 року поблизу історико-культурного заповідника «Самчики».

На обласному етапі гри честь Полонської громади гідно захищала команда станції юних туристів «Обрій» -  рій «Полонська сотня», який продемонстрував гарні результати у конкурсних змаганнях.

Програма гри була різноманітна і насичена, складалася з різних видів змагань та конкурсів військово-спортивного, туристсько-краєзнавчого та культурно-просвітницького спрямування: "Впоряд" (стройова підготовка), "Стрільба" (з пневматичної гвинтівки), "Неповне розбирання та збирання автомату АК-74", "Смуга перешкод" – подолання перешкод на пересіченій місцевості, "Теренова гра" – тактична гра на місцевості із елементами топографії та орієнтування, «Рятівник» – змагання з надання першої долікарської допомоги, «Квест: випробування джури» – комплексна командна інтелектуально-екстремальна гра, призначена для активізації знань, умінь та набуття комунікативних звичок в екстремальних умовах. А ще конкурси  "Відун" (на знання історії України, доби козаччини, українських військових формувань різних епох, сучасних збройних сил України), "Бівак" з оцінюванням таборування, "Ватра" (творчо-мистецьке представлення рою), конкурс презентацій звітів про виконання завдання відповідно ідейних принципів лицарства "Служити Богові, Батьківщині, ближнім" під гаслом "Добре діло". 

У перервах між змаганнями та конкурсами проводились тематичні виховні бесіди, майстер-класи, вишкіл роїв. Майстер-класи проводились за темами: "Матеріальна частина автомата Калашникова та пістолета Макарова", "Тактична медицина", "Прийоми самооборони", "Топографія", "Дії тактичних груп".

На другий день гри на Козацькому колі вперше було організоване дитяче самоврядування в таборі. Обрані похідний отаман Ребрик Дмитро (рій "Полонська сотня") і писар Кондратюк Микита (рій "Нетішинські джури"). На кожну добу обиралися чергові рої і хорунжі. 
Всі види та конкурси були командні. Але у конкурсах "Стрільба" та "Неповне розбирання та збирання автомату АК-74" визначалися особисті результати.

Цікаво пройшла "Теренова гра", яка традиційно є одним з найулюбленішим видом змагань. За жеребкуванням рої ділилися на 2 сотні – "синіх" і "малинових". Основними завданнями для кожної сотні були: облаштувати табір в лісі, встановити прапор відповідного кольору (синій або малиновий), визначити серед гравців своєї сотні розвідників, захисників та тих, хто буде у засідці, знайти по карті табір "противника" і спробувати захопити їх прапор.

Цікаво пройшов вид гри "Квест: випробування джури", який складався із 8 заданих пунктів-об’єктів, що розташовані на території музею-маєтку «Самчики». Перед квестом для учасників були проведенні докладні екскурсії, на основі яких і були складені завдання "Квесту". Всі об’єкти були зашифровані у віршах. Найкраще і найшвидше впоралися із завданнями – "Подільські джури" (м. Кам’янець-Подільський), "Сокіл" (Ярмолинецький район) та "Полонська сотня" (Полонська громада). 

Смугу перешкод на пересіченій місцевості швидко і з найменшими штрафами подолав і виборов перше місце рій "Полонська сотня" (Полонська громада). Друге і третє місця посіли рої "Подільські орли" з Хмельницького району і "Нетішинські джури" (м. Нетішин). 

Швидко промайнули 5 днів джурівського таборування. На урочистому закритті переможцям, призерам та активним учасникам козацької гри вручалися Кубки, дипломи та грамоти. Завершилася гра видовищним флеш-мобом – учасники вишикувалися, склавши слово "ДЖУРА".

За матеріалами ХОЦТКУМ

 

17 липня 2017 року в приміщенні малого залу Будинку культури відповідно до вимог «Порядку залучення громадськості до обговорення питань щодо прийняття рішень, які можуть впливати на стан довкілля», затвердженого постановою КМУ від 29 червня 2011 р. №771 пройшло громадське слухання територіальної громади міста Полонне. На порядку денному був ряд питань - це:

1. Обрання робочих органів Громадських слухань: Голови та Секретаря слухань.

2. Затвердження порядку денного та регламенту Громадських слухань.

3. Громадське обговорення проекту будівництва цеху з виробництва глазурованої керамогранітної плитки (ОВНС) по вул. Привокзальна 50, м.Полонне, Хмельницької області. Розгляд пропозицій (зауважень) і їх обговорення. Доповідь погоджувальної комісії.

На слухання запрошувались голова РДА, голова районної ради, депутати, підприємці, представники громадськості представники масової інформації, старости, мешканці громади.

Заслухавши доповіді представників ТОВ «Полонський фарфоровий завод», представників ПАТ «Харківський плитковий завод», жителів громади, депутатів, обговоривши всі пропозиції та зауваження, головою громадських слухань Скримським Ф. Ф. було запропоновано підтримати проект з будівництва цеху з виробництва глазурованої керамогранітної плитки (ОВНС) по вул.Привокзальна,50 м.Полонного Хмельницької області.

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


31.01.2020 о 10.00 в малому залі будинку культури відбудеться чергова 84 сесія міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання