Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 32 гостей на сайті

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про державний бюджет України на 2020 рік» щодо забезпечення функціонування Фонду розвитку підприємництва» від 14.01.2020 року №436-ІХ, у 2020 році Фонд розвитку підприємництва надаватиме підтримку у вигляді компенсації відсоткової ставки до рівня 5, 7 та 9 відсотків річних за кредитами у гривні.

Програма дасть змогу малим та середнім підприємцям відкривати власну справу. 

Впровадження в дію Закону дасть можливість створити додаткові робочі місця, вивести бізнес з тіні, офіційно вести виробничу діяльність та наповнити місцевий бюджет.

Зважаючи на вищевикладене, в зв’язку з надходженням листа Хмельницької ОДА вих.№70/24-14-523/2020 від 29.01.2020 р. щодо надання інформації з переліком  зацікавлених осіб, які мають бажання відкрити або розширити власне виробництво, особам зацікавленим в отриманні підтримки в веденні бізнесу пропонуємо звертатися до виконавчого комітету Полонської об’єднаної територіальної громади. Звернення приймаються до 11.02.2020 р. в письмовій формі та мають містити наступну інформацію:

 

Яскравими перемогами для вихованців гуртка естрадної пісні Полонського Будинку творчості школярів (керівник гуртка Карнафель О.В.)  засяяла «Різдвяна зіронька-2020», ХХІІІ Всеукраїнський дитячо-юнацький фестиваль-конкурс, який відбувся у м. Мукачево Закарпатської області. 

Серед 170 конкурсантів із різних областей України, які демонстрували свої таланти, вихованці гуртка закладу позашкільної освіти здобули вагомі перемоги:

  1.  - Диплом ІІ ступеня – Олійник Тетяна;
  2.  - Диплом ІІІ ступеня – вокальний колектив «Співограйчик»;
  3.  - Диплом ІІІ ступеня – Баранська Дарина та тріо у складі Олійник Тетяни, Герасимчук Мілени, Баранської Дарини.

   За високий рівень підготовки учасників фестивалю-конкурсу Олександру Карнафелю була вручена подяка.

   Щиро вітаємо переможців та їхнього наставника. Бажаємо подальших успіхів і нових здобутків!

 

УНЗР при декларуванні: порядок його відображення у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування

Відповідно до змін, які були внесені до Закону України «Про запобігання корупції», з 1 січня 2020 року суб’єктам декларування при заповненні декларації необхідно зазначати відомості про свій номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі та вказувати відповідні номери членів сім’ї.

Отже, УНЗР- це цифровий, незмінний ідентифікатор людини, який допомагає швидко та достовірно встановити особу. Особа отримує цей номер ВИКЛЮЧНО під час оформлення біометричних документів, а саме: паспорта громадянина України у формі ID-картки та паспорта для виїзду за кордон.

Він складається із 13 цифр, розділених текстовим символом “-“ та є незмінним протягом усього життя громадянина (не змінюється у разі зміни прізвища, імені або будь-яких інших відомостей).

Додатково інформуємо, що в разі відсутності у суб’єкта декларування або членів його сім’ї УНЗР передбачається можливість обрання суб’єктом декларування відповідного значення цього поля «∅ не застосовується».

Звертаємо увагу, якщо біометричний документ було втрачено, то відомості щодо УНЗР можна отримати у формі Довідки за заявою, особисто або законним представником, у будь-якому підрозділі міграційної служби. Дана послуга надається до 3-х робочих днів.

 

06 ЛЮТОГО 2020 РОКУ О 15:00 

БУДУТЬ ПРОВЕДЕНІ ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ ЧЛЕНІВ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ села КОТЮРЖИНЦІ ЗА АДРЕСОЮ: вул. Л.Войтюк 23, В ПРИМІЩЕННІ КОТЮРЖИНЕЦЬКОЇ ШКОЛИ НВК.

Питання, які будуть розглядатися:
1. Звіт старости про роботу Котюржинецького старостинського округу за період 12 місяців 2019 року.
2. Питання щодо можливого другого етапу Будівництва водогінних мереж господарсько-питного водопостачання села Котюржинці.
3. Порядок подання документів для отримання адміністративних послуг.
4. Громадські слухання, щодо реорганізації Котюржинецького НВК.
5. Різне.

Запрошуються небайдужі мешканці територіальної громади, представники органів місцевого самоврядування та інші зацікавлені сторони.

 

28 січня трагічний день в історії с.Кустівці. 76 років віддаляє нас від того жорстокого дня.

Щорічно цього січневого дня жителі нашого села низько вклоняються праху своїх односельчан, які безневинно загинули від рук загарбників при спаленні села.

У місцевому храмі відбулася поминальна панахида.

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


До уваги депутатів:
позачергова 99-а сесія відбудеться 16.10.2020 о 10.00 в малому залі Будинку культури.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання