Оберіть свій варіат символіки ОТГ
 
Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 42 гостей на сайті

   Амброзія відома всім рослина, яка з’явилася у нас не так давно, але досить добре прижилася. Побачити її можна практично всюди – на узбіччях доріг, берегах ставків і річок та інших не оброблювальних землях.   Період цвітіння амброзії досить довгий – з кінця липня і триває до кінця жовтня. Пилок, що потрапляє в атмосферу від квітучої амброзії, – найбільш агресивний алерген у рослинному світі і регулярно викликає алергію у людей (підвищення температури, сльозотечу, кон’юнктивіт, погіршує зір і може викликати набряк легенів). Медики називають це амброзійним полінозом або сінною пропасницею. Слід додати, що у цей період від її пилку страждають астматики, у яких загострюються напади бронхіальної астми. З кожним роком людей, що страждають від цієї рослини, стає все більше, тому цей бур’ян віднесений до карантинних рослин.

 

 

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про освіту», «Про загальну середню освіту», Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти, затвердженого рішенням 49-ї сесії І скликання  Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади від 25.05.2018 року №22, зі змінами, відповідно рішення 60-ї сесії І скликання Полонської міської ради ОТГ від 08.11.2018 р. №13

Полонська міська рада Полонської міської об’єднаної територіальної громади ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади директора Полонського НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 - ДНЗ»  Полонської міської об’єднаної територіальної громади.

         Найменування і місцезнаходження закладу:

   Полонський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів №7-ДНЗ» Полонської міської ради ОТГ знаходиться за адресою:

вул.Пушкіна, 51, м. Полонне, Полонський район, Хмельницька область.

        Найменування посади та умови оплати праці:  директор Полонського НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів №7- ДНЗ»;  оплата праці здійснюється  відповідно до Інструкції про порядок обчислення заробітної плати   працівників освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти України від 15.04.1993 р. №102 зареєстрованого в  Міністерстві юстиції України за №56 від 27.05.1993 року; наказу Міністерства освіти і науки України від 26.09.2005 р. №557 «Про впорядкування умов праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» зареєстрованого в  Міністерстві юстиції України за №1130/11410 від 03.10.2005 р.

      Кваліфікаційні вимоги до керівника закладу: посаду директора закладу загальної середньої освіти може обіймати особа, яка є громадянином України, має вищу освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста) та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконаннюпрофесійних обов’язків.

       

      Перелік, кінцевий термін і місце подання документів для участі у конкурсі

 

         Особи, котрі бажають взяти участь у конкурсі подають до конкурсної комісії  такі документи:

·         заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних,відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

·         автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

·         копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

·         копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

·         копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

·         довідку про відсутність судимості;

·         мотиваційний лист, складений у довільній формі;

·         дві фотографії розміром 4х6 см;

·         сертифікат  нарколога та психіатра.

        Особа може подати інші документи, які підтверджують її професійні та/або моральні якості.

         Документи приймаються конкурсною комісією протягом  30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу. Подача претендентами документів  з 10.09.2019 року. Кінцевий термін подання документів -09.10.2019 року.

      Документи подаються до відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ  (каб.24) за адресою: вул. Л.Українки, 114, м. Полонне, Полонський район, Хмельницька область.

      Дата та місце початку конкурсного відбору, його складові та тривалість:

        Засідання конкурсної комісії по розгляду поданих на конкурс документів претендентів на заміщення вакантної посади директора Полонського НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів №7- ДНЗ»     відбудеться о 10:00 год. 11 жовтня 2019 року у відділі освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ за адресою: вул. Л.Українки, 114, м. Полонне, Полонський район, Хмельницька область.

        Початок засідання конкурсної комісії по складанню кваліфікаційного іспиту претендентами на посаду – 22 жовтня  2019 року, об 9-00 год. в приміщенні виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади.

         Кваліфікаційний іспит проводиться за напрямками:

-  знання Конституції України, знання законодавства у сфері загальної середньої освіти, зокрема Законів України «Про освіту»«Про загальну середню освіту», інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти, а також Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 року № 988-р;

-  вирішення ситуаційного завдання (письмово);

-  презентація державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

Загальна тривалість конкурсу не може перевищувати двох місяців з дня його оголошення.

     Уповноважена особа щодо надання інформації про конкурс та прийом документів - Гапонюк Марина Вікторівна – методист методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади. (телефон 096 9683396, адреса електронної пошти Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду е).

Розпорядження - (Завантажити)

 

1. Служба в Збройних Силах України – це патріотично та гідно, а головне - по-справжньому круто. Мінімальне грошове забезпечення військовослужбовця-контрактника, який залучений до участі в ООС, буде становити на першій лінії 27 300 грн. (доплата -17 тис.грн.) , в інших районах проведення операції — 16 800 грн; (доплата 6500 грн.).2. Особам рядового складу після укладення першого контракту виплатять вісім розмірів прожиткового мінімуму (15368); особам сержантського і старшинського (молодшого начальницького) складу - дев'ять розмірів прожиткового мінімуму (17289); особам офіцерського складу - десять розмірів прожиткового мінімуму (19210).

3. Наразі, грошове забезпечення стартує з 11500 грн. (без вислуги, у званні «солдат» на посаді стрільця. Відповідно для фахівців ця сума буде більшою. Офіцери отримують від 15000 грн.

4. Так, гроші не головне, але гроші – необхідне. Врахуйте, матеріальна допомога, підйомна допомога, виплата за перший контракт, «оздоровчі», піднайомні. Набігає непогана сума.5. 30 днів щорічної відпустки + 5 днів за кожні 5 років служби (+15 днів після повернення з району ООС).6. «Соціалка». Гарантована виплата грошового забезпечення (та інших доплат) + пільговий вихід на пенсію + безоплатне якісне медичне обслуговування +можливість отримати вищу освіту (заочно) = санаторно-курортне лікування ( і для вашої сім’ї також) + перспектива отримати житло коштом держави.7. Щодо освіти. Тут не лише «заочка». Є реальні шанси потрапити на курси/тренінги/навчання з іноземними інструкторами в Україні, поїхати за програмами підготовки за кордон (так, і в США-теж).

8. Де жити? У типових казармах, у окремих кімнатах-кубриках, сучасному гуртожитку, на найманій квартирі, за яку отримаєш кошти за піднайом житла.

9. Робота в Збройних Силах України дає можливість КОЖНОМУ реалізовувати себе. Головне бажання, старанність та ініціативність!

10. Насправді, причин може бути більше. Для когось, це ризикована професійна справа, для когось – це справжні друзі, яких не завжди зустрінеш у цивільному житті, для когось – це перший крок перед «кар’єрними» висотами. Причини можуть бути різні, головне –це реалізація самого себе!

З питань прийому на військову службу за контрактом всі бажаючі можуть звернутись у Полонський районний військовий комісаріат для отримання консультаційної та правової допомоги за адресою : м.Полонне вул.Лесі Українки, 87 тел. 2-03-77, 0677206115.

 

Військовий комісар

Полонського районного військового комісаріату

підполковник Б.КІПРАН

 

 
 

 

Міський голова Франц Скримський та виконавчий комітет Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади вітає з днем народження    

Почесного громадянина міста Полонне - Марченко Ганну Олексіївну!

 

Хай доля дарує Вам років багато, 
Відпустить здоров’я міцного й добра, 
Хай повниться ласкою рідна Вам хата, 
Й багато в ній буде любові й тепла. 
Хай радість приносить Вам кожна година, 
Від горя хоронить молитва свята, 
Хай щастям квітує життєва стежина 
На многі і благі майбутні літа. 

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


13 вересня 2019 о 12.00 в малому залі Будинку культури продовження 77 позачергової сесії І-го скликання

4 жовтня 2019 о 10.00 в малому залі Будинку культури відбудеться 78 чергова сесія І-го скликання

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання