Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 27 гостей на сайті

За результатами розгляду позовної заяви Шепетівської місцевої прокуратури господарським судом Хмельницької області прийнято рішення про розірвання договору підряду та стягнення до бюджету коштів, призначених на будівництво спортивного майданчика у м. Полонне.

Прокуратурою встановлено, що у грудні 2017 року між відділом освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади та фізичною особою-підприємцем укладено договір підряду, відповідно до якого суб’єкт господарювання зобов’язався виконати роботи по будівництву спортивного майданчика для міні-футболу із штучним покриттям.

Згідно умов укладеного правочину договірна ціна склала майже 1,5 млн. грн. та кінцевим терміном виконання робіт визначено грудень 2018 року.

Однак, незважаючи на повну попередню оплату за договором, підрядником у встановлений строк роботи в повному обсязі не виконано.

Згідно розрахунку, вартість невиконаних робіт по будівництву вказаного майданчика складає 290 тис. гривень.

На претензії замовника підприємцем добровільно повернуто лише частину невикористаного авансу в розмірі 88 тис. грн., а інші вимоги проігноровано.

Тому, діючи на захист інтересів держави, прокуратура зверталась до суду з позовом про розірвання договору, повернення до місцевого бюджету частини коштів, сплачених на його виконання, а також стягнення штрафних санкцій за неналежне виконання договірних зобов’язань.

Відтак, за реагування прокуратури підрядника зобов’язано виконати свої фінансові зобов’язання перед громадою.

 

Начальник Полонського відділу
Шепетівської місцевої прокуратури                                                        Р. Семенюк

 

16-річна Анжела Бондар з Полонщини вдало виступила на чемпіонаті України з легкої атлетики серед юніорів, що днями відбувся у Луцьку. Змагаючись на біговій дистанції 800 метрів з більш досвідченими спортсменками, яким вже виповнилось по 18-19 років, Анжела спочатку впевнено пробилася до фіналу, де з результатом 2 хв 13,51 cек посіла третє призове місце. При цьому вона вперше перевершила норматив кандидата в майстри спорту і отримала медаль чемпіонату.

За інформацією Хмельницького обласного відділення НОК України

 

В приміщенні Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ  (м. Полонне вул.Лесі Українки 95В) розпочато прийом  документів для оформлення паспорта громадянина України у формі картки (ID) та паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Крім того повідомляємо: з 01 липня 2019 року вартість оформлення біометричних документів змінилася,нові суми адміністративного збору складають:

 При оформленні паспорта громадянина України у формі ID-картки:

до 20 робочих днів – 345 грн.;

до 10 робочих днів – 471 грн.;

 

При оформленні паспорта громадянина України для виїзду за кордон:

до 20 робочих днів – 682 грн.;

   до 7 робочих днів – 1034 грн.

 

 

 

Графік

проведення аварійно-ремонтних робіт

Повідомляємо, що для приведення в оптимальний робочий стан систем газопостачання на опалювальний сезон 2019-2020 рр., в період з 01.07.2019 р по 05.07.2019 р буде припинено газопостачання на слідуючих об'єктах:

с. Новолабунь вул. Жовтнева, вул. Островського;

с. Титьків вул. Миру, вул. Комунарів, вул. Шевченка;

с. Юровщина вул. Ватутіна;

смт. Понінка вул. Лєрмонтова, вул. Партизанська, вул. Стуса, вул. Героїв Майдану;

м. Полонне вул. Гончаренка, вул. Робітнича, вул. Ак.Герасимчука.

 

В.о. старшого майстра Полонськоі дільниці                                         В.Д. Лазарь

 

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


14 серпня 2019 року о 10.00 в малому залі будинку культури відбудеться 75-а чергова сесія

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання