Пошук по сайту
Калькулятор субсидій

Інформація щодо СУБСИДІЙ

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 28 гостей на сайті

 

Вже не вперше «ТВОРИ ДОБРО-ДАРУЙ НАДІЮ» гуртує місто порядними, благородними вчинками, акціями, які закликають допомагати та підтримувати людей чиї долі зустрілись з бідою.

Лишитись з бідою один на один і вистояти - під силу не кожному. Тому, ми просимо людей об'єднуватись і перемагати біду разом.

Трагедія всієї України - війна. 
З болем, який вона принесла у долі українців, ми переходимо у 2019рік. З болем, але і з, невтраченими, надією, вірою, любов'ю і силою єдності.

Напередодні Нового року наш волонтерський рух знову зробив спільну справу, яка несе меседж добра у всесвіт.

Отож...
Воїнам, які повстали проти несправедливості. Воїнам, які постраждали в жорстокій війні. Воїнам, які твердо стоять за правду і віру свого народу.
Присвячується...

 

 

У переддень Нового року до виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ з теплими новорічними побажаннями, щедрівкам та колядками завітали колектив художньої самодіяльності Полонського міського будинку культури та гуртківці будинку творчості школярів. Міський голова Франц Скримський звернувся до них  з теплими словами вдячності та побажав щастя, здоров'я, миру та злагоди в родинах.

 

Шановні Полончани!

Вітаю Вас з Новим Роком та Різдвом Христовим!
Бажаю Вам міцного здоров’я, добробуту, благополуччя і Божої благодаті!
Нехай рік Новий буде для Вас багатим на добро, щедрим на успіхи і вдачі! Бажаю, щоб Ваша праця завжди була потрібною і корисною, а успіхи – вагомими та переконливими!
Прийдешній рік хай буде світлим, щасливим та мирним, а Різдво Христове наповнить серце любов’ю, надією і вірою! Щастя Вам, подальших професійних досягнень, миру і злагоди в сім’ї! Тепла і світла в Вашій оселі!
Щасливого Нового року та Різдва Христового!

З повагою,
Міський голова                                            Франц Скримський

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання