Пошук по сайту
Калькулятор субсидій

Інформація щодо СУБСИДІЙ

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 55 гостей на сайті

У травні, коли прокидається від сну природа, коли дзвенить у блакиті пісня жайворонка, і тоді теплий весняний вітер приносить Свято матері! Свята є сімейні, релігійні, національні, державні. Але свято матері стосується і родини, і церковної громади, і кожної нації, і великої держави, бо вшановує людину, від якої залежить життя всього суспільства.

І свято, яке ми провели у нашій громаді в селі Сягрів – це свято Божої Матері, матері України і нашої земної матері, яка дала нам життя. Адже саме вони є тими чистими джерелами, з котрих людина живиться від першого свого подиху на цьому світі і до останніх днів життя. Мати – берегиня роду, домашнього вогнища. Саме вона є тією ниточкою, яка єднає всю родину. Пройдуть роки і діти розлетяться із рідного гнізда. Та, де б вони не були, завжди пам’ятатимуть про те місце, де народилися і виросли, про найдорожчу людину, яка чекає їх вдень і вночі – рідну матір свою!

Нехай світанок цим весняним днем
Над цілим світом зоряно цвіте,
Хай сяє сонцем в серці слово - мати,
Таке незгасне, вічне і святе.

Такими словами розпочалося свято до Дня матері в нашому Старостинському окрузі. В Сягрівському сільському клубі зібралися жінки – матері різного віку, різних професій. Діти дарували своїм матерям щирі вітання, квіти, святкові листівки, а також присвячували мамам пісні, танці та вірші. Гарне Свято підготували працівники культури за участю учасників художньої самодіяльності сільського клубу, також приїхали з гарними привітаннями гості з Шепетівського УТОСУ - учасники народного хору «Пролісок», які подарували гарний настрій всім присутнім своїм виступом.

Тож дорогі матері! Ваша присутність буде вічною в нашому житті, а добрий приклад впевнено вестиме невідомими стежинами нашого життя. Від усієї душі бажаю вам доброго здоров'я , великого людського щастя, злагоди, спокою, миру, терпіння і божого благословення.

Ніщо не вічне, вічні матері…
Уже й тоді, як нікому стрічати,
Допоки сонце сяє нам вгорі,
У кожного живе у серці мати.

Староста Роговичівського
Старостинського округу
Голота Т.О.

 

          

 

11 травня 2018 р. у Полонському районному центрі зайнятості відбувся тренінг для представників держструктур району та представників органів місцевого самоврядування в рамках реалізації регіонального компоненту проекту «Поширення Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Україні».

Проект реалізується Координатором проектів ОБСЄ в Україні на замовлення Міністерства соціальної політики України та за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Канади.

Виконавчим партнером Проекту у Хмельницькій області є Благодійний Фонд «Ксена», співробітники якого мають 14-річний досвід надання допомоги постраждалим від торгівлі людьми.

Під час тренінгу представники державних структур та органів місцевого самоврядування підвищили кваліфікацію з питань протидії торгівлі людьми та покращили спроможність виявляти постраждалих від цього злочину, надавати їм допомогу та підтримку відповідно до Закону України «Про протидію торгівлі людьми» в умовах розвитку державного Національного механізму взаємодії суб’єктів.

Відділ соціальної роботи з населенням 
виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ

 

 

Полонська дільниця Старокостянтинівського відділення ПАТ «Хмельницькгаз» повідомляє, що в зв’язку з проведенням ремонтно-профілактичних робіт на газопроводі середнього тиску від ГРС «Нова Чорторія» тимчасово буде припинено газопостачання до таких населених пунктів, як с. Новоселиця, с. Любомирка, с. Котелянка, с. Прислуч та с. Колосівка 15 травня 2018 р. з 4.00 год. до 17 травня 2018 р. 18.00 год. Після завершення ремонтних робіт газопостачання до споживачів буде відновлюватись поступово згідно правил систем газопостачання за наявності абонентів у своїх домівках.

 

З метою утримання у належному стані проїжджої частини доріг з ґрунтовим покриттям з квітня в місті розпочались роботи з грейдерування вулиць приватного сектору.

На протязі місяця прогрейдеровано 11 вулиць: вул. Зарічна, вул. Разіна, вул. І. Мазепи, вул. Молодіжна, вул. І. Франка, вул. Спортивна, вул. Горошківська (бувша Чернишевського), вул. Козацька, вул. Костюшка, вул. Привокзальна, вул. Косачів (до ст. Понінка), Кам’яна.

Згідно з планом в травні працівники КП ПМР «Благоустрій» здійснять грейдерування ще близько 10 вулиць міста.

Шановні мешканці міста, звертаємося до вас з проханням очистити від будівельних матеріалів та обрізати дерева, що зашкоджують проведенню даних робіт на прилеглих територіях, закріплених за вашими ділянками.

 

11 травня 2018 року на базі Новоселицької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум керівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти Полонської об’єднаної територіальної громади з проблеми «Розвиток опорного закладу як ресурсного центру професійного вдосконалення вчителя».

Розпочала семінар головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Анжела Коріньовська. З освітнім простором опорного закладу присутніх ознайомили директорка школи Оксана Вельгас та її заступники Надія Терець та Людмила Ізерська. Питання професійного вдосконалення вчителя розкрила Оксана Вельгас спільно із учасниками семінару шляхом проведення воркшопу «Вчитель нового покоління». Під час практикуму були представлені фрагменти майстер-класів, як однієї із ефективних форм професійного вдосконалення педагога. Своїми знаннями та вміннями охоче поділились Ірина Ніколішина, вчитель математики та інформатики, з теми «Робота з онлайн сервісами», Марія Дзеба, вчитель початкових класів, - «Storytelling як технологія розвитку критичного мислення». А Людмила Ізерська, керівник проекту «Демократична школа», заохотила учасників семінару практично скористатись Інструментом демократичного розвитку школи.

Захоплюючим та пізнавальним був управлінський квест «Траєкторія професійного вдосконалення вчителя», в результаті якого учасники семінару ознайомились із матеріально-технічною базою школи, повправлялись у виконанні завдань, в тому числі і танцювальних, та вибудували шлях професійного росту учителя.

Захід відбувся в атмосфері професійної дискусії, результатом якої стало напрацювання стратегії розвитку закладу освіти в умовах реформування галузі.

Відділ освіти, молоді та спорту
виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ

                   

 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


25 травня 2018 року о 10:00 годині в Малому залі Будинку культури міста Полонного відбудеться 49-а сесія Полонської міської ради ОТГ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання