Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 52 гостей на сайті

15 березня 2019 року по вулиці Н.С.Говорун в районі магазину «Євро СЕКОНД ХЕНД» працівники ТОВ «Альфа-Газ» проводять земляні та  монтажні  роботи відповідно до проекту по реконструкції водопровідних мереж по вулицях міста Полонного.

В зв’язку з цим 15 березня 2019 року з 900 до 1700 буде перекрито рух автомобільного транспорту по вул.Н.С.Говорун від перехрестя з вул.Л.Українки до магазину «Каштан».

Об’їзд буде здійснюватися через вул.Шевченко в м.Полонне

Виконавчий комітет Полонської міської ради ОТГ просить вибачення в мешканців та гостей міста за тимчасові незручності та перекриття руху транспорту на даній ділянці вулиці Н.С.Говорун  в  м.Полонне.

Відділ благоустрою та екології виконавчого комітету
Полонської  міської  ради  ОТГ.

 

У рамках  програми  CANactions  «Інтегроване просторове планування для об’єднаних  територіальних громад», який реалізовується за підтримки Програми  ULEADз Європою /ULEADwith Europe.

Світлина від Виконавчий комітет Полонської міської ради ОТГ.

13 березня в міському Будинку культури в залі бібліотеки о 18 год. відбувся публічний захід —  громада  обговорювала загальний перспективний план бачення майбутнього стратегічного розвитку ОТГ на основі вже створених трьох ключових сценаріїв просторового розвитку ОТГ.

 

Світлина від Виконавчий комітет Полонської міської ради ОТГ.

Якщо станом на березень на рахунках у субсидіантів у надавачів комунальних послуг є невикористані субсидії, так звана переплата, громадяни мають право платити менше – рівно на суму невикористаної державної допомоги.

Якщо домогосподарство економило чи отримало субсидію «заднім числом» за ті місяці, коли оплата комунальних рахунків відбувалася власними грошима, воно має право вимагати зменшені за лютий платіжки на суму невикористаної житлової субсидії.

Це право гарантовано постановою КМУ № 848. Якщо на рахунках лежить чимала переплата, домогосподарство може розраховувати на ці кошти також і в квітні.

 

Міністр соціальної політики України Андрій Рева під час засідання Кабінету Міністрів України 13 березня зазначив, що Урядом здійснюються послідовні кроки щодо посилення соціальної підтримки сімей з дітьми та презентував відповідний проект нормативного акта.

За його словами, ще в минулому році Урядом було ініційовано ряд заходів, спрямованих на підтримку відповідального батьківства, збереження інституту сім’ї та створення належних умов щодо виховання дітей в родинах.

«З 1 вересня 2018 року запроваджено новий вид соціальної підтримки родин, в яких народилися діти – «пакунок малюка». З січня 2019 року запроваджено соціальну допомогу батькам, які доглядають за дитиною до трьох років, – «муніципальна няня». Також Україна приєдналась до глобального руху із реалізації міжнародної ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді». Наразі за ініціативи Президента України ми пропонуємо продовжити цю тенденцію шляхом запровадження виплати допомоги на дітей, які виховуються в багатодітних сім’ях», – зазначив Міністр.

 

Хмельницька філія Національна акціонерна компанія «Украгролізинг», доводе до Вашого відома наступне:

У даний час компанія співпрацює не лише з фермерськими господарствами, а і з об’єднаними територіальними громадами, навіть які є новоствореними.

Маємо можливість поставити техніку по договору фінансового лізингу для використання об’єднаних територіальних громад – трактори різних моделей, екскаватори, машини сміттєзбиральні, причепи, різна сільськогосподарська техніка – по цінам від завода виробника.

Також, у 2019 році, Компанія працює вже із сільськогосподарськими товаровиробниками (фізичними особами), які є членами особистого селянського господарства.

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання