Пошук по сайту
Калькулятор субсидій

Інформація щодо СУБСИДІЙ

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 48 гостей на сайті

Юність Василя Івановича Полодюка була понівечена неволею — двадцятилітнім його забрали на роботу до Німеччини. У далекому від рідної домівки місці він важко працював на шахті Гохбер — з 1943 року по 8 травня 1945, аж до звільнення радянськими військами. Тоді ж він пішов служити в армію.

Демобілізувавшись, приїхав у Каленичі. Це був 1947 рік. Розпочались трудові будні. Василь Іванович добре пам’ятає ті складні роки. Працював завідуючим фермою, бригадиром будівельної бригади, на пилорамі. Село відроджувалось, відбудовувалось, і у цьому є вагомий внесок Полодюка В.І.

Тут, у Каленичах, зустрів він свою майбутню дружину. Побралися, щоб усе життя прожити разом. Василь Іванович і Ніна Якимівна виростили, виховали двох синів і три доньки. Усі вони знайшли своє місце у житті. Порадували батьків 7-ма онуками. Вже й правнуки підростають, їх теж семеро. На жаль, Ніна Якимівна пішла уже в небуття.

Зараз Василь Іванович живе з сім’єю сина. Микола Васильович працював у місцевому колгоспі ветлікарем. Разом з дружиною, Зинаїдою Іванівною, колишнім банківським працівником, створили усі умови для комфортного проживання батька. Цього року Василь Іванович — ювіляр. Йому 13 березня виповнилось 95! Як на свої поважні роки, він усе добре пам’ятає, цікавиться сьогоднішніми подіями. По природі неговіркий, Василь Іванович може хіба що головою кивнути на знак згоди. Бо погіршився слух, а це вже проблеми у спілкуванні.

 

У ювілейні дні Василя Івановича вітала уся велика родина. Бажали татові, дідусеві, прадіду здоров’я і дожити до ста років. Привітали ветерана від старостинського округу і міської ради — побажаннями і цінним подарунком.

    

 

Згідно пункту 11 ст. 215 Закону України «Про культуру» повідомляємо про переможців конкурсу на заміщення вказаних вакантних посад.

12 березня 2018 року в відділі культури та туризму виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ відбувся конкурс на заміщення посад директора Будинку культури та директора Центральної бібліотеки Полонської міської ради ОТГ, під час якого претенденти презентували програми розвитку закладів на один і п’ять років.Згідно рішень конкурсних комісій, переможцями визначено:

1. На заміщення посади директора Будинку культури: Лисюк Микола Миколайович.

2. На заміщення посади директора Центральної бібліотеки: Гордійчук Ірина Миколаївна. 

Колектив відділу культури та туризму щиро вітає переможців та вболіває за майбутні спільні творчі здобутки та досягнення!

 

 

Повідомлення про проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час затвердження історико-архітектурного опорного плану м. Полонного

Назва: Історико-архітектурний опорний план м. Полонне Хмельницької області з визначенням меж і режимів використання зон охорони пам’яток та історичних ареалів

Підстава для розробки історико-архітектурного опорного плану м. Полонного: договір №1-17/П від 20 червня 2017р

Замовник: Полонська міська рада ОТГ

Розробник (виконавець): Підприємство об’єднання громадян «Інститут культурної спадщини» Всеукраїнської ради з охорони культурної спадщини України, м. Київ

Мета: Визначення меж та режимів використання історичних ареалів, зон охорони існуючих пам’яток міста Полонного, обгрунтування пропозицій стосовно меж ареалів та зон охорони пам’яток, визначення історико-культурної цінності окремих територій як складової історико-культурного зонування міста, визначення об’єктів культурної спадщини та природо-заповідного фонду, які необхідно внести до переліку щойно виявлених з можливістю подальшого внесення до Державного реєстру.

Склад документації: пояснююча записка, графічні матеріали.

Інформація про місце та строки ознайомлення з документацією: ознайомитися з матеріалами можна за адресою: м. Полонне, вул. Лесі Українки, 113, Полонська міська рада ОТГ та на офіційному веб- сайті Полонської міської ради ОТГ (polonne.km.ua/)в рубриці (Генплан).

Відомості про строк подання і строк завершення розгляду пропозицій: пропозиції та зауваження подавати на адресу Полонської міської ради ОТГ з 11 січня 2018 року по 09 лютого 2018 року. Подані після закінчення вказаного терміну пропозиції та зауваження залишаються без розгляду.

Дата проведення громадських слухань: 16 березня 2018р

Відповідальний за проведення обговорення та організацію розгляду пропозицій: Карпюк Мар’яна Сергіївна - головний спеціаліст відділу культури та туризму.

 

Про складні погодні умови на території Полонської міської ОТГ
17-18 березня 2018 року

Внаслідок впливу двох активних південно-західних циклонів в Україні очікуються складні погодні умови:

17 березня у Хмельницькій області сильний сніг, хуртовини (приріст снігового покриву 15-20 см),пориви вітру 15-22 м/с, на дорогах ожеледиця.

18 березня у Хмельницькій області сильні снігопади, хуртовини (приріст снігового покриву 20-25 см), пориви вітру 15-22 м/с, на дорогах ожеледиця.

Зниження нічної температури до 10-16.

Такі погодні умови можуть призвести до порушення руху транспорту, також ускладнять роботу енергетичної галузі та комунального господарства.

Відділ благоустрою та екології
виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ

 

Шановні мешканці громади!

Депутатами Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади І скликання 9 лютого 2018 року на 45-ій черговій сесії рішенням №13 затверджені Правила благоустрою, санітарного утримання, забезпечення чистоти і порядку на території Полонської міської об’єднаної територіальної громади.

Чистота просторих вулиць, прибудинкових територій, тротуарів – це не лише «лице» Полонської міської ОТГ, а й запорука здоров’я наших жителів. Правила благоустрою прописані для того, щоб орган місцевого самоврядування мав змогу створити умови, сприятливі для життєдіяльності мешканців своєї громади.

Благоустрій населеного пункту – комплекс робіт з інженерного захисту, розчищення, осушення та озеленення території, а також соціально-економічних та екологічних заходів з покращення мікроклімату, санітарного очищення, зниження рівня шуму та інше, що здійснюються на території населеного пункту з метою її раціонального використання, належного утримання та охорони, створення умов щодо захисту і відновлення сприятливого для життєдіяльності людини довкілля. Саме таке визначення прописано в Законі України «Про благоустрій населених пунктів», міська рада рекомендує взяти до уваги нижче зазначене, оскільки недотримання цих правил мешканцями, що проживають на території Полонської міської ОТГ, несе за собою адміністративну відповідальність. Відповідно до ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушенняпорушення правил благоустрою населених пунктів тягне за собою накладення штрафу на громадян від 20 до 80 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340-1360 грн.) і на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850–1700 грн.)

Правила благоустрою, санітарного утримання, забезпечення чистоти і порядку на території Полонської міської ОТГ розміщені на офіційному сайті виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади за адресою www.polonne.km.ua в розділі «Інформаційний довідник» (правила благоустрою).

Детальніше - Завантажити

 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


30 березня 2018 року о 10:00 годині в Малому залі Будинку культури міста Полонного відбудеться 47-а сесія Полонської міської ради ОТГ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання