Пошук по сайту
Калькулятор субсидій

Інформація щодо СУБСИДІЙ

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 16 гостей на сайті

14 листопада 2018 року керуючим справами (секретарем) виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ Коблайом О. М. було проведено особистий прийом громадян у Роговицькму та Великокаленицькому старостинських округах об’єднаної громади.

Під час особистого прийому громадян у Роговицькому старостинському окрузі, який проводився у адмінприміщені старости, мешканцями села порушувались питання освітлення вулиць Садової та Богдана Хмельницького, оскільки освітлена тільки центральна вулиця села а прилеглі вулиці неосвітлені, окрім цього   вулиця Садова потребує підсипки та грейдерування. Піднімалось також питання облаштування залу в приміщені колишнього дитсадка для проведення урочистих та ритуальних заходів.

Окремо порушувалось питання перевезень, мешканці села скаржились на те, що перевізник Сацюк П. П. направляє на маршрут малі та зовсім застарілі автобуси.

Мешканці  вулиці Садової с. Роговичі просили здійснити ремонт криниці загального користування, а також підсипати прохід до автобусної зупинки, оскільки після ремонту центральної дороги підхід став нижче дорожнього полотна і там збирається дощова вода.

Також було піднято питання ліквідації стихійного сміттєзвалища , яке утворилося за селом.

На особистому прийомі громадян Великокаленицькому старостинському окрузі, який проводився у адмінприміщенні старостинського округу піднімалось питання виплати дотації за молодняк ВРХ та відшкодування витрат за придбані доїльні апарати.

Відповіді на ці питання у телефонному режимі були відразу з’ясовані із  управлінням сільського господарства Полонської райдержадміністрації.

Порушувались питання виділення коштів на придбання твердого палива для пільгових категорій населення, відповідь на яке відразу було надано управлінням соціального захисту населення Полонської райдержадміністрації.

Окремо піднімалися питання вивозу ТПВ із сіл старостинського округу, проведення інтернет зв’язку, збільшення потужностей ліній електропередач, збільшення вартості молока, яке заготовлюється від населення, покращення якості автобусних перевезень, тощо.

Відповідальним працівникам виконавчого комітету ради надані відповідні доручення по вирішенню питань, які порушувались на особистих прийомах громадян.

Керуючий справами (секретар) виконкому                        О.  Коблай

 

         15 та 16 листопада буде проведена комплексна перевірка усіх систем оповіщення. Відповідно до «Плану основних заходів цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Хмельницької області»

         Просимо Вас не хвилюватися.

 

    До відома депутатів Полонської міської ради , згідно розпорядження міського голови від 13.11.2018 року №413/2018-р «Про зупинення рішення міської ради від 08.11.2018 року «Про впорядкування умов оплати праці першому заступнику міського голови, заступникам міського голови, керуючому справами (секретарю) виконкому, секретарю ради» зупинено рішення міської ради від 08.11.2018 року №24 «Про впорядкування умов оплати праці оплати праці першому заступнику міського голови, заступникам міського голови, керуючому справами (секретарю) виконкому, секретарю ради»  та відповідно п.4 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  - рада зобов'язана у двотижневий строк повторно розглянути рішення, в зв’язку з чим повторний розгляд рішення №24 від 08.11.2018 року «Про впорядкування умов оплати праці оплати праці першому заступнику міського голови, заступникам міського голови, керуючому справами (секретарю) виконкому, секретарю ради» визначено на 10-00 год. 23 листопада 2018 року .

 
Для забезпечення надійного електропостачання мешканців Полонського району буде проводитись розчистка повітряних ліній електропередач напругою 10-0,4 кВ та залучення населення до зрізання дерев в охоронних зонах ліній в межах земельних ділянок.
 
Роботи будуть проводитись з повним відключенням електромереж.
 
Графік розчистки ПЛ 10-0,4 кВ на листопал 2018 року
 
с. Котюржинці з 22.11.2018 р. по 23.11.2018 р.
с. Варварівка з 26.11.2018 р. по 27.11.2018 р.

Полонський РЕМ

 

Виконавчий комітет Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для здійснення незалежної оцінки вартості нерухомого майна  на території Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади, Хмельницької області.

 

№п/п

Назва обєкта оцінки

Місцезнаходження обєктаоцінки

Мета проведення незалежної оцінки

1.

Артезіанська свердловина

 

с.Котюржинці

Полонський р-н.,

Хмельницької обл.

Взяття на балансовий облік

 

 Для участі в конкурсі претенденти подають заяву із документацію до виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ.

 Конкурсна документація подається в запечатаному конверті з описом відповідних  документів але не пізніше ніж за три дні до дати проведення конкурсу.

Перелік документів, що подаються:

1. Копія Статуту або іншого установчого документу (за відсутності Статуту).

2. Копія довідки про взяття на облік платника податку (форма №4-ОПП).

3. Копія ліцензії (сертифікату) Учасника на виконання робіт, завірена печаткою.

4. Довідка, складена в довільній формі, яка містить відомості про підприємство.

 - реквізити (адреса – юридична та фактична, телефон, факс, телефон для контактів);

 - керівництво (посада, ім’я по батькові, телефон для контактів) – для юридичних осіб;

 - форма власності та юридичний статус, організаційно-правова форма (для юридичних осіб).

5. Копія свідоцтва про державну реєстрацію (для юридичних осіб та суб’єктів підприємницької діяльності).

6. Копія довідки про включення до Єдиного державного реєстру фізичних та юридичних осіб (юридичних осіб).

7. Копія паспорта (для фізичних осіб).

8. Копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера (для фізичних осіб).

9. Документи, що підтверджують правомочність на укладання договору:

 - для учасника – юридичної особи: копія документа про призначення на посаду, перебування на якій здійснюється відповідно до установчих документів, надає право на укладання договору, копія паспорта такої особи;

 - довіреність керівника Учасника на особу, яка уповноважена представляти інтереси Учасника, копія паспорта такої особи.

10. Цінова пропозиція вартості послуг на проведення експертно-грошової оцінки об’єктів нерухомого майна зазначена цифрами та прописом з окремим виділенням ПДВ та термін виконання послуг.

Конкурс проводиться в п’ятнадцятиденний термін з дня публікації оголошення в газеті.

Переможцем  обирається той учасник, який подав найнижчу цінову пропозицію.

Інформація про проведення конкурсу: конкурс відбудеться 30 листопада  2018 року о 14:00 в приміщенні виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади за адресою: Хмельницька область, Полонський район, місто Полонне, вул. Лесі Українки, 113.

Документи приймаються за адресою: виконавчий комітет Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади (кабінет №10), вул. Лесі Українки, 113, м. Полонне, Хмельницька область, 30500.

Телефон для довідок: (038 43) 3-10-03, 2-05-31

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


30 листопада 2018 року о 10:00 годині в Малому залі Будинку культури міста Полонного відбудеться 62-а чергова сесія Полонської міської ради ОТГ (по земельним питаннях)

14 грудня 2018 року о 10 годині в приміщенні малого залу Будинку культури відбудеться 63-а сесія Полонської міської ради ОТГ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання