Пошук по сайту
Калькулятор субсидій

Інформація щодо СУБСИДІЙ

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 15 гостей на сайті

Шановні полончани!

Щиро вітаю вас з Днем Державного Прапора і Днем незалежності України!

Ці свята мають велике загальнодержавне значення,  як свята суспільної злагоди, миру та єдності в ім’я процвітання рідної країни.

Український  прапор став насправді національною святинею, патріотичним символом свободи і незалежності, слави і відродження України.

За роки незалежності виросло покоління, для якого слова "свобода", "право вибору", "демократичні цінності" – не просто правові терміни, а спосіб життя. Роки незалежності стали випробуванням для усіх нас -  випробуванням на зрілість, на самоповагу, на толерантність.

Україна і сьогодні виборює право на свою незалежність, на власну думку та мирне майбутнє.

Ми з вами є свідками подій, які мають доленосне значення для майбутнього нашої держави, загартовують дух української самосвідомості, виховують в кожному повагу до своєї Батьківщини, до її Прапора та незалежності.

Тож нехай не вичерпується джерело нашої віри, надії і любові до рідної землі, енергії і впевненості у власних силах. Зичу вам, шановні земляки, міцного здоров'я, успішної реалізації далекосяжних планів, благополуччя, миру та добра в кожній оселі.

З повагою, міський голова Ф. Скримський

 

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобуснихмаршрутахзагального користуванняв Полонській міській об’єднаній територіальній громаді

         Загальні положення:

         Керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про автомобільний транспорт», постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року №1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» (зі змінами),  рішенням виконавчого комітету Полонської міської ради від 21 серпня2018 року №155 «Про затвердження Порядку проведення та Умовиконкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування в Полонській міській об’єднаній територіальній громаді» (далі рішення №155), організатор перевезень виконавчий комітет Полонської міської ради оголошує відкритий конкурс з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування в Полонській міській об’єднаній територіальній громаді (далі – конкурс).

 

       1) Організатор проведення конкурсу – виконавчий комітет Полонськоїміської радиоб’єднаної територіальної громади.

 

       2)  Порядковий номер та основні характеристики кожного об’єкта конкурсу визначені в додатку №2 до рішення №155 виконавчого комітету

(Завантажити/збільшити)

              Умови конкурсу:

        Умови конкурсу затверджені рішенням виконавчого комітету Полонської міської ради від 21 травня 2018 року №377 у відповідності до вимог Закону України «Про автомобільний транспорт», Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року №1081 (зі змінами) та розміщені на офіційному веб-сайті Полонської міської ради в мережі інтернет за адресою (http://polonne.km.ua).

         Конкурс є відкритим для всіх претендентів та відбувається відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт», згідно умов затверджених рішенням №155  та об’єктів, визначених у додатку №2.

           4) Порядок одержання необхідної інформації про об’єкти конкурсу:

         Ознайомитись з характеристикою кожного об’єкта конкурсу можна на офіційному веб-сайті Полонської міської ради в мережі інтернет (http://polonne.km.ua)  та/або у організатора конкурсу – виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади, за адресою: м.Полонне,  вул. Л.Українки, 113, каб. №7.

 

          5) Кінцевий строк прийняття документів для участі у конкурсі:

         Кінцевий строк прийняття документів для участі в конкурсі – 11 вересня2018 року (включно) до 17год. 15хв.

         Документи, що надійшли до організатора проведення конкурсу після встановленого строку, не розглядаються.

 

          6) Найменування організації, режим її роботи та адреса, за якою подаються документи для участі у конкурсі:

          Для участі у конкурсі автомобільний перевізник-претендент подає організатору конкурсу – виконавчому комітету Полонської міської радиоб’єднаної територіальної громади  за адресою: м. Полонне, вул. Л.Українки,113а, каб. №7, (режим роботи: понеділок – четвер з 08:00 до 17:15 год, п’ятниця – з 08:00 до 16:00, перерва – з 12:00 до 13:00, субота та неділя – вихідні дні) документи, визначені статтею 46 Закону України «Про автомобільний транспорт», пунктом 29 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року №1081 (зі змінами) окремо на кожний об’єкт конкурсу.

          Документи, подані перевізником-претендентом для участі в конкурсі, пронумеровуються, прошнуровуються, підписуються автомобільним перевізником або уповноваженою особою автомобільного перевізника із зазначенням кількості сторінок цифрами і словами.

          Документи для участі в конкурсі подаються перевізником-претендентом у двох закритих конвертах (пакетах).

          Конверт (пакет) з позначкою «№ 1», який містить документи для участі в конкурсі, відкривається наступного дня після закінчення строку їх прийняття.

          Конверт (пакет) з позначкою «№ 2», який містить документи з інформацією про те, на який об'єкт конкурсу подає документи перевізник-претендент, відкривається під час засідання конкурсного комітету.

             У разі подання перевізником-претендентом документів для участі в кількох конкурсах, що проводяться на одному засіданні, ним робиться однакова відмітка на конвертах «№ 1» і «№ 2», які стосуються одного і того ж конкурсу, що дасть змогу визначити приналежність їх один одному.

           Подані на конкурс документи реєструються організатором у журналі обліку. Документи, подані несвоєчасно, не реєструються і повертаються автомобільному перевізникові з повідомленням про спосіб повернення коштів, внесених за участь у конкурсі.

           Організатор перевезень для перевірки достовірності інформації відповідно до ст. 45, 46 Закону України «Про автомобільний транспорт» буде запитувати підтвердні документи щодо перевірки наданої претендентом інформації.

 

               7) Місце та дата одержання бланків документів для участі в конкурсі:

            Бланки заяви на участь у конкурсі та анкети перевізника-претендента можна отримати з моменту розміщення оголошення на офіційному веб-сайті Полонської міської ради в мережі інтернет (http://polonne.km.ua).

             8) Місце, дата та час початку проведення засідання конкурсного комітету:

            Початок проведення засідання конкурсного комітету 25 вересня2018 року об 10:00 годині за адресою: м.Полонне, вул. Л. Українки,113 а.

 

           9) Розмір плати за участь у конкурсі

Повідомляємо, що плата за участь у конкурсі НЕ ВНОСИТЬСЯ. Натомість, зазначаємо про необхідність подання до конверту з позначкою №1, який містить документи для участі в конкурсі, довідки довільної форми з інформацією про те, що перевізником-претендентом не вносилась плата за участь у конкурсі у зв’язку з відсутністю такої вимоги  в оголошенні. 

          10) Телефон для довідок (електронна адреса або адреса веб-сайту) з питань проведення конкурсів:

          Телефон для довідок: (03843) 30340.

         Адреса електронної пошти:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

         Адреса веб-сайту:  (http://polonne.km.ua)

 

Розпочинається прийом заявок для участі у конкурсі мікропроектів на виконання рішення обласної ради від 27.09.2018 №61-15/2017 «Про програму проведення обласного конкурсу мікропроектів сталого місцевого розвитку у Хмельницькій області на 2017 – 2020 роки».

Конкурсною радою визначено початок проведення Конкурсу – 01.08.2018 року, закінчення прийому заявок для участі у Конкурсі – 01.10.2018 року.

Для участі в Конкурсі приймаються мікропроекти пов’язані з:

- охороною навколишнього середовища;

- застосуванням енергоефективних технологій на об’єктах, будинках та комплексах населених пунктів;

- реконструкцією, будівництвом, облаштуванням перспективних об’єктів соціально-культурного призначення, які стимулюватимуть духовний та культурний розвиток громад;

- збереження історико-культурної спадщини.

Участь у Конкурсі можуть брати органи самоорганізації населення, громадські організації, благодійні фонди, ініціативні групи (за попередньою згодою відповідного органу місцевого самоврядування), сільські, селищні, міські ради, а також ради об’єднаних територіальних громад.

Звертаємо увагу, що загальна кошторисна вартість мікропроекту не може перевищувати 300 тисяч гривень.

Обов’язковою умовою отримання коштів субвенції з обласного бюджету є власний внесок Конкурсанта: залучення дo бюджету мікропроекту коштів місцевих бюджетів та коштів з інших джерел, не заборонених законодавством України.

Конкурсанти повинні подати документи у паперовому вигляді та надіслати їх на електронну адресу Хмельницької обласної ради  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

У серпні, коли вже зібраний урожай зернових і ще дзвенить пташиний спів, теплий вітер навіває святковий настрій - в селі Прислуч готуються до проведення Дня села. 19 серпня із самого ранку лунала музика, розпочалися останні приготування до проведення святкування. Метушилися дівчата, прикрашаючи глядацький зал, сцену. Виставлялася кухня. І вже незабаром вся територія навколо сільського будинку культури мала охайний святковий вигляд, була прикрашена яскравими різнокольоровими кульками, квітами. На святкове дійство зійшлися-з’їхалися не лише односельці, а й мешканці сусідніх сіл. Розпочалося все біля святкового столу, де гостей щедро пригощали гречаною кашею, ухою та шашликами. А приготувала смачні страви – Валентина Левчук.

Продовжилось свято в СБК с.Прислуч. Там односельчан і гостей радо зустрічали директор СБК Валентина Ступак, художній керівник СБК Анатолій Гензер, діловод Прислуцького старостинського округу Ольга Жуківська та бібліотекар Юля Сіончук. Різнобарв'ям милували вишиті рушники та картини, які присутні мали можливість переглянути на виставці виробів народних умільців нашого села.

Свято розпочалося. Ведучі (Сіончук Юлія і Шаткун Аліна), коротко розповіли історію нашого села та вели концертну програму.

З привітальним словом виступив староста Прислуцького старостинського округу Василь Левчук, який побажав жителям щастя, здоров'я та процвітання селу. В урочистій атмосфері від Полонської міської ради ОТГ відзначив грамотами і цінними подарунками наймолодшого жителя села (Бортюк Дарина), ювілярів (Кислий Микола Онопрейович і Галина Йосипівна) та кращих працівників (механізатор Усач Віктор, помічник вихователя Девятак Галина, соціальний працівник Романюк Тетяна), які своєю працею досягли високих трудових досягнень.

Далі на сцені звучали пісні та танцювальні номери у виконанні колективу художньої самодіяльності та дітей. Зворушив серця вірш про матерів у виконанні Девятак Галини. Від громадської організації «Інститут солідарності громад» народного депутата Романа Мацоли, разом із помічником-консультантом народного депутата Романа Мацоли Половко Оленою Сергіївною на святі були присутні аніматори “Августін” агентства святкових послуг, які протягом дня розважали дітей.

На завершення свята між усіма присутніми розділили пшеничний коровай нового врожаю.

Завершилося свято села святковою дискотекою для молоді.

Нехай же слава лине про наше село, про вас, господарі землі, наші земляки, про тих, хто вмілими руками багатий ростить урожай!

Прислуцький старостинський округ

             

 

19 серпня 2018 року, на Преображеніє Господнє, а ще як в народі називають – Яблучний спас, мешканці села Червоне відзначали День села. Саме в цей день з'їжджаються до свого рідного куточка наші односельчани, які тут народилися, виросли, і чиє босоноге дитинство пробігло дорогами нашого села. Хоча живуть у різних куточках нашої країни, та душа, так само, як і в дитинстві, птахою лине туди, де глибоко в землю вросло коріння їхнього роду.

Урочистості проходили в у сільському клубі, де зібрались місцеві жителі та гості від старого до малого. До урочистого концерту підійшли з творчістю та гумором. Готувалися серйозно. Ведучі концерту від усього серця вітали теплими словами односельчан.

Концерт відбувся за участі місцевих аматорів, учасників художньої самодіяльності Червонівського СК, та гостів з Сягрівського СК, Михайла Чириченка з Вінниці, Ірини Голодюк, працівників культури з с.Каленичі, які вітали земляків поетичними рядками та музичними композиціями, які присвячувались і Україні, і рідному краю, і рідним батькам. І, звісно, не обійшлося без подарунків, якими щороку вшановують жителів села ТОВ «АГРО – СЕРВІС К», ТОВ «Старокостянтинів-АГРО», Корпорація «СВАРОГ», за що їм дуже вдячні мешканці нашої громади.

Передати словами, емоції які вирували на святі – просто неможливо. Адже, все було організовано на вищому рівні. Батути, атракціони, пригощали односельчан смачною юшкою, козацькою кашею та море інших забавлянок зі смаком та шиком було організовано для діток. А що може бути найкращою подякою для тих, хто це все зробив? Звісно, радість, якою світились дитячі оченята.

Свято закінчувалось, та людям не хотілося розходитись по домівках, адже позитивні емоції і радість переповнювали кожного, хто завітав цієї погожої днини в с.Червоне на свято. Хочеться вірити, що проведення такого свята і надалі залишиться доброю традицією, буде щирою фінансова підтримка від меценатів і творча – від людей.

Тож ще раз вітаю усіх з святом, бажаю миру в кожному домі, щастя в кожній родині, гармонії в кожному серці! Як літо сьогодні переходить в щедру осінь, так нехай всі ваші починання та справи принесуть плоди, а всі ваші мрії здійсняться.

Староста Роговичівського старостинського округу
Голота Т.О.

                             

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання